Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość jeżol
mam pytanko czy ktoś styknol sie z panią KONOPOŁA ? co to za GĘŚ ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hall of fame
Faktycznie kosimy fajnie, ale premie w przedziale pięciocyfrowym to troszkę przegięcie jak dla mnie... Chyba, że nie mówimy o POKU tylko o oddziale. Ostatni miesiąc bez obcinek, wszystko ponad 170% oprócz FZ tam 0. premia czterocyfrowa, o 40% mniejsza od pięciocyfrowej. Mimo wszystko nadal fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinek
witam:) czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada zwrost kosztow dojazdow do pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lane
Nitka 34!!!! Nikt nie klepie bidy w Getinie!!! Szeregowiec ma nieźle nieźle.....a podstawą jest wiedza,kompetencje, dobra sprzedaż i motywacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wyglada praca
w malej placowce getin banku? znalazalam ogloszenie ze poszukuja do placowki tego banku (raczej mala miejcowosc) ale kurcze ja sie chyba do takiej roboty nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wyglada praca
aha wymagane jest wyk srednie minimum i obsluga komputera. wiec nie wiem o jakie stanowisko moze chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, za dwa tygodnie mam zacząć pracę w GB. Czytając te wszystkie wiadomości zaczęłam się obawiać, czy dobrze robię. Pracuję jako Doradca w innym Banku i zmianiam prace ze wzgledow finansowych. Zaproponowano mi 2600 brutto +premię. Podobno Doradca w GB zarabia średnio 6-10tyś. zł. Potwierdzi to ktoś? Mam jeszcze czas żeby sie wycofać:) A co ze szkoleniami? Faktycznie nic nie robią? Mi powiedziano, że pojade na 3 tygodnie i jak przepracuje rok to nie będę musiała zwracać kosztów szkolenia. Nie wiem co robić. Pracować gdzie pracuję czy zaczynać wszystko od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 84
Witam dostałam wlasnie zaproszenie rozmowę kwalifikacyjną do GETIN NOBLE BANKu na stanowisko opiekuna klienta. Czy ktos mógłby napisać na czym polega ta praca tak na prawde??bo czytam różne opinie o bieganiu z ulotkami itd a powiem szczerze ze niegdy nie widzialam pracowników getina z ulotkami na miescie, a zwracam uwage na takie rzeczy bo sama pracuje w bankowosci od prawie 2 lat i lubie wiedziec co robi konkurencja;) A jaka jest podstawa brutto na tym stanowisku??ile mozna 'zawolac' na rozmowie??mieszkam w miescie ok 200 tys. Z góry dziekuje za pomoc i pozdr:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebvip
hej Pysiu a w jakim mieście masz podjąć pracę? ja tez mam od nich propozycje:) nawet szkolenie chyba wychodzi w podobnym czasie, jak będziesz chciała popisać nie na forum to podaj jakieś namiary to pogadamy ja staram się własnie zdobyć jakieś info na temat pracy u nich wiec jak sie czegoś dowiem to również napisze a teraz przyłączam sie do prośbo o napisanie jak teraz sie tam pracuje jak atmosfera no i jak z wyrobieniem planów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sebvip ja mam pracować w Gdańsku. Niestety nie wiem dokładnie w jakim terminie ma być szkolenie. Strasznie się boję. A tak na marginesie, czy żaden obecny pracownik Getinu nie wchodzi na Forum?:) Czekamy na informacje o warunkach pracy i placy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybula
premie sa ok, teraz ludzi kosza tam kase, i rzeczywiscie slabe osobyzarabia 3tys, ale lepsze 10 tys i wiecej:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada123
praca w kazdym banku jest obecnie ciezka, w getinie tez sie napracujecie, jest kasa , obsługa kasowa a pozatym sprzedaz wszystkiego... no ale premie sa ok :-), i wiesz za co zapierdalasz.....mi pasuje to, pozatym prywatna opieka medyczna, karta benefit jest w planach, zwrot za bilety do kina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 84
