Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Nie było mnie kilka dni, a Wy juz tak się rozpisaliscie, ze nie mogę nadązyc. Miałam malowanie w pokoju, a co za tym idzie porządkowałam intensywnie :) Mam 4 dni wolnego !!!! No co prawda jutro jeszcze musze isc na jakies uroczystosci na rynek złozyc wieniec, no ale jakos to przeżyję :P Nie będe pisac do Was, bo nawet nie przeczytałam tego, co pisaliscie. No moze napisze tylko do tych, co pisali na koncu, bo ich widzę. znudzony ----> weź mi przeslij jeszcze raz zdjęcia, bo przypadkiem usunęłam :( i nawet nie obejrzałam. Po prostu zaznaczyłam złą wiadomosć. Kluska ---> mam nadzieję, ze nie jest Ci zle w pracy, \"stażystko\" :P AIR -----> uczysz się hiszpańskiego ? O jak fajnie, moze mi cos czasem przetłumaczysz :P A co do rogali, jak będę w Poznaniu to moze się skuszę. Majorku ----> Bedziesz starała się mądrze odpowiedziec ? Alez Ty starac się nie musisz, bo jestes supermądrym Diabełkiem i bez wysilania się inteligentne rzeczy Ci wychodzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska pewnie pisałaś jeszcze wtedy, jak mnie nie było tak intensywnie i.. nie nadrobiłam tych zaległości ;) Asia a jak wyszło malowanie? ;) Wieniec mówisz ;) hmm ciekawe o której u mnie takie uroczystości.. to będzie dobra okazja, żeby w końcu się wybrać z chałpy i ładnie ubrać i umalować ;) ;) :P Taak będę starała.. ;) bo ja czasem proste rzeczy potrafię zagmatwać :) a tu chodziło jeszcze o zrozumiałe przedstawienie mojego puntku widzenia na istotne sprawy :D ;) Ale dzięki, że tak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..:D..hola .hola ..chica ..!! Porque siempre ..estas en esta hora ..??? Chyba ..powiem wam juz ..dobranoc ..!!! Milego weekendu ..kto tam wyjezdza ..! ja jak zwykle ..wole ciepelko domowe ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio jeszcze tu :) Ja też zostaję, nie dostałam \"zaproszenia\" ;) poza tym tam teraz chyba jest bajzel remontowy ;) Ja tez uciekam zaraz 🖐️ Miłego weekendu Wam życzę 🌼 Mam nadzieję, że jednak będzie do kogo się odezwać tutaj ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoto !!! Nie będe sie rozpisywac, bo nie mam czasu. Muszę się wyszykowac na to uroczystosci 11-listopada. Więcej napisze jak wróce, bo teraz się nawet boję zobaczyc Wasze wiadomosci, bo w ciągu 10 min. siedem razy zawiesił mi się komp i go musiałam resetowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba kiepsko z patriotyzmem, bo jakoś to święto mnie nie rusza.... za oknem fantastyczna mgła, normalnie nic nie widać :) Cmok na dzień dobry dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :D Znowu nie jestem w temacie! Chyba bede musiala poczekac na jakies dluzsze wakacje, zeby wczuc sie w to, co sie tutaj dzieje! Znudzony - dziekuje za zdjecia! 🌻 Sa naprawde piekne! A niektore badzo zabawne :D To sie nazywa prawdziwa sztuka! :D Gio - pamietam o szachach! Jak znajde troche czasu, odezwe sie w sprwie partyjki :D Kach - hola chica :classic_cool: Widze, ze robisz coraz to wieksze postepy w hiszpanskim! :classic_cool: AIR - ja tez sie pisze na rogala :D Nic, lece, czas mnie goni! Pozdrawiam wszystkich :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzien :) A ja dzis pracuje i jutro i pojutrze tez..... :P Swieto tez jakos w moj patriotyzm nie uderza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)🖐️ u mnie dzisiaj cieplutko jest:)...szkoda tylko ze słoneczka nie ma....wielka szkoda....:(... Tygrysek:)...myslalam ze tylko ja nie wiem co to za rogale....glupio mi bylo.....dlatego nie przyznalam sie do swojej ignorancji:)... ale te rogale musza byc pyszne:P..ja tez chce!!!!!!!...moge sie tylko pocieszyc krakowskimi obwarzankami:)...hahaha...o i na kleparz czasami mnie zawieje a tam kremowki papieskie:).... Majorku:)...zwolnienie na wtorek i srode mi jest potrzebne bo zrobilam sobie szybciej wolne:)...mama sie przynajmniej ucieszyla:)..i przez 2 dni sie mna cieszyla...bo jutro do lublina mykam :).... Kluska...:)...powodzenia:)..a dlugi masz tez staz?? ehhh...w tym semestrze mam duzo wolnego czasu i kombinuje co by tu zrobic...doszlysmy do wniosku z moja współlokatorka ze nauczymy sie hiszpanskiego:)..mam nadzieje ze damy rade...:) ok ide kucharzyc:)....eee tzn tylko bede pomagac mamie ale tez sie liczy...prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh wlanie moj psiuniek wrocil z weseliska:).....stoi tutaj i merda mi:)....glaskac sie chce:)....musze sprawdzic czy w oczach ma chochliki kochliki czy kurwiki:):P....pewnie ma kochliki:)...bo jaki pan taki kram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mam 