Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Czesc Wszystkim:) Wszystkiego Naj:) w Nowym Roku!!!! Musze przyznac ze mimo braku czasu i ciaglego zmeczenia staram sie co jakis czas przesledzic Wasze stronki.Kilka razy skorzystałam pocichutku z Waszych porad ktore sobie przekazujecie i jupi:) udalo sie!Teraz pojawia sie kolejna niewiadoma.W jaki sposob powstrzymac laktacje?Za kilka dni wracam do pracy nie bedzie mnie cały dzien:(Teraz karmie mała rano i wieczorem \"cyckiem\" a w ciagu dnia dostaje butle ProSobee (skaza białkowa) i pokarmy stałe.Jak powstrzymac laktacje w ciagu dnia czuje jakbym miała dobrze wykonane silikony:)Czy powinnam sciagac ten pokarm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, mamanati hmmm ja niewiem jak zakonczyc wiemze lekarz przepisuje takie tabl na wysuszenie pokarmu, albo im mniej przystawiasz jest go coraz mnie, ja karmiecaly czasale takich jedrnych jak silikony nie mam-byly takiez poczatku... hmm alejak zaczniesz sciagac pokarm caly czas bedzie ci sie wytwarzal ajak nieto mozesz dostac zatorow mleka i zapalenia piersi.. najlepiej napisz maila albozadzwon do poradni laktacyjnej na google napewno znajdziesz namiary:-) powodzenia jak ja sie ciesze ze niemusze isc do pracy.. od nocy boli mnie glowa.. peka! toco ze moje dziecie spalo wczoraj jak aniolek jak ja nie moglam najpierw usnac potem obudzilam sie z bolem wzielam paracetamol i dupa,teraz pije kawe i tez zero poprawy... do tego martyska pokasala mi sutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana -- Ja rowniez w czasie ciaglego karmienia nie mialam takich "silikonow" teraz chyba od tych przerw w karmieniu staly sie takie pełne hhmmm "tatuś" uradowany jak nigdy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry panienki moje dziecie spalo do 7 zjadlo 180ml mleka pobawil sie z babcia i dalej spi, tzn od 9 :D anabanana kliknelam w pajacyka :P MamaNati ja karmilam coraz mniej i sam pokarm zanikl. Ale skoro Ty chcesz tak z dnia na dzien to mi tez sie wydaje, ze tabletki najlepsze. chimerka pol etatu w szkole w sumie przy malym dziecku to super sprawa! A kto zostanie z mala? Duzo sprawdzianow nie rob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Gunia222 - po 1 nigdy nie bylo zaparc, a na razie zmienilam tylko jedno karmienie na 2 (to nie stricte zaparcie, ale problem z kupą). I teraz jak ma problem znowu karmię 1 dzien tylko jedynką i znow jest luz z kupą. Kurde, nie wiem Gunia, zadowolona jestem z tego Nana i nie chce zmieniac na inne, ale chyba wyjscia nie mam. Nan 2 ma w cholerę żelaza, najwiecej ze wszystkich, bo sie przyjrzalam w markiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka --- pewnie z dnia na dzien to niewykonalne a nie wiesz jak sie nazywaja te tabletki? chimerka -- u nas na problemy z kupcia pieknie dziala kilka kropelek infacolu.Teraz tez wprowadzilam suszona sliwke i troche zadziałało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Biorę cały etat, czyli 18h, bo dyrka ma noz na gardle i jest tak zdesperowana (nauczycielka w ciazy na ostatnich nogach:) ze bedzie mi te godziny na 3 góra 4 dni upychac. Gra mi to! Z Małą zostaje moja teściowa (mam do Niej mega zaufanie i najlepiej ze wszystkich zamuje się Małą). Co prawda kobitka jeszcze aktywna zawodowo, ale zamierza isc na emeryturę w marcu, a do tego czasu ciągnąć L4, na ktorym jest teraz po operacji haluksa. Poza tym to nie 8h dziennie tylko 3,4 wiec myslę, ze poki co nie jest to zla opcja. Jak Mała