Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ale mi pyszna wyszła zebra mniam mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, ja to wyczytałam na forum, to zależy jaki kominek masz, bo jeśli z zamkniętą komorą spalania to sprawę załatwia wmontowany tam wentylator, a jeśli otwarty to trzeba doprowadzić powietrze do kominka i to sierobi rurą która jest zakopana w fundamentach i ma wyjście w murze tuż na ziemią. Może coś źle zrozumiałam, może koneserd nam to wyjaśni, mężczyźni mają tęższe łby do tych technicznych cudów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna cygaro ja wiem właśnie o tej rurce.Maja ciocia zakładała sobie teraz kominek w starym domu i tę rurke poprowadzili pod wylewką po prostui i przekuli przez ścianę.Ja mam kominek,ale rurki niet wcale.Pali sie,że hej:DAle mam kominek zamknięty,wkład kominowy.Otwartego za nic w świecie bym nie chciała.Chyba,że bez dzieci.Co mi po takim kominku jak bym chyba strażnika przy nim ustawić musiała.U koleżanki dziecko zrobiło sobie tam piaskownice i ciągle grzebie.Do tego wrzuca różne rzeczy i strach,że sie poparzy.Ja mam wkład i jestem zadowolona bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj spacja się wdarła w linka:O a jak już tak masz to nie musisz się martwić, ja jeszcze nie wiem jaki kominek będzie, bo cena gra rolę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj szklankę zwykłej:) myślę, że bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki co do wkładu kominkowego to mam zamknięty , a kupiłam w castoramie , jakieś firmy francuskiej , a na dole czyli pod szybą mamy popielnik , jest pomocny przy rozpalaniu , teściowie mają bez tej szufladki na dole same nawiewy i gorzej im się rozpala , przy wybieraniu sugerowaliśmy się ceną -jak najniższa , bo my nie ogrzewamy domu kominkiem więc nie potrzebn a HB y nam był z możliwością palenia 24 h , wzięliśmy na 12 h . obudowa jest z kartongipsu jedynie środek budowany był z siporeksu i obłożony tymi płytami ze sreberkiem , nie wiem jak to fachowo się nazywa :P. Hb śliczny mały domek :D a laska z ciebie o ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lody zezarłam juz po, pudla ktos cche? jednak chyba sprzedam swoj projekt,kolega mnie przekonał aby postawic dom drewniany,nie damy rady murowanego maz za daleko pracuje a kto tego bedize pilnował a tak przywiaza nam gotowy i git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro a pamietasz na marcówka Magda buduję się metodą kanadyjską , kurczę ona postawiła dom w trzy miesiące i to nie całe jak dobrze pamiętam to fundamenty wylewali jej w połowie listopada a teraz pokazywała zdjęcia to ma już dach pokryty , nie wiem co to za metoda , Hb poczytaj , może to drewno a może gotowe elementy , ale chatka całkiem całkiem , sądze że trzy miesiące to sama dała byś radę , tylko później wykończeniówka , ale to i przy domach z balii cię czeka , dziewczynki życzę dobrej nocki papappapapapapappapapap a Hb na lody mam chęć , ale ciągle walczę z kg , kurczę wlazło mi 2 kg i nie mogę tego zjechać kurdę rebelę , już kręcę hula hopem i czekam efektu a tu ani widu ani ani ani .... odczucia . ach szkoda gadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,kurzce skrecalo mnie po tych loda chyba przesadzilam z iloscia,,,czytalam o domkach kanadyjskich ,wszystko tobia oni pod klucz w 3 miesiace super a wykonczeniowka to jzu nie duzo,instalacje robia tez oni mi zostaje tylko malowanie i takie tam hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki:) wietrznej pogody ciąg dalszy Już mnie to wkurza,niby ciepło,a w domu siedzimy:(Znalazłam świetny blog i go czytam:) cygaro ma awarię neta.Działa tylko gg.Właśnie sobie gadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ruch,,,wolniej piszczie bo nie nadazam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda zycia na odchudzanie i odmaiwamnie sobie awet jedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogle to jestes pizda,,zyczylas mi pewnie skretu kiszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dajcie mi cynk na kogos kto buduje sobie dobek z pali...ale nie mowie o bobrach hheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadam z wami.....ide sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś taka obrazalska?:D ja nie znam nikogo z takim domem,nawet bobrów:D cos kiedyś kolega mi gadał o jakiejś firmie ale nie pamietam.Wiem,że nie z Polski.Bo podobno nie ma dobrych polskich.Ale ja tam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BABECZKI Hb ja tylko patrzałam ile te domki kosztują w ubiegłym roku a wpisałam google domy z drewna i mi wyskoczyły stroniczki , tylko patrzeć i dzwonić ile to kosztuje i na kiedy , tak jak ja wybieram domek letniskowy , an allegro wzór a następnie umowa przedpłata i heja , moze zobacz na allegro tam też mają takie domki lub je oferują w swojej ofercie na innych stronach . Kanapka a jaka metodą sie odchudzasz ? a dziewczynki sorrki że sie mało udzielam , ale urodzinki młodego mam w sobotę i mam akcje balon , czapeczka , serpentynka i tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki:) nikt mi jescze dzisiaj nie pomachał???:) ani hb ani benitka??Bo ja cos chyba wcześniej jestem dzisiaj:o czupurek ja też mam taką samą akcję jak ty ,tylko imprezę za 3 tygodnie:) Cygaro też chyba masz impreze Mai niedługo co? ciekawe czy jej neta naprawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham,ale musze cos tu sie udzielic.Chcialam powiedziec ze wczoraj Kanapciu nie bylam pod obstrzalam i szpiegowsko was tu czytalam.Nie machnełam bo powiedzialas ze mnie uszkodzisz ze tylko macham i ide.A ja biedna sie boje.Nic nie pisalam bo :1) gadaliscie o budowie a ja w tym wzgledzie nie wiem nic bo ja czlowiek blokowy na wieki 2) stwierdzilam że cos tu za bardzo wam marudze i czekam kiedy powroca moje resztki poczucia humoru.Zżędze (tak sie to pisze???) tylko i narzekam. A teraz sobie siedze i mysle bo chlop gada ze internetu niedlugo nie bedzie(nie wie ze mi potrzebny jak powietrze)Musze go jakos przekonac a skoro wszystko u niego sprowadza sie do tego że jest za malo seksu (i niby dlatego te awanturki) to tak sobie mysle ze trza sie poświecić dla dobra internetu i zaczac uprawiac duze ilosci tej niby przyjemnosci i moze ze szczescia da sie przekonać:D ale sobie popisalam.A teraz czytajcie to biedulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×