Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ja sobie cos przypomnialam z innej beczki.Poniewaz od was mam kurs komputerowy to chcialam sie zapytać-jak sie wstawia linki komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrostu ma 177 ale troche trzeba doliczyc mięśni (ktore tluszczem zarosły) bo kiedyś ćwiczył cięzary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze,im chłop grubszy tym my szczuplejsze:D co do linka to musisz skopiować skrót a potem go wkleić.Najeżdżasz na link prawy przycisk myszki ,klikasz kopiuj i masz skopiowane do schowka.Potem tam gdzie chcesz wstawić klikasz znowu prawym i wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo jestem zadziwiona moja wiedzą komputerowa przez 3 miesiace.A ile kasy zaoszczędziłam bez kursu.A wczerwcu jeszcze właczyc nie umiałam kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz znowu jedzonko-bo mi sie przypomnialo ze lubie "pomysl na kurczaka z pieczarkami" do tego ryz i surówka z pekinskiej pomidora ogórka marchewki sos koperkowo ziolowy-mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmarnowalam tez za mlodu moja życiowa szanse i do dzis jak o tym pomyśle to plakac mi sie chce nad moja glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam mlodym zakochanym leniem nie chcialo sie pracowac bo nie czulam takiej potrzeby a wtedy mialam zyciowa szanse po znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapko nie pisz o prasowaniu ja położyłam na krześle w kuchni i muszę się za to zabrać także wrócę około 14 na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka przypomnialas kikii o prasowaniu i sobie poszla i ja tez tak zrobie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt.....36 lat to już starość prawie......masz już miejsce wykupione na cmentarzu??? O jak mnie takie baby wkurzają!!takie jak ty!!A co ty ,wolałabys mieć 16 lat i słuchać rodziców???Jesteś niezależna,masz rodzinę,to najlepsze lata życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×