Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tuleńko ale fajniutko:) cieszę się, że z maluszkiem wszystko w porządku:) ściskam Was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... no i powrót do normalności po świętach, z tym, że bardziej energicznie trzeba, żeby spalić te wszytskie kalorie świąteczne :-) Cieszę się, że wszytskie fasoleńki rosną jak na drożdżach. Tak sobie myślę, że nawet się nie obejrzymy a brzuchy już będą ogromne i za chwilkę poród, ten czas ciąży mija strasznie szybko!!!! aniaj witaj i gratuluję fasolinki!!! ja byłam u siostry na święta, piw\\erwszy raz widziałam jej małą córeczkę - urodziła w lipcu zeszłego roku. Mój mąż bardzo ją polubił i w drodzxe powrotnej powiedział, że \"fajna jest ta mała\" hahaha z jego ust to naprawdę wiele jeśli chodzi o te tematy. I to sam tak od siebie :-) Che mieć dziecko tak samo jak ja, ale jest tym typem faceta który nie papla o tym non stop. No nic, ja muszę szykować się do pracy. Trzymajcie się i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Tulcia cudnie ze wszytsko ok i ze przybierasz na wadze mimo sztormów. Dzidzia tez rośnie jak na drożdżach ....niedługo pójdziesz na usg za dwa miesiące np i usłyszysz od lekarza ze dziecko ma już 30 cm ihhihi Kamcia witaj po świetach.....faceci tacy są nie czuja bluesa pod tym względem. Oczywiście nie wszyscy ale chyba wiekszość. U mnie jak wczporaj wieczorem zaczął sie sztorm tak ciagne i dziś fuuuu, już sie zmęczyłam. Ide w piatek do lekarza to poproszę o tabletki przeciwwymiotne. Przestał mnie całkowicie bolec brzuch i nie ciągnie mnie juz nic i oczywiście robie juz z tego wielkie halo ze juz jest coś nie tak.Byle do piatku. A Was dziewczynki bola jeszcze brzuszki ? doszły wam jakies inne objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Tula ciesze sie ze wszystko jest OK! :) Bysiu mnie to caly czas brzuch bardzo malo pobolewal (ani razu jeszcze nie bralam tabletki i niech tak zostanie)Bardziej mnie bolal w pierwszych tygodniach niz teraz.Obecnie czuje bardziej takie rozpychanie (wieczorem glownie)i moze raz dziennie jakies klucie( w sumie ze 2-3minuty)Aha i wydaje mi sie ze czuje moje malenstwo❤️ jak sie rusza(to takie uczucie jakby bardzo male babelki powietrza przesuwaly sie w srodku w brzusiu) to jest slodkie❤️.No ale nie jestem pewna czy to jest to-mam nadzieje ze tak a mam to od niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, mnie brzuszek boli praktycznie codziennie, raz mniej raz wiecej, ale pytałam wczoraj lekarza i powiedzial, ze to normalne w przypadku osob, ktore tak jak ja, siedza godzinami przed kompem. Na bole zalecił leżenie i nospę, ale powiedzial, ze ogolnie te bole, ktore ja mam (wiec moze Ty tez) nie są groźne dla dzidzi, tylko sygnalizują zmęczenie mojego organizmu :) więc to bardziej znak dla mnie, żebym odpoczęła i poleżała przez kwadrans, albo poszła na spacer. JLO - no patrz.... ja też czuję takie pęcherzyki powietrza :D to znaczy czułam w święta - baaaardzo fajne uczucie :) a jak już Mały będzie duży... to dopiero będzie szał, oglądać te wystające piąstki i stópki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! :) Ja od rana w ruchu, dzidzia daje mi duzo energii! Na obiad zrobilam pyszna pizze z ananasami, mniam pychota! Mam super przepis, zamieszcze jesli któraś z Was chce :) Buziaki dla Waszych malenstw :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszna pizza :) Składniki: CIASTO: - mąka - 3 szklanki - drożdże - pół kostki - olej lub oliwa z oliwek - 5 łyżkek stołowych - woda - 1 szklanka - płaska łyzeczka soli i pół łyżeczki cukru CIASTO Mąkę przesiać, dodać sól i cukier, dodać olej lub