perspektywy fajne ale jak bedzie to sie okaze w praniu...jak wszędzie zreszta. a ja w dalszym ciągu bym prosiła o info dotyczące podstawy na stanowisku opiekun klienta:D pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada123
podstawa od 1800 do 2500 maksymalnie, najczesciej spotykana stawka to 2000brutto :-((( mało w porownaniu do innych bankow: millennium na kasie 2500 brutto, konsultant 3000brutto, allianz jako doradca 3500 brutto, raiffaisen:kasa max:3000brutto, doradca nawet 4000brutto. NO ALE PREMIE W GETINIE NAJWYŻSZE SĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 84
blada123 dzieki wielkie za info:))pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze getin
a ktoś mi moze powie jak wyglada system prowizyjny?? jak duże są targety?? zastanawiam się nad praca w GB, też słyszałam ze podstawa mała, ale premie ok... tyle ze chciałabym wiedzieć czy plany są realne do wykonania?? interesuje mnie jakie plany są na osobę, byłam na rozmowie w Krakowie, wiec najchetniej dowiedziałbym sie jak jest w duzych miastach, gdzie jest kilka oddziałów i innych bankow tez jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebvip
ja się zdecydowałam podjąć pracę w Getin-ie, miałam jeszcze propozycję z millenium ale na stanowisko kasowe , do tej pory zawsze byłam doradcą i nie siedziałam na kasie więc wybrałam to co robiłam do tej pory, co do planów nacisków itd to wszędzie to samo, wcześniej pracowałam w firmie gdzie mobbing i dołowanie pracownika było na porządku dziennym wiec gorzej już być nie może....wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:) co do kasy to podstawa ujdzie ale oczywiście mam nadzieję na jakieś premie:) byłam na wielu rozmowach i powiem jedno banki chciałyby aby pracować za 1100-1200 zł netto wiec masakra nie wiem jeszcze nic na temat szkoleń itd wiec czekam dalej na info mam nadzieje ze w tym tyg coś już będę wiedzieć:) pracę mam zacząć w lipcu): pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha5
hej, dobrze zrobiłas ze nie wybrałas millennium, tam jest syf-własnie od 2 tygodni jestem na wypowiedzeniu , nie chce pracowac w banku, ktory daje na reklamy w ch...a oferte ma do dupy, a jesli juz to kase biora Ci co hipoteki robia-ale z tym tez jest ciezko, reszta osob zwłaszcza na kasie pracuja po 9-10 h i nie zawsze kierownik wpisuje to jako nadgodziny....porazka... zastanawiam sie nad getinem, mimo ze mniejsza jest tam podstawa, ale tez chciałabym sie dowiedziec czegos o systemie prowizyjnym.... wiem ze plan jest indywidualny i tyle...wiec jesli ktos cos wie to prosze pisac na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinnoble
orientuje się ktoś jakie są zarobki w getinie w dziale sądowym lub egzekucji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 84
dostałam propozycje pracy w GB i powiedziano mi ze bede musiala odbyc szkolenie w katowicach i ze bede miala zwrocone koszty noclegu itd...no i tu mam pytanie...czy rzeczywiscie te koszty zwracaja i ile one wynosza :/ bardzo prosze o szybka odpowiedz bo dzis do 16 musze dac odpowiedz:)))dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada123
do agi: tak zwracaja tak do dwóch miesiecy, oni zapewniaja na tyle co pamietam nocleg, wyzywienie, a zwracaja za bilety...ale na bank rozliczaja wszytsko:-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada123
Aga a w jakim miescie bedziesz pracowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mam pytanie do pracowników Getinu na stanowisku Doradca ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jakie zarobki pewne tzn. podstawa netto? Ile można zawołać. Czy plan jest do wyrobienia . Proszę o pilną odpowiedź bo niebawem mam rozmowę kwalifikacyjną. A bardzo mi zależy na pracy. Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebvip
