Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

czesc Diaboly wyjsniajac: jestem oligofrenopedagogiem (pedagogiem specjalnym) a oprocz tego jestem kuratorem sadowym ,ale dla doroslych... mam straszne problemy z kompem i z netem ...sypie sie chyba juz na dobre...ach zlosliwosc rzeczy martwych...akurat teraz jak Was poznalam...teraz rozumiem uzaleznienie Gio od Was oczywiscie ja mialam dzis fatalny dzien w pracy, a wlasniwie koncowke pracy...otoz moj byly (razem pracujemy) niezla jazde mi zrobil az o dyrekcje sie otarlo...patafian w nasze prywatne sprawy wladze wkrecil...ja w sumie wszystko zaczelam ,bo mu awanture zrobilam i niektore osoby ja slyszaly...on chcac wszystko wyjasnic do dyrektorki polazl...jeszcze sie trzese i zaraz sie porycze chyba...gdzie sa dorosli mezczyzni...chlip,chlip ale jest mi zle w dodatku brat sie rozlozyl, imreza odwolana(sobotnia ostatkowa) ale i tak do niego pojade moze sie uspokoje troche ,a w poniedzialek znowu stres przed nowa afera w pracy, bo moj byly patafian odgrazal sie,ze pojdzie teraz do swojej dyrekcji...chyba namieszlam...pracujemy w tym samym miejscu ale jego dyrektorka jest zakonnica a moja osoba swiecka...pewnie nie wiecie ale pracuje z zakonnicami, ktore opiekuja sie dziecmi-jest to szkola niepubliczna mieszczaca sie w Domu Pomocy Spolecznej prowadzanym przez siostry...kiedy sie to wszystko uspokoi....ratunku moj zoladek jest u kresu...to moje zale...sorki ...moze teraz poczuje sie troche lepiej buziaki dla wszystkich i przypominam o fotkach!!!chcialabym wreszcie zobaczyc z kim rozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha j tez zrobilam test tylko,ze ja juz jestem wolny strzelec!!! wiecie co wpisalam w rzyczeniach? powiem Wam:skutecznie rzucic palenie...po miesiacu skusialam sie dzis na fajke ...jestem zla na siebie...durna ,stara baba ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej jakie bledy-dopiero teraz je zobaczylam i juz sie tlumacze -to pisal kuzynki syn(9lat) dyktowalam mu i nie sprawdzilam tego j=ja rzyczenia=zyczenia jestem wolny strzelec=jestem wolnym strzelcem...to chyba wszystkie dostal za te byczki...slownik do rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ;) Borek :) nie ma się do czego spieszyć.. i zmyknąłeś hahah Saszka no tak, nic przyjemnego.. A te prace Asterixa, to co to? bo nie znam.. ;) Tygrysek, Gio i Szam bawcie się dobrze i nie oplotkujcie nas za bardzo :) (niech mnie ta czkawka nie męczy za długo.. ;) ;) :P ) Kasiek o biedna Ty.. no ja tez musiałam je przynieść ;) Taak gadamy prawie jak tu :D Kafeteria ale masz nazwę zawodu :D Grr musisz starać się olewać byłego :0 na maksa.. niestety.. 🌼 A do tego jeszcze masz swojego sekretarza ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek do sesji na dystans ,bo pozniej prolemy zoladkowe sie ciagna znacznie dluzej i bolesniej niz egzaminy...ja jestem na to najlepszym dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzisiaj obzarlam sie pizza :D to taka nasza pierwszopiatkowa tradycja - spotykamy sie z kolezankami na pizzy z baaaaaaaaaaaaaaardzo czosnkowym sosem - uwielbiam :D a jutro spie do bolu, czyli do 9.00 :D musze poplacic rachunki i ruszam do roboty :0 pozdrawiam serdecznie i zycze karnawalowej niedzieli ja siedze w domku, bo Aniol do Krakowa pojechal na tydzien :( ale za to za tydzien bedziemy sie widziec i razem do Wwy wracac :D no to dbrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Szamcia nie mogla dzis przybyc :( Zuzia jest chora :( Ale to nie powstrzymalo mnie i Gio :D Pewnie bysmy dluzej gadaly, ale kafejke juz zamykali... W kazdym razie szybko nastapi powtorka i tym razem z udzialem Szam :D A od Gio dostalam PRZECUDNEGO tygrysa :D Obraz, a raczej obrazek znaczy sie ;) Kafeteria -> oligo.... eee w piewrszej chwili myslalam, ze to jakas forma wegetarianizmu jest ;) Przykro mi, ze tak sie dzis zdenerwowalas ❤️ mam nadzieje, ze przez weekend odpoczniesz 🌻 Kasiek -> jaki grubasy??? gdzie ?? :P Mala -> och pizza, mmm z sosem czosnkowym!! ale mi narobilas apetytu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanka ..z ranka :D no...tak to sie ..dzis zaspalo ..