Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Po urodzinach?? alez ja sie dopiero rozkrecam.... :D :D :D zaraz wychodze :D :D :D :D a ze spotkalam wracajac z basenu w tramwaju kolezanke, nie widziana tak ze 2 lata i ma dla mnie one rewelacyjne wiesci i ploteczek mnostwo, weekend zapowiada sie bardzo ciekawie, rewelacyjnie wrecz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :D szanse na medale macie chyba do wtorku włacznie :D ja siedze teraz w stolicy u mojego kochanego Aniola bylam dzisiaj na bardzo fajnym szkoleniu a potem... widzialam lekarza, ktory z obrazu krwi odczytywal wszystko jestem pod wielkim wrazeniem z jednej strony balam sie do niego isc po \'wyrok\' z drugiej zaluje, ze tego nie zrobilam Aniol byl i okazalo sie, ze nie ma tak fatalnego stanu zdrowia, jakby to sie wydawalo po tych przejsciach majowych ma bardzo silny organizm :D to bardzo dobrze rokuje ;) jutro spimy do bolu a wieczorkiem idziemy na jakies karty ze znajomymi :D juz sie ciesze - dawno sie nie bawilam w dobrym towarzystwie (tzn jakies 4 tygodnie) wlasnie zezarlam tiramisu i zaraz biore sie do opracowywania planu wycieczki do Londynu musze wybrac najciekawsze miejsca, bo to tylko 1 dzien... trzymcie sie cieplutko i do sklikania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles :D Margot to fajny dzień miałaś, u mnie było słońce :) ale potem po południu i wieczorem dopadła mnie totalna nuda i lekko mną nosiło.. na gadaczkach nikogo nie było.. itp itd ;) w końcu wybrałam się do sąsiadek z dołu :) Znudzony heh to on powinien do Ciebie zadzwonić z taką informacją.. :0 ;) Tygrysek no proszę, to baw się dobrze - również za mnie :) :P echh ploteczki, pogaduszki.. ;) Mała tylko następnej okazji nie przegap i się nie bój :D Anioł ma silny organizm i ma Ciebie :D :) Oj, też masz fajnie ;) ja też ostatnio mało gdzie wychodzę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze w kafe cos sie zmienilo...literki jakby wieksze...a moze to tylko u mnie??.a moze to moja pamiec zawodzi???!!!!:)...czesc dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak dziś zmienili czcionkę :D A za co Ty mnie przepraszasz kochana :D:D ja tylko tak z ciekawości zapytałam, bo wysłałam Ci też moje własne zdjęcia, a le z tym dochodzeniem.. to różnie jest :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze przepraszam:P.....ale niektorych to denerwuje hehe..maialam dzisiaj dola ale udalo mi sie tutaj jakos odzyc....heheh teraz bede nadrabiac i udzielac sie na najbardziej glupich topikach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa :) a co dokładnie ich denerwuje? WIesz, mnie tylko denerwuje jak muszę czekać całą dobę albo i więcej (bo nigdy nie mam pewności) na odpowiedź mojego Anioła na mój mail ;) ale to jakby.. inna historia ;) ;) :D Ja zaraz uciekam spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosze Aniola:)...juz chyba wczesniej zazdroscilam??ehhh moja pamiec ostatnio jakas wybiorcza jest:)...slodkich snow o Aniele zycze:) buuu mojego Aniola nie ma w ogole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D :D :D Oczywiscie, ze bylo super!! nawet w kinie wyladowalismy na \"aniolach apokalipsy\", nie pytajcie o czym to.... nie jestem pewna :P mam zloto?? czy tez musze zasnac i sie obudzic aby je zgarnac?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tygrysek.....:)..o co chodzi z tym zlotem??...nie kaz mi czytac...prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Wstaję rano, wcześnie, jeszcze ciemno. Wchodzę na dobrze znaną, starą dobrą kafeterię i oczy mnie chyba mylą. Tu jest inaczej nie? czy może przez wczesną porę faktycznie mi się w głowie mąci :P Rodzice pojechali na giełdę kwiatową kupić kwiaty i znicze, a ja jadę niedługo na zajęcia. To nie był dobry pomysł zrobić zajęcia dzień przed świętem zmarłych, skoro większość ludzi dojeżdża z dalekich czasami stron. Są po prostu pustki, a ja tego nie lubię bo większe prawdopodobieństwo, że ktoś mnie będzie chciał przepytać :P Życzę wszystkim miłej sobotki, może macie lepiej niż ja i nie musicie siedzieć cały dzień w zamknięciu :D ale ja się tylko tak żalę, bo tak naprawdę to uwielbiam chodzić na zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, srebro - jeszcze lepiej :D Air -> ja juz zapomnialam jak kto jest wstawac tak wczesniej w weekendy :D ;) Blixa -> zloto za pierwsze miejsce w porannej pobudce :D 3 pierwsze miejsca (czyli kto sie pierwszy wisze) sa punktowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blixa ja tez chce zdjecia :) a ja mam miedz :D majorek dzwonili ale dawno i o tym zapomnialem bo ciagle moglem wchodzic po staremu. Gdy worcilem z pracy do domu to dalej moge wchodzic po