Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość rtbbfgbbbtvbwrv
Kto kogo chwali to co innego. W porzadku jest 1 menedzerka - opinie o 2 pozostałych nowych sa jakie sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgbh56hgfgbbdfgb
Wiesz mnie to nie dotyczy... Nie jest to moja opinia a jedynie słowa rzeczy podsłyszane od pracujących w tej firmie osób w ogóle. Podobno w GB panuje taka atmosfera, a o tych placówkach słyszłąem takie rzeczy, które w normalnym banku rozwiązałby audyt wewnętrzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydat
Czy ktoś wie jaka kasę może zarobić Negocjator Terenowy w Getin Banku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manager
Witam, Poszukuje osób, które pracują we Fiolecie ( oddziały w Warszawie). Mam prostą i dochodową propozycję współpracy. Proszę o pilny kontakt na mail..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTT-77-1
Czy w Placówka Franczyzowa GB jest na dzień dzisiejszy dochodowa i czy współpraca z centralą jest tez taka "różowa" jak opisywane warunki pracy w GB ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuszix
witam, mam pytanie odnosnie stanowiska specjalisty ds. obsługi klienta w GB. Jaka podstawa i ew. premia. Wiem, ze praca zmianowa. Jutro mam rozmowe, dzisiaj dzwonila do mnie Pani z HR. Chcialabym uzyskac jakies informacje na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o poradę...
przeszedłem w GB wszystkie etapy rekrutacji do działu egzekucyjnego,ale zrezygnowałem z pracy tam,jednak mam teraz dylemat i zastanawiam sie czy dobrze zrobiłem.Co sądzicie na temat pracy w tym dziale,jakie sa zarobki czy trzeba wisieć na telefonie i dzwonic do dłużników??Bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :),ale chodzi ci o specjalistę ds. egzekucyjnych czy negocjatora telefonicznego ? jakie stanowisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wiele tu dyskusji na temat warunków zatrudnienia, pracy i płacy jeżeli chodzi o stanowiska opiekuna klienta, menadżera, windykatora, ale nie mozna doczytać się nic na temat pracy np. w analizach kredytowych, bezpośrednio nie związanych z obsługą klienta. Czy mógłby ktoś napisać parę słów o tym, jak wygląda praca "w środku" GB... Dodam, że chodzi mi o duże miasto w Polsce.... Z góry dziękuję.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucia
Witam chce uzyskać konkretnych informacji na temat negocjatora terenowego- pytanie to osoby o nicku"getin " bo widze ze wymiata w tematyce:) 1. ile osób dochodzi do ostatniego etapu rekrutacji, czyli rozmowa z przełożonym??. 2. Jak wyglada system premiowy i ile można realnie wyciągnąć? Trzy na co jest i ile wynosi fundusz pracowniczy. 3 Jaka baza dłużników bedzię mi dana. no i 4. Takie najmniej ważne, jaka furę dostanę do dyspozycji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucia, jeśli dobrze odczytuję Twój nick i należysz do płci pięknej to nie licz na tę pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucia
OWD jestem płci Męskiej:):) czekam na odp zadanych pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , otrzymałam ofertę pracy w Getin Banku na stanowisko doradcy klienta firmowego , mam pytanko czy wszystkie szkolenia odbywają się w Katowicach jestem z regionu wielkopolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wa-wa
Negocjator terenowy: Ja zawołałem 2700 na ręke to mnie wyśmiali. Dają 2500 brutto i pierwsze 3 miechy bez premi, auto opisane, panda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooberek
A czy ktoś sie orientuje ile może zarobić kierownik placówki w takim mieście jak Wrocław? Oczywiście mam na myśli Getin Bank. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samfrancisco
Witam. Ile może zartobić negocjator terenowy we Wrocławiu, chodzi mi o prowizję czy premię jak zwał tak zwał? I jaką dają podstawę, ile zobowiązanych trzeba oblecieć - chodzi mi o średnią kwotę. Nie oczekuję dopowiedzi w stylu ile zrobisz tyle zarobisz. Normalnie pracuję 9 godzin rzetelnie bez ściemy - to ile mogę wyciągnąć z tego Getinu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinnnn
Witam! A jak wygląda ostatni etap rekrutacji czyli rozmowa z przełożonym we Wrocławiu ( stanowisko negocjator terenowy) oraz czego mogę się w tej rozmowie spodziewać? Proszę o odpowiedz. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek0418
Witam, Jak w tej chwili wyglądają zarobki jako opiekun klienta. Doświadczenie w pracy w banku 2 lata. Jak wygląda system premiowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BinLaden
Zarobki w Getin Banku (podstawa) na stanowisku Opiekun/Doradca Klienta zależy od doświadczenia: bez doświadczenia do 1 roku - 1800-2500 brutto 1-3 lata - 2500 - 3000 brutto pow 3 lata - 3000 - 3500 brutto Wszystko zależy od negocjacji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Menedżerowie placówek nie wychylają się poza te granice, a nawet trzymają się dolnego progu, gdyż sami nie wiedzą jaka jest ich sytuacja. Co do podwyżki wszystko zależy od menedżera - jak się wychyli to można powalczyć. Zasadą jest co wywalczysz na początku to twoje, nie wierzyć w obiecanki bo zawsze coś stoi na przeszkodzie aby obietnicę spełnić. System premiowy bardzo ciekawy - masz ochotę orać to zarobisz... Nie masz ochoty orać to wlatujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek0418
Bin Laden Poważnie takie stawki oferuje Getin Bank? Pracujesz w GB? Co masz na myśli pisząc orac? Pewnie plany są wysokie? A jak atmosfera w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek0418
Bin Laden Może podasz meila lub gg to pogadamy poza forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinesssa
mógłby ktoś podpowiedzieć co powinnam napisac w liscie motywacyjnym? bo bardzo chciałabym złóżyć tam dokumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, że Pan BinLaden bardzo mocno załamał rzeczywistość. Stawki o których mówi są może dostępne dla Menedżerów (3500), ale nie dla opiekunów. No chyba, że miał na myśli najlepszy miesiąc w roku licząc z premią, bo na taką podstawę nie mają co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek0418
To jakie są te zarobki w Getin Banku? Skoro BinLaden zawyżył to jaie one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris123
zależy od miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris123
podstawa faktycznie nawe u opiekunów sięga rzędu ok. 3500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_aaa_
zgadza sie, zarobki sa takie jak pisze ktos powyzej - nawet do 3500 dla opiekunow. Niestety nie dla wszystkich. To nieprawda ze takie wynagrodzenie nalezy do najlepszych miesiecy w roku! Ja pracuje w Getin - aktualnie Getin Noble Bank:) i moje wynagrodzenie to okolo 2500 netto jesli nie chce mi sie pracowac:) jesli ruch jest mniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ź
no jasne że można zarobić 3500 na stanowisku opiekuna :) Ale jak koleżanka napisała powyżej - nie dla każdego opiekuna :) A zarobki na poziomie 3500 dla menadżera jak ktoś tam pisze ..... wykorzystali jakiegoś jełopa za 3500 :) Nikt w getinie za tyle nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×