Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Może na początek Marzka rób mu mniejsze porcje mleka i daj kanapkę. Mlekiem się nie naje to kanapką poprawi :) Kurde No zaginęłaś na tym nowym mieszkaniu ???? gdzie się podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę musiała coś wymyślić, może i Twoja propozycja jest dobra. Będę musiała spróbować, tylko jakoś nie bardzo będzie mi się chciało robić mu kanapki o godzinie 6. No nic pożyjemy zobaczymy ;) Chyba będę musiała się przemuc i zmobilizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jeszcze przepis na ciasto z alkoholem, ale znaleźć nie mogę . Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana... moja Dziewucha nie przewraca się prawie wogóle, rzadko, bardzo rzadko to robi i bardziej z przypadku niż celowo. natomiast ślicznie siedzi, zaczyna sama siadać. nienawidzi leżeć na brzuchu i zawsze marudzi jak ją kładę. no ale dla jej dobra, trochę musi wytrzymać :) za to ciągnie do stawania na nogach, nawet podciągana z leżenia zamiast siąść to od razu wstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 karusia-> no ja mialam razem z glebokim mam coletto austina 3 gondola byla super duza ale spacerówka tak mala i beznadziejna ze jak mala miala kombinezon to sie wogole ruszac nie umiala wiec nie polecam tego wózka nikomu. A jaka ty masz spacerówke bo ja wlasnie nie wiem jaki mam kupic a chcialabym duza i zeby sie oparcie cale rozkladalo:) pozdrowionka🌻ja śmigam dalej na spacerek ,dzis od rana z małą wędruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie, Wieki juz sie do Was nie odzywalam ale w miare jestem na biezaco. Podczytuje was jak znajde chwile w pracy- ztym ostatni jest coraz ciezej ! U nas ok. Malutka rosnie jak na drozdzach. Nadal ja karmie cyniem i skubana nauczyla sie gryzc :) A wyglada to tak: najpierw naje sie do syta a na koniec dziekuje mi gryzac. Ja ja od razu odsatawiam a ona smieje sie od ucha do ucha !!! Zaczela sie wkoncu przewraca ale bardziej lubi pelzac do tylu-odpycha sie raczkami itak jeddzie do tylu. Sloiczki nie za bardzo chetnie je ale za to wcina warzywa i owoce ktore ja jej gotuje. Miesa jogurtu i ryb jeszcze nie wprowadzilam. Zaczne od jogurtu za miesiac moze. Daje jej 1 dziennie owoc i 2 razy dziennie warzywa. Na razie pojedynczo. Odkad wrocilam do pracy jest gorzej z zasynaniem wieczornym. Mala terrosryska z niej rosnie. Zasypia w lozeczu ale tylko jak jestem obok lozeczka i ja glaszcze po glowce. Macie moze jakies magiczne sposoby ??? Ogolnie nie moge sie doczekac urlopu (czerwiec). Pozdrawiam was buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka takie usypianie miałam przy starszym, przeszło mu to z czasem samo, ale trwało to z ponad miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki amy dzisiaj znow w rozjazdach.. mala zebow nadalnie ma choc znowzaczela sie bardzo slinic i pchac wszystko do buzki my dostalismy dzis spacerowke od siostry meza po jej coreczce, coneco solar jest fajna i do tego jest w super stanie, jest porzadna i ma wszystkie funkcje jakie chcialam, po zlozeniu zajmuje malo miejsca a ja sie tym bardziej ciesze bo zaoszczedzilismy kilka stowek :-) od jutra juz jestesmy na spokojnie w domu wiec bedziemy spacrowac do woli i korzystac ze slicznej pogody dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! U nas w sumie juz po chorobie-od sboty juz codziennie na dworku po pare godzin jestesmy.Nawet nie wiem co to było bo małemu w ciagu doby przeszedł katar,Kinga troszke dłuzej miała ale tez juz dobrze wiec nie wiem sama co to było.... Anabanana coneco solar strasnie mi sie podobał i tez o nim myslałam bo miał własnie te funkcje na których mi zalezało.Pozdrawiam cie goraco!!!! Pisałyscie o kremach z filterm-ja nie