staremu. :D Nowa nazwa do logowania jest inna i nie chce mi sie jej zmieniac. Od poniedzialku bede na bezrobociu, ale postanowilem to przezyc. :) Air tak wczesnie wstalas :D podziwiam cie bo ty nie przyzwyczajona chyba. Takie dziewczynki jak ty to pewnie lubia sobie pospac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony:) nie wysylalam zdjec...tylko je dostalam:)...prawde mowiac to nie mam ich zbyt wiele na kopmie:)..no ale jak ktos chce to moge powysylac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo mnie nie byc, ale Aniol musi cos przegrac na plytke, bo Jego nagrywarka sie zepsula... Blixa - ja tez chcem zdjecia - jak tylko dojade do domku to wysle swoje :D no, zrobilismy dzisiaj zakupy na podroz - trzymajcie kciuki, zeby w Londynie angielskiej pogody nie bylo ;) zaraz jedziemy na impreze do znajomych (bedziemy w jakies karciochy grac :D) do sklikania we wtorek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa -> yep masz braz :D Mala -> trzymam kciuki za super pogode :D Znudzony -> 🖐️ gratuluje miedzi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam nadzieje ze braz jest za 3 ptk srebro za 2 a zloto za 1:)..zdjecia wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wam!!! Majorek - dziekuje za foty :D Faaajne :D Ale jestes laseczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Blixa nie zazdrość, a czekaj cierpliwie na własny egzemplarz ;) ;) :) Gratuluję pierwszego medalu na Diabłach :) :D Tygrysek.. haha o pierwszej dzień dobry :D:D Byłaś na tym i jak wrażenia? nie jesteś pewna.. to znaczy, że jakiś dziwny.. ja nie wiem o czym on, ale ten tytuł.. ;) Air noo nie ;) lepsza niż Mała :D taak mnie też prawie zawsze tylko zajęcia zmuszały do wstawania w weekend o tak chorej godzinie ;) ;) :P Masz rację, głupio zrobili, że kazali gnać na zajęcia, a przecież wiadomo, że tych dalszych to właśnie nie będzie. I co, ładnie teraz na Kafe :D:D Znudzony dzwonili ;) ;):D a Tobie się nie chce zmieniać haha ;) Przeżyj, poczuj jak fajnie jest nie wstawać na konkretną godzinę, nie przychodzić zmęczonym, więcej czasu na hobby itp :) Mała to kiedy Wy jedziecie na Wyspę? Zabierzcie po prostu tą naszą piękną pogodę :D :P Kachni ;) ee tam :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, wrazenia mam takie jakie mam, bo: - w kinie byliscie po paru godzinach w pubie :P - film jest francuski, a z czytaniem napisow do roznie bylo :P - autentycznie jest dziwny i zakrecony ;) \"Treść: Komisarz policji Pierre Niemans odkrywa ciało człowieka zamurowane w ścianie klasztoru Lorraine. Znaki wyryte wokół ciała wskazują na zbrodnię rytualną. Kiedy Reda – młody oficer policji, zauważa przy wejściu do klasztoru półżywego człowieka – sobowtóra Jezusa – wierzy początkowo, że to przywidzenie. Jednak szybko się przekonuje, że to zdarzenie ma związek ze sprawą prowadzoną przez Niemansa...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, wrazenia mam takie jakie mam, bo: - w kinie byliscie po paru godzinach w pubie :P - film jest francuski, a z czytaniem napisow do roznie bylo :P - autentycznie jest dziwny i zakrecony ;) \"Treść: Komisarz policji Pierre Niemans odkrywa ciało człowieka zamurowane w ścianie klasztoru Lorraine. Znaki wyryte wokół ciała wskazują na zbrodnię rytualną. Kiedy Reda – młody oficer policji, zauważa przy wejściu do klasztoru półżywego człowieka – sobowtóra Jezusa – wierzy początkowo, że to przywidzenie. Jednak szybko się przekonuje, że to zdarzenie ma związek ze sprawą prowadzoną przez Niemansa...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No mi się nowe na kafe podoba :) nki jak ja? Znudzony --> co to znaczy takie dziewczynki jak ja? hehe to znaczy jakie? :P Tak naprawdę to ja się nie lubię wylegiwać do południa, ale lubię pospać sobie do 8. Teraz mogę bo mam przerwę w pracy, ale jak pracuję to wstaję niestety o 6:30, szczególnie o tej porze roku to przykre, bo ciemno i zimno. Ale dzisiaj w nocy przestawiamy czas i będzie chyba jasno rano, czy nie? Jak cofamy godzinę to zamiast 6 będzie 5 to chyba będzie dłużej ciemno niestety :( Majorek ---> no nie było tłumów na wykładach. Powiedziałambym nawet, że były pustki i pani się zdziwiła, ale zrozumiała :D A ja jutro jadę na objazd cmentarzy w okolicach Poznania, a pogoda się zapowiada mało spacerowa. Trzymta się ciepło i nie zachorujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Wdepnelam na chwileczke sie zameldowac i lece spac, bo nawet extra godzina juz mi nie pomoze i nie wstane jak czlowiek ;). Bylam dzis na koncercie Maroon5 i prawie caly przestalam na palcach zeby cokolwiek zobaczyc - matko, co za wieze w tej Holandii! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×