Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Poprosze sól + ketchup :D ja ostatnio tylko chodze i obsluguje swoich mezczyzn..mlodszy synek zjadł, starszy zjadł, mąz zje pozna kolacje..jeszcze jeden facet i padne :D dlatego przydałaby się jakas mała gospodyni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooooooooooooo ja dopiero wstałam - jak mały niedźwiadek:9 ale frytki nie powiem...zjem z miłą chęcią:) czemu podejrzana? i po co Wam lupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooooooooooooo ja dopiero wstałam - jak mały niedźwiadek:9 ale frytki nie powiem...zjem z miłą chęcią:) czemu podejrzana? i po co Wam lupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooooooooooooo ja dopiero wstałam - jak mały niedźwiadek:9 ale frytki nie powiem...zjem z miłą chęcią:) czemu podejrzana? i po co Wam lupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooooooooooooo ja dopiero wstałam - jak mały niedźwiadek:9 ale frytki nie powiem...zjem z miłą chęcią:) czemu podejrzana? i po co Wam lupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko sorki ale nie wiedziałam, że tyle razy się to wyśle:( bo miałam prpblemy na kablu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzień Dobry Wszystkim! 🌻 Wstajemy kochane ładna pogoda,słonko świeci pięknie -grzech leżeć w łóżku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł, no ja jestem, już po spacerze z psem w parku, dotleniona gotowa by stawiać czoła problemom codziennego życia hhehhe Pogoda cudna, zielono zaczyna być, aż chce się żyć!!! Tylko tak mi się i wesoło i przykro zrobiło jak widziałam tyle szczęśliwych mamuś z wózkami w parku... mam cichą nadzieje (jak co miesiąc), że może i u mnie zagości to szczęście, Miłego dnia kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki wiem ,że jest cieplo i ładnie świeci słońce ale jakieś oznaki życia z waszej strony by się przydały:) Bysia jak tam u lekarza było? Tula to chyba na wygnaniu? Podobnie jak Miumiumiu gdzieś przepadła?!Pewnie siedzi wtych swoich rabatach i sie grzebie w ziemi-robaczki prosze zbierac dla mego męża na ryby ;) Zapamiętasz pewnie znów nie ma łącza z internetem :) O wlasnie a DeeDee co z tobą? Desperate, Maryam burzy piaskowej nie zapowiadali wychodzcie z ukrycia ;) Anna i Aniaj-a i u was cisza! Ivoon dzien wagarowicza już był prawda? A one wszystkie się gdzieś rozeszły..................................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo miałamdłłłłłłłłłłłłłuuuuuuuuuuuuuggggggggggggiiiiiiiiiiiiiiiiiii dzień w pracy,ale już jestem na swoim stanowisku :) dzisiaj ja sprzątam pokład :) no właśnie................a gdzie reszta???????? odezwać się no !!!!!!!!!!!!pozdrowionka :) i meldujcie się Laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) dzis ja zaczynam odczuwac delikatne mdlosci, poza tym wciaz latam za maluchem. Ale jest tak slodki i kochany, ze szkoda gadac :) jutro jade kupic buty i cos do ubrania na wesele :) nienawidze zakupow!!! teraz ide zmienic malemu pampersa bo cos czuc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KochANE obecna !!!!! późno bo późno ale ważne ze jestem. Rano szykowanie do budy gabi, potem męża do fabryki no i ja sie zajełam sobą :D niestety wszytsko mi teraz zajmuje dużo czasu , zani ja sie wygrzebałam z tej łazienki to było prawie południe a tu włosy wysuszyć a to je wyprostować itd ale ja sie przy tym zmęczyłam, jakbym 10 godz w pracy siedziała. Potem do lekarza....wszystko ok badania w normie...synus rośnie juz ma ponad 3cm, serducho bije jak szalone :D Dzisija miałam juz normalne USG nie od strony zawieszenia :D Reszty nie ma bo albo sie kocha albo wisi za burtą :D U mnie z dolegliwościami bez zmian ...