Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ostatnie słowo w temacie. Nie pisałam, że obgadujecie. Ale o tym, że macie tem komfort spotkania się twarzą w twarz i pogadania. To ułatwia sytuację, przez net nie da się przekazać wszystkich intencji. Słowo pisane mozna róznie odczytywać - a jak napisalam wczesniej - uważam Was za zwartą i fajną grupę dziewczyn, każda jest inna,ale to daje ten koloryt, barwę topikowi. Bo jakby każdy był taki sam to byłoby i moze miło,ale i nudno. Pozdrawiam i mam nadzieję, ze puscicie sprawę w niepamięć. Ja już nic nie pamietam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeprosilam juz wczoraj, moge przeprosic i dzis, I POTWIERDZAM to co mowi okoko i pliszka - TO ZE SIE SPOTYKAMY NA KAWE NIE ZNACZY ZE GADAMY O WAS! nie obgadujemy was, naprawde. Moze wam sie wydac dziwne ze pisalm im na NK ale to samo moge skopiowac i wam wyslac na @, nawet mialam zamiar tak zrobic. Po prostu nalezalo sie dziewczynom z Krakowa wyjasnienie, bo przeciez ta pomarancza tez pisala ze jest z Krakowa. Jula Ja nie uwazam ze swiat kreci sie kolo mnie! Po prostu co ma niewlaczanie sie zawsze do dyskusji do tej sprawy z wczoraj. Dalas zly przyklad i dlatego odpisalam co mysle. Nadal mnie to boli. Pamietacie ze juz byly tu najazdy na pomaranczowo, i obawiam sie ze będą. A co do mojej samokrytyki - coz, pisze co mysle, zawsze pod czarnym nickiem i normalne ze po mnie jada. To ze ty slodzisz albo nie piszesz w innych topikach pod swoim nickiem to masz spokoj, proste. Myslalam ze to oczywiste a widac i to musze tlumaczyc. tyle mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana - szczerze mowiac to spodziewalam sie ze zostane oskarzona, ale jakos nie czuje sie urazona :) Zdaje sobie sprawe ze skoro juz raz bylam wmieszana w afere to juz zawsze bede naznaczona jej piętnem :) ps. poza tym mam dystans do wielu spraw. pliszka -- chyba mam taka bez konia :) barzo chetnie Cie poznan. Nie wiem tylko jak mam Ciebie znalezc? tutaj chyba danych nie podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kupie kolczyki, dzis poszukam bo jade z kolezanka na miasto. Wiecie co moj maly dzis wstal o 6 wypil 180 mleka, pobawil sie i o 8 zasnal...spi nadal. kurcze dlugo strasznie, az bylam przed chwila sprawdzic czy ma gorace czolo i czy oddycha :o On jest spiochem niesamowitym :) anabanana uwierz wiem co czujesz ja tez jestem sama i czesto bezradna, ale daje rade bo wiem, ze musze :) Maz wraca kolo 17, i dobrze ze w weekendy nie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny pieknie ubralas to w slowa :-) a ja wam powiem ze tez kilku sierpniowych lasek z nk nie moge zidentyfikowac :-P jesssu na 13 mam wizyte alez sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
kurde no, już to puściłam do dziewczyn , mam nadzieje, że mi wybaczysz , ale w tym meilu naprawde nie było nic takiego co trzebabybyło taić, tym bardziej przed dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKOKO - PLISZKA - KARUSIA - dla oczyszczenia atmosfery uprzejmie Was prosze abyscie poslaly reszcie dziewczyn wiadomosc ktora dzis rano wyslalam Wam na NK. Jest to to samo, kazda skopiuje to powinno sie zgodzic slowo w slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mnie uprzedzilyscie - SUPER ;) mam nadzieje ze mi wybaczą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
anabanan podeśli j plisss mojego linka na nk do dwie kreseczki:) kourde no j.w :) i nie ma co już o tym pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no- wez wrzuc na luz. Nikomu nie slodze, napisalam co mysle o Twoim zachowaniu i daj juz spokoj ! Juz mi sie nie chce do tego wracac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - 😍 Dobrze mi u was, nawet jak nie piszę to czytam o Waszych dzieciaczkach, o Was - bo fajnie tu jest! Spadam pracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zauważylam zeby Julka komukolwiek slodzila, to raczej nazywa sie kulturalnym wyrazaniem mysli :) Rozumiem ze Wg niektorych rzucanie mięsem i obrazliwe wypowiedzi oznaczają "szczere nieslodzenie"? Nie rozumiem chyba jednak. W sumie temat mialyscie juz zakonczyc, wiec nie wiem po co znow podejscia że tak powiem od dupy strony :) Julka - a moze jakis awangardowy prezent? :) np. zaproszenie na kilka dni w jakies mile miejsce z osobą towarzyszaca? ale to chyba zalezy od wieku bierzmowanej osoby i jej usposobienia, bo roznie moze zareagowac na taki prezent. Wg mnie bizuteria jest chyba najbezpieczniejszym prezente,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spoko, taki upierdliwy diabel ze mnie rogaty ;) A co do prezentu to moze byc cos ze zlota. Ja pamietam ze dostalam kase.A jak ja bylam swiadkiem to kupilam..segregator! ;) bo tego sobie kolezanka zyczyla ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
