Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysek - jakie? a takie: jakieś indiańskie alkohole, wycieczki, przyjazdy, filmy, przeprowadzki, wariujace myszki i tęsknotki :) Blondi ale czy tamto spotkanie to nie było dla Wrocławiaków organizowane ? Szam trzeba pogrzebać w ustawieniach i może podłączyć jeszcze raz myszkę, pokombinuj i nie bój się jak coś spsujesz, to wypniesz odinstalujesz i z powrotem :D A jeszcze jak masz xp to będzie CI łatwiej (a właśnie.. masz? bo jeśli tak i nie zainstalowałaś sterowników mychy, tylko to co xp wykrył, to może dlatego masz problem? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę we Wrocku :P Wahałam się, bo troszkę mi się pokomlikowało wszystko i straciłam chęć na podróże, ale Elles juz bileta przez moje pientkne miasto nabyła, to nie bede jej świni podkładać ;) Ergo - Elles też będzie, na 100% :) Pozdrówka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
GRRRRRRRRRRR dopadł mnie ból tworzenia. Piszę ten nieszczęsny magisterski rozdział i utknęłam :( a najbardziej sie boję, że mi wyjdzie za mało stron :( ile stron powinien mieć rozdział? bo mnie straszy kumpela że 20 a ja myślę, że nawet do 10 nie dociągnę. Wymyśliłam sobie, że zacznę pisanie od czystej teorii, przepisania z różnych książek, co to jest adaptacja. Ale ile można o tym pisać. I się juz zdenerwowałam, ochota mi przeszła na pisanie :( Poza tym chciałam na rower się wybrać, ale tata zabrał klucze od piwnicy i pojechał chyba z nimi do Warszawy. I wróci nie wiem kiedy, a rower tam jest zamknięty. Tygrys jak zobaczysz gdzieś w Warszawce mojego tatę to powiedz mu, że na klucze czekam :D Szam ---> ja też oglądałam \"Grę o miłość\" i też się wkurzałam jak on jej nie chciał prawdy powiedzieć :D o ileż krótsze byłyby filmy, gdyby wszyscy postępowali jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku >> Nie no to było spotkanie dla wszystkich tylko Traviasty podpierniczył ludzi do Wawy :P Kai >> jak ładnie z Twojej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie rozmawiałam z kumplem i chwalił się, że jedzie w sobotę na festiwal kung fu :) i se gadamy o tym i w końcu pytam gdzie, a on że Wrocław... to zamarłam :D:D No to siuu zawaliłam go pytaniami co?! gdzie?! z kim?! kiedy?! ;), ale niestety okazało się, że nie jedzie sam, z obcymi ludami, w kilka samochodów :) Już nawet chciałam przeżyć to, że jedzie na 9 a wraca o 19 :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai nie podkładaj, bo jeszcze dziewczyna zawału dostanie :) Air ja nie wiem ile ma mieć rozdział, to przecież zależy od tego o czym itp, wiem że praca mgr ma mieć chyba min. 50stron. NIe martw się tym, że Ci nie idzie, zobaczysz, zaczniesz czytać materiały dopisywać zdanko tu zdanko tam, tu słówko tu to.. i wyjdzie Ci kilka stron :) Blondi ;) jak on mógł ;) Kasiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> hmm to zalezy i mnie mgr powinna miec kolo 100, na tyle planuje swoja. A poniewaz mam V rozdzialow, to kazdy wlasnie kolo 20 stron bedzie miec. Moim zdaniem 10 to za malo, ale naprawde kazdy promotor ma inne poglady w tej kwestii :) Licencjat mialam np na 6o stron, wiec mgr musi miec wiecej Spokojnie jak sie rozkrecisz, pojdzie Ci raz, dwa :) Majorek --> dobrze powiem, a po czym go poznam?? Bedzie miec tabliczke Tata Majorka?? Ech, mgr 50 stron... chcialabym... jak wyzej Air\'ce napisalam kolo 100 u mnie na uczelni :) podobno min to 60 ale jak dla to za malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - ja dokładnie nie wiem, al słuchy były 50-60, a wielkośc rozdziału jeszcze zalży od tego ile ich jest, poza tym to też różnie z rozmiarem pracy, bo zależy to od tematu :D Ja jeszcze nie wiem czy będę mieć te minimum, czy coś więcej napiszę :) A o co chodzi z kimś kogo masz poznać ? :) bo nie łapę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Major, buhahaha oczywiscie, wszystko pokrecilam :P To Taty Air\'ki mam wypatrywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger chacha :D JA tez chyba słabo doczytałam co Air napisała :) A wiecie, właśnie moja mama z ciekawości sprawdzała w słowniku jak się powinno te śmiechy pisać :) i jest tak : hi hi, ho ho, he he, ale cha cha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air...no nigdzie nie jest powiedziane ile ma miec rozdział stron. to zależy od twojego promotora. moja praca magist. ma miec maksymalnie 30-35 stron na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi sie czas dzis dluzy, ciagnie sie i ciagnie.... pomimo, ze mam co robic, klikac.... Kasiek --> 30, 35... ale fajnie... ale Ty masz badania jakies, tak?? :) Majorek --> qrcze, wiedzialam to kiedys, juz sie poprawiam cha, cha, cha :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D już mi lepiej :) widzę, że też nie wiecie ile ma być tych stron :P hihi ja wiem, że to jest indywidualna sprawa. Pytaliśmy się promotorki ile stron ma mieć praca mgr a ona powiedziała, że to zależy. Można napisać krótką, dobrą, treściwą pracę i dłuuugie nudne wypociny :P Coś tam jeszcze dopisałam i kończę na razie. Pójdę sobie na hiszpański, tam sie trochę rozerwę i wrócę do pisania :) Dziękuję koleżanki diabełkowe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra wszystkim Diabłom... Idę poskładać peceta, zamontować kamerę, itd. itp. ... :-) Technika nas kiedyś zniszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie najdroższe Diabołki ❤️ Nie było mnie troszecze, ale poczytałam Was... i owszem.... poczytałam. Działo się u Was, oj, działo... Zazdraszczam Wam spotkania :( ... mnie niestety nie będzie :( ... następną razą jak będziecie bliżej mnie to na pewno dojadę ... mam nadzieję że zdjęcia ze Zlotu Diabłów będą dostępne... Znudzony .... wieeelkie dzięki za foto ... odwdzięcze się też ... miło Cię poznać :) Dzień Dobry ... jestem pod wrażeniem Twojego e-maila .... dech mi zaparło jak przeczytałam ... oczęta z orbit wyleciały z podziwu ... po prostu brak mi słów ... duuuuża buźka 👄 ... wszystkich cieplutko pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
dzien dobry wswzystkim napisal to samo :P nie starczylo pomuslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dzień Dobry :D 🖐️ Okropnie liniwy jezdem, tyle tego rospasania tu :O .. Powiem sypko :D Ceści Wam :D:D Szkoda że.. :( ... Bo ja chcem uśmiech, a nie marzenia rozniecić w serduszkach naszych Diablic. Jedno słowo trafione cenlnie jest warte więcej niż tysiace myśli złotych. Szkoda że Ty tego nie rozumiesz. Ale że tak powiem celem było ukrytym ściągnięcie tu Diablic co sie pisać nie chciały za wiele, chowając sie w cieniu jak mniszki w kościele. :D 33 plus Vat :D ... Całuska żem walnął w gablote :) Mam już ich troche w kolekcji ... Fajnie że jesteś :):D Linking. Do jutra 🖐️ Air. wracaj do pisania ... postów w diabełkowie :D Tygrysek :) ... Mnie sie nie dłuzył bom spał :D Kasiek :D Heyka ..:D Majorak :D .. Całus ..:D