Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

no mialam racje- wlasnie dostalam @ :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boli mnie brzuch- na zadna dzialke nie jade, tylko bede zdychac w domciu! dziewczyny czy wy tez te pierwsze 2 dni @ tak zle znosicie? mnie to okropnie brzuch boli i jestem nie do zycia- moglabym caly dzien w pizamie pochodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefostwo daje wolne dla wszystkich (tzw. plackowe-baby trza piec ;) ). ale i czasem sie meldowac a w poniedzialek obowiazkowo lac wode :D 🌻 🌻 🌻 Zycze tez Wam wszystkim -Zdrowia ,szczescia , pomyslnosci.W pierwsze swieto duzo gosci.w drugie swieto duzo wodt,to dla zdrowia i urody.Duzo jajej kolorowych,swiat wesolych oraz zdrowych-Sefowa,boss lub JLo74 jak kto woli.🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate ja mam niestety tak samo jak Ty :( odpoczywaj dużo i nic się nie martw kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki! Wcale o Was nie zapomniałam, ale po prostu moja doba ma za mało godzin ;) zakupy, przygotowania do świąt, w międzyczasie jeszcze wizyta u lekarza (do Bysi szczególnie, bo się pytałaś kochana - plamienia ustąpiły, ból brzucha też minął, robiłam USG i nasza dzidzia ma już 26mm!! 10 tydzień się zaczyna ;) nawet się już ruszała! piękne uczucie!), zaraz wyjeżdżamy do rodziny na święta (niedaleko poza Rzym - do Polski nie jedziemy niestety - dopiero na wakacje) :( Przesyłam Wam kochane życzenia Wielkanocne 🌻🌻🌻 \"Z okazji Świąt Wielkanocnych: miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.\" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 niezafasolkowanym - jak najszybszego zafasolkowania, a zafasolkowanym - jak najmniej dolegliwości ciążowych 👄 Będę po świętach :D ciao ciao dziewczynki, pozdrowienia z zaaaaapaaaaadaaaanego Rzymu !!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci spia, mąż zajęty to ja wpadlam zyczyc wszystkim przede wszystkim szczesliwych i rodzinnych Swiat!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja życzę Wam wszystkiego najlepszego na te Święta - niech będą radosne i rodzinne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(\\(\\......................../)/) (=\'.\')..MOKREGO....(\'.\'=)­ o( (\")(\")..............(\'\')(\'\') )o (\\(\\........................./)/) (=\'.\')..DYNGUSA ....(\'.\'=) o( (\")(\")..............(\'\')(\'\') )o .... to na jutro...................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate jestem cala mokra ;) Dziewczyny wstajemy od stolu ile mozna jesc?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po swietach :) Pustką i chlodem tu wieje, ja zajadam sie pysznym ciastem tesciowej (domowe wiec zdrowsze ;)) i popijam bardzo slaba kawę. Za tydzien lub dwa zamierzam isc do lekarza i potwierdzic nowinę. Biore sobie kwas foliowy i prenatal i pozwalam malenstwu spokojnie rosnac :) W ostatniej ciazy co chwile chcialam USG i badania, teraz jestem duzo spokojniejsza i nie szaleje..co ma byc to bedzie ! mam tylko dobre przeczucia :) Poza tym cera mi sie \"zepsula\", tez tak macie? mdlosci prawie wcale. Calkiem odmiennie przechodzę ten pierwszy okres, ale na pewno jeszcze sie zacznie :) Zycie jest piekne :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Anja - a w ktorym jestes tygodniu? ja na samym początku też nie miałam mdlości... ale jak się zaczęły pod koniec 5 tygodnia to mnie trzymają już drugie 5 tygodni a końca nie widać... :P ja jestem w pierwszej ciąży, i tak jak napisałaś, najchętniej bym biegała na usg co tydzień :P dzisiaj wlasnie ide i juz sie nie mogę doczekać!!!!!!!!!!!! zaraz Ci poszukam tabelkę, to się wpisz dziewczyno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki melduje sie ....przed chwilka znwou mi slasowało to co wam napisałam wrrrr 😠 U mnie spokojnie ..leniuchowałam całe święta i objadałam sie i za burta wisiałam i tak na przemian. Ogólnie spoko. Dziś sie super czuje twu twu nie chce zapeszać. Szefowo jak samopoczucie i dolegliwości ??? Tulcia zdawj relacje z wizyty u lekarza bo umieram z ciekawości ile juz mierzy Twój skarb aniaj super ze to juz Twoje trzecie dzieciątko. Moje drugie ale świruje bardziej niż z pierwszym. Z gabi w ciązy nie miałam dostepu do tylu informacji co teraz i pewnie dlatego właczsa mi sie mała panikara. Ja w piatek mam teraz wizyte i mam