Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ciociu Kundlasta a to nie Ciebie czasem wydepilowalysmy z Dakota ostatnio casem ? :O bo jakiegos kudlacza my obrabialim:D ale to na kaca bierem cioteczko zlota srana zarusko a robale chyba schlane lezommmmm :P ale gdzies tu cipsy sie walali to zagyziem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez tem czkawkiem posta mi weczkalo :( Kundelku ciociu zlota ja przypedze rano po to cos:D na tego kaca :D robale zabral Wind i se z nimi lezy tera :P ale mamy jeszce ciutek tequli wrocho pijem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tu fiatlo zgaslo? :( moje posty nie dochodza😭 czy to moja czkawka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss....Kundelku mam tzn za tydzien bede miala nowy program lepszy od Nortona ...nie przysylaj narazie ...w razie draki wiem do kogo pukac ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie lapie :( buuu wyslalam 4 posty zaden nie poszedl😭 😭 😭 😭 dlaczemu???????????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiatlo pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeca sie swieci swiatlo!!! Do liczby w linku dodajesz 30, wpisujesz ja zamiast tamtej i jest swiatlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacni serenko Ty mnie to na czezwo wytlumacz jutro;) dzisiaj wiem ze to moja czkawka:D i robale od Winda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki wszystkim zycze:) ciekawe czemu Wind uciekl z tymi...:P spijcie slodko a ze swiatlem to nadal magia dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundelko --> \"nie rycz mala, nie rycz...\" hihi juz wyslalam :-) 😘 Ja tylko na chwilke, pozdrawiam wszystkich diablow serdecznie i zycze szalonego dnia! ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po imprezie (beze mnie :() glowki bola i nikt jeszcze sily wstac nie mial?? U mnie net w domq dziala jak chce co oznacza, ze czesciej go nie ma niz jest :( Buuu~!! Nio qrcze mam jakas nowa dziwna klawiaturke w pracy i pisac na niej nie umiem :( 👄 i 🌻 dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysko --> ale sie zmowilysmy!! hehe Ja wstalam juz dawnoo temu... bo mnie glowka nie bolala :-P :-) pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie ucieklem tylko robale lapalem >Rozbiegly sie po calym pokoju ale one szybkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hallo :D Bidny Ty Kundelku ----> bez netu tyle dni, jak ty to przeżyjesz? Oj będzie ci trudno, ale wierzę w ciebie :) jesteś silna ❤️ A wy dziewuszki nocami się szlajacie po cafe zamiast spać :P Ja mam znowu dzisiaj wolne :) tak mogę pracować, 3 dni w tygodniu. Szkoda, że nie da się tak przez całe życie, chcąc normalnie żyć. Musiałabym mieć jakąś pracę do robienia w domu. Jakieś korekty, pisanie, tłumaczenia :P hihi myślę, że praca w biurze, 8 h przy biurku to by mnie zamęczyło :P a dzisiaj jestem wolna jak dzika świnia :P - określenie mojego kolegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej AIR :-) Fajnie, ze jestes wolna dzis jak dzika... hehe ;-) A moja mama powtarza zawsze, ze sie narobila jak \"dziki osiol\"...hihihihhii :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, co do OPIUM to przyjelam do wiadomosci i trzymam Cie za slowo! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełki, przebrnęlam wlasnie przez stos nowych stron i co nieco wiem co się u Was dzialo, a dzieje się oj dzieje. Chociaż nadal chwilami sie gubiękto jest kto, tyle tych diabełków. