Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość madzienka2406
Ale tak na prawdę to czasu mam mniej bo muszę jechać pod koniec kwietnia na przymiarkę sukni ślubnej i już chciałabym ważyć te pare kilo mniej.Dziewczyny mogę liczyć na wasze wsparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
To i tak masz 1,5 miesiąca :) Jak postarasz się to możesz schudnąć 5kg. I nie na jakiejś pseudo jabłkowej diecie. Zajrzyj na ten wątek. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4766633 Chłopak bardzo mądrze doradza, więc i Tobie może pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak wam idzie? Ja zaczynam dzisiaj, ale koniecznie będę jadła śniadanie.Ktoś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnipotentna
ja skończyłam swoją dietę w środę (trwała 10 dni) skutki są rewelacyjne,noszę spodnie 2 rozmiary mniejsze;) obecnie jestem na diecie 1000 kcal i sporo ćwiczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalimo123
Hej dziewczyny pewnie ja też spróbuje tej dietki jabłkowej ,mam nadzieje że mi pomoze ;( oki od jutra czas start napisze wam jak mi idzie :D:D buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zaczełam w poniedziałek.Jem pożywne i zdrowe śniadanie później jabłka i jeden grejpfrut i dużo wody i nie jestem głodna.Dzisiaj na wadze 2 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja zaczelam dzisiaj. Moze nie tak restrykcyjnie na samych jablkach, bo zamierzam dodac inne warzywa i owoce. generalnie planuje robic sobie koktajle warzywne lub owocowe z mlekiem sojowym. Bez cukru oczywiscie. nie wiem co z tego wyjdzie ale mam juz dosc tego co widze w lustrze. Nie zdawalam sobie sprawy, ze pociazowe kg tak ciezko zgubic. Od czego to zalezy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja już mam swój topik o odchudzaniu, ale przeniosę się do Was i od jutra startuje z jabłkami :) Na śniadanie dodam koktajl z banana i mleka, żeby mieć więcej energii, a potem same jabłka. Póki co spróbuję tydzień na jabłkach - zobaczymy co z tego wyjdzie :) Do jutra dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchcia
hej dziewczyny :) czytam Wasze opinie i chyba sie zabiore za tą jabłuszkową dietkę :) chcę schudnąć z 5 kg, aktualnie cwicze od 5 dni aerobiczna 6 weidera :) nie wiem jak bedzie dalej ale na razie zapał jest :) oprocz tego robie troche brzuszków i takie cwiczenia na smukłe uda ;p i ograniczam jedzenie ;) wiecie co wpadłam chyba ne genialny pomysł :D mianowicie wymysliłam ze, przez 3 dni mozna jesc same jabłka, potem przez następne kilka dni (liczbo dni do ustalenia) normalne śniadanie jakis chlebek razowy itp. i tez jablka, a potem sniadanie, obiad i w miedzyczasie jablka ;p co Wy na to? oczywscie nie mowie o jakims obiedzie wielkokalorycznym tlustym i w tym stylu tlyko jakis cieply posilek :) czekam na Wasze koncepcje, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchcia
a jak sobie zrobiłyscie tę stopkę pod swoją odpowiedzią czy jak to się tam nazywa? bo ja tez chce a nie umiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adleajda
a dzis zaczelam :D planuje 7 dni a w osmym zaczne wprowadzac kefir :D kuchcia trzymam kciuki za ciebie i za siebie :) bede tu czesto zagladac i patrzec jak ci idzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adleajda
Po pierwszym dniu waga pokazala o 1 kg mniej :) cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchcia
i jak tam adalejda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adleajda
zawalilam.. Ale od jutra zaczynam od nowa :) nie poddam sie tak latwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchcia
hyhy ja tez zawalilam ;p bo juz pierwszy dzien mialam prawie za sobą ale jutro ide z kolezanka na lody to stwierdzilam ze i tak mi to nic nie da i juz jadlam dzisiaj troche wiecej niz same jabłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aulelia
Tak czytam wasze posty i stwierdziłam, że od poniedziałku zaczne wasza dietke jablkowa a pozniej dorzuce jakies warzywa i inne owoce.........zobaczymy co z tego bedzie. :D powodzenia i wytrwalości wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkie pyt
szybkie pytanko- czy mogę obie iec jabuszka ( bez łuszczu, po prostu na papierze do pieczenia) i doprawiać cynamonem. I dodawać orzechy? Czy musza to być same surowe jabłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pierwszy dzień za mną. 8 średnich jabłek 1l herbaty rumiankowej 0,5l herbaty miętowej 0,5l herbaty zwykłej Zobaczymy jak jutro bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkiehdks
Czy jak jem na dzień tak około 10 jabłek to żle? nie schudnę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkeids
Czy jak jem na dzień tak około 10 jabłek to żle? nie schudnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniOmnipotentna
mnkeids schudniesz,schudniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala888888
Czytam co którąś stronkę i nie wiem wkoncu :) jecie TYLKO JABŁKA przez ileś dni? NIC POZA TYM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień za mną: około 10 średnich jabłek 1l herbaty rumiankowej kawa 0,5 l wody Czuje się świetnie, głodna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci dzień za mną Rano pozwoliłam sobie na bułeczke sojowa (z LIDLA, są pyszne) a tak to : -8 jabłek -2x kawka -1l herbaty rumiankowej -0,5l wody Tak bardziej rygorystycznie to zrobimy po świętach :) , przecież nie można odrazu po samych jabłkach wrzucać ciężkich rzeczy na żołądek.A na święta zawsze dużo pysznośći :D 21.04.2011- waga 59,7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchcia
oo to fajnie że wytrwałaś :) czyli wnioskując z tego co piszesz to w ciągu tych trzecg dni schudłaś 2 kg? :) i widzisz coś po sobie, że mniej tego "ciałka"? hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już zjadłam troszkę coś innego - na śniadanko musli+owsianka+płatki kukurydziane - w ciągu dnia około 6 jabłek - 1l herbaty rumiankowej - 3x kawka - 0,5l wody - pare plasterków kiełbaski suszonej (własnej roboty- pycha :) Ciekawe jak będzie po święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kuchcia : Tak schudłam 2kg, nie czuje się już taka spuchnięta jak do tej pory........najważniejsze jest mniej jeść,ostatni posiłek zjeść do 18 i odstawić chleb i ziemniaki bo to jest najgorsze dla nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblowa
a jak dodam czasami do jabłkek- np. jak sobie piekę- cynamon i orzechy laskowe... to dobrze? Nie zmaszczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka2406
Hej dziewczyny ja swoją diete jabłkową zakończyłam po 3 dniach ale póżniej łatwiej bylo mi ograniczać posiłki więc w ciagu 2tygoni spadłam 8kg teraz jest już prawie miesiąc a ja wciąż chudne może nie tak szybko jak wcześniej ale waże 9,5kg mniej i wciąż od czasu do czasu jem jabłuszka i pije zieloną i czerwoną herbatę a oprócz tego wszystko tylko w nie takich ilościach jak przed dietą;)ta dieta jest dobra żeby ograniczyć swoje potrzeby na posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×