Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Kochana z ciasta powstał wegiel :p a aiadomo nie od dziś ze on blokuje jedno ujście u człowieka gdy ten ma problem z bieganiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heehe Tula ale ja bym się susiła na ten Twój wypiek jeśli ma takie działanie jak pisze JLo bo najadłam sie kapuchy kiszonej a ide do lekarza, podreślam że w toalecie byla m juz dwa razy :-o... Kurcze ja tez sie bardzo cieszę że mogę tu mieszkać i śmiać sie z WAMI :-D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie macie laseczki? u nas juz weekendzik. wlasnie wrocilam od tesciow- obiadek mieli pyszny- rybke z ryzem basmati- mniam :) oj cos mnie brzucho boli- bedzie @ jak nic :( no nic, nastepny miesiac jest u mnie przerwa, ale potem dalej dzialam :) a tu u nas sie mowi, ze dziecko bedzie podobne do tej osoby, ktora najpierw dostanie orgazmu- i wiecie co, to sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, zdesperowana... no no! niezła teoria, to u nas będzie podobne do nas obojga :P :D :P wiecie co? no to zapraszam na to ciasto :D komu komu po kawałku spalonego jogurtowego? :D a w ogole to Bysia, ja bym sie do Ciebie wybrala na jakies korepetycje z seksu, czy cuś... bo ja taka chyba niedoczuona jestem no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, po mamusi - w ogóle ja to jestem skóra z matki zdarta :P (widać mamusia pierwsza szczytowała ha ha ha:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula yyyyyuuuuuuyyyyy aleeeeeee ja jestemmmmmm yyyyyy MIRIAM :-p ehheeheh Ja jestem tylko skromnym pedagogiem ale w sumie trochę teorii to mogę Ci przekazać ;-) No co ja zrobie że lubie sex, moge codziennie sie kochać. Taki mam cholerny temperament. Ale czasem to mnie wkurza bo mi sie chce a małża nie ma a na latex i kauczuk mam uczulenie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula tak własnie UWAGA pomyślałam ty masz włoski kasztanowe po mamusi a ja temperamet i podobizne po tatusiu...on napewno pierwszy miał orgaz i to podwójny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee...... Hm.... No jasne, że ja mówiłam o TEORII a nie o praktyce :P no to powiem Ci, że masz fajnie! podobno my kobietki mamy swój pik seksualny w okolicach 30tki... ;) Ja przy moim Miśku się rozkręciłam (bo wreszcie ktoś się dogrzebał do mojej instrukcji obsługi, hi hi), ale wcześniej to traaagediaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu Tula jest pies pogrzebany, po pierwsze trzeba trafić na takiego faceta, który tak jak napisalaś znajdzie ta naszą instrukcję obsługii ( nie wyobrażam sobie seksu z kimś kogo musiała bym wszytskiego uczyć) a po drugie to z tym wiekem jest tak że właśnie teraz zaczynamy być świadome swojej kobiecości i potencjału jaki w nas drzemie. A ze mną było tak że z dnia na dzień zrobiłam sie pewna siebie i wiedziałam czego potzrebuję i że jestem 1000000% kobietą która potrafi owinąć sobie faceta wokół palca.......zawsze chce mieć 30 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Desperate szkoda:(.moze za miesiac sie uda. trzeba byc dobrej myśli:) taaaaaaaaak aie ciesze ze juz weekend... wkoncu sie wyśpie:) Tula, Bysia to mówice, że najlepiej jest koło 30tki????????? hmmm jesli moze byc jeszcze lepiej to z niecierpliwosca czekam na ta 30tkę:) :) :) ;) gdzie sie podziewacie????????? puk,puk jest tu kto???????????????!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jeśli chodzi o seks to przed chciało mi się ciągle, że mężuś czasami narzekał że dzień przerwy zrobimy a przed okresem to już nawet kilka razy na dzien mogłam. Oczywiście zgadzam się im blizej 30 tym lepiej:) A teraz nic. Tylko przytulanko mnie interesuje i to w dużych ilościach No ale jak tu coś robić jak mnie mdli. Mężuś cały czas wyrozumiały, chyba trochę się boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
a mi jest tak zle i smutno... sama w domku siedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie chwilę ;) u nas wiosna prawie, kwiatki na łąkach, pąki na drzewach, słońce, ah.. życie jest piękne. TYlko do tego szczęścia brakuje dzidzi... no ale czekam jeszcze cierpliwie na NIEPOJAWIENIE się @ kali, nie martw się- zawsze przecież możesz pogadać na kafeterii z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
dzieki DeeDee... nie lubie jak Misiek ma nocki..:( a poza tym mam takiego mega doła ze ryczeć mi sie chce... tylko nie wiem dlaczego:(... moze poprostu zbliza sie @.. czuje sie fatalnie:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wiem, że to nie zastąpi Twojego Miśka ale może chociaż na chwilkę zrobi ci sie milej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) dziekuje Kochana jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
położe sie spac... okropnie sie czuje, brzuszek mnie boli:(. słodkich snów Słoneczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniątka melduję się z doskoku:) nie mam czasu Was poczytać, bo wpadłam na necik tylko na chwilkę (weekend na uczelni i sesja) a od poniedziałku powrót to pracy (koniec ferii) :( ale obiecuję, że w niedzielkę na spokojnie wrócę do rytmu i do Was kochane:) całuski i uściski dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Czesc Dziewczyny!!! 🌻 ..........Ale mi ciezko :( w nocy z 5 razy wstaje,pozycji nie moge sobie znaleśc ,żeby zasnac i od rana mnie mdli :o A na dodatek przyjezdza do nas na weekend bratanica meża i trzeba jej jakieś atrakcje zapewnić -jedna to ciotka w objeciach z muszla ;) A i teściowa pewnie zadzwoni zapytać jak tam jej Wiola?! TULA-przejełam pałeczke po tobie tez mi net pada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo ale z Ciebie ranny ptaszek, :p. Może jakąa herbtkę Ci zrobie ? Kurcze bardzo ci współczuje bo wiem jak to jest, rany jak sobie przypomne to mi aż ciarki po plecach przechodzą wrrrrr Ja juz jestem na granicy wytrzymałości psychicznej przez mojego teścia. Myślałam że pojedzie na weekend do siebie a TU KICHA. fuidvkjhdvdfjvbirhgvjfbbvfbfj---------->przeklinam. I teraz ten cały tydzienteż będzie siedział u nas, JLo jakaś terapia by mi sie przydała !!!!!!!!!!!!! :o desperate, mi równiez jest przykro ale trzyma kciuki za nastepny cykl :-) kali ojjj tak, 30-stka to naprawdę fajny wiek...nawet mój przyjaciel (nie mylić z mężem) powiedzial że mnie nie poznaje :p Trzeba wykorzystać swoje 5 minut ihhihi Ula pamiętaj jestes w ciaży a nie chora na zapalenie ucha, to co się teraz w waszych ciałach dzieje to jest jedna wielka rewolucja hormonalna. I jeszcze nie raz sie zdziwisz...;-) kali przeżyłas jakoś noc bez chłopa ?🤗 DeeDee ale masz super, chyba polece do Ciebie bo jak piszesz mi takie rzeczy to az mnie skręca :-) A kiedy powinnaś dostać @? ivoon, zdaj te egzaminy i szybko melduj sie u nas. JLo narazoie jest wyrozumiał ale za chwlkę zacznie liste obecności sparawdzać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie terapia!!!Jak dojde do siebie to chetnie ja przeprowadze a teraz NI GROMA-rady nie dam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×