Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Margot ...odezwij sie do mnie szybko.nz gg.....!!!!!! haneczka ...daj znac na ...sarna3@o2.pl ...piorunem..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się, Tygrysku ale to nie jest tym razem takie proste, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ----> to nigdy nie jest proste ❤️ ale wysylam Ci cale mnostwo pozytywnej energii i dobrych fluidow ❤️ I slicznie sie do Ciebie usmiecham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala...nie miej dolow...usmiechnij sie :) Gio ja tez zglaszam sie do pomocy jesli tylko moge cos...to jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu wiem...nie da sie pocieszyc...badz silna...jestem przy Tobie...i nie tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ❤️ 🌻 ❤️ [przytulam naprawde mocno] Masz pudelko chusteczek, wyplacz sie, bo bedzie Ci teraz potrzeba duzo sily ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu ......nie nie mam slow by wyrazic moje uczucia ....Zosienko...trzymaj sie mocno Cie tule 🌻😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie moglam Wam o tym powiedzie c...choc wiedzialam pierwsza ...! ..dobrze ze Zosia ...miala jeszcze tyle siły..! ..poprostu brak słów ...to niesprawiedliwe ...to nie tak mialo byc...! Operacja sie udala ..wszystko bylo dobrze...juz sciagali Ojcu szwy....! Przyplatalo sie zapalenie płuc...to nie SERCE...! ..poszlo szybko ...od wczoraj ...nagłe pogorszenie ...reanimacja ...juz bylo lepiej ...a dzis .. Zosiu...❤️❤️❤️...Ty wiesz ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Ostatkiem sil wczolgalam sie pod lozko! Czy teraz moge sie drzemnac, tak na chwileczke, tak na jakies 12 godzin :-) . Dzis w pracy zrobilam wspolpracownikom (3 osobkom) tlusty czwartek, bo w Niemczech dzisiaj ucina sie krawaty a nie zajada paczkiKrawat tez chcialam uciac ale nikt go nie mial w pracy :-( . Mala, kwiatuszek dla ciebie 🌻 i zebys ci sie humorek poprawil. Gdziej jest ta koparka do zasypywania dolow?! Kto jej ostatnio uzywal! Eh, te Diably wogole porzadku nie pilnuja. Gio, zrob cos! Margot, :-D duzo zdrowia dla mamusi i 🌻 -uszek Zosia, dla twojego taty tez 🌻 -uszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, oj dopiero teraz doczytalam :-( ! Bardzo Ci wspolczuje! Sciskam Cie mocno ❤️. Pamietaj, ze cala diabelska brac jest z Toba! Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ sciskam mocno... Trzymaj sie kochana ❤️ Jestesmy z Toba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienko......... wlasnie rozmawiam z Gio na gg......... niestety dopiero teraz weszlam do domu.... Kochana!... nie potrafie nic napisac madrego.... smutno mi tylko strasznie!! ❤️ ❤️ ❤️ (kiss) [tule Cie z calego serca i z calej sily] 😭 badz silna... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysłał mi to ktoś kogo każdy prawie zna ;) Pasuje do okazji Zosiu. Błyskotko wiernej przyjaźni \"Życie... Mija, biegnie, czasem idzie powoli, by móc się radować każdą chwilką do woli. Ktoś obok delikatnie się o nas ociera, słowem tajemnym nasze serce otwiera. By móc go w pamięci mieć zawsze na wglądzie, kiedy czas jego przyjdzie, i znów się przesiądzie. Dalej ktoś inny, taki wpływ na nas wywiera, że idzie do końca, a potem umiera. A my?... W samotnym obłędzie… snujemy się w myśli, że jakoś to, będzie.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSIU ❤️............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE! Nie moge w to uwierzyc! Nie po tym wszystkim. To TAKIE NIESPRAWIEDLIWE! Zosiu kochanie... tak mi strasznie przykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka zawiadomila osoby na innym topiku.. dlatego przbieglam na diably.. tak strasznie mi przykro, Zosiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu ...przykro mi ...trzymaj sie ..🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosieńko.... wyrazy głębokiego współczucia.... trzymaj się kochana....❤️.... wszyscy jesteśmy z Tobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×