Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Bysiu ja mam obecnie 87 cm,a tydzien temu mialam 85cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie🌼 Bysia🌼cieszę sie ,że u Ciebie jest wszystko ok i życzę Tobie i maleństwu dużo zdrówka. Muszę Wam napisać,że dzisiaj rano przyszła do mnie@ ,więc nawet nie testowałam.Zostawię to na następny raz.Nawet nie mam doła,choć się spodziewałam,bo jakoś nabrałam przekonania ,że kiedys się uda.Tylko szkoda mi mojego męża ,bo On tak bardzo chciał,żeby to było już tym razem.26 marca ide do gina to może da mi jakieś dopalacze,żeby szybciej poszlo.Przecież ja już jestem w tym wieku ,że może czegos takiego potrzebuje. Tula 🌼 możesz zmienic tabelke u mnie 3 cykl staran i miesiaczka 15-16 kwiecien Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie.Rozstępami się nie przejmujcie,bo czego się nie robi dla kochanego maleństwa,byleby mieć go w brzuszku,bo to przecież najważniejsze. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy swintuszycie! nie dobre dziewuszyska! :D bysia- przykro mi z powodu malenstwa🤗 ty to juz masz ladny brzuszek! strasznie szybko urosl! aniu- przykro mi! moze w nastepnym miesiacu sie uda! u mnie juz 27 dc jutro/pojutrze przyjedzie ciocia :( dzisiaj bylam u dentysty- bede teraz 2 zlotymi zebami swiecic ;) w razie czego jak zabraknie $ zawsze bedzie mozna wyrwac i sprzedac! hehehe jeszcze 2 malutkie ubytki zostaly i zabki wyleczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate🌼będę trzymać kciuki,bo może jednak nie przyjdzie@.Życzę Ci tego z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllooooo Dziefczyny :-) Bysiu wsypijmy soczek za zdrowego maluszka :D a kolejny dzidziuś napewno kiedyś przybędzie :) anna6889 przykro mi, ale napewno niedługo się uda:-) musisz myśleć pozytywnie:-) Desperate trzymam mocno kciuki za brak wizyty @ :-) a dla reszty kochanych dziewczynek mnóstwo całusków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro, że nie będzie bliźniaków :-((((( anna, nie przejmuj się, tak jak w temacie tylko troszkę inaczej..nowy miesiąc nowe możliwości, czyli ciąża na kwiecień!!! :-) ja czekam też na koniec @, i pójdę do gin, ale w między czasie kupię testy owulacyjne, poczytałam dziś o nich na necie i mam nowe nadzieje, nie czuję, żadnego kłucia jajnika i po prostu nie wiem kiedy mam owul, więc może to pomoże. moja koleżanka rodzi za kilka tyg, na 12kwiecień ma termin, no i niestety nasze bobasy nie będą z tego samego roku raczej napewno :-( ja jutro jade do siorki na święta więc nie będzie mnie, ale trzymam kciuki za wszystkie i Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochane Fasolinki i Staranki:-) Kamcia prawidłowe podejście :-) na każdą przyjdezie pora :-) doczekamy swię zobaczycie:-) całuję Was wszystkie z samego rana i lecę załatwiać sprawy różne-urzędowe:-) do zobaczyska później:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! kamcia- brawo za pozytywne nastawienie! ivoon- nienawidze chodzic zalatwiac sprawy! myslalam, ze pl jest najgorszym krajem pod tym wzgledem, ale moj kuwejt bije wszystkie kraje- tu cokolwiek zalatwic graniczy z cudem! no chyba, ze sie ma jakiegos znajomego, to wtedy idzie to szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera tyle sie napisałam i wszystko szlag trafił 😠😠😠 w skrócie---> moja przewodnia myślą tego postu który szlag trafil było to że dziewczynki--->kamcia. ivoon, desperate, miumiu, aniu, zapamietasz-->to dla was za wytrwałość ❤️❤️❤️ jestescie bardzo dzielne i wytrwałe i zobaczycie bedzie za tą waszą cierpliwosc nagroda w postaci FASOLKI.Jesteście zdrowe i tylko potrzeba czasu i spontaniczności. Wiem że łatwo mi teraz pisać bo juz mam tą upragnioną fasolkę ale wiem że i Wam sie uda bo nie ma innej możliwości i wy też o tym wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Bysia duzy brzuszek:) Ja jestem w 16 tyg teraz i wydaje mi się że mam podobny tylko trochę bardziej rozlany po bokach ale też taki wystający na dole jak gruszeczka. Od razu mi taki wyskoczył a teraz trochę stoi w miejscu. