Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

czupurku moj tofany tak jak dziewczyny mowily zakowam,koncze juz i zaraz zmywam sie do Wrocka na uczelnie prosze o kciuki o 14.30 i potem o 16.30 jak umiecie zaciskac palce u nog to tez poprosze bo sie przydadza:P P.S.padly mi sterowniki w Laptopie od rutera i teraz siedze na przedpokoju bo lacze sie przez jakis maly badziew z tepsy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda jak mi się wspomni o odpowiednich godzinach to kciuki zacisnę:) Cały czas zaciśniętych mieć niestety nie mogę,bo trzeba coś zrobić:) Chociaż.......dobra wymówka by była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka lepiej zeby ci sie wspomnialo. HIHI widzisz jakbys nie spala tak jak ja to bys nie miala problemu ze tak dlugo spalas. Ja mam stresa bo pierwszy raz jade bez malej do Wrocka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! tez niedawno zwloklam sie z wyra,na obiad dzis rosol,bo\"sam sie robi\" :D tak co rosolek wstawiony,ide z malym do miasta ,a meza zagnalam do odkurzania w tym czasie,bo mowia ze na kaca najlepsza praca... rudamaxi ,trzymam co sie da! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce jej brac bo ona ciagle bidula kaszle:O,zaraz ma przyleciec z pracy moja mama i ma z nia zostac(nie wiem co bym zrobila bez tej mojej tofanej mamy:D ) a Konradek idzie do przyszywanych dziadkow bo sie za nim stesknili,to mam nadzieje ze jak moja niunia bedzie spala to mama tez sie zdrzemnie bo ona byla w pracy do 4 i szla znowu na 9-ta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad się gotuje, posprzątałam, chwilka spoczynku:) ruda trzymam i nie puszczam;) no, najwyżej bąki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wpadłam chociaz się przywitać:) 🖐️🖐️🖐️ w weekend jak zwykle pustki.I bardzo dobrze.Rodzinka ważniejsza niż kafe.Mój mąż jak nigdy dzisiaj w domu więc mnie też nie ma:) Ale nie zgadniecie dlaczego...........cały dzień sprzątam:( Korzystając z obecności męża robię w domu to czego z dzieckiem nie da rady robić.Wyszorowałam płytki w kibelku i łazience,wyczyściłam porządnie kominek itp.Za to jutro robię sobie wolne:) Teraz skończyłam robić kolacje i piecze się w piekarniku więć mam chwilkę.Zrobiłam super zapiekankę z makaronu.Jakby któraś chciała przepis to służę uprzejmie:) Jest pyszna.Z makaronem,mięskiem,pomidorami,groszkiem i najważniejsze,że smakuje jak pizza i dzieci ją lubią a przy okazji zjadają warzywa:) Dobra,popisałam i uciekam ruda nie dałaś znaku,a kciuki trzymałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale jestem ostatnio zabiegana n ie mam kiedy usiąść do Kafee. Ruda jak po egazminach. Kanapka poroszę przepis na zapiekankę. Dzisiaj też mnie nie będzie jadę Karolcię zawieść do rodzicóe, a jutro przyjedzie moja Mama i siostra chcą zabrać się za moje okna bo twierdzą że znając mnie to się jeszcze jestem w stanie wdrapać na drabinę żeby okna umyc. Po południu jadę z M na zakupy gwiazdkowe dla dzieciaków a mamy w sumie 5 - czwórka chrześniaków. Także znikam może jeszcze później wpadnę 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie .polecialam do szkoly z dziecmi a tam .zajecia odwolane jestem wsciekla po jaka cholera tam lazlam zreszta mogli zadzwonic[tel jest darmowy na osiedlu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj jak po weekendzie ? Ruda egzaminy do przodu, naaaa pewnoooooooo :D a u nas płytkarzy miałam w sobotę więc była wielka doopa posprzątałam rano a po południu było ponownie brudno brrrrr ale juz nie sprzątałam straciłam wenę , w niedzielke raniutko trochę ogarnęłam dom , później kościółek , młody wytrzymał może 10 minut, później była śniupka w podkówkę i łzy , i zrobiliśmy nawrotkę , i wio do makro , tam już mu sie podobało , był świat zabawek , aaa rano odwalił mi numer , kiedy uwijałam się z podłoga odwróciłam się na moment plecami , a w tym czasie młody chwycił piwko tatusia z dnia poprzedniego i chlup w dziubek , ja do niego co robisz Krystianku to beee a on mniam mniam i masuję sie po brzuszku , kurcze jaki urwis mi rośnie .:D Mody dziś kończy 21 m-cy , boshe jak ten czas leci , a po południu byliśmy u dziadka na imieninach , było fajnie , i obiadu nie musiała szykować . :) a dziś praca , ogrom , wszystkim się przypomniało że maja jakieś płatności , i chcą uzgadniać salda, bo zanim puszcza pieniądze to muszą sprawdzić czy na pewno maja tyle do zapłaty a nuż św Mikołaj dał jakiś prezent i coś uczknął z płatności , a przed szereg sie nie wychodzi. a na obiad idę do teściów , trzeba dojeść co zostało , hmmmm zazdrościcie co nie , dziś mam dobrze :) a piję kawę , która się przyłączy mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma ogorkowa juz sie gotuje.....potem fryty i schaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:) u nas też ciągle pada:( paskudny poniedziałek:O obiad: kluski ziemniaczane z dziurką i sos pieczarkowy:) ziemniaczki już się gotują:) pranie wstawione, a ja siorbie kawkę przed kompem:) w związku znowu wzloty:D mąż milusi i kochany:) ruda no pochwal się, bo kciuki trzymałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzisiaj nic nie robić,ale robota jakoś niestety sama się znajduje:( kiki---przepis na zapiekankę paczka chyba to jest 500g:) makaronu grubego,ja robię muszle lub świderki 30 dag sera żółtego kawałek kiełbaski lub mięsko mielone albo filet z kurczaka 2 cebule 4 jajka małą śmietanę 18% i teraz jakie kto lubi warzywa i ile lubi.Ja dodaję pomidory 2,5 łyżek groszku mrożonego,trochę kalafiora mrożonego, Makaron gotujemy,ale tak nie do końca.Wrzucamy go do miski.cebule w kostkę i do miski.Mięso podsmażyć i do miski .Resztę pokroić i też do miski:).Ser żółty zetrzeć na tarce i 2/3 dodać do miski a resztę zostawić.Wszystko w tej misce wymieszać i wysypać na blachę do ciasta.Jajka roztrzepać w miseczce wylać do tego śmietanę i wymieszać,posaloć i popieprzyć.Polać makaron równomiernie tymi jajkami.I na wierzchu posypać pozostałaścią sera żółtego.Piec ok 40 min. 150 stopni.Musi się na wierzchu troszkę przypiec na złoto nie wiem czy wszystko napisałam jasno,bo dziecko mi przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi moje miłe co to dzisiaj się dzieje????????????????????????????????????????????????????????????????:D poobrażałyście się czy co????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote popilam w niedziele odżywalam dzis z dziecieciem u ortodonty jutro do dentysty.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ benita,już myślałam,że coś nie tak u ciebie:) też jesteś zabiegana....... ja idę sobie zrobić kawkę a gdzie reszta?? schiza,ruda,bagietka,czupurek,cygarko???????? co wy takie milczące dzisiaj:) jak przyjdę z kawką to ma tu ktoś być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem:D :D....przelotem:D obiadek serwuję moim dzieciom:) zaraz też dziadek zjedzie na obiadek:) więc oczekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×