Blondi :D Łapka .. :D Kai :D ..Nóżka..:D Akara :D Oczko ..:D Szamcia .:D Ty też ..:D Dobra bo mi pomyśłów brak :D Wam wszystkim wszystko ze wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysiatko MUSISZ mnie odwiedzic bedac w Amsterdamie, oslawiona kanapa ciagle stoi w tym samym miejscu, tylko bardziej nadszarpnieta kocim pazurem jest ;), zapraszam. Uprzedz mnie kiedy bedziesz, bo ja pierwsza polowe sierpnia spedzam w Swinoujsciu i Rotterdamie :-) (a konkretniej w Rotterdamie jeden weekend, znajomi dali nam prezent slubny: weekend w apartamencie dla nowozencow w Hotelu New York w nasza pierwsza rocznice). Ide za chwile pofikac w miejscowym fitness klubie, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) 33+vat 🖐️ Dzień 🌼 Szkoda że Ty pewnie ich nie dostajesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek :P miałam dzisiaj fajny dzień, chociaż nie zrobiłam sobie prezentu w postaci ubranka :D zrobię w przyszłym tygodniu Anioł czuje się coraz lepiej :D a teraz chyba idę spać :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoje i ..myśle .*..siedze i ...myśle..*...leże i ..myśle...chodze i ..mysle..:classic_cool:....poprostu mam ..\"myslówe\"....:) Fanaberia ..>>..Buenas tardes 🌻 Dla wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :)... ty jak coś napiszesz to, mi dwuznaczność do oczu leci :P:D ... sprośniscią przy tobie ja grzesze :D .. Ne rup tak 😠 ...:D:D 🖐️ Fanaberia :D .. Hej fochowy grymasie niezadowolenia 🖐️ :D:D Mała .. Uff..jak miło ze Anioł znów będzie mógł latać.. :) ... nocą zakładaj mu łańcóch, niech nie czuje zbytniej wolności ;):D Majorek ... alez dostaje, wiesz o tym przemiła :) ... znaczą więcej niz srebro dla mej kruchej duszy 🌻 :) Akara :D ..🖐️ Świnoujscie to gdzies we niemczech , tak ? ;):P:D:D Wieczorku niet :( ... a vyłby dobry nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia... wszeki duch..? ;) ;) 👄 ostatnio się zastanawiałam, co się z Tobą dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez tą \"euforię\" pośpieszyłam się z wysyłaniem posta :D Mała fajnie, że mu lepiej i Tobie przez to też :D Gio chachachach ;) Dzień .. tam był enter... i to było do pomarańczowego \"szkoda że\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ..>>..nie baczac na twe dwuznacznosci .zdania nie zmienie...!!!.normalnie ..tylko jedno mam w glowie ...:) ...w kazdej postaci ..mas no comento...!!! [kciuk w góre] ...bo glodnemu \"chleb na mysli\'...a mnie ..tylko ..LODY...!!! :D ...i żeby nie bylo.. p.s. ,..odchudzam sie ..i stosuje diete lodową ... ..ale to nie o tym ...kiedy tak se ..stoje ..leże..chodze i siedze .....mysle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jestem coraz mniej na biezaco :o Ale pozdrawiam kazdego z osobna bardzo serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIo.. achh dzisiaj właśnie po raz pierwszy miałam ochotę na lody :D:D ojjj :) :) Margot 🖐️ ważne, że się pojawiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Majorek :D .. A ja enter nazywam kazdego psa, boksera albo coś takiego, bo wyglada jakby z ryjem jakby w klawiature ciągle stukał :D:D Gio.. :O .. Lodowa dieta, to ty przemarźniesz :O .. A podobno jest z ciebie gorąca dziewczyna :):D .. zdradzaj tu nam secrat jak to sie robi przy lodach ;):D Margot.. nick mi coś mówi, ale umysł nie pamięta... zatem młodość jeszcze we mnie :D 🖐️ Hej tobie mówi, jakem małolet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×