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Może uda mi się zamieścić zdjęcie. Smaruje się na rozstępy oliwką dla dzieci rano a wieczorem mężuś smaruje mnie fissanem - taka maść różowa z apteki za 23 zł. Nie cierpię sie smarować balsamami ale może chociaż trochę zapobiegnę bo moja mam i ciocia maja strasznie rozorany brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ulcia ...rozstępy wstrętna rzecz. Niestety z tego co wiem to sprawa genetyczna . Moja mama miała i ja też mimo ze sie od początku smarowałam. Jak sie wogóle czujesz Ula i który to juz tydzień ? Musimy sobie stopki porobić żeby sie tak ciągle nie dopytywać :D Co wy o tym myślicie ? Tula chodż do nas ????? ❤️ SZefowo a co z Tobą ????❤️ Miumiu ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie całkiem dobrze. Czasami troche mnie brzuch kuje, zwałszcza jak sie naschylm Staram sie leżeć jak najwięcej Po Świetach wracam do pracy. Najlepsze jest to że nie mama już mdłości. Wracam po woli do normy. Nos mam nadal wyczulony na zapachy tylko że one nie przeszkadzają. Czasami wymiotuje ale na zasadzie że mnie zemdli zwymiotuje i koniec. ZAczęłam łykac od początku 4 m-ca witaminki zauważyłam jednak że mam po nich chyba zaparcia. A borę feminatal. A tak w ogóle to dziś ważyłam 69 kg........ o zgrozo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łykam Falvit dla kobiet w ciąży i narazie spoko nie mam dolegliwości jeltowych. Mnie wczoraj ważył lekarz i narazie stoje w miejscu czyli 51 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Czesc Dziewczynki! 🌻 Dzis mam dobry dzien zero mdlosci od rana :)moze bedzie taki caly dzionek-zobaczymy? U mnie tez brzuch jest raczej rozlany po calosc i zabardzo nie widac go choc obecnosc jego czuje:) Przed ciaza wazylam 68kg w dwa miesiace schudlam 5kg i teraz od miesiaca moja waga stoi w miejscu czyli63kg ,ale jak zaczelam juz wiecej jesc to pewnie pojdzie niedlugo w gore.W obwodzie brzucha na wysokosci pepka mam 87cm. Dzis wybieram sie do fryzjera nie wiem jak wytrzymam tam te pare godzin ale mysle ze bedzie dobrze ajak nie to wielki powrot mdlosci bedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kONIECZNIE SIE PODŁĄCZAM- TEZ SIE STARALISMY Z MEZULKIEM OD STYCZNIE A DZIS TESCIK POZYTYWNY :) OGROMNY SZOK :) A STARANIA BYŁY O CORECZKE :D ZOBACZYMY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulubiony temat wagi :):) w poprzedniej ciazy doszlam do prawie 74 kilogramow, z wyjsciowej 55. Ale nic nie poradze, ze taki lakomczuch w ciazy jestem :) zobaczymy co teraz bedzie. ale moze mi sie uda opanowac no i przerzucam sie na warzywa. Wam dziewczynki tez polecam!!! :-) Ale mam dzis dzien pelen wrazen!