Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ja tez skladam wam zyczonka dosiego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kanapeczko ja mam termin na 15-01-2008 niby troszkę czasu ale dzisiaj w nocy to już myślałam że zaryzykuję wycieczkę do szpitala, ale zrobiłam sobie o 2 w nocy ciepły prysznic i wszystko przeszło teraz idę się trochę dotlenić. A Wam Wszystkim na Ten Nowy Roczek dużo miłości i zdrówka oraz spełnienia najskrytszych marzeń, a także upojnej dzisiejszej Nocy Sylwestrowej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki , trzymaj się👄 już niedługo będzie nasz najmłodszy topikowy bąbelek:) ja już z garami obrobiona, czekam do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim miłym Panim z tego topiku zyczę wiele szczęścia w Nowym Roku 2008, milej sylwestrowej nocy a Kiki - jeszcze trochę cierpliwości :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,,,i znowu rok wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój sylwester to nuuudaaaa.Od 10 ciu lat to samo-siedzenie w domu .Musiałam odwalic troche tańców lamańców żeby sie dziecie cieszylo.Sączyłam ze swoim drinki,poogladalam slabe fajerwerki na balkonie i ciesze sie że nastepny doiero za rok.Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszylam sie że 2007 rok bedzie fajny bo 7 to moja szczęsliwa liczba a byl beznadziejny teraz sie pocieszam ze 2008 to mój rok szczura wiec sie ludze ze ten bedzie lepszy.Ale nasluchałam sie juz o podwyzkach i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój sylwester to nuuudaaaa.Od 10 ciu lat to samo-siedzenie w domu .Musiałam odwalic troche tańców lamańców żeby sie dziecie cieszylo.Sączyłam ze swoim drinki,poogladalam slabe fajerwerki na balkonie i ciesze sie że nastepny doiero za rok.Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego nie wybierzecie się nigdzie nigdy?10 lat w domu??????????ja byłam tylko raz ale ze mną ze 20 znajomych.A w domu tylko dlatego,że był to 8 m-c ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjj jeszcze raz wszystkiego najlepszego w nowym roku 2008 KIki dla Ciebie duuuuuuuuużo zdrówka oraz duuuuuużo spokoju, radości , wytrwałości , cierpliwości , aaaaa i bezbolesnego porodu 👄 i dla nas wszystkich duuuuużo zdrówka , moc wolnego czasu , kasy , spokoju , cierpliwości i radości każdego dnia 🌻 Kanapka miłego wypoczynku w górach Cygaro dla ciebie powrotu B , zakończenia budowy , i radości każdego dnia , zdrówka dla rodzinki i niech synowa sie w zdrówku chowa :D Hb zdrówka dla rodzinki , kasy , męża przy boku a nie 60 km od ciebie , Dziewczynki i Chłopaku dużo uśmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kurczaczka z rozna[wlasnie stoi n abalkonie w przyprawach ]do tego fryty i surowa! no i ...cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki i jedyny mężczyzno;) izka, dzięki ci za życzenia👄 oby się spełniły:) tobie też samych pomyślności w tym roku życzę❤️ kanapko , a ty gdzie sie bawiłaś w tę szaloną noc??? ja byłam z mężem i z mają u znajomych, którzy też ze względu na dziecko siedzieli w domu, dzieci poszły spać o 1.00, mężowie nam padli o 3.00 a my sączyłyśmy drinki i plotkowałysmy do 5.00:D :D :D kiki się nie odzywa:D może jednak pojechała na porodówkę???? na obiad mam spagetti, sos już zrobiłam, makaron ugotuje jak wrócę od lekarza, bo idę na kontrolę z mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, benitko, witaj znowu👄 tak myślałam , że rodzinka w domu to się nie dopchasz do kompa:D hb, kurczaka z rożna to bym zjadła, podrzuc mi jakieś skrzydełko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura Nowy Rocze, a ja wytrzymałam, Moja Koleżanka urodziła 26-12-2007 a termin miała na 20-01-2008 dlatego byłam troszkę przestraszona. Teraz jadę po pieniążki do Banku i jakieś mięcho na obiad, podejrzewam kotlet schabowy z serem a zamiast ziemniaków ryż z warzywami. W Sylwka byłam w domu w gronie przyjaciół i było super poszłam spać o 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schiza, a ty gdzie się podziewasz kobito??? święta się skonczyły!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×