będzie miala ok roku zajmę się konkretną robotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaNati- pojecia nie mam, to jest na recepte wiec tak czy inaczej do lekarza trzeba isc :) chimerka wg mnie super robota, wyjdziesz z domu do ludzi i bedziesz sie lepiej czula. A to w gimnazjum czy liceum jest? I dobrze, ze masz zaufana babcie. Ja bede szukala niani lub zlobek 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka -- polecam stronke www.niania.pl tez jestem na etapie poszukiwan niani i wlasnie tam znalzlam kilka ciekawych osob choc i tak ciezko zaufac komus obcemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Jula - on jest po prostu mega! MamaNati - u mnie swietnie dziala jeden dzien z Nan 1, bo nie mam, kurde fix nic z apteki w domu. Śliwka jest po 5 miesiącu, a Mala jeszcze nie ma 4,5. Gunia222- synek Oko tez mial zaparcie po Nan 2, ale moze te nasz dzieci jakies delikutaśne są i Twojemu synkowi nic nie będzie. Daj znac w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
W liceum mialabym pol etatu, a ten caly w gimnazjum jest. Stety/ niestety, bo mlodziez pewnie gorsza, ale z drugiej strony w liceum wiecej roboty z mojej strony pod katem przygotowania zajec, ćwiczen do matury, itd, a w gimnazjum wiadomo;) To jest gimnazjum praktycznie na wsi i obcykalam sobie juz teren, bo znajomi mieszkaja obok, w sensie mlodziezy i mowia, ze zero patologii wiec mam nadzieje dobrze bedzie. Poza tym jak chimera wkracza na arenę to drżyjcie dzieciory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaNati my akurat w pl nie mieszkamy, ale dziekuje :) Sa ta tez specjalne agecje gdzie sa nianie ale ja jednak rozwazam zlobek. chimerka- moj maly uwielbia fotki, jak widzi wielki aparat to juz sie usmiecha. chociaz on generalnie ciagle do wszystkiego sie smieje :) Jego narzeczona to lampa u nas w sypialni bo jak ja zobaczy to szaleje niesamowicie :D tak czy inaczej uwazam, ze z praca trafilas super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Jula - moja Lejdi tez uwielbia fotki, ale jak tylko widzi aparat robi poważną minę. Ma parę fotek uśmiechniętych, a reszta w skupieniu, zamyśleniu. Nie wiem czemu tak ma. Jula tez uwazam, ze dobrze trafilam, a w zyciu bym nie pomyslala, i po roku innej roboty w ogole nie chcialam wracac do uczenia, a w tej chwili to chyba najlepsze wyjscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Za kilka godzin jadę z Mikim do koleżanki a mąż na zjazd :). A teraz Miki własnie wstal, mąż sie nim zajmuje a ja oglądam Na wspólnej :D Ambitnie co :D. Zaraz zje kaszę i i idziemy na spacer. MamaNati, są tabletki na receptę na zatrzymanie laktacji. Możesz też karmić coraz mniej, tak tylko żeby nie bolało. Ale to chyba mniej skuteczna sprawa. Gunia, ja nie wiem u Mikołaj wypił kilka razy pił ten Nan 2 i z dnia na dzień było coraz gorzej. Doszło do tefo, że płakał i cały dzień robił kupę, wrzeszcząc tak, ze ja płakałam razem z nim. Kurde no, to zmień pieluszki i powietrz małą :). Połóż ją z gołą pupą :D. A z pracą może akurat się uda z tą pracą. Anabanana, może zmiana pogody, albo ciśnienie. Julka ja też niania albo żlobek, raczej żłobek. A potem przedszkole, już kilka znalazłam w Rzeszowie. Jeśli nie sprwdzi się żłobek, to będziemy szukać niani.