uzywam narazie dla dzieci nadal smaruje tym na kazda pogodę ale mysle juz o kupieniu czegos.znalazłam fajny z Chicco o lekkiej konsystencji.Jak Kinia była mała to miałam ta ziajk e o której Oczko pisała ale jak dla mnie porazka-smierdziała okropnie jakimis pudrowymi perfumami,mazała sie na biało ble.... wogule nie lubie tych z filtrami tylko mineralnymi,moj Bartus jest juz na tyle duzy ze kupie mu cos o lzejszej formule co sie będzie fajnie rozprowadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Ostatnio malo zagladam, ale to dlatego, ze nie mam czasu. Ciagle cos mam do zalatwienia. Moj maluch ladnie raczkuje, co prawda zrobi kilka kroczkow i kladzie sie na brzuszek. Ale sluchajcie on nie umie siedziec? Nie chce siedziec, jak go posadze to on myk na brzuszek, raczka robi i ucieka :) Oczywiscie komentarze ciotek i innych co do malego sa na porzadku dziennym. A to dlaczego on spi w rajstopkach -no kurde zasnal to mam go budzic i przebierac? Nie pozwalacie spac dzieciakom w rajstopkach? BO u mnie wszyscy oburzeni o te rajstopy. I zle go karmie bo nie daje mu tego co ja i nie sole i wszystko mdłe. I juz mowie Wam mam wszystko w dupie, robie swoje i nie odpowiadam nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Halo kobitki! Mam anginę i biorę antybole, pierwszy raz od kurde naprawde wielu lat biore antybole na górne drogi. W miedzy czasie zapodalam bakterie Malej, przynajmniej tak mi sie wydaje, ze ma katar. Niczego nie moge glutownicą wyciągnąć, zreszta Mala tak sie wyrywa, i nie daje sobie nic zrobic, ale mam wrazenie ze cos w nosku zalega. Teraz jest w miare ok, ale w nocy jak ciągnela smoka nosek wydawal dzwiek jakby byl przytkany. Zmierzylam tempkę i jest dobrze (36,6). Nie wiem czy iść z Małą do lekarza czy zobaczyc jeszcze. Mala bez szwanku przeszla pięc naszych choróbsk, moich i męża, ale tym razem chyba sie nie uda. Coś znowu zaczela z butli ciągnać, ale tak do 80, 100 ml, a resztę zapodaję łyżeczką. Kupię te niekapki, ktore polecacie, w sumie dobrze ze z tego jednego kapie, bo moze Mala cos zakuma, ze niekapek to nie gryzak i w srodku jest picie. Wczoraj cos pisalyscie o obrotach, bo ktoras pytala. U nas bylo tak świadome obroty z brzucha na plecy ok 5 miesiąca, wczesniej tez parę razy, ale fartem, z pleców na brzuch ok 6 miesiąca, siedzi bez podparcia od 6,5 miesiąca. Bylam z Małą u neurologa na kontroli rozwoju ruchowego i ten stwierdzil, ze Mała rozwija sie prawidłowo. Polecam taką wizytę choćby dla swojego spokoju jezeli dziecko, ktore ukonczylo 7 miesiecy nie obraca sie jeszcze na brzuch, podobniez jak dziecko 3 miesieczne nie podnosi glowy na brzuchu. Takie wytyczne widzialam w ostatnim lub przedostatnim Maluszku. AAAaaaa i co najwazniejsze Mala wreszcie zaczyna coś pełzać, nie jest to jeszcze mega sprawne, ale cos tam się na brzuchu przemieszcza:) Mala tez nie lubila pozycji na brzuchu, wciąż nie jest jednym z tych Maluchów, które caly dzien na brzuchu leżą, ale parę godzin dziennie się z tego robi. Wydaje mi się, ze konsekwentne kladzenie na brzuchu przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Julka - co te ciotki?! Chore jakies?! Solić takiemu Maluchowi? Powariowały babole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka a masz sól morska ? Ja zawsze psikam malemu jak ma kozy w nosie bo inaczej ich nie wyciagne, nie da sie tak mi ucieka skubaniec mały :) no i duzo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Ja swojej Kasi soliłam od poczatku i zobacz na zdrowa babe wyrosła (ma 17lat) a ten mały mdłe je takie, bidulek bez smaku\" Tak mi mowia :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Julka - mam sól morską. Mała jej nienawidzi, ale w nocy jak mi sie ten nos nie podobal to psiknelam i chyba