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE ANiaJ :))))) a udolo ci sie zrzucić te kilogramy po ciąży? Ja niestety przytyłam sobie przed ciążą jakieś 6 kg, a teraz 4 no i jest już 10 razem Za bardzo się nie przejmuję ale mimo wszystko patrzę co jem Całe szczęście słodyczy nie jem wcale a przed ciążą nie mogłam sie obejść. i jeśli chodzi o mój obwód brzucha to 89 cm w linii pępka po obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Wiec taka jest moja historia, urodzilam synka 28 grudnia 2006 Tak do maja, czerwca jeszcze sobie szalalam i trzymalam sie wagi 63 kilo Pozniej szybko wskoczylam na diete south beach, ale nie za bardzo rygorystycznie..i schudlam do 51 kilo! ale bylam patyk :) teraz znow wygladam ok jak na swoj wzrost 167 cm - 55-56. Ale zaraz sie zacznie piąć w górę!!! mam po prostu sklonnosci do tycia w tym okresie! na szczescie: omijają mnie rozstepy (mam tylko kilka :D ) No i pewnie bedzie sensacją malutką bo 1 dziecko urodzilam we wrzesniu 1996. I TO MA BYC TRZECIE DZIECKO I CORECZKA (DAJ BOŻE) DLA NIEJ SIE POSWIECĘ I PONOSZĘ TO MALENSTWO 9 M-CY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj 🌼 gratulacje bedziesz mamą trzech łobuziaczków ❤️ napisz skąd jesteś i ile masz latek ??? zastepca szefowej wklei ci tabeleczke to wpisz sie i witamy... Szefowo jak wrócisz to opisz co robiłaś z włoskami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystki i z racji tego ,że nie będę miała czasu ,żeby wchodzić na forum przed świetami,życzę Wam zdrowych i radosnych świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :)Zrobilam odrosty i podcielam troche wlosy dla odswiezenia fryzury.Zmeczona wrocilam wiec zaraz sie bede klasc spac. ANNO Tobie rowniez zycze zdrowych spokjnych swiat i zyczliwego zajaczka(a jesli nie on to bociany juz wracaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) mam skonczone 30 lat (31 w listopadzie :) jestem z Wlkp. Teraz biegne za maluchem ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny! dzis moj 29dc i czuje, ze lada chwila...zacznie kapac :P jak tylko moj mezus da mi moja \"wyplate\" (:P) to zamawiam sobie fryzjerko- kosmetyczke i jazda! musze troszke wloski podciac, no i moze jakis masaz dla odprezenia- i koniecznie henna! :D sloneczko swieci na calego! dzisiaj cala rodzinka sie zjezdza na dzialke- isc czy nie isc o to jest pytanie? wczoraj dopadla mnie straszna migrena- az mnie szczeka bolala- nie moglam sie ruszyc! do tego jakos mi slabo bylo! ale dzisiaj juz ok! jak sie czuja moje kochane fasolinki i niefasolinki? buziaki ps teraz cokolwiek napisze kopiuje zanim wysle- zeby mi znowu nie zezarlo-wrrrrrrr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! Szefostwo patrzy ze juz zaloga na statku ale niespodzianka :D Dzien przywitalam lekkimi mdlosciami ktore pewnie sie rozwinal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje padł mi mój komp i bede go mieć dopiero we wtorek. Siła wyrwałam komputer mojemu mężulkowi żeby złożyć wam życzenia świąteczne.....Zdrowych Spokojnych i niezafasolkowanym króliczkowych z dużą ilością jajeczek Świąt Wielkiej Nocy. A fasoleczkom życze aby nie przejadły sie za bardzo :p Może uda mi sie wqycyganic kompa wieczorem to zajże ale nie obiecuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje padł mi mój komp i bede go mieć dopiero we wtorek. Siła wyrwałam komputer mojemu mężulkowi żeby złożyć wam życzenia świąteczne.....Zdrowych Spokojnych i niezafasolkowanym króliczkowych z dużą ilością jajeczek Świąt Wielkiej Nocy. A fasoleczkom życze aby nie przejadły sie za bardzo :p Może uda mi sie wqycyganic kompa wieczorem to zajże ale nie obiecuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:-) widzę, że puściutko bo pewnie przygotowaniaq do świąt idą pełną parą:-) Aniaj witaj na naszym pokładzie:) gratuluję kolejnego maleństwa:) Jak się czujecie Fasolinki? Desperate może jednak nie przyjdzie :D Bysiu odpoczywaj dużo i bądź z nami przynajmniej myślami:) JLo dobrze, że mdłości sobie powolutku odchodzą :) Tulka, Miumiumiu, Zapamiętasz, Maryam co z Wami? miłego dzionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×