że potem nadganiało ..i finał byl taki ..że panocki ..policyjne ..dypneły mnie z kolega ..jak śmigaliśmy ..gdzies bocznymi drogami ..przez wioski..na 40 ...a mieliśmy na zegarach..po 130:0 mi sie upiekło ..bo jechalem za kolega ..ale jemu wpadlo 10pkt. i 500 pln..upłynnilo się z portwela:0..wiem,wiem..nic nie mówcie ;) jak ..tam sabat? wawkowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo.ja tez sie juz dotelepalam do kompa ..musialam se cus na ruszt wrzucic .. ....przez 4 godziny .Ja i Tajger ...gębule nam sie nie zamykaly ..Obgadalysmy wszystkie Diably od A ( Air )..do Z..( Znudzony )....Na nikim nie zostalo suchej nitki ..:D Dobra ..a teraz maly rebusik ..bo nie moglysmy sie dogadac .. Jak sie pisze .. na prawde ..czy naprawde .. ..ale uwierze tylko w uzasadnione odpowiedzi ..Bo Ja i Tygrys mamy swoje teorie na temat pisania tego slowa ..i zadna nie chciala popuscic ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz no ja już komentować nie bede..... :P Gio... naprawde: \"Na prawde pięknie dziś wyglądasz...\" ;) na prawde: \"Nie spojrzał na prawdę, ale na kłamstwo\" (nic nie mogłam innego wymysleć... :P) I co... wy na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz no ja już komentować nie bede..... :P Gio... naprawde: \"Naprawde pięknie dziś wyglądasz...\" ;) na prawde: \"Nie spojrzał na prawdę, ale na kłamstwo\" (nic nie mogłam innego wymysleć... :P) I co... wy na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles 👄... permiso..ale mnie nie przekonalas ..W obu przypadkach ..slowo ma to samo znaczenie bo prawda jest jedna .. ..czy patrzysz na nia czy prawdziwie czy nie .. A znaczenie ..naprawde dzis ladnie wygladasz ..czyli ..po prawdzie .. ..to samo mozna powiedziec ..w drugim przypadku ..mowi sie ..na klamstwo to i ..na prawde ..wiec dlaczego ..ma nie byc na prawde ladnie dzis wygladasz skoro na klamstwo moze ladnie wygladac .....? a pisze sie inaczej ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o..wiosna idzie!! ..Diabły ..sie..zaczynaja zbierać w grupy po nocnych lokalach :):) Kafe...ja tam fotów ..nie mam juz swoich ...bo sie poszły ...ekchem...razem z dyskiem ...więc ..jedynie ..to proś innych :) najlepiej...Gio..pewnie ma caly katalog ;):D Tygrys...to masz teraz ..obraz-ek ... więc ...jak to było ..gadał dziad do obraza;):D Mała ...hm...to taka tradycja, pizza, jak w Misiu? (jakos jubie to słowo) :D:D;) o...Elles...qrde..ide na msze dać :P:D;) Gio ...e ..a ja byłem ..na \"J\" czy \"B\" czy też może \"H\"..bo nie sądze że aż 23 razy :D:D \" naprawde\"...nie mam bladego pojęcia..ale trza było ..metoda siły ..pokazać ..kto ma racje ;):D Kasiek...Ty sie nie drocz..bo jak sie zmowimy na piwo ..to dopiero będzie zgryz jak zapomnę;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo \"naprawde piękny\" /\"prawdziwie piękny\" piszemy w formie przymiotnika, a \"na prawde\" ma całkiem inne znaczenie i pisze sie osobno :P Tak jak \"nieduży\" i \"nie duży, ale mały\" :D znaczy.. zależy od częsci dalszej w zdaniu.. :) kurde... Airka!!! Help :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D...ot ..zagwostka ..:D Dajcie tu jakąś polonistke ..AIREK...!!! Elles ..:D..Ja mam swoja teorie ... ...wedlug mnie slowo ma jedno znaczenie od slowa \"prawda \"..ale ..powinno sie pisac ..naprawdę ...z \" ę \"..na koncu ..czego żaden polak nie robi tylko pisze jak chce ..jeden na prawde a drugi naprawde ..ale żaden naprawdę...a moze to jakies trzecie znaczenie ...???? czekam na dalsze interpretacje .. Borewicz >>>..:D..i dlatego wlasnie tyle nam sie zeszlo ..bo musialysmy az 23 razy ...ci ..cie ..cię ..obrabiac !!!:D Oficjalnie pytam o zgode na przeslanie kafeterii zdjec ze spotkan \"zlotow\"...Kto