Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gugusia

pośmiejmy sie z rana-kto zna jakies zaje..fajne kawały?

Polecane posty

Gość puszka mleka--------
Trzech facetów pół życia zbierało na wyjazd do Kenii -odkładali grosz do grosza odmawiając sobie wszystkiego! Nadszedł upragniony czas i wyladowali w dżungli... zajeli jakiś bungalow,rozpakowali sie i jeden mówi : może jakąś flaszke byśmu skręcili ,drugi przytaknął a trzeci oburzony zawołał: TO przez pół życia odkładałem kase na wyprawe a wy na wódke chcecie tracić ??!!! Ale tamci obydwaj poszli do wioski sie zabawic a ten trzeci położył sie przy ognisku u wejścia do chaty... Dwaj koledzy nad ranem wracaja z wioski ...patrza a przed chata lezy olbrzymi krokodyl a z jego paszczy wystaje głowa ich przyjaciela.... -Ty Franek -bełkocze jeden -no co za świnia no hmm--na flaszkę sępił ALE ŚPIWOREK TO LA COSTA ......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi dwoch facetow w knajpie, rozmawiaja i pija piwo, w pewnej chwili jeden pyta - powiedz mi Kaziu, czy ty robisz to z zona czasami w ta druga dziurke? - cos ty, zeby w ciaze zaszla:classic_cool: W pewnej rodzince byl taki zwyczaj, ze rodzice co dwa, trzy dni wyjezdzali do znajomych na noc, wiec jedyny syn mial cala chate wolna przez caly wieczór i noc. Wiec skwapliwie z tego korzystal sprowadzajac sobie swoja dziewczyne i razem \"figlowali\" korzystajac z nieobecnosci starszych. Az pewnego pieknego dnia znajomych nie bylo w domu i rodzice z kwitkiem wrócili z powrotem i przylapali mlodych (jak ktos to ladnie ujal) \"in figlanti\". Chlopak przylapany na \"goracym\" uczynku pomyslal sobie : - O, cholera, mam za niedlugo mature, mialem dostac samochód, uwazali mnie za takiego porzadnego, a tu co ? A trudno. Dziewczyna sobie mysli : - Aj, mialo byc fajnie, mial mnie przedstawic rodzicom, mialo byc milo, kolacja itp., a tu mnie jak ostatnia k**we poznali. Ojciec sobie mysli : - Moja krew ! Dobrze synku, dobrze, calkiem niezla dupa ! A serce matki : - Jak ta kurwa nogi trzyma ! Przeciez mu niewygodnie :D Mieszkanie biednych rumunów. Dziecko mówi do mamy: - Mamo, chcê kupê. A mama na to: - To idź do kuchni i sobie ukroj.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusia
mąz po pracy wraca do domu -krzyczy od progu: kaska dawaj piwo!!!!!!!!! a zona na to: -kochanie a gdzie magiczne słowo? hokus pokus stara szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już to gdzies słyszałam .....
