Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

woajcie dziewczyny ! 🌻 A ja sie do zielonej przyzwyczailam i uwielbiam, sa tez o smaku waniliowym lub z cytryna. Jak nie lubisz Julka pic gozko to kup sobil slodzik .....zaoszczedzisz kalorii a herbatka bedzie smakowac. Ja widze ze w Polsce jest teraz moda ne te rozne herbatki odchudzajace np. czerwone - odemnie moge doradzic ze ja wrocilam do starych \" naszych \" tradycyjnych pije dziennie miete ktora jest antyseptyczna , wspomaga pürzemiane materii, ma wspaniale wlasciwosci przeciwko wzdeciom ,dodaje do niez lyzeczke miodu jako naturalny srodek przeczyszczajacy , nie pijcie zadnych Figir itp. po obiedzie pije rumianek ktory spelnia super funkcje wspomacajace trawienie - polecam wam u mnie dziala a i nie maja zadnych ubocznych dzialan , a okresie kiedy robimy diete bardzo sa wskazane. 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz z uczelni wrocilam:) dzis tak szybciutko:) na sniadanko byla owsianka. pozniej jabluszko. teraz lece salatke robic na obiadek:) co do herbaty zielonej, to jakis czas temu uwierzylam w jej odchudzajaca moc i sie przyzwyczailam do jej smaku i pije codziennie. moj chlopak tez mi mowi ze jestem piekna i nie mam po co sie odchudzac.. ale wiem ze jak schudne bede sie lepiej czula. a on bedzie ze mnie dumny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Ja dzis zjadlam na sniadanie mala bulke z ciemnego pieczywa do tego plaster wedliny ,sera i pomidor na obiad 2 jajka na twardo do tego salatka z ogorka i pomidora do tego zjadlam znow kiszona kapuste ( jutro nie moge bo pracuje) do kawy zjadlam jeszcze garsc suszonych owocow! pycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishgirl
czesc dziewczyny :) to juz moj 2gi dzien diety-hmm na sniedanie 2kromki chleba z dzemem obiad mala miseczka zurku z kielbaska no a na popoludnie planuje owoc-hmmm mam nadziej ze zmieszcze sie w 1000kcl........... macie racje z tymi herbatkami osobiscie nie polecam czerwonej-rozleniwia jelita i pozniej bez tej herbaty wystepuja problemy z oproznianiem -sama probowalam............hmmmm mysle o zielonej herbacie.......musze sobei j a zakupic i pic:) pozdrawiam was wszytstkie i 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje Kochane Kobietki :* musze Wam sie przyznac.. wczoraj zawalilam z dieta.. 😭 moja marna proba usoprawiedliwienia: zblizajacy sie okres, niezadowolenie z malego spadku wagi i roznoszace sie po domu aromaty ciasteczek i obiadu :-o takze zezarlam z 2000 kcal. zaluje, co wiecej mam kare - caly dzien boli mnie zoladek i mam wzdety brzuch :-o obiecuje, ze to sie nie powtorzy ;) a od dzisiaj stosuje sie do Waszych zalecen - na sniadanko zjadlam twarozek wiejski - kubeczek 150g; zjadlam zupe, jak ja to nazywam, smietnik (marchewka, fasolka szparagowa, seler i tego typu warzywa); jablko. wypilam przed chwilka pyszna zielona herbatke - tetley wild berry & echinacea (ladnie pachnie, troche przypomina jogurt lesny :D ) no i tak jak wskazywaly wszystkie znaki na niebie i ziemi :P dostalam okres. kurde jakby to nie moglo byc na weekend, ktory przesiedzialam w domu mialabym juz za soba, a tak to musze chodzic do szkoly obolala.. :-o chociaz troche pokory - jeszcze miesiac temu modlilam sie o okres :P jakos przeboleje :) co do tych slodzikow, to jak uzywacie to umiarkowanie - ja jadlam slodzik przez okolo 3 miesiace, czasem nawet po 8 tabletek dziennie i musialam zrezygnowac bo zaczela mnie bolec watroba :-O a jeszcze co do balsamow i pielegnacji ciala - ja uzywam balsamu do skory bardzo suchej z sorayi (ladnie pachnie i szybko sie wchlania). kiedys tez korzystalam z oliwki bambino dla niemowlat - dobrze nawilzala, ale nie znosze jak mi sie pizama lepi do takiego obtluszczonego ciala :P czasem masuje sie rekawica podczas kapieli (w zeszlym tygodniu tylko raz :P ), stosowalam tez keidys peeling