hej ja za niedługo zaczynam:) ze wstępnych informacji najpierw na oddział a potem 2 tyg szkolenia, sama jestem ciekawa jak to wszystko ma wyglądać, mam koleżankę która tam pracuje ale ona kompletnie nic nie wie i jeszcze mnie wprowadza w błąd, jeśli ktos ma informacje jak ma wyglądać praca na stanowisku :doradca ds. małych i średnich przedsiębiorstw to proszę o info):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola26
szkolenie jak szkolenie, kazdy musi przez to przejść-formalność:) a do jakiej placówki się ubiegasz? i od kiedy masz szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebvip
szkoleniem sie nie przejmuje:) chodziło mi bardziej o charakter pracy jak to ma wyglądać itd:) bo w sumie nic konkretnego jeszcze nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebvip
a co do tego na jaki oddział itd to nie chciałabym pisać tak na forum jak masz ochotę to podaj maila to pogadamy albo ja ci podam jak bedziesz chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agim20
Hej możecie mi powiedzieć jak wygląda praca w Getin Banku w Warszawie ubiegam sie o stanowisko pracy na słuchawkach :) jak wygląda rekrutacja jak tam płaca i w ogóle wszystko:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w Getinbanku
W Getinbanku jak w każdym banku, Cisną, duszą, męczą człowieka. Ale nie bez kozery w ogłoszeniu piszą, że opczekuja realizacji zdań sprzedażowych, pozyskiewania klientów itd. Wszystko jest podorządkowane sprzedaży i realizacji planów. Jeżeli ktoś mysli, ze bedzie mógł sobie siedzieć i czekać aż klient sam przyjdzie i powie, ze chce to i to, to sie srogo zawiedzie. Ale jak dla mnie nie ma w tym nic dziwnego, wszędzie tak jest. Praca w banku to typowa, agresywna sprzedaż. Atmosfera w tej chwili jest mocno napięta, ale Jeżeli ma sie silna motywację, to naprawdę można dobrze zarobić. W tej chwili u mnie w Poku nikt nie zarabia mniej niż 5000 -6000, a jeżeli już tyle zarabia to dlatego, że miał słabszy miesiąc. Plany do zrobienia przy włożeniu rzetelnego wysiłku. Wiele tez zależy od zespołu w jakim przyjdzie Wam pracować ile tzw. Jęczących i narzekających "gwiazd" przyjdzie Wam codziennie wysłuchiwać. Jaki bedzie menedźer, czy będziecie sie wspierać, czy tylko pogryzać. Perspektywy zarobkowe świetne, jednak trzeba sobie uświadomić, iż nie ma nic za darmo. Prze zostatnie miesiące zarabiam 10000 wzwyż, mnie to motywuje... aczkowliek podstawy marniiutkie - 1800 do 2000 u nas. Reszta zalezy tylko i wyłacznie od nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w Getinbanku
A i jeszcze zastanawia mnie jedno. Skoro jest tak źle w tym banku, dlaczego no pytam dlaczego tak mało ludzi sie samych zwalnia? W moim poku od paru miesiecy dziwczyna stęka i jęczy. zarabia całkiem całkiem nie powiem, ale wciąż powtarza, ze jej nie zależy, że się zwolni. To dlaczego tego nie robi? Nie bierze pod uwagę tego, że nie tylko starania się liczą ale ich skuteczność, że nikt jej nie będzie głaskał po główce za to, ze wykonuje 40 tel. dziennie, tylko za to co może osiągnąć dzięki nim. Jezeli ktoś tego nie rozumie, to nie jest to praca dla niego. Nikt z nas nie jest cyborgiem, każdy ma chwilę zwątpienia, ale albo sie podnosisz i zaczynasz znów być skuteczny albo czas cos w zyciu zmienić! Praca w sprzdaży jest trudna - nie pod względem technicznycznym - każdego można nauczyc sprzedawać- tylko pod względem psychiccznym. Trzeba miec bardzo ale to bardzo silna motywację. Jeżeli ja macie, jeżeli poraźki Was nie zniechecaja na długo - praca jest dla Was i możcie bardzo dobrze zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×