Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość plisa
ja mam hydrazen lancomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz, ze dobry? Jesli dobrze kojarze to biale pudlo z fioletowa zakretka. Dzis musze jakis kupic bo mi sie moj skonczyl. Ja ostatnio clarinsa uzywalam ale mi sie juz znudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) Dawno mnie nie było i nie wiem co u Was słychać. Może któraś skróci?? ;) Cały zeszły tydzień mój M siedział w domu bo chory, do tego z środy na czwartek Max się rozłożył. Gorączka, wymioty i biegunka. Normalnie koszmar. Do tego Julka dawała popalić, bo wychodziły jej ząbki, a dziąsełka na to nie wskazywały. Uspokoiła się dopiero w piątek jak jej 2 dolne jedynki wyszły. Jeszcze tego było mało i Julka się rozłożyła, temperatura i śluz w kupce od wczoraj. Dzisiaj idziemy do lekarza, tylko muszę poczekać aż Max się obudzi, bo z nim na kontrolę. Ja się jakoś na razie trzymam, tylko pytanie jak długo? Julka już jest taka aktywna, że normalnie łóżeczko i podłoga są jej. Teraz praktycznie jak wstaje to kładę ją na podłogę, dookoła pełno zabawek a ta między nimi rządzi. To raczkuje do tyłu, to do przodu, to się kręci wokół własnej osi, tylko problem jest jak się wgramoli pod łóżko to jest ją ciężko wyciągnąć ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka, prawie wszystkie dziewczyny były chore. Karusia jest na etapie sprzedawania mieszkania i kupowania domu, dlatego praktycznie jej nie ma. Pliszka siedzi w Krakowie, w końcu :D. Julka zastanawia się nad zamieszkaniem w Krakowie. Kurde no własnie się przeprowadziła. _Chimerka_ też zaczyna pracę. Malir planuje przeprowadzkę do Nowej Zelandii, ma trochę problemów i kombinuje co by tu dalej zrobić. Bromba ostatnio rzuca świetnymi tekstami :D. Jejku jak którąś pominęłam to strasznie przepraszam :D Anabananana godzi sie z mężem co chwilę :D Ta to ma żywot :D (Słyszalyście, ze wg. badań sex po kłotniach jest najlepszy:D) Dzieciaki troszke niektóre chorowały, ale chyba już jest lepiej, dobrze się rozwijają, niektóre mają już trochę zebiszczy :D. Grzeczne wszystkie :D. Czasem tylko płaczą lub są marudne, albo wolą siedzieć u mamy na rękach ale ogólnie jest ok :). Wróciliśmy ze spaceru. Kupiłam mu te kaszki, bananową i gruszkowo jabłkową. Kupiłam też trochę składkinów dzisiaj zrobię chyba zapiekankę :D. ojjj tak taką mam ochotę. Miki dalej śpi, a ja mogę dopić kawę z rana. Nie płakał, spał całą drogę :). Ja używam teraz serii Lirene Design Your Style i jestem zadowolona. Ale następna seria jak to złużyję, to przerzucam się na coś z Dermiki. Jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko pół godziny i jadę po małego, przydały mi się wasze rady wzięłam się za pracę i już mi zleciało nie myślałam tak, dzięki babeczki super ze to forum istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyśka, no to pierwsze koty za płoty :D. Chociaż powiem ci w tajemnicy, że nie raz płakałam jak wychodziłam z domu. A nie chcę wiedzieć, co będzie jak mały będzie płakał za mną jak ja będe wychodziła "Mama nie idź" o jejku już mi się chce płakać na tą myśl :D. Ale ogólnie nie jest źle :). Plisza na zewnątrz średnio ciepło :D. Nie no ciepło, ale chłodny wiart zawiewa :D. No to pocieszyłam cię Justyśka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszkaa
no ja tez byłam juz na spcerku , mała nakarmiona i śpi.alez mi sie nie chciało , mateńko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też nie chcialo. Ale jak już się pomalowałam :D to stwierdziłam, że idę :D. No i poszłam i wrócilam a mały śpi. Pewnie obudzi się na jedzenie o 14. Pranie się pierze. Zabrałam się za jakieś porządki póki on śpi, częśc rzeczy muszę już pakować. No i jestem tak z doskoku. A też mi się na te spacery nie chce chodzić. Niedługo będe miała ogródek to problem z głowy. Ale prawda taka, że nawet nie te spacery mnie wkurzają, tylko wnoszenie tego nieszczęsnego wózka po tych schodach itd. Bo spacerować lubię, a i okolice będe miała ładną. No i może od czasu do czasu towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Julka z tymi kupami to u mnie to samo ;-) 4-5 dziennie to norma. I najgorsze jest to, że każda kupa inna- od jeszcze zielonkawej papki po brązową plastelinkę suchą (sory za opis). Nie wiem czy to normalne. W środę idę na kontrolę to się dowiem. Często mam wrażenie, że nie robię nic innego jak karmienie jej i przewijanie kup! W dodatku teraz przy każdej zmianie pieluszki myję jej pupę i w kółko latamy do łazienki :-) Myślę cały czas co by tu zrobić, żeby nie wracać już do tej mojej roboty za marną kasę i chyba wezmę się za prywatne przedszkole lub coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyrywałam dzis zeba(ósemke) na chirurgii szczekowej.Nie bolało ale zaczeło jak mnie znieczulenie pusciło.No i boli a maz poszedł na popołudnie do pracy... moja misia ma drugiego zęba oczko-->nie umawiałam sie na dzis przez tego zeba ale jutro zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"minka jak kot ze Shreka\" hahahaha:) My dziś siedzimy w domku bo się źle czuję, nie wyspałam się bo Emilka co chwilę się budzi w nocy, pewnie jej jakiś ząbek będzie szedł bo to już 4 nieprzespana noc. No i dziś mi zwymiotowała bo dodałam kleiku do zupki żeby nauczyła się innej konsystencji i chyba jej nie podeszło:( Poza tym to kupa wydatków u mnie też bo kuchnię robimy, meble zamówione, za 2 tyg mają być gotowe, kuchnię przemalować trzeba, kupić okap, nowy zlew... aż nie chcę myśleć, a na razie mąż nie ma pracy, bo on jeździ ciężarówką-wywrotką (swoją), wozi piasek, żużel, kamień, ziemię itp, a ze większość budów w Krakowie stoi to on też stoi i na razie żyjemy z oszczędności. I się zastanawiamy czy nie sprzedać tej ciężarówki, bo to nie jest taka pewna praca, np w lecie jeździ od 6 do 19, nie ma czasu na nic ani na wakacje, a w zimie stoi, no i trzeba jeździć i szukać gdzie potrzebują auta. Fakt że jak robota jest to zarobi dużo, no ale potem za to trzeba żyć parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez wrocilismy ze spaceru, zakupow. Ugotowalam dzis zupe dla malego z buraka. Zjadl, dalam pierwszy raz pol zoltka. Ktos pytal o zupy ja gotuje wszystko na parze i pozniej blenduje. Wychodzi z tego takie puree wiec nie zageszczam kleikiem. Dzis dalam buraka, pol ziemniaka, cala marchewke, troche selera i troche pora. Ja jakos zawsze daje piers z indyka. Musze poszukac innego miesa. Dziecko zjadlo i poszlo spac. No nic, dalam tez dzis wiekszy smoczek 6-18 miesiecy, maly nie czuje roznicy bo ssie... naturalna z tymi kupami to daj info co lekarz powiedzial, bo u nas tez roznie bywa. Moj powiedzial ze spoko. jest ok. Karusia trzymaj sie ! Ja mialam wyrwanego zeba jakis czas temu i kazali pic przes slomke, nie czaj sie wez tabletke mi pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis podam malej pierwsza zrobiona przede mnie zupe.. ciekawam czy zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianki a znacie Zabierzow? To podobno obok gdzies, na mapie 13km pytam bo tam moga nam dom wynajac na poczatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasza tabelka
NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..................DP......WAGA...DŁ....IMIĘ...WAGA:6m...DŁ:6m Marzka............3.07.08......2840....50cm...Julka... kotkaaaa.........16.07.08.....2300/1960...Tomuś/Kubuś... naturalna blondynka..22.07.08..2300..48cm...Natalia... Viola27............25.07.08.....3100....54cm...Vanessa... Karusia1978......26.07.08.....4020....57cm...Michalinka... anabanana198...29.07.08.....3530....57cm...Martynka... Julka...............30.07.08.....3550.....?????....???????... okokokoko.......1.08.08.......3900....57cm...Mikołaj... Magdulka 24.....7.08.08.......4000....57cm...Maja... Kurde no.........8.08.08.......3700....54cm...Martynka... mmała.............9.08.08....... 