Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hmm my staralismy sie ok 1,5 roku ale mojego ukochanego czesto nie ma (z powodu pracy) a ja mialam baaardzo nieregularne cykle, dokladnie rok temu mialam taka zalamke ze podejrzewalam ze chyba jestem bezplodna bo nie moge zajsc no i w dodatku mialam wielkie bicie na dzidzie :-) no ale teraz moje marzenie sie spełnia. tylko troche sie boje bo moja siostra poronila z powodu toksoplazmozy wiec w nastepnym tygodniu tez wybiore sie na badania pod tym katem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku nie było problemu z zajściem w ciążę:) na szczęście:) bo już nie jestem taka najmłodsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam co naskrobalyscie beze mnie i co do kremow to polecam MUSTELE fakt ze nie jest tani ale warto w niego zainwestowac, moja szwagirka i kuzynka go uzywaly i nie maja ani jednego rozstepu ja napewno sobie go zakupie a pozatym na allegro mozna go znalezc w bardzo przystepnej cenie tutaj podaje wam linka: http://allegro.pl/item278352986_mustela_zestaw_na_okres_ciazy_masa_gratisow_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od maja przestałam się przejmowac czy zajdę, czy nie, chociaż wspołżylam rzadko, i chyba w zasadzie tylko w październiku i listopadzie wtedy kiedy wydawało mi się że mogę zajść, w październiku nie zaszłam, a w listopadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczynki jak dopisać się do tabelki ??? co do trudności zajścia w ciążę to nie zabezpieczaliśmy się pół roku,zawsze było z testami owulacyjnymi aż ostatnio straciłam już nadzieje i dałam sobie spokój;) nie zrobiłam testu owul i dlatego takie zaskoczenie trochę;)ja czuję jakbyśmy wpadli;) poza tym brzuch boli mnie dokładnie jak na @:(,piersi mnie bolą i właśnie podobnie jak u was niektórych zjadłabym śledziki w occie i uwielbiam kwaśne pomarańcze:) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a zapomniałam napisać,że smaruję się tylko oliwką dla dzieci bo co innego boję się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz skopiowac tabelke wkleic w swoja wypowiedz i sie dopisac :-) a mnie juz tak nie bola piersi podbrzusze tez nie ale od czasu do czasu zaboli jajnik ale to podobno normalne a co do objawow to praktycznie nie mam zadnych, czasami mnie zamdli ale przed tez tak mialam wiec norma, nie mam takiego apetytu i zadnych zachcianek, sledziki w wszelkie kawsiorki uwielbialam przed wiec mysle ze teraz mnie od nich odrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziekuje bardzo za podpowiedź :) NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? karusia1978...29......Kraków......24.10........31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól.... 24.10 .................? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia1978
Ja też mam takie odczucie dotyczące piersi.Ale to normalka.Dodatkowo trochę mnie mdli bo od 2 miesięcy biorę progesteron(luteinę) i tak ma zostać do 12 tygodnia ciąży,bo widać miałam za mało tego hormonu i przez to problemy z zajściem.Dlatego dla pewności że organizm z powodu niskiego poziomu hormonów ciąży nie odrzuci mam ją narazie nadal łykać a raczej ssać.Chociaż ma paskudny gorzki smak ale co tam.Ważne że jest efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? karusia1978...29......Kraków......24.10........31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól.... 24.10 .................? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław.........24.11.....27.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8509
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? karusia1978...29......Kraków......24.10........31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól.... 24.10 .................? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław.........24.11.....27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź............29.10..................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,gratuluje wszystkim upragnionych fasolek mi w tym cyklu nie bylo to dane,troche sie podlamalam ale to byl 1 cykl staran.Moze 2 bedzie bardziej owocny:)Z calego serduszka zycze Wam spokojnych 9 miesiecy,trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? karusia1978...29......Kraków......24.10........31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól.... 24.10 .................? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław.........24.11.....27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź............29.10............. .....? moniś..........27..........Poznań..........26.10........1.08.08r mam propozycję, może by dopisać który to tydzień ciąży?? pozdrawiam wszystkie fasolinki i ich mamusie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki:) ale dziś pięknie na dworze:):):) słońce takie, że aż sama mordka się cieszy;) kajenko-------> dzięki za trzymanie kciuków:) na pewno nam się to przyda:) a ja życzę Tobie szybkiego zaciążenia:) moniś--------> spoko, możemy uzupełnić tabelkę o tydzień ciąży tylko, że nie wiem czy ten liczony od dnia ostatniej @? i jak to się liczy? jeśli dzisiaj mija u mnie 42 dzień od ostatniej @ to liczę, że dziś jest 6-ty tydzień, a od jutra 7-my? bo jakoś 5-ty tydzień i 7-my dzień wydaje mi się bez sensu:O nie wiem już sama:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
BUDGIE------>ciąża trwa 38 tygodni licząc od zapłodnienia natomiast od daty ostatniej miesiączki trwa 40 tygodni.Lekarze liczą od @ ponieważ nie wiesz kiedy doszło do zapłodnienia .Dlatego faktyczny wiek płodu to to co podaje lekarz -2 tygodnie,ponieważ raczej nie zaszłaś podczas@ ale lekarzom łatwiej tak liczyć.Każda umie podać datę ostatniej @ ale niekoniecznie wie kiedy owulowała... ja miałam ostatnią @ 24.10 więc jest to 6 tygodni i 3 dni a więc wiek zarodka wynosi 4 tygodnie i 3 dni.Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do obliczenia terminu porodu powszechnie stosowana jest tzw. reguła Naegellego. Aby wyliczyć datę spodziewanego porodu, zgodnie z tą regułą, należy do daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki dodać 7 dni i odjąć 3 miesiące. Taki sposób wyliczania terminu porodu obowiązuje dla kobiet z cyklem miesiączkowym co 28 dni. Odpowiednio dla cyklu dłuższego lub krótszego dodajemy lub odejmujemy odpowiednią ilość dni, np. dla cyklu 30-to dniowego dodajemy do daty ostatniej miesiączki nie 7, lecz 7+(30-28)=9 dni. Obecnie w ustaleniu terminu porodu pomocne są pomiary wykonywane podczas badań USG. Przydatne są one zwłaszcza u kobiet, u których cykle są nieregularne lub nie mamy możliwości ustalenia daty ostatniej miesiączki. na tej stronie latwo wszystko obliczycie:) http://dziecko.haczewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia---------> ale mnie chodziło o coś innego;) czy jeśli jutro będzie 43 dzień cyklu zatem zacznie się 7 tydzień, to powinnam liczyć 6 tydzień i 1 dzień? to chyba jednak już 7 tydzień (zaczął się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini--------> termin porodu obliczyć sobie może tylko ktoś kto ma regularne cykle:) moich nie da się ocenić nawet szacunkowo, bo zanim zaczęłam starania były co 28 dni, potem wszystko się rozregulowało i @ pojawiały się w odstępach czasu od 27-33 dni więc to prawie tydzień czasu różnicy;) ja zastanawiałam się jak wpisywać tydzień ciąży do tabelki, bo termin (szacunkowy) porodu, to pewnie wyznaczy każdej z nas gin;) w każdym razie dzięki za wypowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kajenka--->ja również dziekuje za kciuki:)i życzę tobie z całego serca upragnionego dzidziusia:) mi wg obliczeń na necie na kaukulatorach termin wychodzi na 10 sierpień :) ale z wpisaniem zaczekam póki gin mi sam nie wyliczy;) pozdrawiam was foremeczki i dbajcie o siebie i dzidziusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budgie wiem ze ciezko jest wyliczyc przy nieregularnych bo sama takie mam tylko moje sie wahają miedzy 34-37 lekarz tez Ci nie wyliczy dobrze dopiero USG pokaze , na podstawie wielkosci dziecka chyba :) pozdrawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest okokokoko
co z zalozycielka ? jakos dlugo jej nie ma nic nie wiecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na cud Sylwia
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? karusia1978...29......Kraków......24.10........31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól.... 24.10 .................? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław.........24.11.....27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź............29.10......... .... .....? moniś..........27..........Poznań..........26.10........ 1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Miałam się właśnie pytać o założycielkę ponieważ odkąd się do was "przyczepiłam" nie widziałam jej na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie a kiedy juz widac cokolwiek na usg??? ja wybieram sie za 1.5tyg i bedzie to 5tydz czy bedzie juz widac moja fasolke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×