sie nie godzi to ma 5 minut ...zeby nie bylo ze sie nie pytalam ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e...Gio ..to weż i mi też prześlij ..bo ja jak pisałem ...naprawdę ..nie mam teraz żadnych fot:) aha ..i zagadaj do mnie na gg..bo nie wiem który twój nr. wykasowałem, bo byłaś w 3 osobach umnie na gadaczce :D nie jestem pewien czy własciwy :D:D jeszcze nie mineło 5 min :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee..Borewicz ..tylko nie mow do mnie ..eeeeeee..dobra ???:D ..bo zaraz mi sie to zle kojarzy ... ..jakiem3 numery ..to ja mialam tyle numerkow ..? ..juz lece ..zawijam kiece i lece ... Moge ci przeslac wszystkie fotki ze wszystkich zlotow bo mam specjalny album ..wszystko pieknie poukladane ..alfabetycznie .. ..jestem w koncu raporterka to i archiwum musze miec w porzadku , zeby o kazdej porze ..udostepnic .. ..aaaaa i kazdy Diabel ma swoja ..\" teczke \"..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... tak, tak Gio fotki dla mnie prosze wyslac...juz czekam...najlepiej z opisem-kto jest kto powinno mnie tu dzis nie byc, juz powinnam byc w drodze do jeleniej gory ,ale autobus nie przyjechal-tzn. w soboty nie jezdzi, a ja oczywiscie nie sprawdzilam i dopiero o 13.45 wyruszam w droge udanej soboty Diablice i Diably-uwaga ostatkowej soboty...bawcie sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore - ja nie wiem, jaka to tradycja w Misiu :( podpowiedz, to odpowiem :P wstalam, poplacilam rachunki i teraz czekam z makowcem na kolezanke a moj Aniol siedzi i sie ... uczy :D dziewczynki z Wwki - pamietajcie o spotkaniu ze mna - wstepnie 15 lutego ;) a jesli sie zdarzy, ze przyjade do stolycy juz w weekend, to moze lepsza bedzie niedzielka?? zastanowcie sie i dajcie mi znac ja chce w koncu poznac Gio i Szam :) no dobra, spadam udanej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeen baaardzo dobry :D Choc powinnam bcy wqrzona, bo sie okazlo, ze nie bede juz miec zajec w soboty na basenie. Tj prowadzic, bo dziewczynka sie przeniosla na pon. a wtedy to juc ktos inny ja przejmie :( Gio, wszystko pomerdala, to bylo NA PEWNO lub NAPEWNO :P Naprawde pisze sie razem wszakze :D Borek -> ale to jest obraz tygrysa, to co mam sama do siebie gadac?? Kafeteria (moze byc Kafka w skrocie??) -> nie mysl, ze jak jestes nowy Diabel to Cie obgadywanie minelo :P Nie, nie tez Ci sie dostalo :D Jak dasz emaila to Ci wysle swoje zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku... czy duzym nietaktem bedzie jak zapytam co o mnie mowilyscie??? (przez te wasze dylematy ortograficzne sama sie zaczelam zastanawiac)...jakie sa moje noty?...wow prowadzisz zajecia na basenie!!!super jestem zaineresowana...sama czesto plywam ,ale teraz z racji roznych dolegliwosci musialam zrezygnowac...nie na dlugo ma sie rozumiec-mam przynajmniej taka nadzieje...chetnie o tym z Toba pogadam ,ale nie na forum jesli pozwolisz...moj e-mail : aneta-dab@tlen.pl Gio...to dlatego Cie wczoraj nie bylo tak dlugo...mam wrazenie ,ze jak ciebie nie ma to jakos tak pusto...Tygrysek dostal tygryska....ja strasznie lubie zyrafy- nic nie sugeruje rzecz jasna -hahahaha tak mozna do mnie mowic w skrocie kafka ,ale bardziej podoba mi sie kafe, lub wlasnie żyrafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha , cha cha ..hahaha ..:D Tygrysek .... :D..masz racje ..tak wlasnie bylo ..!!..misie popier...! ..ale tak czy inaczej ..to jak sie to cholerne ..\" napewno \" ???:) A Elles mi taki wyklad zrobila na temat slowa ..naprawde .. :D:D:D Tygrys ..a powiedz mi dlaczego nie piszesz ę na koncu ? Ja tematu nie zamknelam ..nie udawajcie ze ..przeoczyliscie Chce sie w koncu dowiedziec ..jak sie pisze .. Kafeteria >>..twoj zawod jest wielce intrygujacy ..nawet wymowic sie tego nie da a co dopiero wykonywac ..:) Fotki poprzesylam dzisiaj ale nie wiem kiedy .. mala ..