Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

GAbi zaczełą przerabiać Plastusia super książka....ale dla mnie nie dla niej.. Moje dziecko uważa że jakby w szkole Harry Poter był lekturą to by było super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w której jest klasie??na szczęscie kanon lekktur jest obligatoryjnie ustalony przez ministerstwo :D i to jest jedna z niewielu rzeczy, która im się z miarę udała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, więc powiem Ci tak - @ mam mieć równo za 2 tygodnie czyli... czekaj... patrze w kalendarzu.... 13 lutego. No nie, na Walnetynki??? :( Hm... w kazdym razie powiedz mi Bysia, i Wy dziewczynki, jak to jest: ostatni @ miałam 19 stycznia. plamienie owulacyjne (chyba) miałam 26 stycznia. dzisiaj niby mam mieć owulację (w środku cyklu, tak?) a u mnie śluzu nie ma (już był!!! w niedzielę i w poniedziałek, czyli w 12 i 13 dc), seksu mi się nie chce - w ogóle JAKI SEKS?! Jak ja mam zajść w ciąże jak ja nie mam ochoty na bzyku bzyk W OWULACJE a płodny śluz to mam tylko przez 2 dni?! To chyba coś nie tak jest, ja nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara zara ;-) chwila moment Tula 1. według mnie już jesteś po owulacji albo odbywa sie właśnie... 2.Napisz mi kiedy miałaś ostanią @ bo nie chce ie sie liczyć[czyt. zanik szarych kom] aa już doczytałam 3.dobrze że wogóle zauważasz jakis śluz bo są laski które wogóle go nie zauważaja a maja... 4. jak tu napisać.....owulacja następuje tak naprawdę ostatniego dnia kiedy występuje ten kisielek ;-) 5. na moim przykładzie --->ostanią @ miałam 18.01 a owulacja u mnie była prawdopodobie w10 lub 11 dniu cyklu czyli hmm 28-29.01. Tula ty regularnie masz @? I z tego co wiem to właśnie ten moment kiedy z dnia na dzień nie ma sie ochoty na sex to jest właśnie owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, ja Cię jeszcze pomęczę jak wrócę, bo teraz podwijam kiecę i lecę, dobrze? buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ja mam krótkie cykle co 24,25 dni i u mnie owulacja jest szybko...ja jak zaczełam brać ten bromergon wszytsko wróciło u mnie do normy, przedewszytskim owulacja :-) mam śliczny zauważalny śluz płodny, i widziałam że już sie kończy. A w tym cyklu wiedziałam że ma owul. bo jednego dnia chyba w sobotę bolał mnie przez jakiś czas brzuch jak na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jakoś dziwnie było w ty miesiącu gdy zaszłam bo... Okres 27.11 a owulacja 16.12 tak mi wyszło wg temperatury i właściwie by się zgadzało bo 15-16 grudz. bolał mnie strasznie lewy jajnik. A jak byłam u lekarza to: - wg usg jej wyszło że to jest 6 tydzień i 2 dni bo pęcherzyk 2cm - wg badania macicy stwierdziła że może nawet między 7-8 tyg. Ja się nie zgodziłam bo to wg mnie był 4 tydzien bo u lekarza byłam 16.01. A lekarz na to że nie możliwe bo 4 tyg to by nic nie wyczuła bo macica się nie powiększa. I kto ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to już wogóle Wy jakieś czary mary gadacie:D nic nie kumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon to sama natura :-) Co wy babeczki porabiacie, bo ja słucham teścia i jego teorii,, kocham życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nudzę, buszuję po necie i czytam pierdułki:) aha i daję szwagrowi \"rady\" jak zarwac laskę (na moim weselu spodobała mu się moja kuzynka, ale chłopak nieśmiały jest i nie jak się do tego zabrać :d )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, ja mam cykle raczej regularne 28-29 dni. Tak na zdrowy rozum, skoro miałam później od Ciebie ostatnią @ (o jeden dzien) i mam dłuższe cykle (o 4 dni), a Ty już miałaś owulację, to ja dopiero powinnam mieć chyba, co? :( W sobotę miałam to plamienie, co nie wiedziałam \"o co cho\", a doczytałam, że to oznaka owulacji... śluz miałam w niedzielę i poniedziałek.... W weekend bolał mnie też janik, tak na marginesie lewy ;) pomóż mi proszę Cię w tych obliczeniach, bo ja się pogubiłam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon, i jakie rady dałaś szwagrowi :P (nieśmiała kobietka jest ok, ale nieśmiały facet to ma trochę pod górkę, co? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ja to się w moich też pogubiłam:D odtania miesiączka 9.01...cykle od 26 do 30 dni (różnie)... dzisiaj 22 dc :) od wczoraj się dziwnie czuję, tak jakby mi niedobrze, mdli mnie, ale w sumie nie umiem tego okreslić:) na dodatek wydaje mi się, że normalnie @ dostanę:( ehhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon, kochana, Ty już jesteś na bank \"po owulacji\"!!! 