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku -> wlasnie wejscie smoka ostatnie robie. Nie pozwolilam sobie wyrwac serca... eee.... dysku.... zanim sie ze wszystkim nie pozegnam na te dni. Ja tez jak jestem wolna to mowie, ze jak (dzika) swinia, hihihi. Tylko qrde, ostatnio to jakos rzadko mam szanse na te cudne okreslenia. Haneczka -> dostalam, dzienka-dzienka. I nawet odeslalam szybciutko (inaczej to by do przeszlego tygodnia czekalo, buu buu) Wind -> Ty sie tu robakami nie zaslaniaj koles. Uslyszales, ze trzeba pewne rzeczy zabezpieczyc i nam zwiales.:P Zdiablona -> jeeeee.... Masz kacyka?? Chce sie pic?? Sluze mikstura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybciutko jeszcze z pracy sie pod lozko wslizgne, bo sie boje, ze neciku w domq moze nie byc.... :P Air ----> dzis wolne, wczoraj nie spiewalas, oj stesknia sie za Toba w pracy :D Tez bym tak chciala pracowac tylko 3 dni w tygodniu :D albo i codzien ale w godzinach 10 -15 :D :D :D Ktos mnie zatrudni moze?? :D Haneczka ---> :D jestesmy zgranym duecikiem :D Inga ---> oj nie jest latwo przebranc przez wszystkie stronki, bo one rosna w zastraszajacym tempie :D Kundelek ---> niby ze wszystkim sie zegnasz a gdzie 👄 dla mnie??? :P hihi nie martw Cie bede znow zasypywac Twoja komoreczke smskami :D Wind ----> tiaaa, tlumaczy sie winny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwileczkę pod łóżko bo mam dostęp do netu :D Zdaiblona - zaraz zasiądę do kompa, gdzie jest tlenisko i moze pogadamy Tigre - ja pewnie tu będę aż do Walentynek, to może się jednak uda :P No i pijecie beze mnie - jak tak można? ;) Zdiablona - ja się muszę chyba bardzo przygotowac na podbój Warszawy z Tobą :D Pozdrówka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie Was wywiało??? :( jeszcze moment i mnie nie będzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjhjhj
(hej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim! 🖐️ Jestem padnieta. Mialam naprawde ciezki dzien, ale weekend zaczal sie juz dla mnie wiec :D Wpadne tu jeszcze pozniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez melduje sie ...... obecna nieprzytomna [ale nie po robalach:)] i ...potrzebuje cos na rozjasnienie umyslu ...najchetniej ..kawke:) ma ktos z Wsa extra kubek kawy?? ...poratujcie preosze!!! ....moze byc nawet szatan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem padnieta... :D Po bieganiu po sklepach :P Ale wreszcie, wreszcie, po miesiacu szukania udalo mi sie znalezc najzwyklejsze, najnormalniejsze czarne sztruksy :D Czy wiecie, jak trudno teraz o cos normalnego w sklepach? :( A Moje Kochanie spisalo sie doskonale :) Towarzyszylo mi dzielnie caly dzien :) Ech ja to mam szczescie :D Margot 🌻 Kundel🌻 Kaya 🌻 Mala 🌻 Witajcie! Moze jakas imprezka na dobry poczatek weekendu, hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy..Ja tez padnieta i chętnie sie kawki napije...mimo Kayu ze u nas nie pora na kawke. Ale z Tobą zawsze. Zapraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Air, Haneczko dziekuje za zdjecia 🌻 Piekne z Was kobiety! Haneczkio czy Ty moze w Niemczech mieszkasz? Wybacz, jezeli gdzies to napisalas wczesniej ale caly styczen pracowalam po min. 10 godzin na dobe i nie nadazalam za kafeteria. Zosiu, jak tam tatko sie czuje? Mam nadzieje, ze wraca szybko do zdrowia. Teraz to jest chyba czas, zebys ty zregenerowala sily. :-) A teraz mowie szanownemu gronu Dobranoc, bo moj ambitny plan na dzis to o 22 w lozku byc. Kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Zosiu chodzmy na porzadna kawe🌻 a ja juz myslalam o zrobieniu INKI ..sobie bo chetnych nie bylo:( Ewa milych i kolorowych snow😴 zycze Margot ....a moze z nami na kawke pojdziesz? zapraszamy Kachni ....no kapiel dobrze Ci zrobi ...juz szoruj do wanny ..a pozniej dobijaj do nas na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×