Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Witajcie kochane! miumiu nie martw sie ❤️ juz niedlugo na pewno zobaczysz wymarzone 2 kreseczki. Najwazniejsze zeby sie nie lamac i tak jak napisala Tulcia isc dalej do przodu :) desperate mam nadzieje ze i Ty w tym miesiacu zobaczysz 2 grube krechy :D Bysiu masz sliczny brzuszek :) wiecie ja mam dziewczynke ale tez mam pileczke i nawet mi sie moj brzuch podoba :P a juz zwlaszcza jak caly faluje od wybrukow malej ;) Tula tak sie ciesze ze w Twoim zyciu wszystko uklada sie pozytywnie :) Ja mam juz ciuszki na poczatek dla mojej corci bo to prezent od babci i dziadka ;) moja mama kupila wszystkie oraz posciel i zabieram to juz ze soba. Ech w sobote o 5 rano wysciskam juz mego meza ;) ❤️ Dla wszystkich dziewczyn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula- dziekuje za pocieszenie :) Ty naprawde jestes kochana, dzielna dziewczyna i to potwierdza to, ze KOBIETY SĄ NAPRAWDĘ SILNE!!! Ja przez wiele lat tez bylam sama ze swoim synkiem..lekko nie bylo, bo zawsze walka o byt!! i wiadomo, ze tu nie chodzilo juz tylko o mnie.. a teraz popatrz, mam super drugiego synka, trzecie malenstwo w drodze i super męża ;) i pamietaj,raczej nie odsuwaj ojca od coreczki (chyba,ze to jakis drań)!! no i niech pomaga! szczegolnie finansowo :P moj eks mąż bardzo dba o swojego pierworodnego i mi jest z tym baaardzo na rękę a dziecko zadowolone! Bysiu- Czaruś, sliczne imie :):):) ja za kazdym razem planowalam Cezarego, ale jak zwykle mialam jak najmniej do powiedzenia ;) Miumiumiu- nigdy sie nie poddawaj!! ja chce taka kulke u Ciebie zobaczyc jak u Bysi!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz koncze obiadek no i dostalam super wiadomosc, ze dzis na kolacje dostane pizze z pieca calkiem za darmo ;) od pizzerii ktorej prowadze ksiegowosc. Jak ja lubie takie niespodzianki :D no ale znow pewnie waga w gore:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Miumiumiu-uda sie i dla Ciebie zobaczysz:) Bysia -ladny brzusio:) a jesli chodzi o imie to tez OK!Ale powiem ze moj pies tak sie wabi. Maryam -mysle ze udal Ci sie pobyt w polsce:) A dla reszty dziewczynek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu🌼tak mi przykro,ale wiem ,że jesteś twarda kobitka i tak szybko się nie poddasz. Ja jeszcze czekam,ale coraz bardziej boli mnie brzuch i cyce rosną mi jak na drożdzach ,więc wątpię ,że tym razem się udało. Dzieki wszystkim,które trzymają za mnie kciuki,bo może jednak to coś da. Nie mówiłam Wam,ale w dzień kiedy będę testować(jak wcześniej ta czerwona małpa nie przylezie:( ),oprócz tego ,że jest Dzień Ojca,są też moje 40-te urodziny.Gdyby tak się udało to dopiero miałabym prezent.Taki na całe życie:) Pozdrawiam mocno wszystkie kobitki z naszego topiku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 68...bądź dobrej mysli..ja też jestem 18 plus VAT hehe 🌻 Ja nie daję za wygraną... jeszcze :P Ściskam Cię mocno i ciagle trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna i Miumiumiu-bedzie dobrze napewno zobaczycie dwie krechy na tescie!Trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas jesem dobrej myśli,ale boję sie nakręcać,żeby potem się nie rozczarować. miumiumiu🌼18 plus vat to piękny wiek dla kobiety:) Ja i tak czuje się młoda,bo nie ważne jak się wygląda,najważniejsze jak się czuję duchem,a w duszy ze mnie osiemnastaka bez vat-u hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczynki :) widzę, że za mną nie tęskniłyście :( wreszcie wygrsebałam się ze sterty papierzysków i z pełnym luzem mogę powiedzieć to cudowne