2800....56cm...Zosia... Malir..............11.08.08.......3400....54cm...???... Moniś-27.........12.08.08.......3570....55cm...Konrad... flamasterka......13.08.08......3540....54cm...Oliwka... Pliszka............15.08.08.......3210....53cm...Michaela... dwie_kreseczki...15.08.08....3250....55cm...Bartuś... Gimelka..........17.08.08.......3500....55cm...Gracjan... LadyMia..........18.08.08.......2920....52cm...Emilka... ewitap............18.08.08.......3400....50cm...Víctor... esab...............19.08.08.......3325....56cm...Filip... brombabomba....20.08.08.....3340....51cm...Ivo... Szylusia...........24.08.08.......3680....55cm...Kornel... mama_dzidka....25.08.08 ......3090....53cm...Liwia... eudaiomonia.....26.08.08......4060....60cm...Mikołaj... Gunia222.........30.08.08.......3750....56cm...Bartuś... ekino...............3.09.2008.....3880....58cm...Blanka... Wpiszcie dziewczyny wagę i wzrost Waszych dzieciaczków w wieku 6 miesięcy, będziemy mieć porównanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasza tabelka
NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..............DP......WAGA.....DŁ.....IMIĘ....WAGA:6m....DŁ:6m Marzka............3.07.08......2840....50cm...Julka... kotkaaaa.........16.07.08.....2300/1960...Tomuś/Kubuś... naturalna_blondynka..22.07.08..2300..48cm...Natalia... Viola27............25.07.08.....3100....54cm...Vanessa... Karusia1978......26.07.08.....4020....57cm...Michalinka... anabanana198...29.07.08.....3530....57cm...Martynka... Julka...............30.07.08.....3550.....?????....????? ??... okokokoko.......1.08.08.......3900....57cm...Mikołaj... Magdulka_24.....7.08.08.......4000....57cm...Maja... Kurde_no.........8.08.08.......3700....54cm...Martynka... mmała.............9.08.08....... 2800....56cm...Zosia... Malir..............11.08.08.......3400....54cm...???... Moniś-27.........12.08.08.......3570....55cm...Konrad... flamasterka......13.08.08......3540....54cm...Oliwka... Pliszka............15.08.08.......3210....53cm...Michaela... dwie_kreseczki...15.08.08....3250....55cm...Bartuś... Gimelka..........17.08.08.......3500....55cm...Gracjan... LadyMia..........18.08.08.......2920....52cm...Emilka... ewitap............18.08.08.......3400....50cm...Víctor... esab...............19.08.08.......3325....56cm...Filip... brombabomba....20.08.08.....3340....51cm...Ivo... Szylusia...........24.08.08.......3680....55cm...Kornel... mama_dzidka....25.08.08.......3090....53cm...Liwia... eudaiomonia.....26.08.08......4060....60cm...Mikołaj... Gunia222.........30.08.08.......3750....56cm...Bartuś... ekino...............3.09.2008....3880....58cm...Blanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszkaa
Zabierzów , te same wille, mam paru znajomych co tam mieszkają .tzn maja tam domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabierzów to jest za Makro,fajna okolica,daleko nie jest do Krakowa,tzn licząc od Huty to jest drugi koniec miasta ale dojazd do centrum jest ok,tam jest takie fajne Rogate Ranczo,mają konie,zwierzęta hodowlane,grille tam robią oprowadzają dorosłych i dzieci próbuje wytrzymać bez tabletki bo karmię piersią ,a pół apapu na pewno mi nie pomorze.czekam na razie...bleeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszkaa
Karusia--mi położna powiedziała ze ibuprofen mozesz jak karmisz piersią , za cholere nie wiem dlaczego akuratnie to no i cokodamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszkaa
tak, naokoło krakowa są takie ja bym to nazwała "wioski" a raczej willowioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!MOja mała tez narazie spi a ja musze wziasc sie ze prasowanie tylko strasznieeeeeeeeeee mi sie nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasza tabelka
