Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ja nie wiem w które krzaki, bo mi synus wynosi śmieci:P ciekawe ile tego będzie do jutra:D mrozek jest, ale śniegu na lekarstwo:( a maja dostanie super sanki od babci pod choinkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to maja dostanie tyle prezentów od wszystkich, ze boję się żeby jej się w główce nie powywracało:D każdy symbolicznie po dwa, a majka to chyba z 6 i to wszystko pod jedną choinką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka
zaraz skoczę na pocztę:) Mam ten sam problem co ty,czyli nadmiar prezentów dla dziecka.Dostanie 12 tych co wiem...:o Zastanawiam się czy nie rozdzielić jej to jakos na kilka dni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja nie mam dzis czasummaz sie rozchorowal i lezy plackiem tz lezal teraz pojechal do lekazra, wczoraj zrobilam makpowce pychptka zaraz biore sie za serniczek i babke, ale mrozno az kucwa nie moglam odpalic auta w garazu co sie naklnelam to moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ku ku:D :D:D nażarta i obładowana prezentami wróciłam do swojego domku:D melduję się na topiku i mykam do wyrka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia i kartki, dla Was kochane dużo spokoju , radości i prawdziwie rodzinnych Świąt. Ja trochę spóżniona przed świętami nie miałąm kiedy usiąść do kompa, wczoraj położyłam się o 24 a dzisiaj od 6 chodzę po domu i podziwiam naszą choinkę. Jak tam prezenty pod choinką pamiętał o Was Gwiazdorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki👄 jak mijaja święta?U mnie spokojnie,wigilia u rodzicow potem godzinka u teściów.Mała tak obładowana prezentami,że nie wie czym się bawić:o Wiecie co? stwierdzam,że w kwestii prezentów dla dziecka można na prawdę przedobrzyć:o tak ją obładowali prezentami,że ona biedna nie wiedziała na co patrzeć,aż się nie cieszyła bo nie wiedziała z czego po kolei:oJak poszła spać to połowę pochowałam i teraz jest ok.Bawi się od rana szczęśliwa.Będę jej wydzielała te prezenty:) Życzę miłego dzionka i jeszcze pewnie na chwilkę potem zajrze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki i mamy po świętach. Ja dzisiaj rano oczu nie mogłam otworzyć, dobrze że mam tak kochane dziecko które samo się bawi i jest ok. Co do prezentów to kanapko zgadzam się z Tobą Karolcia tez nie wiedziała z czego się cieszyć i zostawiłam jej tylko część i teraz jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj kochaniutkie i już po świętach , zabawek moc , część poszła na strych tych starszych , jak sie nabawi tymi o zrobimy zmianę :) A ja w pracy tu tez obrodziło więc trzeba zabierać sie za robotę , Mikołaj był szczodry i dla mnie ,zwiększyła się garderoba co mnie zawsze bardzo cieszy , a jak u Was ? chwalcie się dziewczęta , a i dostałam kask i gogle na narty ....hmhm w tym sezonie w końcu jedziemy na narty młodego będe uczyć na nartach ale na przyszły sezon w tym roku to będą saneczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki🖐️ w końcu po świętach! Już mnie zmęczyło to siedzenie przy stole.Jedzenia też mam dość:) Dzisiaj więc na obiad zupa buraczkowa.Trzeba troszkę odwyknąć od tego luksusowego żarcia:) I lenia też mam niezłego.Przez te 3 dni odzwyczaiłam się od roboty.Dobrze,że teraz parę dni przerwy do sylwestra.My też niedługo jedziemy na narty.Może czupurku spotkamy się rozkraczone na stoku:D No chyba,że ty narciaż jesteś dobry bo ja raczej nie.Jakoś do nart mnie nie ciągnie .My z małą szykujemy się na zjazdy na jabłuszku i sankach:DIza dokąd jedziecie????? wracajcie baby na topik bo już po świętach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka my jedziemy do Zakopca pod koniec stycznia jak będą ferie dla wielkopolski , bo M brata dzieci mają ferie to jedziemy razem aby tamte dzieciaki zaczęły się uczyć , a nie wiem gdzie ich zabierzemy na naukę czy na szymoszkową czy na nosala , chyba na nosalu lepiej uczą chociaż ja nie jeździłam 2 sezony to trochę cyram i zaczęłabym z niskiej szymoszkowej aby nabrać przez kilka zjazdów szlifu po tak długiej przerwie a później wyżej , z kasprowego nigdy nie zjeżdżałam więc narciarz ze mnie nijaki , ale lubię . To będzie nasz pierwszy wyjazd z młodym , ale przyszykowaliśmy sobie zaplecze w postaci dziadków , oni raczej na stoki nie skoczą więc z saneczkami jak najbardziej kursować mogą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty cwaniaro:) dziadków bierzesz?? My do Białki nie do zakoapanego.Ale pewnie podjedziemy.Jak zobaczę śmigającą laskę po stoku to ty:D A jak zobaczysz rozwalone zwłoki na śniegu z dzieckim przy nodze to ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam Dziewczyny zazdroszczę wypadu w Góry na narty, chociaż ja nie jeżdżę na nartach, ale góry uwielbiam. Ja będę przypominała sobie walkę z pieluchami i kolkami, a wy będziecie szaleć na stokach, jutro idę do Gina ciekawe co mi powie, w święta żadnych ostrych drinków mój M nie pił bo stwierdził że mały tak kopał w wigilę że on mu już nie wierzy kiedy będzie chciał wyskoczyć na świat, ja się łudzę że poczeka do Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam pod choinkę wymarzoną torebkę z brązowej skórki, ale taką typową dla Matki Polki dużą i pakowną i do tego ładną no i moje ulubione perfumy i śliczny obrus na stół i 4 butelki wina Carlo Rossi Które na mnie będą czekać dobre pół roku :D W tym roku żadnych prezentów ciuchowych bo kto wie jak długo po porodzie będę walczyła z moimi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dostałam nic:D Nikt dorosły nic nie dostał:D Dlatego dzieci tyle podostawały.Od 2 lat tak się umawiamy że kupujemy zamiast wszystkim to tylko dzieciom.I jest super.Nie muszę latać za prezemtami.Dzieciom zawsze łatwiej coś kupić.A z mężem zamiast prezentów fundnęliśmy sobie wyjazd w te góry.I też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe mamy w po-świątecznym nastroju! U nas z prezentami tradycyjnie - dorośli symbolicznie. Dzieci - bardziej okazale ale bez przesady. Mojej młodszej św. Mikołaj przyniósł fajną grę o nazwie \"Superfarmer\" Łączy ze sobą element losowy z myśleniem strategicznym. Nie jest tak czasochłonna jak Monopoly i troche prostsza. Polecam dla dzieci w wieku szk. podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjj dziewczyny wracać tutaj szybciutko!!!:) cygarko co ty porabiasz,ze nie zagladasz tutaj??????? ruda pewnie nadal ma awarię neta,ma wybaczone schiza zapadła się pod ziemie kiki napisz jutro co tam po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×