Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

nie wyglupiaj sie i mnie nie strasz bo jeszcze przyjdzie niedlugo i powie ze w ciaży.Podobno takie czasy ze 8.5 latki okresu dostaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czy jak sie napisze cos na tej cafe to trzeba za każdym razem wracać do poprzednich stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn coś napisze robie powrót do poprzedniej strony wyskakuje ramka aby potwierdzic postdata iczekam jak któras cos napisze i nic wiec nie raz wylaże z cafe wlaze znów a tu 5 osób juz cos naskrobalo.No ja nie wiem czy ktoś rozumie co ja tu napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj...........piszesz,zatwierdzasz hasłem i wskakujesz na stronkę i jesteś ostatnia.I chodzi ci o to ,że naszych wypowiedzi nie przybywa tylko musisz wyjść i wejść z powrotem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie wiem ,bo robie tak jak ty hehehehe I nigdy się nad tym nie zastanawiałam:) No to teraz mam problem............ przesuwam stronę do góry,wciskam spis tematów i z powrotem w nasz temat :) dlaczego przeczuwam,że benitko jesteśmy ciemniaki?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ramka co wyskakuje że -ta strona zawiera postdata........potwierdż anuluj ....ble ble też mnie denerwuje.A wogole to mam potwierdzac i ciagle te dane wysylac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam sobie pomarańczka to żadnych problemow nie mialam.Zreszta gdzie niegdzie buszuje sobie jak pomarańczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×