Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Ale ubita wrocilam -nogi bola, plecy pobolewaja ehhhhhhhhhh Kupilam owoce,soki,flaczki i pizze na wynos ktora wlasnie wciskam w siebie :) Pogoda faktycznie baedzo ladna u nas w Bialym 14stopni-slonko ma dzis premie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakręcam się, bo może ja mam schizy? może tylko sobie wyobrażam? ja chyba zwariuję od tego myślenia, chcenia i pragnienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
a wiec lekarka bardzo sie ucieszyla z mojego stanu,ucieszyla sie i z tej troskliwosci dostalam zwolnienie az kurcze do piatku:( bo mam dbac o dzidzie.zadnego leku mi nie przepisala nic a nic mowi ze nawet syrop pini ktory bralam oczywiscie za zgoda mojego gin moze zaszkodzic.wiec mam gnic w lozku tak powiedziala.u mnie jest chyba 20 stopni.a ja w puchowej kurtce wedrowalam do przychodni upocilam sie ze az wstyd :)na obiad zjadlam tyle co 2letnie dziecko ale trawie trawie ciagle mam to w brzusiu.i wcale mi waga nie spadla mialam jakies dziwne wrazenie tylko bo 3kg w gore poszla:)dziwne bardzo dziwne. ivoon ivoon trzymam kciuki pocichutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty basiu kuruj się bo nie ma żartów Mnie tez coś łapie gardełko ale walczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula ladny brzusio :) Moj jest bardzo podobny:) A ja zjadlam wlasnie flaczki taka mnie ochota naszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
ula brzusio piekny.malutki jeszcze. j.lo a ty w ktorym tyg jestes? lubie patrzec na wasze zdjecia:) wiem co mnie czeka ja to jak narazie mam mala fasolinke ale urosnie szybko bo mamusia duzo bedzie jadla:) jak wkoncu cos jej zacznie smakowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULA! - dołączam się do ochów i achów - brzusio jest piekny! :D IVOON - trzymam kciuki!!!!!! ale będzie fajnie, jak dołączysz do nas - Fasolkowej Załogi Dżi ;) ja dzisiaj koncze rowniotko 2 miesiace od poczęcia :P czyli jakieś 2,5 miesiąca od ostatniej @ ale końca moich kłopotów żołądkowych nie widać, buuuuuuuuuuuuuuu :( mam mdłosci, no i strasznie bekam!!! normalnie jak jakis chłop spod budki z piwem! i w ogole sie czuje taka nadęta, jakbym miala w srodku malego słonika a nie 3 cm dzidziusia.... na szczescie pogoda jest piekna i to mnie niezmiernie cieszy!!!!!!!!!! nie ma nic lepszego niż długi słoneczny dzień 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula - brzusio kochany ivoon - trzymam kciukasy, objawy bardzo objawowe i myslę, że objawiają najlepsze!!! basia - herbtka ciepła, dobry film i wyleczysz się szybciutko ja zmykam, bo m z pracy wraca za chwilkę mam nadzieje i odgrzewam mu ..... naleśniki takie jak w przepisie od was, no prawie bo nie miałam spzinaku więc zrobiłam mięsne nadzienie (pierś z kuraka + kukurydza + fasolka czerwona, w to w sosie \"słodko-kwaśnym\" własnej roboty, polane sosem serowym- zjadłam i żyje, nie było najgorsze ihihh) no to nie ma mnie, miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słoneczka !!!! odważyłam si e dziś i pojechałam sama na zakupki ciuszkowe. Zabrałam Gabi i była umowa ze dzis kupujemy mamie a tu co jedne spodenki dla mamy i siatka ciuchów Gabrysi...ale wiecie co tak bardzo lubie ją stroić i bardzo dużo radości sprawia mi jak ona sie cieszy. Kupiłam jej takie super buty ze chybai sobie zakupie. A jesli chodzi o spodenki to kupiłam sobie jeansy ciązowe ...super wygodne :D Basiu kuruj sie kochanie i nie dopuść tylko do wysokiej temperatury bo powyżej 38,8 jest niebezpieczna dla dziecka. ivooonnnnn ❤️ chyba za pare dni posypia sie gratulacje dla przyszłe mamy 👄 trzymam mocno kciuki za brak @❤️ aniaj z tym zmeczeniem to chyba nas wszytskie to dotyczy bo ja jak szłam ze spodniami do przymierzalni to taksie zasapałam ze az gabi powiedziała ze sapie jak pies babci :D Tula ale mnie rozśmieszyłaś z tym bekaniem ahahaha ale ja tez tak mam i przstaje to kontrolować.....a dziś moja babcia jak usłyszała mój wydżwięk paszczą to powiedziała ze ktoś mnie wspomina..ahahaahahhahahaah troche tych ludzi mnie wspomina :D Ulcia fajoski ten Twój brzuniooooooooooo słodziutki.. ja już mam w obwodzie na wysokości pępka 89 cm :D szefowo moja kochana ale ci dobrze ze już wyszłaś na prostą .....ja jak zwykle sztormuje by night :-( nie obejżalam tego filmu bo nie mam tego programu :-( Dziewczynki u mnie w łaśnie włączył sie azymut łazinka ...wracam zaraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia -dzis wlasnie zaczal mi sie 16tydzien❤️.Strasznie muli mnie do spania wiec juz uciekam do lozeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniutko, że wierzycie, ale a pobuszowałam w necie i mam niezłego doła :( wszystkie objawy i owszem, ale od ok. 6 tygodnia :( jedynym ratunkiem była podwyższona tempertura, ale i z tym kapa...mm 35,2 :( już przewyłam z jakąś godzinę :( pozostaje czekać n @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon spokojnie....po pierwsze temperature trzeba rano zmerzyć zanim wstaniesz z łóżeczka...po drugie każda kobieta inaczej odczuwa dolegliwości ciązowe i w różnym czasie...wiec sie nie załamuj i nie czytaj już nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytsko tylko nie wycie!!!! bo to najmniej wskazane. I....czytania też nie za dużo, bo to właśnie dołuje, albo nakręca, a lepiej na spokojnie z kciukaskami zaciśniętymi czekać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko tyle- Ivoon ,Ivoon kazda ciaza jest inna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon! poszperałam w moim dzienniczku i ja w 27 dc czyli dzień przed tym, jak się dowiedziałam o ciąży, to miałam WIECZOREM 36,4!!! i prawdę mówi szefowa - każda ciąża inna ;) może Ty jesteś z tych, co generalnie mają niską temperaturę, tak jak ja! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
IVOON SZEFOWA MA RACJE KAZDA CIAZA JEST ZUPELNIE INNA.MOJA TEMP NIGDY NIE DOCHODZILA NAWET DO 36 STOP. MASZ ZAKAZ CZYTANIA KAPISZ?CALKOWITY.MOZESZ JEDYNIE Z NAMI POKLIKAC.RPZUMIEMY SIE.I ZAKAZ ROZMYSLANIA BO TO ZUPELNIE NIE POMAGA. NO TO BUZKA W CZULKO PAPAPAPAPAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
BOZE JAKIE BYKI IVOON MOICH WYPOWIEDZI TO MOZE NIE CZYTAJ.SORKI ZA BLEDY ALE JA MAM KOMPA OD JAKIEGOS TYGODNIA I JAKOS TAK MNIE SIE DZIWNIE PISZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
UMOWMY SIE ZE ZADNA Z WAS NIE WIDZI MOICH BYKOW:)BO MI WSTYD TERAZ TO TEMPERATURKA MI WZROSLA I KOLORKOW DOSTALAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście Kochane Dziewczyny :) zcłego mojego smutnego serduszka Wam dziękuję :) poleciała mi łezka, jak czytałam Wasze pocieszaczkowe słowa :) Tulka z tą temperaturą dałaś mi iskiereczkę nadziei, a jestem niskociśnieniowcem i niskotemperaturowcem (ale se słowo wymyśliłam) to jestem:) obiecuję, że nie będę czytała gooooooooooopot n necie...ale z płakusianiem to nie wiem jak będzie - z całych moich siłów będę się starła nie marnować łezek ( bo mogą się przydać za około 6 dni :( ) :) ściskuniam Was mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon...🤗 , ale nie mocno :P..i całuję z całych sił... Trzymam kciuki i z cała jestem z Toba Kochana 🌻 ❤️ Wszytskie całuję tez i kazdą z osobna.. Ula...brzusio cudeńko ::) Bysiunia, ale Ty to jesteś chodząca słodycz...chodząca z Gabi :):) LJO, Tulcia.... oby spokojnie i zdrowo... do rozpakowania :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie dziewczynki :) Wczoraj po poludniu pospalam i juz poszlam po 20tej spac. Dlaczego na poczatku ciazy nie mozna tryskac zdrowiem i radoscia? tylko mdlosci ! Biegne przebrac małemu pampersa :) mam nadzieje, ze pawia przy tym nie puszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Czesc Dziewczynki!!! 🌻 O choc jedna zwarta i gotowa do pracy przyszla przed szefostwem :) Mysle ,ze premia wieksza bedzie. Mam przeokropny katar i chyba zastosuje kropelki zoladkowe-Ivoon myslisz ze pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja! słońce ładuje mi akulatorki i chwała Bogu za to słoneckzo, bo inaczej wpadłabym w jakiś czarny dół chyba... od wczoraj mam taki melancholijmy nastrój jakis... no nic, biore sie do pracy! praca najlepsza na wszystkie smutki, przynajmniej u mnie :) IVOONecka - ja tez niskociesnieniowiec a wiec i niskotemperaturowiec ;) cisnienie przed ciaza 55/80 (!!!) a teraz 65/120! ;) i mam kurde wrażenie, że zaraz mi serce z piersi wyskoczy, a to podobno prawie książkowe ciśnienie. na razie myśl pozytywnie! chociaż powiem Ci jeszcze, że ja w tym miesiącu kiedy zafasolkowałam, to kochana! miałam takie płacze, że ho ho! ;) myślałam, że sobie oczy wypłaczę, i że mam wyjątkowo paskudny PMS, a tu się okazało, że ta płakusińska jest mamą - czego i Tobie życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
ja zapadlam w spiaczke.oczy to mi zgnija od spania,boze jak pieknie dzisiaj ja chce do pracy. dziewczynki pamietajcie ze dzisiaj 1kwiet. i ze mozna troszke poklamac.ja juz zostalam nabrana przez siostre mlodsza :) milego dnia baz mdlosci bekania:) ja zjadlam ananaska z puszki ugryzlam go tylko i fuuuuj fuuuj ble.moze jednak cos innego wepchne do brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×