słowo.... WAKACJE!!!!!!!!!!!!!jeszcze jutro tylko rozdam świadectwa a wieczorkiem świętujemy służbowo!!!!!! Miumiumiu nic się nie martw....nie ma się co zniechęcać, bo będzie dobrze:) Ty pewne na mnie czekasz co?? hihihihi anna6889 trzmama kciuki za brak @ :) kochane nasze brzuchatki mocno Was ściskam i strasznie się cieszę, że wszystkie Jagódki, Gabrysie i Czarusie i inne dzieciaczki są zdrowiutkie i piękniutkie:) idę odrabiać zaległości domowo-porządkowe i walczyć z wielką górą prasowania :D całuski dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ pustki:) to ja chociaz kropki zostawiam ...........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki mam już Gabi w domku i teraz dopóki nie wyjedzie to mam mały kinderbal :D ale kropeczki tez zostawiam....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................❤️ Odebrałam wyniki badać cukier idealny. mocz równiez morfo tez. U mnie zaraz bedzie burza :-o nie lubie ale może się ochłodzi trochę przynajmniej bo dzis jest strasznie gorąco. Zmykam do garów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KObitki! Ivoon -ale Ci dobrze masz juz wolne cale 2 miesiace:) No i masz wiecej czasu dla nas;) Bysiu ja nawe lubie burze ale gdy ja jestem w domku inna wersja odpada;) Ciagle mysle co by tu zjesc-maly glod to moj przyjaciel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj dla Was Kochane weekendowo moja ulubiona piosenka od jakiegoś czasu.... ❤️🌻 http://pl.youtube.com/watch?v=luIBrGyFNq0&feature=related Tak liczyłam, że jak wyjedziemy na te wakacje to może coś sie uda a tutaj... 17 lipca mam dostać @, a 15 mamy wyjechać...:( eh Miało być tak pięknie, a jest jak zawsze :P Nic... trzeba się wziąć i działać a nie smędzić...co nie ? :P:P Ufff, no i weekend nareszcie...znowu :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..Miumiumiu..przypomnialo mi sie, jak tez do niedawna liczylam te dni plodne i nawet na lodowce wisial wykres kiedy dopuszczac meza:D:D co ma byc, to bedzie i wszystko widocznie w swoim czasie ;) Titiyo-ladniutka piosenka moze to tez Ci sie spodoba? tak mi sie skojarzylo ze w podobnym rytmie http://pl.youtube.com/watch?v=J9KWLTjjRts sluchalam tego w okolicy poczecia mojego malenstwa ;)))) chyba nawet w ten dzien i stad sentyment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj 🌻 To liczenie trochę odbiera radość i spontaniczność...nie wtedy jak się chce tylko wtedy kiedy trzeba ...a jak się chce za często to też niedobrze...:P Fajny kawałek..nie znałam.... 👄 A gdzie reszta Dziewczynek...pewnie już weekendują . U nas właśnie popadało...i dobrze, nareszcie, bo mój ogródeczek mimo, że podlewałam ucierpiał...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dzisiaj piatek czyli jak zwykle obiad z rodzinka- dzisiaj u szwagra- ach jaka pyszna rybka z ryzem basmati i sosikiem- mniam mniam! strasznie bylo fajnie(wiecie tu jak sie rodzinka zbiera to jest nas okolo 30 razem z dziecmi :) ) takze wesolo jest :D a teraz na wieczor zrobilam pizze :P wlasnie pochlonelam kilka kawalkow- pycha z tunczykiem +cebulka :D anna- trzymam kciuki:) miumiumiu- nie martw sie! popij moze ziolka, co? ivoon- no fajnie, ze juz masz wolne :) moze chcialabys sie tutaj przeniesc co? tutaj rok szkolny skonczyl sie miesiac wczesniej a zaczyna sie miesiac pozniej niz u was :) maryam- milego lotu! aniaj ❤️ jlo❤️ tula❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Lejdis! Szefostwo juz sie podpisalo a reszta jesli liczy na premie to podpisyawc sie prosze;) Miumiumiu-fajny kawalek:) Desperatka -jak zwykle je i je po rodzinie -o komu