nadzieje ze zobacze swojego synusia ❤️ Dziewczyny ma ogórkową taka kwaśną ....zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak :) dzis wg kalendarza zaczyna sie 6 tydzien. Dlatego mam jeszcze czas na lekarza i pierwsze USG :) niech sobie male serduszko podrosnie ;) to trzecie dziecko, ale to najstarsze ma juz prawie 12 lat to naprawde nie wymaga az takiej opieki a raczej pomaga!! Studia skończyłam, pracowalam od 20 roku zycia i mysle, ze to trzecie dziecko to nie bedzie zadna patologia :D (tak wiele osob uwaza.) No i marzy mi sie ta córeczka... :) Najwyzej do 4 razy sztuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama nadzieje, ze dobrą tabele skopiuję :D STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............4 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................2 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ ........22.09 AGA............24............GDANSK............3........ ........24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ ........03.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2......... .......21.10 TULA............32...........WAW...............2........ ........23.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... .........25.10 ANIAJ...........30(1)........wlkp................3.................?..11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Fasolinki:-) melduje się pierwsza niefasolinka po świętach:) Właśnie wygrzebałam się spod góry talerzy po wczorajszej rodzinnej imprezie:) uffffffffff dobrze, że święta są 2 razy w roku hihihihi przytyłam chyba z 4 kilo po tym objadaniu:( teraz będę co chwilkę mężulka męczyć, żeby to zrzucić:) całuski dla Was i jak najmniej wiszenia za burtą, bo przez Was bardziej kołysa naszym stateczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao ragazze 🖐️ widzę, że nam forumowiczek przybyło! Cześć dziewczynki Aniaj, Kamcia83 🌻 U mnie po świętach - było super! Prawdziwie po polsku, bo i rodzina w 100% polska, chociaż za granicą. :D Dzisiaj codziennosć, chociaż jeszcze mam wolne - od jutra znowu work work work! ;) Odpoczywam sobie i się nie przemęczam ;) to mi najbardziej odpowiada ;););) A u Was? Najedzone? zadowolone? To fasolinkom jak najlepszego samopoczucia, a starającym się owocnej pracy (wiosennej) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie juz chyba bedzie coraz lepiej mdlosci odchodza w zapomnienie(mam taka nadzieje bo juz mnie nie mdli od 2dni ale musze uwazac co jem)Odkrylam na nowo smak miesa po 3miesiacach,ale cudo!!!Tlustym potrawom mowie NIE!Ogolnie tez nie najgorzej sie czuje najbardziej to bola mnie sutki a brzusio raz dziennie daje znac i to na chwile. A jak wasze samopoczucie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superowo, że czujesz się coraz lepiej nasza Szefowo:) Zuch Dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz witaski dziewczynki... ivoon w końcu święta są po to żeby sie najadać i tyć hiihih szefowo super ze już zaczy nasz funkcjonować jak dawniej...teraz tyllko jedz tyj i niech dzidzia rośnie. aniaj jaka patologia..trzecie dziecko daj spokój tzn że masz predyspozycje do tego żeby byc mamą trzeci i może czwarty raz hihihi tylko pozazdrościc. Tula hmm czy ty juz jesteś na fotelu u doktorka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia,. ale takie objadanie nie jest zdrowe :P w pewnym momencie to już tylko oczy jadły, a ręce wykonywały ich rozkazy :D żołądek mi posłuszeństwa odmawia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON jak zafasolkujesz to szybko zgubisz przez SZTORMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...tylko że zanim ja zafasolkuję to nastąpi kolejne wcielenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane laseczki, jestem już! Wszystko w porządku! wyniki badań krwi mam rewelacyjne i przytyłam kilogram przez 3 tygodnie mimo mdłości i wymiotów. Maluszek ma 3 cm i brykał podobno aż miło po ekraniku! Dzisiaj zabrałam Mamę, która pierwszy raz w życiu widziała USG i bardzo się wzruszyła :) 8 kwietnia idziemy na kolejne USG. Mój Dzidziuś jest nisko ułożony w podbrzuszu, a myślałam, że jest tam, gdzie mi brzuszek rośnie... czyli pod pępkiem, a tu niespodzianka :P hmmmm... Byłam też z Mamą na zakupkach i kupiłam sobie kilka nowych ciuszków CIĄŻOWYCH :) a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×