Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

pije sobie właśnie Bachusa (winko) za wasze zdrówko Diabołki ;) Zdiablona, oczywiście że dostałam zdjecia...ale jak zwykle zakręt jestem ;) zreszta juz ci napisalam emilem... Tiger...wiosna w nas :D :D nie zauważyłaś jeszcze ?!!!! patrz ile tu jej... Major, praca nie zając...nie ucieknie ;)...do czerwca full czasu...a o czy piszesz? Haneczka...no godoj że...;) Zosia...he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek ---> tiaaa, jakos ona taka chlodna, to ja lato poprosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racjem Tygrysiu - juz nie nerwowam :-) Poliwom sobie i Wam i podziwiam .... ekm... no... co ja podziwiom?? Podziwiom to.... com dostala!! hahaha :-D bo to takie pikne jest.... ...... wiem, wiem, potfur jestem strasny i bestyja okropnosciowa! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche tu sie czuje zagubiony, bo tematy jakieś nie mówiace :O Ale łeb chowam do wiadra i wczuwam sie w rozmowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Tygrys jak nie chcesz to nie sluchaj... ja chcem pikne zobaczyc... Hanka powiedz mi na mailu albo na gg... A tygrys oczy sobie zawiaz i juz.... ;) Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla..a tu diably same nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia, czekamy na Akare, zadne konszachty na GG czy Tlenach nie wchodza w gre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek polej Hance to jezyk jej sie rozwiaze....;) Dobrze mowie Dzieńdoberku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na akare... Akara przyjdzie albo i nie...a jak sie ma podobac akarze to podejrzewam ze mnie tez! Zreszta moge zadzwonic do niej zaraz i zapytam czy Hanka moze powiedziec....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kasiek Ty moj milusinski! :-D pozwol ze Ci buziaka dam slodkiego! 😘 A dzie Zosienka nasza i Gio i inne diabolki siem pochowaly?? Wiadra winka siem przestraszyly??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka Ty nie udawaj ze mnie nie widzisz! No wiecie co! Na oczyjej padlo...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia .. fotkę hihihi Tiger - no właśnie :D Ja też się niee spodziewałam i nie zdażyłam poinformować jaki będzie tej nowej stronki adres ;) ;) Dzień - wiadro hahaah kurna... nie mogłam wysłać posta.. a potem to już żadna strona nie chciała się otworzyć .. :( dobrze, że go sobie skopiowałam ;) kasiek - ja miałam rok od lutego do lutego.. hehe ja już jakby skończyłam edukację.. ałłł... dopiero do mnie dociera.. że .. skończyła się .. zabawa.. zaczyna .. się ..brr.. dorosłe... no i ... szukam pracy..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, kurka wodna!! daje jednom plame za drugom... :-O Cos dlugo pilam tego kielonka....... zanim post wyslalam to juz wszystkie diablice pod luzko wlazly.... :-P Zoska - dzwon!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> juz skonczylas?? tak szybko?? :) cos ostatnio szybko te stronki sie zapelniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia przetaarlam oczeta i co widze...?? Zosia!! :-D i Borewicz!! Masz bracie podwojnego!! my tu dzisiaj wiadramy... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To coś tu będzie opowiadane? :O Bo mi już dno świta :D:D:D Mam dzwon mosiężny jakby kto chciał dzwonić :D:D:D Hej!! J23 New 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tym oto pstrykaniem... pstryknelam 81-sza! :-D cobysmy w te wiadra nie powpadali... hihihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka, jak zwykle z przytupem stronke otwiera :D I czekamy az tu przyjdzie (Akara) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×