oliwę, wkruszyć drożdże, wymieszać i dodać wodę. Zagniatać ok 10 min., im dłużej tym ciasto lepsze. Po wyrobieniu ciasta włączyć piekarnik, a ciasto ma się nie lepić do rąk, można je podsypywać mąką w czasie wyrabiania, ciasto należy rozciągnąć do formy (starcza na blachę od piekarnika) i ułożyć na posypanej mąką blasze, niech sobie kilka minut rośnie jak chce- tak trzymać aż piekarnik ma 200 stopni (ma mieć 250) (mozna posmarowac brzegi jajkiem wtedy nie wysycha i ma rumiana skórkę) Posmarowac wierzch sosem. Przepis na sos: pół słoiczka koncentratu pomidorowego (np. pudliszki z ziołami - chyba, że znacie jakiś mniej kwaśny), 1/4 szklanki soku pomidorowego , płaska łyżeczka bazylii, płaska łyżeczka oregano, pół szczypty tymianku (chyba, że ktoś nie lubi, ale nie warto ryzykować z większą ilością), pół łyżeczki ziół prowansalskich, 2 szczypty soli, czubata łyżeczka cukru, 2 łyżki oliwy, trochę świeżo mielonego pieprzu (nie wiem dokładnie ile, ale kręcimy dwa razy młynkiem i jest ok :) ), pół płaskiej łyżeczki ostrej papryki w proszku, pół płaskiej łyżeczki słodkiej papryki w proszku. Wszystko wymieszać i gotowe Ciasto z nałożonymi składnikami piec 7-8 min. (w zależności od grubości dodatków na pizzy) w piecu o temp 250 st. C. Następnie wyciągnac blachę i dopiero posypac utartym żółtym serem. Szybko z powrotem do pieca na 3 do 4 min. I wszystko. Moje ulubione składniki: Ananasy w kostkach (cała puszka) i z pięć plasterków szynki oraz puszka kukurydzy (sera kupuje 10-15 dag w całości do starcia) Smacznego dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! nie odzywalam sie bo nie mialam czasu ani energii na pisanie bo mimo ze zaczynam lepiej sie czuc to nadal mam wymioty, jesc nie moge itd :o ale energii mi przybywa z dnia na dzien.. bylam u lekarza w sobote, zbadala mnie i stwierdzila ze wszystko jest w porzadku. USG mam w ta sobote :) Tula ciesze sie bardzo ze Twoja dzidzia rosnie zdrowo :D oby tak dalej :D przekaz jej buziaki od forumowej ciotki ;) Przez swieta, ktorych tutaj nie mialam narobilam sobie ochoty na polskie jedzonko :D ale w maju do polski hurrraaaaaa wiec sobie odrobie :D aniaj co do tej pizzy na pewno przepis swietny ale ja mam jeszcze inny: -idziemy do pizza hut tudziez innej pizzeri, zamawiamy pizze, czekamy 15 minut, jemy :D mmmmmmmmmmm pycha :D nie wiem jak Wy ale ja przez ta ciaze i ciagly brak energii zrobilam sie strasznym leniwcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąż lubi gdy dla niego gotuję dlatego wolę zrobic cos sama czasem ;) no i mając w domu 15- miesiecznego urwisa trudno wyrwac sie do knajpy :D no i drogi przyszłe mamy Was tez to czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie poleguje kochane bo zjadłam kanapke z KFC i teraz cierpie z tego powodu. Cholerka zrobiła bym taka pizze ale nie mam piekarnika :-( maryam przepraszma ze cie tak zostawiłam na gg ale wczoraj prowadziłam wojne o komputerz gabi i jak ja siedziłalm to ona stała i mi jeczała zebym dała jej pograć 😠 Ja niestety podobnie jak maryam zero powera tylko tyle co wiem ze musze zrobic koło gabi a tak to nic w sumie nie robie próvcz wczorajszego dnia bo nawet obiad zzrobiłam :D Tulcia jeszcze chwilke ipewnie przestanie Cie boleć brzunio i wiem że to normalne z tym brzuchem ale nie lubie jak cos mi za długo dokucza :-( JLO to jeśli to ruchy twojego skarba to bardzo wczesnie je poczułaś ...super masz ja uwielbialm to uczucie....nawet jak gabi miała juz mało miejsca to i tak specjalnie ja budziłam zeby sie poruszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! U mnie zaczal sie nowy miesiac prob.Czarno to widze. Brzuch mi urosl ostatnio ale to raczej przez swieta :D Ale wam fajnie z tymi babelkami!