Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

cygaro---pomyślałam,że maja nie chce pić tej mikstury no bo to jest na razie przecież sama cytryna z czosnkiem.To jest ohydne.Po tych 4 dniach dodaje się sporo miodu i wtedy jest dobre.Odlej trochę już dzisiaj i dodaj miód to tego odlanego.Wcale się nie dziwię,że ona nie chce tego pić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale cisza u nas, chyba Dziewczyny mają sporo zajęć przed Świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiki dizs o 3 rano zrobila pobudke bo znalazla paczke heheh wysypala wszystko i...zawiedziona bo nie ma tel kom kucwa 6 letnoe dziecko chce tel no nie..ale potem przejrzala reszte i bylo git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołaj do mnie przyszedł :) córka poszła na sesję zdjęciową do H&M żeby zarobić na prezenty :P dostałam książkę, a od starego słodycze potem gada, że jestem gruba, pies jeden :( a ja bym sie oddała za dobrą czekoladę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Karolcia przyszła o 8 zafascynowana, że był Mikołaj ale pierwsza pobudka była o 3 bo chciała sprawdzić czy był już Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na mikołaja wkładam słodycze pod poduszkę:) rano żadnej radosnej pobudki nie było:( synuś jest za duży żeby wierzyć w mikołaja:( ,wstał, zwinął słodycze i poszedł do szkoły, nawet nie wiem kiedy bo spałam, a córcia rozbabrała mi czekoladkę na pościeli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis o 13.30 na rynku jest wielka impreza mikołajkowa:) tzw. Zlot Mikołajów. Zaczyna się paradą mikołajów. Rozdają paczki, tańce, muzyka, pączki i kakao dla wszystkich, konkursy, dzieciaki co roku mają ubaw. Ile choinek przez noc wyrosło na trawnikach:D :D :D Idę z mają żeby zobaczyła, chociaż myślę że sie będzie bała hałasu i ludzi:( No i nie mogę jej za długo wietrzyć, bo katar się nasilił:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj całe popołudnie spędziłam w marketach na zakupach, a małż u dentysty na fotelu:) kupiłam sobie upominkowy zestaw Garniera, balsam do ciała i krem do cery bardzo suchej (bosko nawilża, a ja się zawsze zimą strasznie łuszczę) i ręczny masażer. Małż wpadł do marketu tylko zapłacić;) Po powrocie rozpakowywałam zakupy i na koniec wzięłam to do ręki i ucałowałam małża dziękując za prezent na mikołajki:D ale miał minę:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry widzę,że dzisiaj w końcu dotarłyście na topik:) Nie ma jeszcze czupurka i benitki. Usiadłam do kompa i próbuję zamówić resztę prazentów,ale nijak nie moge skontaktować się ze sprzedawcą A chcę od niego właśnie kupić!!Opinie ma b.dobre ale telefon ciągle zajęty.Chyba wszyscy teraz na gwałt kupują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjj Kochaniutkie Kanapka 👄 Cygaro Ty o mnie zapominasz ale i tak dam Ci buziaka 👄 jestem , wczoraj próbowałam do Was wejść ale coś mi kafe nie chodziło , już się zatrwożyłam Mikołaj był u młodego , wczoraj już moi rodzice przywieźli , misie i czekoladki, a dziś dalsza rozpusta , czyli karabin od nas .. tata wybierał prezent , a dziadki przyjdą popołudniu a i niani słodycze pupilowi przyniosła. fachowcy od płytek wczoraj mi wyszli hura hura , zła wiadomość dziś idę do dentysty na rwanko , jeju jak się boję , chyba cc mniej się bałam , chyba będę robić pod siebie , trzymajcie dziewczynki za mnie o 20.00 kciuki . dziewczynki życzę samej pomyślności i radości i wielu prezentów w tak cudownym dniu a buziaki dla dzieciaczków 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ja sie dopieściłyśmy aż miło :D kanapka ale Ty wypasione prezenty dajesz , nocnik to chyba nie dla córci ? wszystko firmóweczki oj oj oj , jak dobra tak ciocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupurku👄 Trzymam kciukasy za twój ząb.To ta ósemka??? a ja nie wiem co z tym moim dzieckiem.Dostała rano słodycze,popatrzyła,ucieszyła się,położyła i leżą.Potem przyszła babcia z prezentem a ona powiedziała,że ona już od Mikołaja dostała prezent i więcej nie chce.I to leży.Znacie wy takie jeszcze jedno dziecko??????Jak powiedziałam jej ,że przyjedzie do nas ciocia i powiedziała,że Mikołaj u niej zostawił prezent to ona na to ,że nie chce tyle prezentów,że starczy jej jeden:o Jak nie dziecko...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocnik i ten chodzik jeździk to na prezent dla syna brata.Za 2 tygodnie ma chrzest,nie jesteśmy chrzestnymi dlatego pomyślałam,że mogę mu kupić fajne zabawki po prostu.Za 300 myślę wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawiskoczek też dla małego pod choinkę.Gazillion dla mojej małej bo uwielbia bańki a jak jej kupuję takie zwykłe to ona z tej uciechy po minucie wszystko wylewa na podłogę i jest taka żałość,że aż mi jej szkoda.Hulajnogi dla męża chrzestnicy i dla naszej gwiazdy też.Są odjazdowe a tylko 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka:) a i tak ciotka z ciebie na medal :) co do zęba to niestety piątka , będę szczyrbata :( a ósemek nie mam , niektórzy nigdy nie mądrzeją :P , ósemki mi nie wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam nie hulać,ja na to nie tyram hehehehehe tylko chłop hihihihi A poza tym nic więcej dzieciom nie kupuję w ciągu roku,tylko święta i urodziny .I wtedy kupuję coś w miarę porządnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam trą ferelną ósemkę;) alem sie jej bojem i chiba nie wyrwam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×