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eastenders
Wraca syn do domu po kilkuletniej emigracji z Londynu; na wieś i ojciec do niego: - synu gnój idź wyrzuć! a synek na to: - What! - Łot krowy i łot konia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
no co wy śpita czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśna chatka. Czerwony Kapturek pyta babcię: - Babciu, dlaczego masz taką wielką buzię? - Oj wnuniu, wnuniu! A widziałaś ty kiedyś, dziadka bez majtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet w sexshopie mówi do sprzedawcy: - Proszę mi pokazać tę dmuchaną lalę. - Proszę bardzo. - Kiedy ją wyprodukowano? - W styczniu 2005. - E, to Koziorożec. Nie pasujemy do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku..a
Stoi sobie biedna dziewczynka przed cukiernia i przyglada sie ciasteczkom i innym slodyczom takim smutnym wzrokiem. Podchodzi do niej starszy pan i pyta: -dziewczynko,co glodna jestes? -yhy -pewnie zjadlabys cos slodkiego,to moze masz ochote na paczka? -a jak to kur.a jest na paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku..a
Zakonnica lapie stopa,nagle zatrzymuje sie piekna zadbana blondynka w czerwonym mercedesie -ma pani piekne wlosy-mowi zakonnica -a tak,moj kochanek zawsze mi daje pieniadze na najlepszego fryzjera -ma tez pani piekna sukienke -a to moj poprzedni kochanek kupil mi ja w Paryzu,byla bardzo droga -ma pani piekny samochod -a to moj kolejny kochanek mi go kupil Zakonnica wrocila do zakonu,kladzie sie do lozka i slyszy cichutkie pukanie,pyta szeptem: -Kto to? -to ja siostro magdaleno,ojciec Fabian niech mnie siostra wposci -a niech ksiadz sobie w du.pe wsadzi swoje czekoladki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
Żona do męża: - Wiesz? Dzisiaj mi się poszczęściło! Idę obok zsypu na śmieci, patrzę a tam para pantofelków stoi. A jakie piękne! Przymierzam - mój rozmiar! Mąż: - Taaa... Poszczęściło Ci się. Po paru dniach żona znowu mówi: - Słuchaj, idę do domu, a u nas na podjeździe, na żywopłocie, futro z norek wisi. Przymierzam - mój rozmiar! Mąż kręci głową z podziwem: - Szczęściara z Ciebie. A ja - popatrz - nie wiem czemu, ale szczęścia nie mam. Wyobraź sobie, wkładam wczoraj rękę pod poduszkę, wyciągam bokserki, przymierzam - i k...a nie mój rozmiar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
Idzie zając lasem i wrzeszczy: - Przeleciałem lwicę!... Spotyka wilka: - Zając, zamknij pysk, chcesz żeby lew usłyszał? Poza tym i tak ci nikt nie uwierzy. Zając wzruszył ramionami i drze pysk dalej. - Przeleciałem lwicę! przeleciałem lwicę! Spotyka niedźwiedzia: - Zając, zamknij się bo lew usłyszy, i wszyscy będziemy mieli przerąbane, jak sie wkurzy! A i tak nikt Ci nie uwierzy. Zając idzie dalej i drze się: - Przeleciałem lwicę! Przeleciałem lwicę!Przeleciałem lwi... Nagle zobaczył lwa. Ten wkurzony ruszył za zającem, goni go, goni. Zając wskoczył w wydrążony stary pień. Lew skoczył za nim, ale utknął. Utknął tak, ze tylko tyłek mu wystaje, łeb jest w środku. Zając stanął, podszedł z tylu do lwa,rozejrzał się w koło, rozpina rozporek i mówi: - W to, to już k****a nikt mi nie uwierzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
Student zdaje egzamin. Profesor chce odesłać go na inny termin z pala. Delikwent prosi o ostatnia szansę: - Jeśli przejdę po ścianie i suficie, dostane trójkę? Profesor z niedowierzaniem zgadza się. Student przechodzi po ścianie i suficie. Słowo się rzekło, już chce wpisywać 3 ale student dalej marudzi: - Jeśli zacznę fruwać po pokoju, dostane 4? Profesor z zaciekawieniem zgadza się. Student zaczyna fruwać po pokoju. Profesor już chce wpisywać 4 ale student wciąż nie daje mu spokoju: - Jeśli nasikam na pana, a pan pozostanie suchy, dostane 5? Profesor z jeszcze większym zaciekawieniem zgadza się. Student staje na biurku i sika na profesora. Ten krzyczy cały mokry: - Panie, co pan???!!! - Dobra, niech będzie 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
