Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Cygaro jeszcze jestem w domku :D, Izka Wielkie dzięki za życzenia i udanego wyjazdu na narty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki, kosiana, a ja już ci porodówkę wróżyłam:P może jednak wytrzymasz do terminu:) teraz już możesz rodzic, dzieciątko będzie noworoczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak Cygaro żadnego Sylwka tak sie nie cieszyłam jak minęła północ jak tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja w sylwestra balowałam do 6 rano:) poczujcie klimat.....Las,jeziorko,wielkie ognisko.pochodnie....muzyczka,tańce,śpiewy,kiełbaska na patyku,żurek z gara,grzane piwko i winko....Jazdy na lodzie,skoki przez ogień.... fajnie było.Nie było tylko kuligu bo śnieg nie spadł ale i tak było super.Kulig zrobimy z ogniskiem jak bedzie śnieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj królewno:D zapraszamy do nas:D oj córcie to masz duuuużą, ja mam syna 13 lat i chyba był najstarszym dzieckiem na topiku:P to mnie pobiłaś:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dziekuje za zyczonka....i za pamiec z takimi detalami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj , kanapciu, zazdroszczę ci:D super taka impreza, i nie trzeba sie martwić o kreację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam do przychodni, pewnie będzie tłumek, musze kolejki dopilnować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja już po obiadku:)was też już wcięło:) cygarko mam nadzieję,że Maja już zdrowa.Pilnuj jej teraz kochana jak oka w głowie:) w sobotę rano jadę w góry!!!!!!!!!! hura!!!!!!!!! ale sobie odpocznę.tydzień ,może 10 dni jeszcze nie wiem. witam królewnę bo jakoś mi umknęła:D 🖐️ jak jeszcze to zajrzysz to opowiedz coś o sobie i dzieciakach. kiki to jak już wytrzymałaś to teraz weź się do jakiejś roboty żebyś nie przenosiła od tego zaciskania nóg:D:D:D schiza gdzie ty?? ruda nadal ma awarię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest u was śnieg??????????????????????????? u mnie tyle co kot napłakał,ale idziemy na sanki:o jak ja ją uciągnę po kostce to nie wiem:) ale dziecko takie spragnione ,że idziemy.Najwyżej będą iskry za nami leciały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też sniegu co kot na płakał, nie wiem czy młody był na sankach , kanapka zazdroszczę wyprawy , jak ja wyjde z roboty to ciemno już jest i z saneczek nici , a tak siedzę w zimnym biurowym pomieszczeniu i uuuuuuuzuuuuupełniam buuuuuu, zimne bo mury sie wyziębiły i zanim sie rozbuja temperatura w pomieszczeniach to z dwa dni miną , aaaa co najfajniejsze to wszyscy pracownicy maja wolne tylko pseudo władza pracuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już jestem ze spacerku.Utargałam się jak koń:D Śniegu prawie nie ma,ale do jutra ma spaść jeszcze trochę to może jakiego bałwana da się zrobić:)Idę sobie zrobić kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę trochę ogarnąć wszystko przed wyjazdem co by do brudnego domu nie wrócić:)Najgorsze to pakowanie a już całkiem najgorsze to pakowanie mężaAż mnie ciary przechodzą brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) majka ma jeszcze jedna butlę antybiotyku, jest nie doleczona, bo lekarz u którego byłam w sobotę (nie pediatra) wypisał amotaks w dawce nie istniejącej, pani w aptece zamieniła mi na hikonsil, ale dawka była za mała, teraz muszę ją doleczać:( bo gilusy to jeszcze zielone ciekną. Załatwiłam sobie zyrtek w kroplach, więc jeśli to alergiczne, to koniec z chorobami na ten rok:) kanapciu, fajnie masz:) izka, ty zdaje się też uderzasz w góry, a ja z tyłkiem na pomorzu będę siedzieć:( śniegu nie ma, majka dostała wypasione sanki pod choinkę i sie bidna chyba nie dowie tej zimy do czego to ustrojstwo służy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygarko no to klops,ale wy macie tych lekarzy tam:oszkoda,że nie masz antybiotyku w kropelkach do oczu,wystarczy posmarować na waciku w nosku i po 2 dniach gile giną:)Ale jak masz antybiotyk to pewnie minie. nie narzekaj kochana bo ja żeby mieć dupę na pomorzu to ciężkie pieniądze płacę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u nas nad morzem bez śniegu, pięknie mrożno i posłuchałam Kanapki abym wzięła się do roboty i byłam z Karolcią godzinę na dworze intensywnie zbierałyśmy resztki po sztucznych ogniach z Sylwka, Kanapko zazdroszczę takiej imprezy. Witam Królewnę. A ja ma o 17 gości bardzo się cieszę bo nie widzieliśmy się od miesięcy. Kurcze dziewczyny jak dobrze być w ciąży M pojechał z Karolcią na zakupy a mi kazali się relaksować i nawet dostałam dzisiaj bez okazji różyczkę od M chyba dobrze zaczął ten Nowy Roczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapko a do jakiej miejscowości jeździsz nad morzem? i pewnie w środku sezonu letniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad morze jeżdżę do Niechorza ew.gdzieś tam.I to latem.A wiosną okolice trójmiasta -Rewa,tak żeby blisko było do jakiś atrakcji,bo na olazy nie poleżysz hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeżdzę do Ostrowa k/Karwi. Ładna plaża i nie ma jeszcze za dużo takiego blichtru kururtowego jak w Jastrzębiej G. czy Władyslawowie choc ludzi z roku na rok coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×