Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

kurcze ana--->szok faktycznie.Podobny chłopiec do mojego Pawła.Nie chcę być babcią za 2 lata cholera!Ale te dzieci teraz szybkie.Ja to zaczynałam jak miałam 17 lat i wtedy wydawało mi się ,że wcześnie...no ale to widać inna epoka była... ja już po szczepieniu.Wiecie co ostatnio wszyscy mi się pytają,czy zdrowa jestem...nawet mnie dziś pediatra zapytala...sama się zastanawiam...wkręciła mi film normalnie...ale fakt ,że z rozmiaru 38 zrobiło się 34/36...ciuchy sprzed ciąży na mnie wiszą.mam 65cm obwód w pasie normalnie.Nie wiem,zrobię sobie chyba morfologię cholera.Jem jak mi się przypomni,nie czuję głodu ale ja nigdy nie byłam fanką jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
A ja uwielbiam gumy, bo sama nie odczuwam roznicy, a dla mnie to max wygodne;) Wiecie pewnie co mam na mysli;) Teraz wlasnie mamy taka antykoncepcje i kupujemy gumy w Makro, cale paczki. Mąż coś smęci, bo przyzwyczail sie bez, ale mi to pasuje. Teraz sie troche spiesze, ale wieczorem opisze Wam swoja gumową historyjkę:) Oko - mam fotelik x-lander. Jula, Lejdi robi tak dolna warga pod górną i babababa, taki tylozgryz robi, kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ale się wściekłam. Wyobraźcie sobie, że kolejna szkoła odmówiła mi przeprowadzenia ankiety, bo dotyczy tego skąd młodzi ludzie się dowiadują o sexie, a w pierwszej części pytam o słownictwo typu wkładka wewnątrzmaciczna, orientacja seksualna itd. kur... w jakim my kraju żyjemy. Ja się naprawdę przestaję dziwić dlaczego młodzież ma taką g... wiedzę na temat seksu. Rozmawiałam z ciocią naczycielką, u niej w szkole miala byc przeprowadzona ta ankieta. I ona mówi, że oni się boją, że omijają wszystko co dotyczy seksu, że niestety tak to we wszystkich szkołach wygląda. A poza tym rodzice nie wyrażają zgody na to co tam się mają nauczyć. Nawet jeśli będzie obowiązkowy ten przedmiot, to mają unikać tematu. Dramat. Ciemnogród pierwszej wody, kolejne pokolenie nam rośnie, a potem 13 będzie zapładniał 15 lat, jak tam powyżej, bo dzieciom się zapycha mózgi hamburgerami i innym syfem a nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wkurzyłam. Banda niedouczonych ludzi nam rośnie, którym przez gardło nie przechodzą słowa ars amandi, czy nawet matrubacja, to ruch... walenie konia, i inne tego typu. Koszmar. A ta będzie udawać, ze problemu nie ma. Jeszcze mi głupia p... będzie mówić, że ankieta jest nieodpowiednia do wieku, źle skostruowana itd. Co najśmieszniejsze moim promotorem jest jeden z lepszych metodyków i dydaktyków w Krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w liceum mialam jakas tam edukacje seksualna raz na jakis czas, nie pamietam ile razy ale dawali ksiazeczki, laska opowiadala o tabletkach spiralach itp Takze dosc duzo sie dowiedzialam. A teraz skoro nie chca dopuszczac takiej wiedzy do mlodziezy to niech niech caly kraj nie toczy wojny z 14-letnią Agata w ciazy. A ten 12 latek wyglada jak dziecko, porazka ale prawda jest taka, ze w uk mlodziez jest rozwinieta az za bardzo. Czesto widzialam ich po ulicach jak łaziły dziewczyny wystlizowane na paris hilton, fajka w buzi, make up jak barbie i piwo w drugiej rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po spacerku...bylysmy dzis prawie 2 godzinki Oczko jestem zbulwersowana,21 wiek i wieje zasciankiem... jamialam kilka razy w lo zajecia z przystosowania w rodzinie mnie jakos tam nie uswiadomily ale kilku moich kolegow maczo-ruchaczy tak, haha dowiedzieli sie wkoncu gdzie jest lechtaczka i co nalezy znia robic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzieczynu jestem zlalmana mala ma zakazenie drog moczowych - miala bardzo wysoka goraczke