NICK...............Data ur......WAGA...DŁ....IMIĘ....WAGA:6m....DŁ:6m Marzka............3.07.08......2840....50cm...Julka... Kotkaaaa.........16.07.08.....2300/1960...Tomuś/Kubuś... Naturalna_blondynka..22.07.08..2300..48cm...Natalia... Viola27............25.07.08.....3100....54cm...Vanessa... Karusia1978......26.07.08.....4020....57cm...Michalinka... Anabanana198...29.07.08.....3530....57cm...Martynka... Julka...............30.07.08.....3550.....?????....?????...??... Okokokoko.......1.08.08.......3900....57cm...Mikołaj... Magdulka_24.....7.08.08.......4000....57cm...Maja... Kurde_no.........8.08.08.......3700....54cm...Martynka... Mmała.............9.08.08........2800....56cm...Zosia... Malir..............11.08.08.......3400....54cm...???... Moniś-27.........12.08.08.......3570....55cm...Konrad... Flamasterka......13.08.08......3540....54cm...Oliwka... Pliszka............15.08.08.......3210....53cm...Michaela... Dwie_kreseczki...15.08.08....3250....55cm...Bartuś... Gimelka..........17.08.08.......3500....55cm...Gracjan... LadyMia..........18.08.08.......2920....52cm...Emilka... Ewitap............18.08.08.......3400....50cm...Víctor... Esab...............19.08.08.......3325....56cm...Filip... Brombabomba....20.08.08.....3340....51cm...Ivo... Szylusia...........24.08.08.......3680....55cm...Kornel... Eudaiomonia.....26.08.08......4060....60cm...Mikołaj... Gunia222.........30.08.08.......3750....56cm...Bartuś... Ekino...............3.09.2008....3880....58cm...Blanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasza tabelka
Co jest do jasnej anielki z tą tabelką? Dlaczego jest pogrubiona?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko swietnie o mnie napisalas,tak jest ja mam zywot ciagle klotnie i godzenie sie zmezem :-) Karusia ja wiemzemozemy czysty paracetamol.. LadyMiamoj K.tez planuje zakupic koparko ladowarke i wysiegnik i chce otworzyc wlasna dzialalnosc,widze ze on tak samo jak ja ma juz dosc tej ciaglej rozlaki.. ja tez ugotowalam dzis malej zupke, 2ziemniaki marchewa,piletrucha kawalek pora i selera do tego troche masla i zoltko i kaszka manna a ze dalej byla wodnista dodalam kleiku kukurydzianego zb;lendowalam i mam duzo pysznej zoltej zupy :-) malej jak najbardziej smakowala,hmm tylkoze bede ja miala na 3 dni, mysle ze codzien dodam do niej inne warzywo np.buraka,brokula i codzien bede mialainna zupke. Ja miecha nie dodaje boboje sie tego ze zwyklego sklepu,dzis musze popytac kolege-gospodarza od ktorego zawsze kupujemy wiperze :-) czy nie wie kto maw miare ekologicznie hidowane kurczki lub indyki bo o kroliku czy cieleciniemoge zapomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wytrzymuję dziewczynki ale dzięki:-) zabierzów,zielonki,węgrzce,prusy,to są wioski położone dookoła krakowa i ponieważ nie leżą daleko za granicami administracyjnymi ceny tych domów są wysokie.W Zielonkach ar ziemi kosztuje 20 000(budowlanej),w Prusach podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama uszyła Natalce 2 lalki szmaciane - chłopca i dziewczynkę, jejku jak ona do nich się cieszy :-D Inne zabawki zwłaszcza interaktywne wymiękają przy nich! Czasem to co najprostsze jest najlepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwinęłm się dziewczyny w końcu. Miki chwilę spał, teraz się bawi. A ja zrobiłam co miałam zrobić. Jeszcze tylko pranie rozwiesić. Julka Miki też robi takie kupy. To normalne. Julka spróbuj cielęciny. Jakich smoczków używa mały, bo ja też chyba muszę zmienić. Ja Zabierzowa nie znam. Ale wiem, że jest tak jak Pliszka pisze, że większośc tych miejscowości dookoła Krakowa to prawie jak dzielnice willowe. A przyzwoita pensja :D. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :D. Nie umiem ci na to pytanie odpowiedzieć. Karusia, znam ten ból. Jak coś to jutro wpadne. LadyMia ja nie daję kleiku, bo Mikołajowi też nie pasuje. Naturalna mi powiedziano, że takie kupy to norma. Kurde no, jak tam zupa poszła? LolaMalutka, ja też :D Hehehe leży już kilka dni i nie mogę się za to zabrać a dzisiaj jeszcze zrobiłam ogromne pranie. Jeśli więc nie wyprasuje dzisiaj, to jutro będe miała dwa razy tyle :D. Anabanana wysięgników jest aż nadto już w kraju. Ludzie nie mają co z nimi robić. Ja daję mięso ze słoiczka, Gerber robi samego indyka. Także spróbuj. Ja też staram się dodawać różne warzywa. Królik Mikołajowi nie smakuje, mam mnóstwo zamrożonej zupy z królika i pójdzie się paść, chyba że z niej coś zrobię. Natomiast cielęcina mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×