dobrze:p A ja mam weekend w samotnosci moj pojechal do Olecka i wraca w poniedzialek:o Tulka -dzieki za 2w1.mala podobna do Ciebie ten sam nosek:) Maryam -jak tam lot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! wpadlam po premie ;) chociaz weekend ...to moj mąż pracuje i dzis i jutro.. wiec mam czas na kompa...;) wczoraj bylam ze swoimi facetami na dzialce i zebralismy cale mnoooostwo truskawek!!! wielkie piekne soczyste i czerwone! dzis bede probowac piec :D a robie to niezmiernie rzadko! wiec bedzie cud jak cos mi wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj -chetnie sprobuje wypiekow:) zrob tarte z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) ja już po sprzątaniu jestem...ale tak trochę po łebkach to zrobiłam :P A co tam sama teraz miszkam z młodym...niech i on coś wnosi :P chociaż zmotywować ciężko, ale... qrka niech ma obowiązki, żeby kiedys synowa nie narzekała ;) zara M po mnie przyjedzie i wracam jutro...jak randki to randki 🌻 miłego dzionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aniaj- ale zes mi smaka zrobila na truskawki! kurcze tu to sa jakies takie sztuczne bez smaku! jak tam ciacho? przeslij mi :P miumiumiu- no to udanej randki zycze! pewnie nie ma co chlopow za bardzo rozpieszczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, z checia sie podziele, ale jeszcze nie wiem czy cokolwiek mi wyszlo :D na wszelki wypadek zrobilam 2 rozne, a teraz zastygaja w lodowce ;) jeden z nich to sernik na zimno, bo to nie wymagalo pieczenia a efekt zawsze murowany :D Miumiumiu-ile lat maja Twoi synowie?:) jesli jest ich dwoch?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o tych Waszych kulinarnych szaleństwach, Dziewczynki... i powiem Wam... odkąd jestem w ciąży, to mi się nie chce gotować :( szczyt moich możliwości to jest leczo, wyciśnięcie soku z pomarańczy i jajecznica :D ale to też chyba wynika z tego, że mam teraz ochotę na lekkie rzeczy. Moglabym cały czas jeść owoce, warzywa i pić soki. I NIC WIECEJ... Żeby to mi się tak chciało tarty owocowe i serniki robić... ech... może \"po\" wrócę do swoich starych nawyków ;) teraz mam kulinarnego lenia ;) za to w kategorii sprzątająca brzuchatka to chyba nie mam sobie równych :D wysprzątałam dzisiaj cały domek, jeszcze tylko mnie czeka mopowanie. a moja Maniunia kopię na potęgę!!!! Wasze też takie aktywne? Jak mnie dziś kopnęła trzy razy w prawy boczek, to aż oddech wstrzymałam, Łobuziarka Mała ;) Wysłałam Wam zdjęcie mojego brzuszka i Niuńki z USG, ale nie do wszystkich, bo nie mam wszystkich adresów mailowych...! Miumiu - trzymam kciuki za randkę! ja też bym poszła - może potrzebujecie piąte koło do swojego wozu? :D Maryam - Ty już w objęciach mężusia!!! napisz jak wrażenia z podróży Aniaj - uwielbiam Schillera, szczególnie te najbardziej popularne np. I feel you 🌻 to mi się dopiero dobrze kojarzy.... he he ;) Bysia - co z Tobą??? Melduj się! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie kochane i tak na minutke. Musiałam dziś pojeździć za prezentem na chrzciny syna mojego brata i oczywiście budowa i obiadek u mamy. Dzis jestem bardzo zmęczona wiec całuje Was wszytskie i do poniedziałku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zabiegany trochę weekendzik u nas, więc stawiam kilka kropeczek...................................................... ................................................................... ................................................................... pozdrawiam Was wszystkie brzuchatki i na razie jeszcze niebrzuchatki 👄👄👄 i odezwę się w poniedziałek. P.S. Nasz Skarbeczek ❤️ też kopie jak szalony !! Piłkarz czy co???? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Tula, ja z kolei nie mam ochoty na sprzatanie, i to tak mnie teraz naszlo, wracaja mi moje dawne przyzwyczajenia,nawet firanke nowa do kuchni zamowilam, bo stara wisi juz od listopada :D wiem, ze moglam wyprac, ale nie mialam zadnej ciekawej na zmiane ;) I feel you..wlasnie sobie właczylam ;) brdzo bardzo ladne! Moi faceci w domu sluchaja raczej czarnej muzyki,amerykanski hip hop , rap itd, juz prawie mi sie udzielilo! a ja zawsze od tego stronilam :D Moj maly Filipek dzis rano grzecznie wstal, poszedl do salonu, rozlozyl sie na poduchach, okryl kocem po szyje i rece zalozyl z tylu glowy:D mowie Wam, z dnia na dzien mam z niego coraz wiecej pociechy :D taki maly duzy facio! poltora roku a zachowuje sie jak duzy hehe Co do ruchow, to ja baaardzo rzadko czuje lekkie laskotanie, tez bym juz chciala kopniaczki :D nawet malego pilkarza, chociaz tych juz mi nie brakuje ;) Bysia, Ty to masz wydatkow !! domek i jeszcze imprezki, szczerze wspolczuje... Zreszta ja nie lubie chrzcin ani komunii, Boze chron mnie od takich imprez :D ale wesela owszem...;) dla wszystkich Dziewczynek buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! :) Zglaszam sie juz z Dubaju. Kurcze nawet nie sadzilam ze az tak stesknilam sie za mezem haha :D Lot minal bardzo komfortowo na szczescie chociaz w ogole sie nie wyspalam. Cale szczescie jakos te 6 godzin z amsterdamu szybko zlecialo. Moja mala chyba juz czuje ze wrocilysmy do tatusia bo kopie jak oszalala wiec pewnie ze szczescia ;) Zajrze do Was jak bede miala wiecej czasu a tymczasem pozdrawiam wszystkie laseczki 👄 p.s. zaczynam sie czuc jak slon chyba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej...ale mamy międzynarodowe towarzystwo hehe Miryam ❤️ podziwiam..taki długi lo i w tym stanie, jesteś WIELKA, ja bym \"umarła\' :) AniaJ...ja mam dwóch (juz pisałam) jeden tylko mój, 20 lat :), drugi mój sercem, ale jego 10 lat...no i chcielibyśmy...nasze :) Małe faceciki sa przesłodkie... 🌻 DeeDee ..Ty tak nie biegaj Kochaniutka...błogosławiony stan :) trzeba z szacunkiem do siebie, hehe ❤️ Bysia 🤗 i podziwiam...wiem co to budowa, sama przechodziłam, a jeszcze dzieci jedno rozpakowane a drugie zapakowane ;) Najgorsze to była kasa i procesy decyzyjne co i jak zrobic...Oczywiście dzisiaj bym zrobiła większośc zupełnie inaczej, ale...pierwszy dom dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie ❤️ :) Tulcia...Ty Tytanie pracy 👄 masz niezły powerek z tą swoją Jagódka :) a to piate koło...widziałaś na zdjatku tym razem pasowałoby jak ulał, hahahaha :P Desperate ❤️ JLO 🌻 Ivoon 👄 anna68 :):):):):) Miłego dnia..piekny się zapowiada :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Szefowo to dla Ciebie .....❤️.....❤️.....❤️.....❤️ ojjj idzie kasy na wszytsko a w tym miesiącu jeszcze było kilka niezaplanowanych wydatkow także juz chce żeby skończył sie ten miesiąc. maryam dzisiaj to chyba nie wyjdziecie z wyrka z mężem :-p i bardzo dobrze :D aniaj ja tez jestm leniwa ale z przebłyskami chwilowego powera raz na miesiąc ale mus to mus i domem cholerka trzeba sie zająć ;-) Tula cudeńko ta Twoja niunia ale i mama juz pieknie wygląda ❤️ Dziewczyny jak mi sie nie chce iść na te chrzciny :-( i podobno jedzenie bedzioe do bani typu talerz metr na metr i sama zielnina w której podobno ukrywa się pyszny schabowy 😠 zrobiłam sobie juz dwie kanapki bo nie bede tam głodować :D Całuję Was mocno i postrama sie odezwać wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×