z kawy (fusy z kawy mieszalam z nawilzajacym plynem do kapieli i tym sie szorowalam) - skora gladka, ale po tym jak dwa razy zatkalam ta mazia wanne, mama zabronila mi tego uzywac :P ale walnelam dlugiego posta :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja w pracy, ale za chwilke spadam do domu :) chcialam napisac, ze rowniez od jakiegos roku robie sobie peeling z kawy na nogi (raz albo dwa razy na tydz) i lekko, ale to lekko masuje dekolt. celullitu nie mam a skorka super gladka ;) czemu ja siei czuje taka wydeta i najedzona??? przeciez ja jem malo w sumie. moze dlatego, ze nie cwicze? jak sądzicie? moze powinnam sie zabrac za jakies cwiczenia? ostatnio nawet opuscilam moj basen, mialam za duzo zajec. wydaje mi sie, ze dlatego. ale dzis jedna Pani w szkole, powiedziala, ze zmalalam w biodrach a to dodaje energii na odchudzanie :D ja musze zgubic brzuch i te waleczki ktore mi sie wylewaja po bokach reszta gigury jest ok ale z 10kg powinnam chyba schudnac jeszcze :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny.. 🌻 ciesze sie ze odchudzanie na dobrej drodze... mam nadzieje ze nie dlugo bedziemy widziec efekty :D:D:D po prostu Julka moglabys wiecej napisac na temat peelingu z kawy?? moze warto sprobowac :D menina ja tez sie przyznam skusilam sie dzic na chałwe :o ale taka w wersji mini.. kurcze musze zmienic jadlospis :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyłka dzis* kurcze nie moglam sie powstrzymac od tej chalwy... glupio mi teraz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - moze jestes czujesz sie najedzona, bo skurczyl ci sie zoladek :) a wydeta? hmm moze jesz produkty, ktore powoduje, ze nam brzuch wywala :P ona - mi tez gluio po tej wczorajeszej wyzerce.. no coz.. game over :P ale dietujmy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciólka mnie namówiła... ale koniec glupio mi, bo po to tu jesteśmy żebyśmy wspólnymi silami dały rade osiągnac cel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam ze szkoły, mama oczywiście musiała wepchać we mnie zupę buraczkową (na szczęście zrobiła oddzielnie ziemniaki więc ich nie zjadłam) a na śniadanie zjadłam szprotkę w pomidorach. w sumie psychika mi podopowiada żebym cos jeszcze zjadła, ale przed chwilą zupkę zjadłam więc poczekam. później coś zjem, bo naprawde nie można jeść tylko tyle ile jem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling kawowy robie tak, jak kiedys wyczytalam na kafeterii ;) zaparzam kawe sypana z 2-3 łyzek, odcedzic trzeba wode i do tego dodac jakis zel pod prysznic czy krem- jak kto woli, ale troszeczke, zeby taka papka wyszla. ale tylko troszeczke ja dodaje zel lub plyn do kapieli bo krem mi sie marze za bardzo... i ta papką własnie trzeba masowac nogi jakis czas. taki mocny peeling z tego jest, nogi po tym czerwone ale naprawde warto. to jest naprawde rewelacyjne. polecam ;) uciekam do domu bo u mnie juz 3;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling kawowy robie tak, jak kiedys wyczytalam na kafeterii ;) zaparzam kawe sypana z 2-3 łyzek, odcedzic trzeba wode i do tego dodac jakis zel pod prysznic czy krem- jak kto woli, ale troszeczke, zeby taka papka wyszla. ale tylko troszeczke ja dodaje zel lub plyn do kapieli bo krem mi sie marze za bardzo... i ta papką własnie trzeba masowac nogi jakis czas. taki mocny peeling z tego jest, nogi po tym czerwone ale naprawde warto. to jest naprawde rewelacyjne. polecam ;) uciekam do domu bo u mnie juz 3;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski 🌻 nie zamartwiajcie sie niepowodzeniami , tylko mocne postanowienie poprawy i dalej walczyc! 