>>..ja jestem warszawianka -wsiowa -miejscowa to ..sie dostosuje ..Niech Tajger sie zajmie strona organizacyjna ..:) ..slonce wyszlo .. Tigre>> adres kafki ..aneta-dab@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ...hahahahaaaa:D:D wczoraj ..rozprawka z Elles..i to nie na temat :Dhihi...a juz sie bałem ..że to tylko ..ja mam problemy z tym niemcem ..co wszystko zabiera:D;).. jako, kustosz to ja poproszę wszystkie teczki i akta:) Tygrys ...no tak to jakoś było ..gadał dziad..do obraza a obraz ani raza..czy cuś takiego;):D Kafe...ostatki dziś ? a co sie kończy?! Mała ..no oglądałaś Misia? Bareji.. taka tradycja...ja Ci daje pizze ..a Ty mi samolot:D:D:D a ja mam ..dziś bardzo ambitny program ..na sobotę zrobić pranie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..ja to mowie tak ..kto z kim przestaje ..takim sie staje ..wiec ..wszyscy tutaj maja cos z ..\"glową \" :D ..to i mi sie na mozg rzucilo ..:D Ale moja choroba jest inaczej sklasifikowana ..to ... sklerosisdurnotusparanoidalisnervosuspospolitus... :classic_cool:..:D:D:D ..nooo..tosmy se z Elleską ..pogadaly ..a i tak ..rozpaczliwie wolala Airka ..wiec jej nie wierze ze Ona wierzy w to co mowi ..!!!:D ..poslalam ci wlasnie fotki z warszawy ..oba zloty ..maj i sierpien .. Jakie jeszcze chcesz ..? i sie streszczaj bo ja mam ponad 30 kont ..ile mam tu siedziec ..?? ..ten porzadeczek to ja mam tak w cudzyslowiu ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ..cos idzie pocztą..ale ciągnie sie ..jak by kota ..przez słomke ..pchał;):D..to pewnie..te akta .z IPN-u Duabłów :D ...no ale dzis tłok...foremków ..jak mrówków..chyba faktycznie cos się kończy...hm..?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ..poslalam ci foty z Wrocka ..oba Party ..:D Do tej pory ..nie moglam wyslac bo byla info ze serwer ..przeciazony ..i na kafe tez byla przerwa .. i w ogole ....do dupencji z ta kafeterią..:D Mam pytanie ..WAZNE do wszystkich Diablow ..studiujacych ..: Czy za rok 2004 ..mozna w PIT-cie odpisac ..szkole ..(prywatna) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja poproszę o zdjęcia, i ja! dorbug@interia.pl Ja też się zrewanżuje- a co! U mnie dziś z przygodami: rano walczyłam 15 minut z zamkami do auta, bo -12 stopni było i mi...ten, tego...zamarzły były :) Ale opaliłam fachowo kluczyk i myk- do dziurki ;) Pogrzebałam, posmyrałam i ..puściło! Potem szybkie zakupy, spacer z psem po mega wychłodzonym, ale słonecznym parku, wizyta u mojego tatuli (chory jest to mu zupkę zawiozłam) a teraz to właśnie 15 min. temu skończyłam sprzątanie.... Kafeteria- witojcie w Jeleniej Górze :) Miłych ostatków wszystkim życzę- Borewicz- kończy się ..karnawał... Jakoś nie odczułam za specjalnie karnawałowego szaleństwa, mój mąż nietańcujący jest za bardzo, z tym gipsem to już wogóle odpada, a ja.... trenowałam 7 lat taniec towarzyski i brakuje mi tego- uła! Pozdrowionka dla wszystkich. Gio, Tygrysek- a ja nie miałam czkawki- cha, cha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina..podzielam entuzjazm..twojego osobistego męża, co do ..tanecznych skłonności. ... wole brykać inaczej :D .. a dzis to zasypiam ..co usiąde :) Gio ..no! nawet komunikat był \"Trwają prace konserwacyjne. Działanie forum zostanie przywrócone w ciągu 30 minut (do 16:15) Jeśli minęła już 16:15 i ciągle widzisz tę stronę, to kliknij F5 (na klawiaturze).\" ..a na pytanie to nie znam odpowiedzi :( foty już odbieram i zapisuje...ale ze strony..bo outlook sie wyrzygał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA, kasowac maile z serwera, znow sie outlook schrzanil i dostanie po 7 takich samych maili, przepraszam :( Borek -> na razie do obraza nie gadam, a ino sie zachwycam nim :D Gio -> echem, ja w ogole nie uzywam polskich liter, wiec po jakie licho bym miala ę robic?? Kafka -> a nie powiem!!! w kazdym razie, powinnas sie cieszyc, zes w grono obgadanych trafila, bo to czyni Cie Diablem z krwi i kosci :D Nina -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×