Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ja ziemniaki gotuję razem,pokrojone w kostkę.Albo wcale ziemniaczków jak jest ogórkowa z makaronem:).A osobno ziemniaków to nigdy nie gotowałam do ogórkowej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapko to masz dobrze bo mi dogryzają że mój M nic nie tyje a on ma taką naturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kanapko ja pomyślałam że ziemniaki mi się nie ugotują czyli jeden problem z głowy wszystko razem i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ziemniaki najpierw gotujesz z mięsem i warzywami a ogórki utarte dodajesz jak już ziemniaki są mnękkie.Bo inaczej chyba się nie ugotują jak wszystko w kwaśnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikii ugotuj te ziemniaczki jak pisze kanapeczka bo jak dodasz do kwasnego to możesz do wieczora je gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Benitko tak podejrzewałam i ziemniaki zawsze gotowałam w osobnym garnku i na końcu dodawałam do ogórkowej, a widzę że Twoja rodzinka w końcu w pracy i w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdek ja nigdy nie robię kaszy, ale myślę że podobnie jak z ryżem ja gotuję z niecałej szklanki ryżu i 2 szkl wody i dla nas jest w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moja pomidorowke z ryżem to stary zawsze narzeka.Ryz wiec gotuje w torebkach a ugotowany dopiero dodaje na koniec do zupki Ja jeszcze na dodatek zawsze przegotuje makaron i jest ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach do zupki to myślę że zacznij od 3 łyżek zawsze można dosypać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat Kanapko ja do ryżu dodaję paczkę mrożonki warzywnej i jest tego sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak po slubie czekałam aż z pracy wroci bo nie wiedziałam czy ziemniaki sa juz dostatecznie miekkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×