Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

nie martw sie :D my na tym topiku i bez owulacji w ciaze co poniektore pozachodzilysmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, co, Laseczki.... zastanawiam się, co tam u EMSY... pamiętam, że napisała, że na jakiś czas wyjeżdża... ciekawe, jak się czuje... EMYS --> to dla Ciebie 🌻 ❤️ 🌻 i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za przywitanie;-)uciekam teraz spać bo padam na pyszczek a jutro muszę rano wstać do pracy, ale na pewno jutro do was zajrzę:-) Miłego i weczorku wszystkim życzę🌼 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy MONILCIA! papatki! ja jeszcze się nie kłade, bo jak leżę, to mi kurka wodna niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty tula masz odwrotnie bo ja jak leze to mi lepiej a co wstane to podchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak sie ruszam! OK lece spac! DOBRANOC WSZYSTKIM.............................................................................................................BYSIA to dla Ciebie.................................................................................................................papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, co? ja się chyba też pożegnam.... najgorsza moja dolegliwość w ciąży - BÓL GŁOWY. Tak mam caly czas, więc nawet już czasami zapominam, że mnie boli. ps. dzisiaj lewy jajnik daje jeszcze czadu!!!! puszcza mi pęcherzyki powietrza... co to może być???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! jak nie dostane za chwile miesiaczki to dostane szalu! boli mnie az tak w plecach- jestem aggggressssywna! zastrajkowalam nawet i nie zrobilam kolacji i zamowilismy jedzonko do domciu z restauracji! u mnie juz weekend sie zaczal- ale jestem padnieta nie baluje! moj ma wolny caly ten tydzien +do nastepnego weekendu bo swieta tak po srodku tygodnia to im dali caly tydzien free! cieplutko sie zrobilo-chcemy z moim jechac do wesolego miasteczka i isc do kina i wogole poleniuchowac!:) a to moja piosenka z dziecinstwa http://www.youtube.com/watch?v=3OEkUaGvzqs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Spiochy!!! Wstajemy kochane up up up............................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki, jak obiecałam siędzę dzisiaj do oporu w necie, odrabiam zaległości ;) Mieliśmy gości z Polski na tydzień, więc nawet nie byłam w stanie włączyć kompa... ale już pojechali, więc znowu luzik w domu. Ojjjj coś czuję, że u nas robi się tak jak u Bysi w domu... :P Ciao monilcia23 ;);) zapraszamy do rozmowy, na pewno niedługo CI się uda, bo powótrzę, że kto tu wchodzi, ten zachodzi ;););) temat topiku to NOWY ROK Nowe Możliwości, a jest dopiero koniec lutego, więc jest jeszcze kuuuupaaaaaa czasu na zafasolkowanie! Główki do góry i do roboty!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie DEEDEE jeszcze 10 miesiecy pozostalo do konca roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak się uda pozostałym dziewczynkom to jeszcze będziemy miały dzieciątka z tego samego roku!! :P:P:P:P:P Do roboty dziewczynki!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziefczyny :-) już opowiadam co i jak u lekarza ;-) zatem...miałam wizytę na 17.30 a pani doktor przyjęła mnie uwaga o.......21.22...tyle ma pacjentek a ponieważ jest bardzo skrupulatna to długo bada zatem orzekła: po pierwsze zrobiła badanie, wzięła wymas na cytologię po drugie...mam polipa na szyjce maicicy, ale jest wielkości ziarenka ziela angielskiego, nie zatyka kanału więc narazie nie ma potrzeby usuwania go skoro są staranka :) po trzecie...trafiłam z wizytą w dziesiątkę, bo akurat są płodniaczki, pani dr pokazała mi mój pęcherzyk...który dokładnie w niedzielę pęknie....więc molestuję męża :D po czwarte powiedziała, że 2 miesiące starań to nic i mam nie panikować (nawet ze względu na wiek) i jak nie uda mi się do sierpnia zajść w ciążę to mam przyjśc z badaniem nasienia mężulka...aczkolwiek na koniec stwierdziła, że pewnie nie będzie to koniecznie :D zatem pełna optymizmu i enegrii....podejmuję kolejne walki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej całej af3ery zapomniałam przywitać nową staranke w naszym gronie :D monilcia23 witaj :) a dla reszty "staruszek" całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! IVOON bedzie dobrze do wiosny sie wyrobisz zobaczysz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - aż miło czytac jakie optymistyczne relacje! 