Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

a widzisz! z tym weekendem, to co kraj to obyczaj. We Francji z tego, co pamiętam, w szkołach środy są wolne i niedziele, a w sobote zasuwają dzieciaczki na edukację :P IVOONecka, jak widzisz, my już wiemy :D reszta dziewczyn pewnie potwierdzi :) a jak to jest z tym farbowaniem włosów? moja fryzjerka mi powiedziała, że mi pofarbuje tylko na moje pisemne życzenie. No heloł! ja sobie nie wyobrażam latać do klientów na spotkania z siwulcami na wierzchu. Już nie wspominając o ślubie... o ile go nie odwołam .... :P więc co? farbować czy nie farbować? oto jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ja juz raz farbowalam. Rozne sa opinie na ten temat ale te ze farbowanie nie szkodzi poparte jakimis argumentami sa bardziej wiarygodne ;) poza tym ja tez sobie nie wyobrazam latac z odrostami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam pasemka.Ale nie wiem czy bym położyla farbe na wlosy tak by dotykała skóry głowy(no moze takiej bez metali ciezkich)Teraz tez planuje zrobic pasemka na swieta mysle ze mozna :) A podzielonych opini jest masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem na granicy wytrzymlosci...totalnie :) Mam nie miec w czwartek @ i test mam zakupiony od niedziueli. A mnie moj M codziennie pyta rano kiedy ja sie szykuje do roboty...on sie drze z pod koldry...ROBILAS???? a ja NIE, to on MASZ ZROBIC.....MUSZE WIEDZIEC...a ja postanowilam w piatek i sie trzymam dzielnie choc kusi, oj kusi.....:):):) Mielismy 14czerwca brac slub. Moje dokumenty gotowe od dawna leza w domku, a moj M zalatwia.... i do dzisiaaj nie zalatwil...A ja juz przestalam sie pytac i zabralismy sie do dziela... slub mozna wziac zawsze, a dzieci nie... w koncu kiedys czas na dzieci sie konczy. Co nie? hehe :):):) No i taka cala spieta jestem i zestresowana czy jest czy nie :P PS Sorry za brak czcionki polskiej, ale dorwalam sie do kompa M.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU - jak robiłam przed terminem @ to mi wyszedł negatywny. Dopiero w dniu kiedy miałam dostać @ wyszła blada kreseczka, a taka mocna to dopiero tydzień po terminie. Jak masz silne nerwy i jedna kreska Cie nie załamie, to nie czekaj, tylko testuj. Może masz dużo hormonu HCG to wtedy wychodzi przed terminem @. BYSIA - nie mam zielonego pojęcia. Najbliżej to mam Bródnowski, ale on wygląda z zewnątrz tragicznie! poczekam do wizyty wtorkowej, i jeśli zdecyduję się na tego lekarza, to zobaczę, gdzie on przyjmuje porody. Na pewno w Damianie, ale ja nie sądzę, abym miała kasę i ODWAGĘ rodzić w prywatnej klinice. Jednak w razie jakichś komplikacji tfu tfu to lepiej rodzić w szpitalu, I guess. A Ty pewnie Bielański? Twój gin gdzie odbiera porody? Co do fryzjera, to ja robię jakimiś super nowoczesnymi farbami i płacę za to jak za zboże :( ale ta fryzjerka... załamka... no zaczęła mi opowiadać niestworzone historie o dziecku, które sie urodziło w plamy, bo matka się farbowała w ciąży... normalnie myślałam, że ją zaciukam..... aaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Ivoon zyjesz po kropelkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki jakiś koszmar , musiałam wstać o 6 bo Gabi na 8 do szkoły ....ojjj bedą z nią problemy ze wstawaniem bo juz są ..:-( ciężko jej to idzie. Mnie znowu jakis kaszel dopadł i to chyba przez mojego męża bo on jest przeziębiony wrrrrrrrr Właśnie nie z nim pozarłam że ma iśc do lekarza bo ja nie chce byc ciagle chora. Szefowo a Ty dziś w pracy czy leniuchujesz ??? Tulcia pobudka zaczął sie nowy dzień i NOWE MOŻLIWOŚCI.... dziewczynyyyyyyyyyyyy wstajemy..............albo juz pracujemy---->ivoonnn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia ja codzinnie 5.45 :( Zaczynam o 7.30, ale konczę o 15.30 i tak jak mi sie dobrze jedzie to nawet przed 16 jestem w domku :):) Rano w pracy to rozruch, kawka i chilę pogaduchy....jak to w pracy :P szefowie przychodzą na 8.30 ;) Witam wszystkie Kobietki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podle sie czuję Bysia...jak słonica :):) Piersi...jeju ta siła grawitacji...chyba garba dostanę :P Jajniki pokuwają raz z lewa raz z prawa... Sama nie wiem jak mi i co mi i w ogóle :( Jutro nie powinnam dostać... a jak....:( ale jesli nie to w piatek zamierzam testowac... Ot taki planik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cie za wytrzymałość i cierpliwość ja bym nie dała rady ...nie należe do cierpliwych i nie lubie sie katować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefostwo do świąt ma zwolnienie ;) A wstaje rano bo maz juz nie spi i dla mnie nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też \"już\" wstałam - ale bym pospała jeszcze, nie powiem 💤 obudziałam się dzisiaj o 7, ale miałam takie mdłości, że zacisnęłam powieki i poszłam spać dalej. Teraz jest trochę lepiej, ale tylko trochę. Bysia a jak Twoje mdłości? starego koniecznie do lekarza!!! Miumiu -rzeczywiście twarda jesteś, ale