Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość basia1984
czytam wasze wypowiedzi aby byc w temacie o waszych dzidziach widze tez ze macie wielkie wsparcie u siebie na wzajem.chcialabym juz miec wiekszy brzuszek widzialam zdjecie Bysi wyglada przepieknie moj widac jak chodze w majteczkach troszke odstaje i to jest piekne w byciu kobieta.pozdrawiam.ale mnie mdli caly bozy dzien sie mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam tan ból,ale z czasem przywykniesz- zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Basia :) Ty bedziesz chyba najblizej mojego terminu :D ja dzis szybko obskoczylam sklepy no i buciki i sukienka czeka na nastepna sobote :) mysle, ze nie utyje?! przynajmniej bede sie pilnowac! bo szkoda byloby wlozonych pieniedzy ;) cos mam z ta ciaza ze szybko szybko nabieram cialka chociaz nie obzeram sie hmmm... a jesc musze! buziaki kochane-milego weekendu :) Aha...co do smarowania sie...to oliwka naprawde wystarczy, szkoda kasy na inne specyfiki ktore nic a nic nie dzialaja!!! tylko duzo kosztuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1984
przywykne ja powinnam zamieszkac w toalecie.jeszcze przeziebienie mnie meczy boli glowa .dzieciaczki w pracy mnie zarazily bo pracuje w przedszkolu.a ostatnio tak ciociunie obcalowaly.mam brac na glowe pyralginum ale boje sie ze malenstwu zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do srodkow przeciwbolówych- to lekarz w ostatniej ciazy wręcz zachecal mnie bym brala apap- ja jednak wolalam pocierpiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1984
anja a ty ktory tydzien?masz sile po sklepach skakac?ja to nawet o tym myslec nie moge bo sie mecze?;)pozdrawiam i witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek skoncze szosty tydzien, w srode-czwartek ide do lekarza :) wtedy ostatecznie bede wiedziec co i jak. Ale co do ciąży to nie mam wątpliwosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichky
heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia to my kumpele po fachu:) ja \"nauczanką\" jestem :D lecimy oglądać to mieszkanie:) dam znać co i jak za jakąś godzinkę:) bużki dla sztormiaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1984
ivoon ja pracuje od miesiaca i dziewczynki wiecie ze moje miejsce pracy to bardzo smutne miejsce.jestem przedszkolanka w domu samotnej matki.dzieciaczki zaniedbane smutne,a kobiety po przejsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1984
anjaj to super bedziemy sobie opowiadaly jak nasze fasolinki rosna.a gdzie wybierasz sie w sobote ze kreacje kupowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo, w mojej sytuacji nie mam wyjścia - musze pracowac. Inaczej będziemy z dzieckiem spać pod mostem, jak się urodzi :( ale na szczęście mogę pracować i mam gdzie, więc trzeba zacisnąć zęby, uśmiechnąć się i iść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ja pracuję w szkole integracyjnej i też nie ma lekko....dzieciaki są różne....a pracuję już 9 rok więc bagaż doświadczeń jakiś tam mam:) Słuchajcie mieszkanko jest piękne...właściciele zrobią remoncik i od nowego roku się możemy wprowadzać:) jjjjuuuuuuuuuupppppppiiiiiiiiiiiiiii:) już nawet pokoik dziecięcy zaplanowałam....teraz dzidzia tylko potrzebna:) buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zjadłam dzis schabowego, nawet mi smakował :D Basiu witaj na pokładzie 🌼 i gratuluje nowego życia pod serduszkiem 🌼 ivonn super ze mieszkanko wam sie podoba...za pare dni testujesz wiec może dzidzia będzie ❤️ Tulcia jestes bardzo a to bardzo dzielną babeczką ❤️ i dasz rade ze wszystkim ❤️ A co porabia nasza szefowa ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie dziewczynki, witam nowa forumowiczkę i gratuluję fasolki. ja mam dziś rodzinkę więc nie miałam jak wejść, teraz chwika oddechu i idę się szykować odwiedzić koleżankę któa za dwa tygodniema termin produ, jest ogromna i opuchnięta i mówi na siebie \"Fiona, żona Shreka\" hehe kochana jest ale szczerze jej współczuje i chciałabym żeby już urodziła. no nic ja zmykam się szykowac buziaki miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa pozbywala sie zbednych wlosow :) A tak to mdlosci mam zdecydowanie miejsze niz wczoraj-no kiedys musza sobie pojsc :) Tulcia jestes super babka i dasz rade a pieniedzy nigdy nie ma sie tyle zeby starczalo na wszystko-bo im wiecej masz tym wiecej wydajesz. Powiem Wam,ze szykuje mi sie weselicho mojej najmlodszej siostry co prawda za rok w sierpniu.Robia w tym samym lokalu co i ja mialam swoje.A wiec mowie do swego meza ze zrobimy sobie czesc 2 z naszego wesela. ;) ..... oj bedzie sie dzialo................