A tak na marginesie. Lece jw nocy do uk, i wioze rudzielca do pl. planowo bede w niedziele wieczór. pierwszy raz zostawiam małą na tak długo. jak mysle sobie , że może mi się coś stać , ja nei wiem wypadek albo co i co z nią bedzie??? a jak ona bedzie miałą temp i ja nei wiem , w ogóle to , jakoś strasznie się boję. Jula--złoto--> zawsze można sprzedac :P Magdula--> jesteś tam , podskórnie wiem , że czytasz i się nei wypowiadasz, tak samo jak malir:))))ja chciałam tylko dodać , że mam nadizeje , że Małej ten gipsior zciągną szybko. zeby sobie mogła paluszki u nóżek poobgryzać :P ana--> ty sie nie stresuj, bo wsio jest ok. no i dawaj znać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
bo moje zdjęcia są u nas na poczcie :)))))) podesłała Ci Marzka hasło? mega mina bartka z biedroneczką , dwie kreseczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tu rano z kawusia, poczytałam, pośmiałam, pomyślałam, że mania prześladowcza to jednak ciężka przypadłość ale nie zdążyłam nic po komentować bo mi się dziecię obudziło. Dobrze, że już spokój. :) Skoro już wszystkie znowu się kochamy to może jakaś dobra dusza porozsyła hasło wg maili na poczcie bo ja nie mam namiarów na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
do ani jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka chyba widzialam na poczcie kiedys Wasze zdjecia, a raczej ich namiastkę, dlatego myslalam ze nk bedzie ich więcej :) :) a do maila nie mam nowego hasla. co do Bartusia - to dziekuje za mile slowa :) jest slynny ze swoich zabojczych minek :) pamietam ze Twoja slodycz tez jest szałowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczyny mozecie mnie znalesc na NK w ostatnio dodanych znajomych u okokok lub Anabanany .moje inicjały M.L.Bo ja nie wiem jak sie nazywacie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz kolo 12 zawsze wpada na kawe, wiec juz po kawie, maly wstal karmie go i zmykamy na zakupy. Kupie kolczyki, jak nie dzis to jak bede w Polsce. pliszka a Ty na ile mala zostawiasz?\\ Ja tez nie mam nikogo na nk. Dobra spadam, milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
dwie kreseczki , co miało dojśc już pewnie siedzi w skrzynce :) dzieki za miłę słowa :) gunia ta z koniem to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 🌼 tak za całokształt. :) Fajnie Ci z tym Śpiochem! :) Moja to przeszła na 2 drzemki 30-40 min. i raz dziennie 2h. Czasem to mam wrażenie, że dopiero co ja odłożyłam a ona juz wyspana! Plisza wcale Ci się nie dziwię. Ja też mam zawsze jakiegoś stresa, jak ją zostawiam. Boję się, że coś jej się stanie wtedy, zakrztusi sie itp a ktoś sobie nie poradzi. Taka to już chyba nasza, matek uroda. Ana trzymaj się. Strasznie Ci współczuje, zwłaszcza że teraz masz tak ciężko. Naprawdę bardzo dzielna z Ciebie babka, że sama cały czas a tak to wszystko dobrze ogarniasz. Powiedz mężowi niech bez orderu dla Ciebie nie wraca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
emi mai cos się mysla da w tejsprawie zrobić.:P jula od dzisiaj wieczór do niedizeli nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, na poczatek zdrówka życzę mamom i dzieciaczkom :) oby choróbska szybko mijały. my zdrowe jak najbardziej i dziś mała miała szczepienie na żółtaczkę. zniosła je bardzo dzielnie i w nagrodę dostała od pani pielęgniarki malowanki. bardzo jej smakowały, bo od razu pchała do buzi :) cieszę się bardzo, że nam się udało zrobić wszystkie szczepienia terminowo, teraz mamy spokój przez najbliższe pół roku mamy dające herbatniki, biszkopty, chrupki - czy kupujecie jakieś specjalne produkty przeznaczone dla dzieci, czy zwykłe? a i czy wtedy podajecie też gluten w innej postaci, czyli np. manne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka-dzieki za zaproszenie!Jak mozesz to przeslij tego maila od Kurde no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×