22 dc - trzymam kciuki, żeby się wyjaśniło wkrótce na Twoją korzyść :) Ale u mnie??? Ja mam 15 dc i próbuję dojść przy pomocy Bysi, co i jak z tą moją owulacją....czy ja ją w ogóle miałam? :( bo ja sobie będę dawać na luz itd, a za rok takiego luzu się okaże, że ja owulacji nie mam :-O tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego, że ja po owulacji jestem to też Kochana doszłam:) bo miała ona miejsce między 11 a 15 dniem:) a czy coś wyjdzie z tego wyjdzie dobrego to zobaczymy....nastawiam się na nie...wtedy chyba łatwiej się \"pogodzić\" i \"walczyć\" dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC LASKI!!! ......................................................... ;) ULA a jak reaguja twoje piersi? Mnie bolały i sa takie dosyc twarde no i wieksze ale juz mnie coraz mniej bola-nie wiem czy to normalne? :( a moze BYSIA coś powie ona taka doświadczona?:) OK lece do pracy i wciskac Danio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowanaforum
ostroznie z tymi wszystkimi zyczeniami bo mogą sie spełnic:) ja jestem 9 lat po slubie, na sylwestra zyczylismy sobie dzidziusia a 2 dni temu sie okazalo ze jestem w 4 tygodniu ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis...jestem tak na minutkę bo lece cukiernie atakować bo jestem ciasteczkowy potwór.. Tuleńko według mioch obliczeń to powinnaś mieć owulację zakładając ze cykl trwa 28 dni 1,2 lutego...ale ponieważ miałaś to plamienie więc podejzewam że już jesteś po. Proponuję żebyś chociaż myśle że to juz nie będzie konieczne, kupić sobie test owulacyjny. Ja osobiście uważam że są skuteczne co do określenia momentu owulacji. Tuleńko myśle że sie WAm udało :-) a jaki masz teraz śluz? Ja w tej cchwili powinnam dostać tego gęstego ale narazie nic. JLo i reszta fasolek..jeśli chodzi o piersi to bolą na początku są dtkliwe a potem ból przechodzi ..są powiększone i twarde i zaczynac Wam się będzie siateczka z żyłek takie pajęczynki. Lece rybki pipki bo mi patosie starsze panie wykupią;-) i będę musiał łokciami sobie pomóc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, ja to wczoraj się pączków najadłam - 4 wciagnęłam! :D Jak dzisiaj ustrzelę jakąś cukiernię, to też sobie kupię, a jak będzie walka na łokcie, to mogę sobie na luzie odpuścić - w końcu już wczoraj zaliczyłam temat, prawda? :D Bysia, ja to Ci powiem, że poznaję owulację trochę po śluzie, trochę po ochocie na bzyku bzyk :D Jak Mój Misiek nie może się ode mnie opędzić i mówi: Kochanie Moje, jestem zmęczooooony - to wiem, że mam dni płodne :P a jak ja to samo mówię do niego, to znaczy, że już po połodnych - SPRAWA PROSTA :D Pytałaś, jaki mam śluz. Mówisz i masz :) Mam mleczny z jakimiś dziwnymi grudkami. A co? Kurcze, muszę sobie chyba poczytać na ten temat, bo jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę ;) Cześć NowaNaForum!!!! gratulacje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a to cos dziwnego! mojemu sie tez nie za bardzo chce akurat w dni kiedy jest owulacja! dziwne, nie? Oj a wy o paczkach! ja to sobie jedynie je moge upiec, bo tu ich nie ma! :( ale u mnie wieje dzisiaj- nic mi sie nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate - Włosi nie wiedzą co dobre :P a co do pogody, to u nas też średnia dzisiaj. JLo, dzisiaj u mnie ksiądz po kolędzie!!! :) Bysia, a Ty to w tej cukierni poległaś, czy jak? :) OK, biegnę sprzątać kuchnię :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Już wróciłam z pracy jak dobrze w domku w ciszy posiedziec ehhhh..............................................Kropeczki też są! Zjadlam dziś 2 pączki i jestem z siebie DUMNA ,że dałam rade bo odpycha mnie od slodyczy-wole kwasne rzeczy(córka bedzie wedłog takich stwierdzeń)! BYSIA -a od kiedy ból zaczyna ustepywac?(tak mniej wiecej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO - cześć :D no zuch dziewczynka z Ciebie, że tyyyyle pączków zjadłaś ;) a co do tego kwaśnego to chyba na odrówt, co? NA KWAŚNE, SŁONE i OSTRE TO CHŁOPAK!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ze nie moja kolezanka je tylko slodkie a na kwasne spojrzc nie moze i na usg wyszło ze chłopiec inne tez tak miały :)słodkie -chlopak,a kwaśne -dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×