😘 🌻 Ja proponuje wzbogacic diety o wieksza ilosc wapna , jakis jogurt wiecej. Mozna sie pozniej ostioporozy nabawic , wiec spokojnie dziennie jakis jogurcik zjadac samo zdrowie i pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona i menina--oj baby,baby...zero silnej woli :( mała chwila przyjemności=duże wyrzuty sumienia :P i po co się pytam??!!!Menina--ty naprawdę chudniesz w dobrym tempie,więc się nie załamuj :) powolutku,do celu małymi kroczkami i będziesz piękna i szczupła :) jak my wszystkie zresztą :D Marta-zupa buraczkowa jest ok :) Marcelinka-masz fajny jadłospis,nienudny i urozmaicony🌻 Na śniadanie zjadłam 2 kromki razowca z pomidorem i białym serem,kawa z mlekiem,przed chwilą kubek jogurtu naturalnego i na razie wszystko.Nie czuję głodu naprawdę. Dla wszystkich bez wyjątku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka--Ty ich nie rozgrzeszaj :D.Po tyłku trzeba dać i opieprzyc ostro,bo po tu jesteśmy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja tu lubie wchodzić hehe. za pół godzinki coś zjem, a teraz idę pograć na kurniku w literaki ;P musze jakoś sobie zająć czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakała narodu
chej laski czy mzona sie przyłączyc do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakała narodu
hej a jaka diete stosujecie dowolna ? Bo ja pragnę do 1 stycznia schudnac 15 kg .Załozyłam nawet topik ale w sumie lepiej sie podpiac pod istniejacy Chciłam od jutra zaczać diete kopenhaska a potem diete 700kg . Mam nadzieje ze nie zostanę tu zwyzywana dlatego ze chcę stosowac taka dite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma swoją dietkę :) a czemu miałabyśmy Cię nawyzywać ? wiesz ja stosowałam tą dietę, nie powiem szybko się chudnie ale potem trzeba się naprawdę zaprzeć żeby wytrzymać. i to nie chodzi o te 13 dni, ale o póxniejszy czas. ale to Ty decydujesz na czym się odchudzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam dzis do domu... ehhh moge na SB zjesc np 15 orzechow lub 30 ouistacji a ja zjadlam nie wiem chyba z 50 orzechow wloskich i mam teraz wyrzuty sumienia i pistacji tez naobieralam jak glupia... :o eh za kare obiadu nie bedzie :P a myslalam, ze mam silna wole to smieszne bo ja jadlam i zdawalam sobie sprawe ze nie moge :D glupia jestem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka musisz być silna. hmm.. jakoś nie potrafię na nikogo krzyczeć. hehe ale dobra.. hehe więcej tak nie rób ! przecież masz swój cel ! (tylko mnie nie znienawidź ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro bede sie bardziej pilnowala :) dzis ide z kolezanka gdzies na miasto, ale poprosze zebysmy poszly do kawiarenki na jakas a kawe. nie dam sie wyciagnac na zarcie :) dzis chlopak wracajac z pracy jakies rogale kupil i probowal mi wcisnnac, ale sie nie dalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka - orzechy, jaki to piekny zastrzyk witamin!!;) no ale kosztowny zastrzyk bo kcal ma za duzo, wiec tak to sobie tlumacz;) nie mozesz miec wyrzutow sumienia.. po prostu wyciagnij wnioski. jak ja zjadlam cala paczke suszonych moreli stwierdzilam ze nie zjem kolacji, a morele bede kupowac na wage - w ilosci ktora moge zjesc tego dnia;) niby zdrowe, ale w duzej ilosci szkodzi sylwetce i naszym dietom. nie wiem co zabierac na uczelnie. a wy dziewczyny co zabieracie ze soba do pracy lub do szkoly? bo czasami zdarza sie ze jestem tam caly dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakała narodu
To janie :) Jutro zcazne kopenhaska :) odezwe sie potem teraz musze dzieckiem sie zająć :) Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze :) mi dzisiaj tata chciał wcisnąć cokolwiek, najpier zrobił bitą śmietanę potem batoniki jakieś. a teraz zrobili u mnie zapiekanki (pycha.. tzn. napewno pycha) i powiedział cos takiego na sam koniec : \'\'przecież od jutra się odchudzasz\'\'\'(przepełnione sarkazmem). Ale jestem silna. zjadłam serek wiejski (taki co ma 3% tłuszczu, więc tyle co zwykle mają jorurty naturalne.. musze zakupić tego więcej). a teraz herbatka czerwona ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×