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sobie znów drzemeczkę uciełam:0 a teraz coś zjem:) Byśka Ty znów o jednym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! szefowo racje mialas u nas burza piaskowa+ 40 stopni i sily na nic nie mam! znowu bedzie trzeba kurze scierac 😠 moj dostal wyplate takze niedlugo idziemy do zielarki! moze jutro mi sie uda, ale musze zobaczyc czy moja szwagierka ma czas isc ze mna(jako wsparcie +tlumacz) wlasnie wrocilam z knajpki, bylam z moim jesc lody! wtrynilam cale pol ananasa z roznymi innymi owocami i lodem waniliowym- pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate ja wcięłam żywego ananasa, bez lodzików :D a u nas piękna cieplusia pogoda :) wreszcie widać wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem .Pracy mam ostatnio troche duzo ostatnio i padnieta chodze. Juz za pare dni jade do domkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!! I w koncu odwiedze ginekologa. Myslicie ze to dobry pomysl zrobic sobie badania na hormony? Bysia,ty sie znasz na tych sprawach,mozesz mi napisac cos na ten temat? Bardzo Cie prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) i ja jestem. u mnie ostatnio dużo pracy i mój dzień wygląda tak, że rano od jakiejs 7 do 9 probuje dojsc do siebie, walcze z mdlosciami, jem sniadanko, maluje sie, przebieram 15 razy, a w przerwach muszę poleżeć i doprowadzić swój żołądek do porządku bo nadal szaleje jak w czasie sztormu :( Brzuszek mam całkiem konkretny i myślę, że w pracy wiele osób już się domyśla co i jak, ale ja siedzę cicho w tym temacie i się tylko uśmiecham. Nie chcę jeszcze mówić, po co zapeszać. A tak to wyglądam, jakbym się w święta przejadła :P Ale staram się dbać o siebie, dzisiaj nawet założyłam spódniczkę i butki na obcasie, a co! :) A po pracy to szybko coś zjeść i spaaaaaaaaaaaać. Dzisiaj spałam od 18tej do 22, czyli 4 godziny ciurkiem. Zjem coś i... znowu idę spać!!! Bysia, cieszę się, że z badaniami wszystko ok!!! te nasze synki to idą łeb w łeb :) I jeszcze z newsów, to kupiłam sobię oliwkę J&J i będę się smarować, niech będzie :P a cycki to mam takie, że normalnie mogłabym z nich chyba strzelać... he he :) ale całe są w żyłach! u Was też? Ivoon - Ty to masz kurdę melodię do tego sprzątania!!! :) jak ja bym tak chciała... a ja nie mam siły ruszyć ręką a ni nogą :( i mam taki bajzel w domu, że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzien Dobry Wszystkim!!! 🌻 Jak pokrzycze to wszystkie z zarośli wychodza :) Musze wam powiedziec ze od paru dni nachodzi mnie taka spiaczka ze szok! Ja rano oczu otworzyc nie dam rady ale jak juz wloze zapaleczki :D to dzionek zleci. Tula tez mam zylki ale jeszcze za ostro sie nie rzucaja w oczy bo mam dosyc ciemna skore (ale ja je widze i mezus tez :) wiec sa ) A tak na marginesie to coraz cieplej sie robi................................ wiosna ,wiosna ,wiosna ach to ty.........................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski wczoraj rozłożyło mnie na całego...kibelekbył mój do 24, i w końcu głodna zasnełam. Teraz też kiepawo u mnie :-( Zapamietasz jesli chodzi o hormony to warto zrobić prolaktyne na czczo i po obciążeniu, i hormony tarczycy tylko nie wszytskie i teraz nie pamiętam które dokładnie. Sprawdze i napisze ci. Sprawdze i napisze Ci jeszcze dokładnie kiedy które hormony powinno sie robić tzn w którym dniu cyklu. Tulcia fajnie ze jestes ❤️ mam nadzieje ze bedzoiesz czesciej do nas zaglądać bo troche nam ciebie brakuje. Rosna te nasze chłopy i coraz bardziej dokuczakją. maryam ty masz chyba dzis usg...pisz kobieto jak tam było ❤️ Ivonn kiedy testujesz :p miumiu co sie z tobą dzieje ??????? SZEFOWO ❤️ jak tam pizza wczorajsza zaklimatyzowała sie ????? desperate powycierałas kurze kochana..jak tak to wracaj do nas !!!!! DeeDee a jak u Ciebie ..pewnie juz lato jak u nas wiosna ......kochana jade do ciebie !!!!!!🌼 kamcia, aniaj jak tam u Was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski wczoraj rozłożyło mnie na całego...kibelekbył mój do 24, i w końcu głodna zasnełam. Teraz też kiepawo u mnie :-( Zapamietasz jesli chodzi o hormony to warto zrobić prolaktyne na czczo i po obciążeniu, i hormony tarczycy tylko nie wszytskie i teraz nie pamiętam które dokładnie. Sprawdze i napisze ci. Sprawdze i napisze Ci jeszcze dokładnie kiedy które hormony powinno sie robić tzn w którym dniu cyklu. Tulcia fajnie ze jestes ❤️ mam nadzieje ze bedzoiesz czesciej do nas zaglądać bo troche nam ciebie brakuje. Rosna te nasze chłopy i coraz bardziej dokuczakją. maryam ty masz chyba dzis usg...pisz kobieto jak tam było ❤️ Ivonn kiedy testujesz :p miumiu co sie z tobą dzieje ??????? SZEFOWO ❤️ jak tam pizza wczorajsza zaklimatyzowała sie ????? desperate powycierałas kurze kochana..jak tak to wracaj do nas !!!!! DeeDee a jak u Ciebie ..pewnie juz lato jak u nas wiosna ......kochana jade do ciebie !!!!!!