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wasze pociechy dopijaja jeszcze po obiadziku mleko?Moja mala zjada sloiczek warzyw czyli okolo 130g i wyglada ciagle na glodna.Dotychczas dawalaj jej cycka a teraz jak przeszlam na butelke to nie wiem czy powinna dopijac mlekiem?Zawsze jakies niewiadome:( I o zgrozo mamy problem ze ssaniem kciuka.Kazda wolna chwila jest dobra zeby go pomemlic w buzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaNati Miki też wygladał na głodnego, ale przyzwyczaiłam go do tego, że obiadek ma wystarczyć. Czasami dosypuję do zupki, lub do słoiczka kleiku ryżowego, wtedy jest treściwsze. Nie dodaję już mleka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka,Oko-no to muszę to sprawdzic.Jesli po \"2\" beda zaparcia to zmieniam natychmiast bo juz moja kinia miała zaparcia po Bebiko i przepukline miała.Ciekawe jak by było w przypadku małego po bebiku?A wogule to mozna tak samemu zmieniac te mleka?/czy za kazdym razem do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam prze4z ostatnie 2 dni małej to ściągałam przez dzieńlitr mleka:-)zaczynam ją odcyckowywać:-)ale wiecie co lubi jeść?serki petit danone.A moje mleko nie butelką tylko kubkiem niekapkiem. jeżeli chodzi o pieluchy to używam tych z Rossmana w rozmiarze od 9 do 18kg. moja mała uwielbia komórki,już paru osobom tak pośliniła,że przestały działać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nasze dziecijuz moga danonki? wlasniesie nad tym zastanawialam.. my juz po psacerku i obiedzie wzielam juz 2 paracetamol bonie daje rady...ide sielegnac i potyulic do martynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Karusia a ja wczoraj po calym dniu wycisnelam laktatorem z obu piersi tylko 100ml.. mam do was pytanie jak myslicie moge to moje mleko zagescic kaszka ryzowa zeby byla jeszcze bardziej tresciwsza? hmm taki mam plan na kolacje dla malej. teraz zjadla ledwo pol sloiczk azupki jarzynowej.. niezbyt jej wcjodza warzywka zdecydowanie woli owoce.. ale wiecie co zauwazylam ze po bananie ma raczej twardsze kupki i malenkie ... narazie pdstawie banasy i zobaczymy.. pozatym konczy mi sie zapas sloiczkow czas jechac domiasta i zrobic zaasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana -- polecam kisiel z bobo fruita mala wlasnie wsunela cala porcje, ktoras z Was polecała strone www.osesek.pl i tam znalazlam przepisy na rozne smakołyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja Emilka umie już w końcu jeść łyżeczką - tzn już 2-gi dzień je, najpierw koło 12 na razie 1/3 słoiczka zupki a potem koło 16 jabłuszko, też 1/3 słoiczka i nawet otwiera buzię:) Ale i tak poprawia cycem:D My od Happy od razu odparzyliśmy pupkę więc cały czas Pampersy... No i byliśmy dziś na basenie - super sprawa, zaraz wyślę zdjęcia, dzieci bardzo zadowolone:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, moja Emilka jak leży na pleckach to cały czas trzyma się za stopki i się cieszy. Ale nie przewraca się jeszcze ani z brzuszka na plecki ani na odwrót, ale jak byłam na rehabilitacji to dostałam ćwiczenia na obracanie się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wpiernicza sloiczki, najbadziej indyk jej podchodzi. zreszta od kiedy weszly te z mieskiem to ma..wspolniczke ;) naszego pieska ;) wczoraj nie dosc ze wylizala sloiczek to jszcze chciala sie dobrac do ..upapranej buzi Martynki ;) pupa zle wyglada, ale cz, dzos wreszcie dluga, ciepla kąpiel w Oilatum. byla chora wiec nie kąpalismy jej, koncu antybiotyk jeszcze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jeszcze na topie - jegnięcina z kaszką jaglaną ;) swoją drogą nazwa zajebista ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×