4 mce stażu... jajku ale mi się chce jakiegoś żarcia typu zapiekanka z serem albo frytki albo ....nie wiem co...okres mi się zbliża i teraz będę chodzic i węszyć co by tu dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Dzisiaj wyjątkowo długo spałam, jak Gio ostatnio ;) ale też chyba miała zaległości, a w domu cichutko było ;) wstałam przed 13 ;) Nudy na pudy, znów ta sama monotonia, blee.. te dni takie nudne jednakowe.. ja nie wiem ;) znów robienie obiadu potem coś tam.. łleee :) Asia złoto Ci się chlapło z okazji święta i uroczystości ;) Kluska ;) mnie od jakiegoś czasu pizza chodzi :) jeszcze tu Bore niedawno mi smaka narobił ;) Margot ee szybko złapiesz klimat :) a gdzie Cię ten czas goni? ;) :P Tygrysek ;) pracujesz.. a co robisz? :) Blixa noo niby widziałam te 10stponi na termometrze.. ale pochmurne niebo.. dnia prawie nie widać już;) Ja wiem, ale żartowałam z tym zwolnieniem i dobrze, że mamie frajdę zrobiłaś :D Też się liczy :) w końcu trzeba jakieś praktyki mieć :) a co to za weselicho?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Majorek:)...rzeczywiscie smieszne....on albo ona miala racje:)...a weselicho??oczywiscie ze psie:)....oj goni go goni:)....taki smutny snuje sie po domu i patrzy sie takim smutnym wzrokiem....taki maly wyrzut sumienia.....wiec chyba go wypuszcze:)..... wlasnie skonczylam z siostra ogladac film:)...siedzimy sobie i popijamy sheridan\'sczy jak mu tam:) w kazdym badz razie kawowo-waniliowy to likierek jest....byl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry Psisko wyzdrowiało. Weterynarz miał bardzo zadowoloną minę pzy przedoostatniej wizycie, wtedy dopiero do mnie dotarło, że nie spodziewał się że wyzdrowieje (ofen to powoidział między wierszami). Po czym poszło w długą, tzn. ja go nie upilnowałam. Zostawiłam go na trawniku obok domu, bo patrzał tak smutno, że nie chcę z nim jeszcze trochę zostać. Nie wrócił. Pamiętacie może książeczkę \"Puc, Bursztyn i goście? Właśnie czytaliśmy i wszyscy chlipali, bo był dokładnie jak Puc na obrazku. Dzieci patrzą z wyrzutem, zrobiły ogłoszenie ze zdjęciem, porozwieszały w okolicy, ja rozwiozłam po okolicznych weterynarzach i schroniskach. I psinco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka!!!!cos sie stalo z Twoim pieskiem????przepraszam nie jestem w temacie...:(....wyslalabym jakas fajna buzka ale nie umiem:)...wiec po prostu mocno sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, że wieczór będzie nudny jak flaki z olejem ;) brat na kompie w tv nuudy, żadnego fajnego filmu... A tu mama krzyczy, że Zemsta w tv :) po prostu chyba nie dopatrzyłam :) na szczęście :) Nieźle im to wyszło :D:D Blixa mmm kawow-waniliowa pycha :D Tu masz emotki http://forum.o2.pl/emotikony.php Saszka wyzdrowiał.. i.. ze szczęścia mu się zwiało.. :( przykro mi, a dawno to się stało? mam nadzieję, że się znajdzie.. dobrze porozwieszajcie te ogłoszenia, trochę dalej niż w okolicy też 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer coś mułowato ostatnio mi chodzi..... A pies - był fantastyczny! i żal mi go bardzo. Był u nas trzy miesiące Kilka razy \"się urywał\", bo nie wiem jak to inaczej nazwać - widziałam, że go nosi i ciągnie dokądś. Dwa razy go znalazłam, potem dwa razy sam wrócił. No i do trzech razy sztuka.Mam tylko nadzieję, że nic mu się nie stało i gdzieś jest - zadowolony. Zżyłam się z nim i nie chcę innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nieżle wyszło, przy takiej obsadzie zepsuć zemstę to byłaby sztuka... Tylko buzkówna jakaś taka blada i ma takie dziwne zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i ta szuka się
udała. Mimo rewelacyjnej obsady Zemsta była nudna jak flaki z olejem. Naprawde trzeba miec talent żeby takiego gniota zrobić z niezłego tekstu mając do dyspozycji takich aktorów. Buzkówna poza wszelką klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 tak sie rozpisalam...a tu wcielo 😭 co z tymi zebami jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatwhay
That is happen betrayal worst thing can it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcik
Powie mi jaks laska o co chodzi z tym diablem, bo nie kce mi sie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka :) ja to jak pierwszy raz pokazywali urywki Zemsty (kiedyś tam) to nie mogłam zrozumieć po co jej takie coś na głowie zrobili :) Blada to Podstolina była.. :0 \"No i ta szuka się No i ta szuka się \" szkoda, że piszesz anonimowo :0 Blixa szkoda.. :( \"Robcik\" a mi się nie chce odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×