🌼 kamcia, aniaj jak tam u Was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski wczoraj rozłożyło mnie na całego...kibelekbył mój do 24, i w końcu głodna zasnełam. Teraz też kiepawo u mnie :-( Zapamietasz jesli chodzi o hormony to warto zrobić prolaktyne na czczo i po obciążeniu, i hormony tarczycy tylko nie wszytskie i teraz nie pamiętam które dokładnie. Sprawdze i napisze ci. Sprawdze i napisze Ci jeszcze dokładnie kiedy które hormony powinno sie robić tzn w którym dniu cyklu. Tulcia fajnie ze jestes ❤️ mam nadzieje ze bedzoiesz czesciej do nas zaglądać bo troche nam ciebie brakuje. Rosna te nasze chłopy i coraz bardziej dokuczakją. maryam ty masz chyba dzis usg...pisz kobieto jak tam było ❤️ Ivonn kiedy testujesz :p miumiu co sie z tobą dzieje ??????? SZEFOWO ❤️ jak tam pizza wczorajsza zaklimatyzowała sie ????? desperate powycierałas kurze kochana..jak tak to wracaj do nas !!!!! DeeDee a jak u Ciebie ..pewnie juz lato jak u nas wiosna ......kochana jade do ciebie !!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1984
witam.czy moge przylaczyc sie do rozmowy.nudze sie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1984
wprosilam sie to troszeczke o sobie napisze.o brzuszek staralismy sie cale 3 lata z mojej winy niestety trwalo to tak dlugo.brak wlasnego jajeczkowania.ale stal sie cud na tescie w piatek przed swietami pojawily sie dwie piekne kreseczki test robilam 3razy az wkoncu uwiezylam.bede miala dzieciatko jestem bardzobardzo szczesliwa juz tracilam nadzieje.moj przyszly maz wiezyl z podwojn sila.nikt nie wie,dziwnie sie o tym pisze ale lekarz prosil abym siedziala cichutko do pierwszego usg a bedzie to 15 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Fasolinki:) Tulka ja dopiero dzisiaj zabieram się za sprzątanie, coś Ci się pozajączkowało Kochana:) JLo trzymaj się i oby jak namniej mdłości dzisiaj:) Bysiu nasza Kochana trzymaj się dzielnie:) do testowania mam jesio troszkę czasu...dzisiaj dopiero 22 dzień cyklu....więc podchodzę do tego bez emocji na emocjach :D Maryam czekamy na wieści od Ciebie:) a gdzie reszta dziewczynek?? Basia1984 witamy w naszych srkomnych progach i gratulujemy Fasolci:) całuski dla wszystkich:) lllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeccccccccccccccccccccęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę sprzątać bo za 2 godzinki idziemy oglądać większe mieszkanie :D trzymać kciuki Laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1984
dziewczyny od kiedy powinnam zaczac smarowac brzuszek aby rozstepy sie nie pokazaly jestem chyba w 4 tyg.i co mam zrobic z pomaranczowa skorka bo chociaz waze 50kg to dopadlo mnie.jakies cwiczenia moze znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia 1984 witaj na naszym statku i GRATULUJE!!! Bysiu pizza sie strawiła bez wiekszych rewelacji dzis mnie mdli ale juz troche mniej-no ale jeszcze moze sie rozkreci(oby nie). Ivoon z testem poczekaj jeszcze kochana najszybciej to mozesz go zrobic w tydzien po terminie spodziewanej@- bedzie dobrze:) Maryam pisz kochana jak malenstwo ❤️ Tulcia przystopuj troche nie sama praca czlowiek zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia w ciazy zostaw celulit w spokoju wiekszosc kobiet go ma i zyje.Ja tez jestem szczupla i tez go znajde u siebie ale nie biore tego za bardzo do glowy- bo i po co sa wazniejsze rzeczy. Jesli chodzi o rozstepy to ja dopiero zaczynam sie smarowac a jestem w 15 tygodniu w poniedzialek zaczynam 16tc.Mysle ze to zalezy tez czy juz zaczynasz tyc jesli tak to mazesz sie smarowac. Ja na poczatku schudlam sporo przez mdlosci i dopiero waga mi stanela wiec mysle ze juz zaczne tyc a i brzusio juz zaczyna wylazic i dzinsy sa ciasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×