Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

juz mam na jutro plan posiłków :) ajj jestem optymistycznie nastawiona do tego :D ahh nie chodze głodna i tylko 2 tyg cóż chciec więcej od diety? :D a za 2 tyg zjam sobie w końcu jakiegos owoca :D a no i będe juz w połowie a6w czyli połowa sukcesu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a wiesz co mi to tak prawde mówiąc do szceścia wystarczy ok 10 kg jak zrzuce... te 66 to nie jest konieczne chociaz to takie moje małe marzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jak u mnie osiagnac 70kg...i bede zadowolona a potem juz moge stopniowo kg gubic ale zeby cos sie zaczelo dziac ogolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak waże ok 73 kg to juz mam płaski brzuch wiec dlatego mi te 66 nie jest takie konieczne hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) co tam u was? ja wstałam pełna optymizmu i gotowa do dietki :) właśnie jem sniadanko zrobiłam sałatke (pomidor papryka jajko i dzynka z indyka) przez prszypadek wyszło mi tyle że na kolacje mi zostanie :P przez przypadek posłodziłam herbate... ale to z przyzwyczajenia... no ale cóż trudno sie mówi :P diety przez to przeciez nie przerwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduję się dzis wziełam pierwszą tabletkę lekarz zapisał mi kurację na miesiąc :-) i zobaczymy co się będzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm patrze że żadnej nie ma :P no trudno wiec ja tez uciekam :P odezwe sie póxniej lub dopiero wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki ! Ja też sie melduje :-) Napiszcie mi coś wiecej o tym zestawie ćwiczeń, moze nie sa takie ciężkie dla mojego kręgosłupa ? Musze zacząć cwiczyc ale ja mam to troszke utrudnione :-( Podpowiedzcie coś Zastanawiałyście sie jak minał swieta i czy łatweo będzie oprzeć sie pokusie tych wszystkich smakołyków? Ja teraz ostro przyciskam pasa bo zakładam ze przez swieta ze 2 kg przybedzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bub-ek aj tam ja wychodze z założenia ze święta nie sa po to zeby nawpierdalac sie jak dzika swinia :p zjem jakiegos karpia wypije barszcz i tyle a słodyczy nie dotkne :P (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jestem na głodowce :D I daje rado zmobilizowała mnie dzisiejsza waga :D Kolejny kg ubył :D A na swieta tez zjem tylko karpia troszke barszczu i nie bedzie obzarstwa ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cos tnie mi sie dzis kafe dlatego rano nie weszlam a no i jeszcze robilam zakupy i mylam okna...ale teraz sie melduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam sobie dzisiaj błonnik :) 60 tabletek niecałe 13 zł kosztowało :) juz jestem po obiadku... wziełam przed nim 2 tabletki... teraz jestem taka zapchana... a zjadłam tylko parówke i troche gotowanego kalafioru i brokuł... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kupialam sobie 7-dniowy program wspomagający odchudzanie LA KARTINA SLIM sa tableki jakies i herbatki zobaczymy czy warte jest to :P jutro zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jesli mowa o tym co sie dzis zjadło to ja hmmm pół grachamki z serkiem smietankowym i pomidorem i jogobella light jeszcze o 18 zjem pół tej grahamy co mi zostało :-) A jeśli chodzi o swięta to ja też nie zamierzam sie obzerać, no i jesli chodzi o słodycze to juz nie pamietam kiedy jadłam cos słodkiego? hymmm bez kitu, mi bardziej brakuje takich rzeczy jak frytki, pizza chipsy mmmm szkoda ze my kobietki mamy tak przechlapaner, mój facet wraca dość późno z pracy a później nawet o 00:00 robi sobie jedzonko a ja patrze jak je :-( Jem ostatni posiłek o 18 czasami po i ciezko tak patrzec a o 0 juz jestem głodna :-( takie zycie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Co z tabela kiedy uzupelniamy nowe wyniki?? Moge juz sie na nowo wpisac w tabelke ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×