wbrew pozorom czas szybko zleci! JLo - już to pisałam chyba milion razy, więc napisze milion pierwszy - ale CI fajnie, że nie musisz pracować!!!! Mi się dzisiaj śniło, że Moj sie nie chcial ze mną kochać po prysznicem, bo wolał czytać gazety. a potem nasłał na mnie swoją ciotkę, która planowała nakarmić mnie prozackiem. o! takie sny mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia ja jak narazie mam spokój i mdłości brak ale dzień jest długi więc.....wszystko może sie zdażyć.....teraz opycham sie jogurtowymi żelkami Haribo ....wiem wiem niezłe świństwo ale zaraz zjem jabłuszko :D Szefowo to na urlopik trzeba gdzieś wyjechać....a tak wogóle to ogłozono ranking najbezpieczniejszych i najmniej bezpiecznych miat w Polsce i Białystok jest najbezpieczniejszym miastem w Polsce a najmniej Katowice. Ide sie do ładu i składu doprowadzić bo troche kiepawo wyglądam i te odrostyyyyyy fuuuu ale jeszcze troche musze poczekać ;-) Mojego chłopa do lekarza ciężko zapędzić i dziś sie pokłociłamm z nim bo ja już kaszle wrrrrrrrrrrrr :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam kobietki sie macie? Ivoon jak narazie nie jestem poszukiwana wiec chyba wszystko OK! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... właśnie.... IVOON.... Ivonecka - melduj, co słychać! :D wiecie, na co mam ochotę?????? na czereśnie. albo chociaż na arbuza. też się musze zaraz ogarnąć, bo jadę dzisiaj na spotkanie do klienta. ciekawe, jak to będzie - to moje pierwsze od dwoch tygodni, czyli od dnia, kiedy się dowiedziałam o dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotowałam sobie zupkę ogórkową z babcinego przecieru i sie najadłam ale powiem szczerze że rozbolało mnie podbrzusze i kiepsko sie zaczynam czuć i musze sie chyba położyć na trochę . AAAA a wdrugim garnku duszą sie gołąbki ....jeszcze tylko sosu pomidorowego brakuje :D ale mi bleeeeeeeeee fuuuuuuuuuuu Wiecie co zapomniałam o rocznicy ślubu a była wczoraj tzn w smumie oboje zapomnieliśmy a teraz mój mąż zwala na mnie że ja miałam cooś przygotować :-( ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się Dziewczynki:-) J.Lo z tymi kropelkami to nieżły pomysł był, nie przeszło do końca, ale przynajmniej się w nocy nie dusiłam - dzisiaj powtórzę kurację :D oczywiście od rana pracowałam i na dodatek musiałam zostać dwie godziny na zastępstwo bo się chłopaki pochorowali więc wyćwiczylam się na w-fie za wszystkie czasy (nie będę musiała iśc jutro na basen hihihihihi) dzisiaj się okazało, że kolejna kumpela z pracy się zafasolkowała (normalnie mamy w tym roku \"plagę\" to już7 ciąża) po pracy robiłam zakupy i naszła mnie ochota na ..........śledzie!! musiałąm se kupić no i właśnie je wcinam :D a zaraz się za obiadek zabieram...kto reflektuje na naleśniki ze szpinakiem i sosem serowym? na potrawa pokona wszelkie mdłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie to Laseczki: Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. Prześlij to wszystkim, którzy mają dzieci lub znają kogoś, kto ma dzieci lub sami byli dziećmi! WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci. hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz sie ze ci pomoglo choc troche :) A ta lista dobre, dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon ale sie uśmiałam dobreee ale to wszystko prawda :-) JLo szefwo jak sie czujesz????? Tulkaaaaa haloo jak spotkanie z klientem ?????? Dziewczynki gdzie jesteście 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon...Boskie :):) Sama prwada, hehe choc podana w nieco drastyczny sposób....:P Ja cała w nerwach przed jutrzejszym testowaniem... :P Pozdrówka P.S. Ivoon kopiuje i rozprowadzam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIU czuje sie w miare dobrze a najgorzej w trakcie jedzenia :o MIUMIUMIU-juz wiem jaki drugi topik proferujesz Do konca 2008 musze zajcs w ciaze-czy jakos tak ;) Jest tam paer dziewczyn które byly i u nas ale juz nas nie odwiedzaja -a szkoda! TULKA jak spodkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:-) zrobiłam, zjadłam i musiałam odpocząć po obiadku ;-) też się strasznie śmiałam jak to czytałam, ale w sumie tak jest naprawdę :) niektóre z nas mają już dwójeczkę? trójeczkę jakąś mamy? a reszta........będzie pierwiastkowała hihihihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO ;) hehe, ale ja uprawiam to jawnie i się przyznawałam, że chadzam tu i tam, hehe Tam mamy tylko jedna fasolkę....a tutaj w Waszym słońcu sie trochę grzeję....:):) lepiej być zabezpieczonym na dwie ewentualności ;) jutro testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu ja bym nie wytrzymała :D podziwiam, podziwiam, podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooEvEooo
hejak laski po jakim czasie ginekolog moze wykryc ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem MIUMIUMIU ze sie przyznałas i robisz to legalnie ;) OK,ja lece spac DOBRANOC WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×