Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość pracownikGNB
3500?? dla opiekuna? w d..pie! pracuje 2 rok i nie ma mowy o podwyzce!!!!!!!! 1700 i basta!!! nie pasuje? do widzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
a jak kształtuje sie system prowizyjny w GNB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
Do Ciekawej: a z jakiego miasta piszezs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilla-potworzyca kraków
pracujac w getin banku na stanowisku doradcy otrzymywalam 1500brutto. plany bardzo wysokie w dodatku narastające- jak nie zrobisz w jednym miesiacu to ci sie sumuje z następnym i tak do grudnia. dzwoni sie po klientach, oprócz tego siedzi na kasie. atmosfera - szczury, szczury, szczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mm456
Witam. Proszę o pilną informację dot stanowiska: Negocjator Terenowy. Chodzi mi głównie jakie warunki trzeba spełnić (wykształcenie? doświadczenie?) i jakie są ogólnie warunki pracy. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa 297
mam pytanie jestem po pierwszej rozmowie do pracy jak wygląda druga z derektorem o co pyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa 297
sory z dyrektorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikJuż NiedługoKONIEC
odnośnie pracy w Gb- beznadzieja totalna!!!!!! o podwyżce można zapomnieć- nie podoba się to wypad,przecież system motywacyjny jest genialny, po co ci podwyżka???????? podstawa to 1800-2100 brutto, jak zrobisz nierealny plan to może dołożysz drugie tyle, powodzenia. co do obowiązków- uniwersalne- kasa, lokaty,rachunki,kredyty, hipoteka! ciągle jest źle, mało, nie tak, a jak jest to lepiej żeby było jeszcze więcej złożyłam papiery do innego banku, odejdę bez żalu, baa, z radością!!!!!! chcesz .. to? - GET IN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa 297
narazie chce zdobyc doswiadczenie a potem zobaczymy, na ta chwile niby dostałam sie bo juz oddzwonili, ale dostałam nową propozycje w db kredyt i nie wiem co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymi
Witam. Byłem dzis na rozmowi w GB na stanowisko Negocjatora Terenowego... Powiedziano mi ze w ciagu 2 tyg oddzwonia i ze jak sie dostane to czeka mnie rozmowa z dyrektorem.. Mam pytanie ile Powinnien zawołac minimalnie podstawy taki negocjator? Czy 1500 netto to za dużo? Wyczytałem wczesniej ze jako sluzbowe pojazdy daja Fiata pande czy to prawda? Dopiero sie pozbylem tego shita :/ Prosze o powazne odpowiedzi...Pozdrawiam Goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeman
Co do pracy w db kredyt odradzam. kiedyś w getinie pracowałem i w db kredyt ostatnimi miesiącami i wracam do getin. co do podstaw nie wiem komu dają poniżej 2000 brutto ja 3 lata temu mialem taka podstawę teraż wyżej jest, skąd Wy te bajki bierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahan
cześć mam pytanie czy na stanowisku windykatora terenowego istnieje coś takiego jak limit paliwowy a jeśli tak to ile on wynosi. będę wdzięczny za info. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mm456
A jak wygląda sprawa z planami dla negocjatorów? Jest to realne do zrobienia czy cele są z sufitu? Interesuje mnie też jak jest naliczana premia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa we wrocku
Hej, Czy ktoś wie jak wygląda rozmowa na stanowisko specjalisty ds. windykacji pisemnej we wrocławiu i sama praca? Ktoś już może był na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interfejs
Pracowałem w GB za 1800 bruto, jak nie jeden w wielkim polskim mieście. Teraz pracuje w db kredyt i jestem bardzo zadowolony. Co miesiąc robimy plan i dostajemy premie - ok 1200 netto do podstawy. A nie mam żadnej obslugi kasowej, srania w banie z zasiłkami odwózkami, reklamacjami na rory, lokaty i wpłat na kredyty od emerytek. Mam jedno - kredyt i to robię :) Święty spokój, o 18:00 mówie cześć jak czapka i ide do domu. Nie siedze do 20:00 licząc mamone i układając papierki. Więc jak sama widzisz masz wybór... Get in?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydatka do getin