wiec wczoraj bylismy u lekarza i aj cewnikowali wiszczala w nieboglosy a i ja plakalam - nie moglam an to patrzec. Wyszlo zakazenie i dostala zastrzyk z antybiotykiem. Jak zrobia wyniki moczu dokladne to pewnie dostanie anybityk doustnie. Dramat. Starsznie zle sie z tym czuje. Jka do tego moglo dojsc? A poza tym zrosla sie jej dziurka w pochwie - taki delikatny nablonek i jak wyleczymy zakzanie to sie mamy za to wziasc. Ma mi dac jakis krem estrogenowy - hormony szescimiesiecznemu diecku to chyba za wczesnie. Jestem w szoku nigdy o czyms takim nie slyszlam ale lekarz powiedzial aze wystepuje to u dziewczynek. Slyszlyscie ??? Ogolnie czuje sie do bani - chyba przechodze jakos depresje - odkad wrocilam do pracy mam wyrzuty sumienia a teraz jeszcze to. :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka glowado gory a malej duuuza zdrowka zyfcze!!! Karusia 🌼 amoja mala wlasnie wcina chrupki kukurydziane :-) Oczko prosze cie jeszcze raz napisz mi jakrobisz ten kisiel trzesz jablko na papke? ja ostatnio starlam podgotowalam dodalam wody z maka ziemniaczana ale jakos mala sie zagescilo wiec podalam jej poprostu podgrzane to jabluszko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Moja historyjka z prezerwatywą... Byl 2000 rok i spotykalam sie wowczas z moim obecnym mezem. Mieszkalam jeszcze z rodzicami, a oni akurat gdzies tam wyszli wiec wykorzystalismy okazje, ze chata wolna... Zawsze uzywalismy prezerwatyw, bo nigdy nie stosowalam innej antykoncepcji. No i wtedy rowniez. Zawsze prezerwatywę z ładunkiem pakowalismy najpierw w kartkę z drukarki czy u meza w domu czy u mnie zeby powiedzmy zatrzec wszystkie slady. No wiec wtedy Misiur rowniez zapakowalam gume, zgniotl kartkę i zostawil na biurku. Byl chyba piatek wieczor i wyszlismy do knajpy, zapomnielismy o tej zuzytej gumie na biurku. Przypomnialo nam sie w drodze, ale stwierdzilam, ze nie oplaca sie wracac. Zreszta rodzice nie beda zgniecionych papierow mi odpakowywac z biurka. Wracam z knajpy w srodku nocy i ide do pokoju, a tam ojciec siedzi i gra na kompie w Tomb Raidera. Troche sie zdziwilam, ale ok. Nastepnego dnia mowi do mnie tak, nastepnym razem sprzatajcie po sobie. Okazalo sie, ze chcial cos zapisac i wzial kartkę, otwiera papier, a tam takak niespodzianka. Opowiedzialam o tym pozniej mezowi i powiedzial, ze ze wstydu sie na oczy mojemu ojcu wiecej nie pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Vanilka - sorry, ja takie bzdury wspominam, ale pisalam tego posta na raty i nawet nie wiedzialam, ze takie rzeczy sie dzieją. Nie wiem skad to zakazanie, ale pewnie jedna z opcji jest to ze kupa tam gdzies sie Malej dostala. Corka znajomych byla dwa dni w szpitalu z powodu zakazenia drog moczowych i u niej to bylo wlasnie z kupy. Tesciowa sie ze mnie smieje, ze Mala robi kupę przy mojej asyscie albo babc, za moimi wskazowkami, ale to wlasnie po to zeby zaden syf sie jej tam nie dostal. Jaka dziurka się Jej w pochwie zarosla? W sensie pochwa Jej zarosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka nie przejmuj się tak zrośniętą dziurką. Julka miała to samo i byłyśmy z tym u chirurga i jej rozdzielił. Zakarzenie mogło się właśnie wziąść z tego zrośnięcia. W miarę możliwości zaobserwuj jak Twoja niunia siusia, czy porządnym strumieniem, czy mocz jej spływa w dół. U nas to odbyło się tak, że Julka została znieczulona miejscowo żelem i później jej rozdzielił. Zauważyła to u nas pediatra jak mała miała 3 miesiące. Za każdym razem jak przychodzimy na szczepienie to nam ogląda czy wszystko jest ok. Może się zdarzyć, że nawet po rozdzieleniu zrośnie się jeszcze raz, trzeba to po prostu pilnować. I jeszcze raz głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerko vanilka pewnie miała na myśli wargi sromowe, że się zrosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Pierwsze slysze o czyms takim. Moja lekarka w ogole tam Malej nie oglada. Chyba faktycznie musze zmienic lekarza. Marzka - a jak to wyglada? ujscie pochwy jest zrosniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerko dokładnie tak. Sama możesz małej tam zajrzeć i zobaczyć, czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Na moje oko wszystko jest ok. Faktycznie pierwszy raz o czyms takim slyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerko jak Julkę to dopadło to też pierwsze słyszałam o czymś takim. U nas obeszło się bez smarowania maśćmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka dokladnie tak ujscie jest zrosniete jakby sklejone i widac zlacze, nie u wszystkich dziewczynek to wystepuje a wiec jak widzisz dziurke to jest w porzadku. Marzka lekarz cos mi wsponimala o zabiegu ale najpierw chce sprobowac z kremem estrog. Hm sama nie wiem hormony niemowlaczkowi ???? sluchaj ajak ten zabieg Twoja Jucia przezyla ? plakala ? i jak to wygladalo po ? musialas czyms smarowac ? Lekarz wspominala ze to moze zarastac i dlatego tez jak otworzymy to bede musiala smarowac wazelina. Mowie wam dzieczyny to co wczoraj aj przezylam psychicznie to gorsze bylo od porodu. Jeszcze nigdy moje malensto ttak nie plakalo ze az drzalo. A i w nocy obudzila sie z wiskiem i nie mogalam jej dlugo uspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szok z tym zrosnieciem, odrazu poogkadalam moja martyne jest wsio ok,tylko problem w tym ze jak sie osrajda bardziej musztardowo niestety kupa jest tezna perelce,zawsze ja dokladnie myje ale boje sie wlasnie zakazenia... hmm kuoie juz chyba nocnik bo wiem kiedy zaczyna bo steka i smieje sie ipoprostu zaczne ja wysadzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Vanilka - nie dziwie sie. Dzis obejrzę Małą wzdłuż i wszerz. Wydaje mi sie, ze wszystko jest ok, ale lepiej Ja poogladam. Marzka - a Twoja Mala miala inne objawy czy na rutynowej wizycie przy szczepieniu lekarka zauwazyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka Julka przeszła to dość spokojnie. Miała wtedy 4 miesiące. Ciutkę zapłakała, ale raczej z tego że nie mogła nogami ruszać niż z tego że ją bolało. Po zabiegu smarowałyśmy dookoła warg sromowych patyczkiem kosmetycznym nasączonym oliwką po kąpieli. My byliśmy od razu wysłani do chirurga aby to rozkleić. vanilka wiem co masz na myśli mówiąc o tym że nie szło wytrzymać płaczu przy cewnikowaniu. W ubiegłym roku Max przechodził cystografie i musiał być scewnikowany przed badaniem i jeszcze w trakcie badania go cewnikowali aby napełnić mu pęcherz. Nie mogłam być wtedy z nim w trakcie tego badania, bo byłam z Julką w ciąży a było to badanie przy użyciu rentgena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka--->to zapalenie to na bank od zrośnięcia.Głowa do góry-będzie dobrze..Moje dziewczyny nie maiły,ale za to Paweł miał.Zrosła mu się końcówka siusiaka i przestał sikać.Dostał zapalenia no i wylądowaliśmy na chirurgii.A tam lekarz bez znieczulenia(jakieś 8 lat temu to było)włozył mu tam konce takich zakrzywionych nożyczek i pociagnął,trysnęła ropa,krew i wszystko inne co się tam nazbierało.Też miał gorączkę.O żelu znieczulającym to wtedy nic pewnie nie słyszeli ,a znieczulenie miejscowe polegałoby na ukłuciu go tam w końcówkę igłą,wiec lekarz zdecydował,ze to jest chwila moment i robi bez.Paweł do tej pory to pamięta i kiedyś nie chciał iść do ortodonty bo to ten sam budynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana na 0,5 litra dajesz 2 łyżki mąki ziemniaczanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×