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia nie ma sprawy 👄 ja tez dzis nawet obiad zrobilam ale za duzo wysilku do tego nie wlozylam natomiast jak juz zjdalam to poczulam zmeczenienie jakbym conajmniej wrocila z Mount Everest :o ale to spanie i lezenie juz mnie tez meczy!! Poza tym to brzuch mi rosnie a od tygodnia czuje uwaga!! laskotki w macicy :D:D JLo mialas tak?? Tula?? pojutrze zaczynamy 13 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 15tydzien sie zaczyna to co odczuwam od 3 dni tzw. babelki wydaja mi sie ruchami -choc do konca nie jestem taka pewna ze to jest malenstwo❤️ ale uczucie odlot :)Wiem ze to dosyc wczesnie by bylo jak na pierwsza ciaze ale tlumacze sobieto tym ze jestem bardzo szczupla i tluszczyk mi nie przeszkadza to poczuc:D.Wyczytalam tez ze jest to mozliwe- wiec czemu tak nie myslec? Maryam raz czy dwa czulam takie laskotanie jakby piorko i bylo to w ok.13tyg. Uwielbiam pizze i pewnie wyprobuje przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętasz jesteśmy obie na placu boju więc nam raźniej kochana:) Fajciutko się czyta te \"Wasze problemy\"...takie słodziutkie to jest:) idę poleniuchować, bo w pierwszym dniu pracy po przerwie świątecznejn dzieciaki dały popalić:) cąłuski dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym bąbelkowaniem to musi być cudowne uczucie!!! A potem już czyste ruchy dziecka, ja tego nie mogę się okropnie doczekać, tak ciekawi mnie jak to jest jak od środka ktoś ci w pęcherz czy inny narząd daje kopniaki :-) ja zmykam poruszać się troszkę w takt muzyczki, porobić parę skłonów, bo w święta dałam czadu i mam wyrzuty teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się melduję, dziś wstałam wcześnie i już nawet śniadanko jem. Dziś jakoś słodko, bo z dżemkiem i kawusia zbożowa. Zabieram się teraz za sprzątanie, do pracy chodzę popołudniami więc ranki jako tako mam zawsze wolne, chociaż wolałabym normalny system pracy, czyli wstaję, idę do pracy, wracam z pracy, obiad i wolny wieczór. Jak bulgotniki w brzuszkach?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Czesc Dziewczynki! 🌻 Kamcia zwarta i gotowa -OK :) A reszta babek gdzie sie podziewa? Ufffffffff myslalam ze juz sobie poszly (mdlosci) a dzis co-niespodzianka juz sa :o Babelki byly wczoraj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć lejdisss szefowo mnie też od rana meczy 😠 i teraz tez czuje ze napisze posta i pobiegne wychylic sie za burte 😠 nawet nie mam siły pisac wiec odmelowuje sie i pokażen sie jak sztorm minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwa:) ja właśnie wróciłam pracy i stwierdzam, że dziwnie się czuję:( jakoś mi źle i chce mi się spać więc utnę se komarka:) pysiaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam wlasnie na obiad kurczaka niby nic dziwnego ale to moj pierwszy kurczak od 3miesiecy :) Marnie mi to jedzenie szlo ale zjadlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bysia za ten link, super sprawa..oboje z mężem nie moglismy oczu oderwac od kruszynek!!! a moja jeszcze taka malenka i mam czas na te bąbelki :) NA WSZYSTKO PRZYJDZIE CZAS! buziaki w brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ivoonnn konbiecznie bedziemy miały cie teraz na oku :D A do mnie jedzie makaron z sosem carbonare i spaghetti :D Ciekawe czy sie zaklimatyzuje to jedzonko w moim brzuszku :D A jeśli chodzi o ruchy to ja pierwszy raz tak pożadnie poczułam ja w 18 tyg. :D to był niezły bajer..bo leżałam na plecach i tak mi coś pod skóra na brzuchu przejechało ale byłam w szoku ihhiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×