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa pozbywala sie zbednych wlosow :) A tak to mdlosci mam zdecydowanie miejsze niz wczoraj-no kiedys musza sobie pojsc :) Tulcia jestes super babka i dasz rade a pieniedzy nigdy nie ma sie tyle zeby starczalo na wszystko-bo im wiecej masz tym wiecej wydajesz. Powiem Wam,ze szykuje mi sie weselicho mojej najmlodszej siostry co prawda za rok w sierpniu.Robia w tym samym lokalu co i ja mialam swoje.A wiec mowie do swego meza ze zrobimy sobie czesc 2 z naszego wesela. ;) ..... oj bedzie sie dzialo................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa pozbywala sie zbednych wlosow :) A tak to mdlosci mam zdecydowanie miejsze niz wczoraj-no kiedys musza sobie pojsc :) Tulcia jestes super babka i dasz rade a pieniedzy nigdy nie ma sie tyle zeby starczalo na wszystko-bo im wiecej masz tym wiecej wydajesz. Powiem Wam,ze szykuje mi sie weselicho mojej najmlodszej siostry co prawda za rok w sierpniu.Robia w tym samym lokalu co i ja mialam swoje.A wiec mowie do swego meza ze zrobimy sobie czesc 2 z naszego wesela. ;) ..... oj bedzie sie dzialo................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa pozbywala sie zbednych wlosow :) A tak to mdlosci mam zdecydowanie miejsze niz wczoraj-no kiedys musza sobie pojsc :) Tulcia jestes super babka i dasz rade a pieniedzy nigdy nie ma sie tyle zeby starczalo na wszystko-bo im wiecej masz tym wiecej wydajesz. Powiem Wam,ze szykuje mi sie weselicho mojej najmlodszej siostry co prawda za rok w sierpniu.Robia w tym samym lokalu co i ja mialam swoje.A wiec mowie do swego meza ze zrobimy sobie czesc 2 z naszego wesela. ;) ..... oj bedzie sie dzialo................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW jak poszlo to na MAXXXXXXXXXXXXXXXXXXAAAAAAAAAAAA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowo tez sie cos rozpisałaś :p kurcze mi podobnie jak Tobie też sie szykuje wesele mojego męża siostry ale jakos nie moga sie zdecydować gdzie je zrobic ...on jest z Chełma ona z Mazur a najtaniej wychodzi w Wa-wie i w sumie to najsprawiedliwiej bo po środku :D Dobre Kamcia z ta Fiona ...a le powiem szczerze niech sie cieeszy że nie ma terminu np na lipiec bo wtedy to sie dopiero puchnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej forumowiczki, ja tu tak na chwilke bo juz jestem na dwóch forach o podobnej tematyce, a konkretnie, hehe Nowy Rok zaczął mi sie cuudnie, 6 stycznia chyba to było, no i nowe zycie we wrzesniu na swiat przyjdzie. Gratuluje wszystkim ciezarówkom. Co do mdłości, ja sie męczyłam strasznie, rano i wieczorem az do 12 tygodnia, potem tylko wieczorem, a od tygodnia mam spokój, także głowa do góry, wszystko da sie przejsc :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubba gratulacje....masz w sobie coś bardzo cennego ..drugie zycie gratulacje🌼 Powodzenia na następne 6 miesiecy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1984
kiedy powinnam powiedziec rodzince ze jestem w ciazy.powinnam poczekac do pierwszego usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki mam już swój komputer ale znowu nie mam do was numerów gg :-( nie chce znowu popełnić jakiejś gafy wiec odzywajcie sie do mnie a ja sobie zapisze Was 🌼 basiu to od Ciebie zależy kiedy chcesz powiedzieć ..ja swoim rodzicom i mężowi powiedziałam jak tylko test zrobiłam i wyszedł oczywiście pozytywny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Bysie w kwesti kiedy powiedziec-to zalezy od ciebie. OK, dziewczynki ja juz lece spac bo oczka mi sie kleja-dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Dziewczynki 🌻 Wlasnie jem sniadanie i nie jest to DANIO ale kanapki z wedlina (jak za dawnych dobrych czasow) ahhhhhhhhhhhhh co za smak! Moj Rumcajs ❤️ jednak ma czasem litosc nad matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj serek na śniadanko i 2 kawalki pieczywa chrupkiego i jakims cudem nadal mam to w zołądku, chociaż mdli mnie okrutnie... :P u mnie waga poleciała od wtorku 2 kg w dół :( dzisiaj od rana robię porządki w szafie i zanosze do piwnicy wszystko co za male, za ciasne, wywalam na śmietnik stare ciuchy, a jak skończe, to biorę przyjaciolke pod pachę i jedziemy zapełniać puste półki ciążowymi ciuszkami, a co! drugi raz w ciąży prędko nie będę, a mam dość łażenia w dresach i T-shircie non stop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula uwazaj co mowisz nigdy nic nie wiadomo kiedy drugie dziecko zapuka do drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szefowo.... niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że to może być moje jedyne dzieciątko... przynajmniej z tego samego ojca :( ale nic to! cieszmy się wiosną i ładną pogodą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×