Cześć .Właśnie dostałam propozycję rozmowy w sprawie pracy w Getin jako doradca klienta.Czy mógłby mi ktoś napisać jak się pracuje w tym banku?Do moich obowiązków ma należeć obsługa klientów w banku a także aktywne pozyskiwanie klientów.No właśnie ,macie jakieś pomysły na aktywne pozyskiwanie klientów?Ile taki doradca ma na dzień dobry?Bez doświadczenia bankowego.Co będzie jak ani jednego nowego klienta nie namówię do bycia klientem w tym banku?Czy warto iść na tą rozmowę czy po prostu olać?Przeraża mnie to pozyskiwanie klientów.Czy ja mam ich szukać sama ,wyjść na miasto i wciskać kit ludziom?czy dadzą mi książkę telefoniczną i telefon,powiedzą dzwoń do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBUŚ
LATANIE Z ULOTKAMI PO BLOKACH I TARGOWISKACH TO W GETINIE JEST POZYSKIWANIE KLIENTA ..........DOBRZE SIĘ ZASTANÓW CO ROBISZ.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydatka do getin
już się zastanowiłam ,i nie idę na rozmowę .trudno nie będę mieć pracy ale i pajaca z siebie też nie chcę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek0418
A jak kształtują się zarobki na stanowisku doradcy firmowego w GB??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik miesiaca
pracuje w GB juz rok, pensje zmniejszyli mi po 6m, naobiecywali podwyzszke i umowe na stale, lipa...dostalem jakas umowe na zastepstwo na pocieszenie, system premiowy ok, ale jak region nie wykona planu w depozytach to 20% obcinaja, jak w hipotece to kolejne 20%... wiec dzieki...mam nadzieje ze szybko zmienie prace.. p.s. a 1400 to zarabia pani w sklepei obuwniczym, bez odpowiedzialnosci i wysilku psychinczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik miesiaca
pracuje w GB juz rok, pensje zmniejszyli mi po 6m, naobiecywali podwyzszke i umowe na stale, lipa...dostalem jakas umowe na zastepstwo na pocieszenie, system premiowy ok, ale jak region nie wykona planu w depozytach to 20% obcinaja, jak w hipotece to kolejne 20%... wiec dzieki...mam nadzieje ze szybko zmienie prace.. p.s. a 1400 to zarabia pani w sklepei obuwniczym, bez odpowiedzialnosci i wysilku psychinczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania128....
Witam! Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko opiekun klienta. MAm pytanie : na jaka podstawę mogę liczyc na poczatek w takim mieście jak Lublin? jakie są premie i zasady ich wypłacania? Dodam, że mam doświadczenie w pracy w bakowości. Roczne, ale zawsze ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pracownika miesiąca
na wstępie zaznaczam - zero propagandy! pracuję w tym banku od kilku lat i takiej kasy nie kosiliśmy nigdy!!! widocznie jesteś cienki... Powiem tak: w mojej placówce każdy z nas wyciąga w miesiącu premie w przedziale pięciocyfrowym... Zapewniam Cię, że wypłacają wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pracownika miesiąca
i jeszcze jedno - jesteś w błędzie z tymi obcinkami - nie chodzi o region tylko o placówkę - no chyba że jesteś DRS - em...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, interesuje mnie oferta trenera w biurze szkoleń - Katowice. Czy ktoś orientuje się, jakie mniej więcej zarobki obowiązują na tego typu stanowisku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak często są imprezy integracyjne w Getin Noble Banku i czy na takie imprezy jedzie cały Getin Bank czy tylko wybrane działy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak to mądre i ważne pytanie przed zdecydowaniem się na jakiegoś pracodawcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murzynek123
Ktoś coś wie na temat analityków kredytowych we Wrocławiu? Cięzko się dostać? Jakie zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świdnica
Ja akurat przypadkiem byłam na rozmowie w tym banku ...atmosfera nie za ciekawa...menadżerka beszczelna i uważająca się za pępek świata- beznadziejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×