👄 Wysiaduj zatem kochana to Wielkie Jajo (JLO ;) ) No fajnie, fajnie, aż się uśmiechnęłam od ucha do ucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon-->> trzymam kciuki! Na pewno zafasolkujesz!! Ja też pamiętam, jak dziewczyny się śmiały ze mnie, że męczę mężusia (patrz: strona 35). :P:P Rzeczywiście przez jakiś czas nie dawałam mu odetchnąć ;););) Swoją drogą nie narzekał... Ale się opłaciło !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co nie jest tak (hahaahaahaahaahaa :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za wsaparcie :) co ja bym bez Was zrobiła :D Mój to już ode mnie ucieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no dziewczynki! wstawać z tych popołudniowych drzemek! :D Powiem wam szczerze, że ostatnio, tak właśnie po południu dosłownie chodzę po ścianach! Tak mi sie chce spać, że ledwo daję radę wysiedzieć w pracy! Na szczęscie piątki mam wolne+weekendy, więc się wysypiam.... szkoda tylko, że nie można się wyspać na zapas... ;) ivoon-->> od czego ma się wirtualne koleżanki! nie przejmuj się kochana, działaj, przytulaj się jak najczulej i najskuteczniej z Mężusiem i wyluzuj! To działa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny wpadłam sie do was przywitać:-) troche późno, ale dopiero nie dawno wróciłam z pracy:-) dziękuję jeszcze raz za miłe przywitanie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka....jutro mam obronę więc wypadałoby się pouczyć troszkę.....co o tym myślicie? :-D ale jestem w pobliżu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć łobuziarki...niestety brak czasu (czyt. teściowa) nie pozwala mi na czynny udzial w pogaduchach... witamy nową koleżankę ....monilcia23🖐️...dasz rade kobietko byle do przoduuu no i czasem do tyłu i bedzie fasolka ❤️ Moja teściowa tak kadzi że normalnie fikne jej siostra która jest zakponnicą jest bardziej normalna serio serio. Mnie dziś trochę pomdliło ale spoko jakoś dałam rade. Dziś zaczął mi się 5 tydzień :D DeeDee kochana z Ciebie to jest po prostu kobieta pracy :D dobrze że wróciłaś bo brakowało nam Ciebie {czyt. włoskiej temperatury]:p ivoon bardzo sie ciesze ze tak dobrze poszło u Pani doktor i działj kobieto w niedziele bo za ponad dwa tygodnie mają być efekty :D Szefowoooo 🌼 jak ty sie czujesz .....jakie dziś szefowa miała zachcianki ????? Tulcia ❤️ pisz kochan aco z tą betą i fikniecięm na badaniach ??? :o A to dla reszty dziewczynek 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnych zachcianek to juz nie mam czasem mnie chwyci ma cos tak jak ostatnio na smalec :) Kupiłam dzis duzo owoców i warzyw i bede sie żywić w weekend ;) Tulka -a co u ciebie? Ivoon -ucz sie pilnie i powodzenia na egzaminie :) DeeDee-odsypiaj teraz bo potem ci dzidzia nie da! Monilcia-Jak minal ci dzionek w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia -jeszcze troche i tesciowa pojedzie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro już jadą :D Szefowo prześlij mi zdjecia chyba maryam bo czekam i czekam i doczeakć sie nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski mózg mi sie lansuje :-) idę prasnąć jakieś ciufy, bo wypadałoby sie jutro pięknie ubrać :-) Bysia dasz radę, już prrawie jutro ;-) J.Lo wcinaj tych owoców jak najwięcej, są smaczne zdrowe i nietuczące hihihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Dziewczynki... Widze, że hasełko kto tu wchodzi ten zachodzi sie przyjęło :P Pozdrawiam Was ciepło z Zakopca, jutro juz wracam...więc będe mogła czynnie uczestniczyc w pogaduchcach...:) ja 28/29 mam nie dostac @ ;) zobaczymy co z tego będzie... Trzymajcie sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×