Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość Ewelus
w ogole mi nie wypadaja ;) moze z 5 mi wylecialo w ciagu tego czasu od kiedy je mam :P pokaz zdjecie Twoich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te podwójnie szyte taśmy są gestrze tak? Bo jeśli ktoś ma gęstrze włoski to chyba tak niebardzo wyglądają te doczepione, bo są liche troszeczke ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnikas
a ty akcyjka skoro masz geste wlosy to po co ci na clip in i po co gitare zawraacsz ,nie masz wlosow a co chwila o cos nie potrzebnego pytasz,skoro beda ci za zadkie to po co trujesz,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnikas hehe od tego jest forum by zadawac pytania, a jak jestes zbyt nerwowa to do jakiegos specjalisty sie przejdz. Pozdrawiam Cie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no jak sie ma grubsze wlosy to raczej clip in glupioo wygladaja bo one sa bardzooo cienkie niestety ;/,,ja swoje tez mam bardzoo cienkie wiec problemu nie ma,gorzej z moimi koncowkami bo sie pusza albo jakos wywijaja a clipy sa bardzooo prosteee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
wow to dluggie ja mam chyba ze 40 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przyszły moje włoski potem mogę wstawić zdjęcie jak ktoś chce :P są syntetyczne ale w dotyku bardzo mięciutkie i nie rzucają się w oczy pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
angel ja tez chce zobaczyc twe foty,a na jakiej aukcji kupilas>??Swieca sie mocno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
angel czekam na foty i napisze jakie masz swoje wlosy czy cienkie czy nie i dokad je masz aaa i ile tasm wpinasz i jak one sa szyte,czekam na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
wiesz co angel superrrr,zreszta ja pisalam juz kiedy ze moja kol ma tez sztuczn a wygladaja tak samo jak naturalne,twpoje tez rewelacja,sluchaj a jakie masz soje wloski?????i ile tych tasm wpinasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie taśmy wpinam czyli 8, moje włosy są bardzo cienkie, ale długie, takie same na długość jak te co kupiłam, no może troszke postopniowane, a taśma jet pojedyncza, ale ciężko odróżnić od moich sa jedynie troszke ciemniejsze i nic mi nie odstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego wciąż sie zastanawiam bo różnica 60 zł miedzy naturalnymi a syntetycznymi jest nie wielka. Tylko tak jak dziewczyny pisały naturalki trzymaja się dłużej w lepszym stanie. a syntetyki pewnie gęstrze i co tu wybrać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do naturalnych 80 zl trzeba dopłacić przynajmniej u tego sprzedawcy co ja kupowałam....no na pewno naturalne są lepsze ja się też ceną sugerowałam no i kolor mi ciężko było dopasować taki ciemny brąz wszędzie gdzie patrzyłam były mieszane z jakimś rudym albo z bordowym, a te są jednolite, no i jeszcze na spinki patrzyłam żeby były małe....jak na pierwszy raz to nie chciałam za duzo wydać bo nie wiedziałam jak w tym będę wyglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wszystkie do rpzodu wzielam na tym pierwszym swoich nie prostowalam nie chcialo mi sie dziś a te pozostale wczoraj robilam od razu po wyprostowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
DZIEWCZYNYY nie wypadaja wam bardziej wlosy po tych clipach ? bo ja zauwazylam ze zakladajac je i przy okazji troche tapirujac zeby te grzebyczki sie trzymały to coraz wiecej przy myciu lub czesaniu wyciagam swoich wlosow ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
wypadaja mi starsznie:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
rozyczka,ja wlasnie tez to zauwazylam ze wypada mi ich bardzo duzo, a tego dnia co ich nie wpinam mniej,racja tez to dostrzeglam;/;/a najgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
nom :( a teraz to jzu sie przyzwyczailam starsznie do nich i dziwnie sie czuje jak ich nie mam teraz staram sie mniej przypinac bez tapirowania bo fakt ze starsznie je szarpalam zeby byla burza na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a co robisz e swoimi wlasnymi wlosami prostujesz czy nic nie musisz???bo ja nic nie robie i sie odznacza bo moje konce sie lekko zawijaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
wiesz co nie prostuje bo tez mi po prostownicy starsznie wypadaja. tez mi sie z lekka czasem odwijaja allbo pusza ale zalezy keidy wtedy to zwiazuje jak mi sie tak odznaczają a po umyciu odrazu sa prosciutkie wiec mam rozpuszczone i nie widac raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Hej mowicie o tej metodzie moze?Zastanawiam sie wlasnie nad kupnem tych wlosow,bo jak widze jak niszcza inne metody...http://www.treskidopinki.net/ Dziewczyny co o tym myslicie?Miala ktoras te wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×