Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

jakos mi sie nie udało wybrac w żadne wakacje:P za to w góry się tęskni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w góry blisko tzn ze 250 km Kiedyś jeździlam kilka razy do roku,teraz było rzadziej ale mała już "duża" może skusi się na narty więc zaczniemy znowu jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my cały czas gdzieś jeździmy ale za to nie będę miała domku jak ty:( Ale co tam do grobu go nie wezmę przecież:) wolę coś przeżyć i zobaczyć .I koniec!!Choćby inni się zagadali!!Najbardziej moja mama Ciągle tylko weź zrób sobie to albo to zamiast jechać....ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos co roku sie wybieramy i nici:O maja jest już duża, obiecuję sobie w te wakacje pare weekendowych wypadów:) ale wykańczanie budowy pochłonie pewnie mego małża i nigdy nie będzie mógł nas zawieźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz,że Maja już duża??Maja to starucha!!:)Moja pierwszy raz była na wakacjach nad morzem jak miała 3,5 miesiąca.@ tygodnie w Niechorzu właśnie:)A ty masz tak blisko i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni mam takowego:( od 4 lat bikini nie zakładałam, bom sie hipciowata zrobiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzieś mam sprzed 4 lat zdjęcie nad morzem:) poszukam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 4 lata temu byłam zadowolona ze swojego wyglądu:) wtedy poznałam małża i on do tej pory wspomina, jak mu sie spodobała moja pupa jak się nachylałam nad stołem bilardowym, itp:D :D :D zostały mu tylko wspomnienia, bo po majce juz nie wróciłam do tej figury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie narzeka teraz, chyba mu nie przeszkadza moje parę kilo więcej:D a wypinać mu sie nie będę, bo już dość rozpusty po świętach i sylwestrze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie co wy o tym wypinaniu...jeju jak pomysle jak kiedys bylo fajowo tak sie wypinac a teraz mezus ledwo oko zawiesi hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdek słuchajcie jak wy jeździcie do Ostrowa to ja was napewno widzę z swojego okna w pracy bo pracuję w Karwii :D , a plaża w Ostrowie rzeczywiście jest piękna i nie aż tak zapchana. A z tym wypinaniem nie przesadzajcie bo wpadnę w kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane🖐️ No nie mogę kiki to ty też znad morza?????????prawie wszystkie mieszkają nad morzem.A Karwia jest okropna.Tak samo zresztą jak Jastrzębia góra.Nawet po ulicy przejść nie mogłam żeby mnie ktoś 5 razy nie walnął.Hałas a o plaży to nawet nie ma co wspominać.Jak zobaczyłam tych ludzi na tym małym skraweczku byle jakie plaży to dziękuję.W Ostrowie spokój ,cisza,co najważniejsze to jest:)A plaża-rewelacja. hb ja tam nic nie wypinam bo bym mu kawał świata zasłoniła:D ty to chuda jesteś to co narzekasz?????? Idę sobie zrobić kawkę bo dopiero wstałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zdaje, że latem będziemy mogli zrobić nadmorski zjazd wesołych mam i tatusiów..... Oczywiście na plaży w Ostrowie :) A co do wypinania - według mnie nawet \"hipciowate\" mamy w kostiumah plażowych wyglądają bardzo interesujaco. (Wiem po swojej ślubnej)Także, miłe panie, wypinajcie śmiało i bez kompleksów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pracownikiem administracji w piekarni w Karwii no i masz rację w sezonie Karwia jest straszna, ale od września do czerwca super, spokojnie. W sezonie nie raz wyjazd z tej małej miejscowości zabiera dobre 20 minut, ale co tu dużo ukrywać to sezon jest głównym dochodem dla miejscowych, ja mieszkam ponad 40 km od Karwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wypinamy!!!!!!od dzis to zadanie domowe hhehe zaraz jade na szczepionko i mam nadizeje ze autko mi ruszy hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneserd dobrze że się u nas pojawiłeś bo my kobitki to nigdy z własnego wyglądy nie jesteśmy zadowolone, mój M też twierdzi że nie słyszał jeszcze od jakiejkolwiek Kobiety że jest zadowolona z swojego wyglądu np. moja siostra ma 51 kg przy 157 i na gwiazdkę dostała orbitreka i codziennie ćwiczy aby spalić kalorie a ja twierdzę że gdybym miała taką linię jak ona a ma dwójkę dzieci to nic bym od siebie już nie chciała ja będę zadowolona jak po ciąży będę miała 68 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb ja zaczęłam od wczoraj, a co tam trzeba korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy do ogórkowej ziemniaki surowe gotujecie w zupce czy tak jak ja zawsze osobno, a później dodaję mam dylemat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem zadowolona nawet chociaż utyłam okropnie po ciąży.W zasadzie to nic mi nie przeszkadza.Wkurwiają mnie tylko ludzie którzy wkółko mi to mówią,tak jakbym nie wiedziała,że przytyłam.I wtedy jest mi trochę źle i nieswojo.Ale chwilę potem jest ok.A co do mojego chłopa to tylko by spróbował otworzyć paszczę w tym temacie! Jak ja byłam w ciąży to on więcej przytył niż ja:DOdkąd się znamy to przytył ze 25kg.Ja 10 ,więc nie ma nawet o czym gadać.Ale ja wolę jak jest taki przytyty:DOgólnie nie lubię wzrokowo ludzi chudych,wolę takich średniaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym świątecznym jedzeniu mam ochotę na ogórkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×