- Kogo będą chować? - pyta jakiś przechodzień, widząc kondukt pogrzebowy, na czele którego idzie mężczyzna z wilczurem, a za nim kilkudziesięciu mężczyzn. - Teściową tego z psem... - A na co zmarła? - Zagryzł ją ten wilczur... - Tak? Chętnie bym sobie pożyczył tego psa... - To ustaw się pan na końcu kolejki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
- Ahoj baco co robicie?? - A hoj was to obchodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
Siedzi dwóch pijaczków w knajpie. Piją ostro. Około północy: - Wiesz stary, musze już iść. - A daleko masz? - Nie, na Matejki, tu zaraz obok. - Tak? Ja też mieszkam na Matejki. Dwanaście. - Co ty!? To jesteśmy sąsiadami. Ja pod dwójką na parterze. - Zaraz... To JA mieszkam pod dwójką! - Chwila....... JACUŚ!? - TATA???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to topik zdycha widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjj hejjj jest tu ktoś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
Przychodzi baba do lekarza cała w muchach. Lekarz ją pyta: Po co pani przyszła? -Zostałam zmuszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
Dresiarz z bejsbolem wchodzi do pralni. - Czy jest chleb wiejski? - Przecież to jest pralnia Drechu wziął i wpier****ł pracownikowi pralni. Nastepnego dnia drech znów wchodzi do pralni. - Bagietke poproszę! - Chłopie zrozum t.o.j.e.s.t.p.r.a.l.n.i.a - Bagietke poprosze! - Spierd***j! Dresiarz znów pobił pracownika pralni. Trzeciego dnia facet pracujący w pralni kupił 10 gatunków chleba. Znów wchodzi dres. - Czy macie banany? - Przecież wczoraj i przedwczoraj chleb chciałeś? - Cóż... chleb teraz nawet w aptece kupić można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
Pijany baca wraca z wesela i zaczyna się rozbierać. - Maryna, pomóz bo ni moge kosuli sciongnoć - prosi żonę. Ta podchodzi i załamuje ręce. - Jezusicku, Jendrek, psecie ty mas ciupaske w plecach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
Odbywa się rozprawa w sadzie. Mężczyzna oskarżony jest o zamordowanie teściowej. - Co oskarżony ma na swoją obronę? - Wysoki Sadzie, jestem niewinny. To było tak: siedziałem sobie w kuchni i obierałem pomarańcze, gdy w pewnym momencie wyślizgnęła mi się z ręki skórka, a potem wypadł mi nóż i właśnie wtedy do kuchni weszła teściowa, i poślizgnęła się na skórce, i upadla na nóż... i tak siedem razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
Mówi zięć do teściowej: - Gdzie mama jedzie? - Na cmentarz. - A kto rower przyprowadzi?!!! ___________________________________________ Jak długo należy patrzeć na teściową jednym okiem? - Tak długo aż się muszka ze szczerbinką zgra. ________________________________________________ To Kowalskiego w nocy dzwoni telefon: - Przepraszam tu apteka. Nastąpiła wielka pomyłka, zamiast rumianku pańskiej teściowej dostarczono cyjanek! - A co to za różnica?? - No... 2,50zł. - To ja dopłace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka mleka--------
Czemu jesteś taki smutny? - No wiesz porwali mi teściową i żądają okupu! - Zaraz, zaraz teściową? To co się martwisz? - Powiedzieli, że jeśli nie dam im okupu, to ją sklonują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia ma pierwsza miesiączkę, nie wie biedna co się stało i pokazuje Jasiowi swój problem. Jasiu ogląda z wielkim zainteresowaniem, i rzecze: - Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa orły skaczą w przepaść, a w ostatniej chwili rozkładają skrzydła i lecą w górę. Dochodzi do nich wilk i pyta: -Hej wy co robicie? -Wyluzowujemy się. - A mogę z wami? - Jasne. Orły pokazują mu jak to się robi. Teraz wilk leci z nimi a jeden z orłów pyta się go: - Hej ty wilk, a ty masz skrzydła? - Nie. A drugi orzeł na to: - O kurwa !!ty to dopiero jesteś luzak :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na budowie pracownik jeździ z pustymi taczkami tam i z powrotem. Kierownik w końcu go pyta... - Dlaczego jeździsz z pustymi taczkami??? - Bo szefie taki zapierdol, że nie mam czasu nawet załadować! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×