pomoglo, rano tez psiknelam, ale potem niczego glutownica nie wyciągnelam, Mala po tej soli 3 razy kichnela i w sumie ten nosek nawet drozny teraz ma. Spi ze smokiem i normalnie oddycha. Chyba sie wstrzymam z lekarzem na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski, Gunia my tez cie pozdwiamy :-) a kupilam mlodej ostatnio krem nivea z faktorem 20 albo 30 podobno wlasnie mineralny ale jeszcze go nie uywalam byl jedyny w tesco to go wzielam bo dotychczas smarowalam buzke penatenem na zimna i wietrzna pogode-konsystencja i zapach super wogole od poczatku uzywam penatena i jestem mega zadoiwolona sa wydajne, nie uczulaja oliwka jest lekka i bez alkoholu ale kupuje w niemczech bo u nas bida z penatenem u nasdzis ma byc podobno 23st!!!! mamo i jak ja mam ubrac mala? ostatnio przy 20st jezdzila w body z kr.rekawkiem , bluzce koszulowej spodenkach skarpetkach i czapce z daszkiem.. dzis chyba wystroje ja w sukienke :-) a ja mam meza juz teraz na codzien o jestem szczesliwa jak naeazie jeszcze sie nie zremy haha Karusia a jak sprawa z twoim mezem? jakos doszliscie do konsensusu :-)???? aaa tez podesle jakies foty na maila Marzka jula gwiazda pierwsza klasa :-) Jula filip maly akrobata haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Jula - pozycja do spania jest mega, do tego ta wypięta dupa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje złote :) CHimerzyca zdrooowia zyczę , ja mysle , że ;połóweczka z mężem dałaby rade:P Julcia--. nic, nie mów ja mam w domu to samo, że jestemwyrodna matka , że to , że tamto , że jej daje mlesio na noc , i iwoele wiele wiele takich. Michasia od paru dni domaga się spania na brzuszku albo na boczku, choc nigdy tak nie robiła , nie mamy zębów iale probojemy raczkować , tzn podnosimy pupke i bujamy się w tył i w przód. a z siedzeniem ta tak jak u Julki . No a teraz powiem wam hita , poszłam wczoraj do mojego K na kolację wziełam rudzielca , ( K ma kotke) rudzielec zobaczywszy kotke na nia skoczył kotka zwiała na balkon . ja z dobroci serca na balkon po kotke i zamiast ja za kark bo wystraszona to ja ja pod brzuch ...a ta jędza parszya robiła mi obrót i porysowała mi twarz i ucho... krew sie lała strumieniami , pan K zbladł a ja ( bo to juz było po winku ) siedziałam i sie smiałam do łez... ale wiecie jak ja wyglądam....jak jakis wonted...kurwa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i korzystając z okazji , że jesteście , dziewuchy zadał Wam ktos kiedys pytanie :--kobieto czy ty lubisz nasienie...???? normalnie drugi dzień pekam ze śmiechu jak sobie to przypomne.... ejj a co u Malir??? Karusi??? bromby, sikorki???i całej reszty???? hem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-fajnie spi Filipek z tyłkiem do góry :-D Dziewczyny daje któras z was juz kubusia do picia???bo jua wczoraj dałam rozcienczonego z woda,moja córcia tez piła kubusia w wieku 7 mcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heje Plisza kotka killer, a pytania sobie takiego nie przypominam ale za to wiele innych... ;-P Gunia ja z miesiac temu dalam mlodej kisiel z kubusia bo nie bylo bobofruita pozatym sklad maja ten sam bo porownywalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guni aja to takich rzeczy nie moge małej dawac chociarz bardzo bym chciała... babcia rządzi i się wcina ale jak mi sie uda to na pewno sprobuje troche zmodyfikowac jej diete. anabnana--> ja przez ta kotkę wyglądam jak bym miała podbite oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasencje ale zajebiste fotki :) uwielbiam oglądac jak nam maluchy rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki wysłałam też kilka zdjęć na maila mojego synusia czytam was na bieżąco pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×