Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Witam:-)) Wczoraj miałam inspekcję z weterynarii i pan przyniósł mi prezent....... rachunek:-)) Od mikołaja dostałam śliczny pierścionek i kolczyki... kocha mnie chyba ten mikołaj:-)) Był u Was mikołaj? Miłego dzionka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! co Wy spicie?? wlasnie sie dowedzialm,ze do pracy w jeden z komend Policji przyjeli dziewczyne ktora ma LICENCJONAT oswieccie mnie bo nie wiem co to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****abc
witam.... stonoga gracja ---> zanim zapytasz poszukaj w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
witam stare i nowe koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
mursianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc luisianko dopiero co wstalam wstyd ale bylam padnieta po tych swiatecznych dniach. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
u mnie stara biedka.Próbuje robic swiateczne porządki ale mi coś nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak swiateczne porzadki to niezbyt mile zajecie ja zostawie je na inny dzien. Zreszta i tak nas nie bedzie wiec najlepiej jak przelece chalupke na dwa dni przed wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech cos mnie boli gardlo i jakos ogolnie cos nie tak sie czuje.Ciekawe czy to objaw przeziebienia czy imprezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
poimprezowałas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szalu mnie doprowadza ostatnio kafe wiecznie szwankuje. Nie luisianka ja nie zabardzo to inni u mnie w barze imprezowali wiec musialam byc zwarta i gotowa.Co prawda troche tam z nimi posiedzialam no ale to jednak praca chociaz przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
ja zawsze marzylam i marze o swojej knajpce ale mieszkam w takiej dziurze.........Mursianka a masz kogoś w Kolobrzegu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjedz do mnie razem bedziemy prowadzily moja tym bardziej ze niedlugo chce otworzyc nastepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
wpadlam znow na momencik.Pytalam o kolobrzeg bo to czasy mojego dziecinstwa- wszystkie wczasy to kolobrzeg.A teraz tam mieszka troche rodzinki meza,i w Kolobrzegu i na wiosce kolo kolobrzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby popoludniami tez tutaj nikt nie zagladal???:( Cos mi sie widzi ze topik umiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
Nie bywam juz w Kolobrzegu bo nam za daleko .Zreszta z forsa też krucho i nie pamietam kiedy ja byłam na wczasach a kocham morze nad życie.Męża chrzestna mieszka w Kolobrzegu a jeszcze jakies cioteczki na wsi kolo Kolobrzegu.Jakby dobrze zliczyc to bylam tam ponad 10 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj luisiana fajnie ze znasz troche moje strony.:)Jak tam swiateczne porzadki. Czesc stonoga co u ciebie slychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
dzisiaj biegalam po targu nic nie kupilam a świateczne porzadki w punkcie zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dokladnie taj jak u mnie :(Dopadla mnie jednak grypa:(Czuje sie jakbym wogole sie nie czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
takie ciepelko u Ciebie a ty chorujesz?Ale lepiej ze teraz niz na sam wyjazd.Jedz witaminki i lecz sie szybciutko zanim na dobre cie dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×