Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WladcaWzgorkaWenus

I Najpiekniejsza Kobieta Nie Wszedzie Pachnie

Polecane posty

wydaje mi sie ze facetowi mimo wszytsko duzej pozostaje \"swiezy\" niz cipka. a jak juz nie ma napleta to w ogole jest git przez dlugi czas :) zauwazylem tez ze akurat podczas okresu pipcia mojej kobiety nie ma w ogole zapachu. ale to pewnie dlatego ze ciagle ma tampona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze miala okres
moze dlatego, ze penis jest na wierzchu, najczesciej w bokserkach, wiec sie bardziej wietrzy A cipka jest w srodku, najczesciej obsciskana skapymi stringami i obcislymi spodniami. No i gdzie tu sprawiedliwosc :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje że zapach pochodzi od narządów zewnętrznych..pomiędzy wargami małymi jest dużo gruczołów łojowych,potowych...nagromadzanie sie prowadzi do przykrego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myslicie czy nadwaga moze miec jakis wplyw na intensywnosc zapachu u laski? bo kiedys mialem dziewczyne, ktora byla zdrowa, zadbana itp itd i juz czasami pol godziny po kapieli nie potrafilem sie przelamac do minety tak walio :O dodam ze ona wasnie miala nadwage :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosssssss
Najlepsze z twojego pisarstwa jest to ,że po chwili sam sobie odpisujesz.................co dzień ten sam temat.............zapach tej laski to nic w porównaniu z brakiem szarych komórek u ciebie. Ona sie umyje....a co ty zrobisz?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Matyldy vel ivanki
kto kogo tu obraza "królewno " " Ivanka 34 Sprawdź zawartość Twoich majtek...a później rób innym wykłady..owszem może zmieniasz gacie...ale na drugą stronę "---waż słowa ,myslisz ,że jakas ksiezniczka z ciebie,po innych jezdzisz a po twojej brudnej dupie nie mozna ? 1 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Matyldy vel ivanki
ja nie jestem lubelak i piescił się z twoją zasraną osobą nie będę,jak Ty i ja podobnie wymagam szacunku,kobietko drugiej kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WladcaWzgorkaWenus
HOHOHohooo , ale sie narobilo hihihi Okey co do pytania pierwszego to tak ,palucha powachalem przyniej , ale dyskretnie by niezaowazyla, a co do spotkan to tez tak , spotykamy sie teraz regolarnie a ona jest zawsze wykapana, wtedy byla po calym dniu pracy i niespodziewala sie ze mnie spotka, to bylo jakos tak spontanicznie , zaden z nas niemyslal o tym by sie zaczac piescic calowac itd. teraz jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldda ta co brąz lubi
regularnie okapca gacie ,czasami puści kleksa wytwarzając w ten sposób draskę,aż dziw że przy takim tarciu dupa -gacie do samozapłonu jeszcze nie doszło w jej przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WladcaWzgorkaWenus
Acha , ten zapach byl na poczatku odrazajacy ale po jakims czasie zaczol sie robic podniecajacy:) az tak zle znowu niebylo czuc tylko zaskoczylo mnie, TAAAAAaaaakaaa dziewucha , ale to juz historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sprawie Ivanki
Ivanka zgrywa królewnę,wszystkim dokopuje a jak jej kto pośle strasznie się obrusza.Tu wszyscy rowni kolezxanko,nie jestes żadnym wyjątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldda ta co brąz lubi
matylda pusć wiąchę po swojemu,od kiedy na iwanke się logujesz to taką delikatną kobietke z siebie robisz,jeszcze kto uwierzy ze to twoje prawdziwe oblicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklinaczWarginy
Do Ivanki i Matyldy A czy wy obie dbacie o higiene intymna tak zeby sie chlopak nie zrazil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklinaczWarginy
Ivanko - a czemu glupie pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech tam filozo\"fuj\"ecie na ten temat.. uroki natury po prostu. Każda kobieta pachnie inaczej, tam też i własnie to urozmajcza życie! Zgadzam się trafiało się na taki, i nie że niemytą, cecha własna. Tak jest w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklinaczWarginy
Ivanko , ja myje malego mego za kazdym razem jak mam okazje go umyc a tak pozatym to moj naskorek nosze podwiniety tak ze niema jak sie nawet zasmierdziec, a Ty jak dbasz o swojego skarba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach się zmienia jeśli jest jakiś drobny zakażenia, zależny od momentu cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklinaczWarginy
Ivanko TAK! Ciebie pytam czy to tak wstydliwe dbac o siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat jest moją sprawą intymna jak dbam o siebie...a zapewniam że dbam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklinaczWarginy
No to super, juz Cie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło w płynie
Ivanka uwazaj z tym szorowaniem byś sobie war sromowych nie przetarła na wylot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×