Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Hej kobitki ja mam dzisiaj dzień pod znakiem gości , ciągle ktoś mnie odwiedza i przynosi jedzonko :D Jeśli chodzi o moje sztormy to nawet nieźle sie trzymam :D i jak juz teraz to napisałam to sie pewnie zacznż ;-) Tulcia mówiłam że mozna sie do tegoprzyzwyczaić wiec dzielna z Ciebie babeczka. Kamcia ja robiłam sobie testy owulacyjne i to w tym cyklu co zaszłam i chyba moge powiedzieć że są skuteczne. Poleciłam je tez mojej koleżance i zaszła odrazu więc...:D Szefowo nie mydlij sie za bardzo...juz jestes na końcu tych dolegliwości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka spokojnie....Ty masz późniejszy termin:) nie ma się co na zapas martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA nie panikuj! Szefowa informuje:ze juz jej troche lepiej, ale na jak dlugo to ona sama nie wie?! :( Zrobilam saletke owocowa jest ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo ja sie piszę na sałateczkę...:D troszke powybieram z niej ale większość zjem :D Tulcia damy rade🌼 jakby co to urodzimy im na korytarzu i już :D ivoon Ty śwntuszko....jak nie ptaszki Ci w głowie to teraz bita śmietana 🌼...który to Twój dzień cyklu kochanie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co?? sałateczka tylko ze śmietaneczką :) Bysiu 11 dc :D i działąmy działamy:) choćby nawet codziennie ale chcemy zajączka no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZEFOSTWO ponownie walczy z mdlosciami ehhhhhhhhhh... OK,Ivoon odpowiadasz za smietane :) Bysia nie zaluj dziewczynie :D kolejka jej przyszla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skladniki wszystkie jadalne nie ma odkladania..........Bysiaaaaa widzialam toooooooooooo...............................nie ladnie kochana nie ladnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmietana ubita :D aż mi się mikser zepsuł :P teraz zostaje mi ręczna trrzepaczka hihihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivooooooon nie ladni nie ladnie ;) Bysia juz ci dotnie z tym recznym trzepaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co? hihihihihi :D Byśka ma takie samo myślenie jak ja :D co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ja uwielbiam świntuszyć i jak tak gadacie to mi humor wraca :D Szefowo juz nie wybieram z sałateczki nic a nic najwyżej wychyle sie za burtę :D ivonn hmm ja Cie moja kuchareczko nie poznaje :D szelej szalej :D Szefowo nie daj sie mdłościom ......bądz dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bysiu :) Wszystkie tutaj jesteśmy, jednorazowe, wyjątkowe i niepowtarzalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa i zapomniałam dodać, że prawdziwe z nas miski ( w sensie piękności oczywiście ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh te wstrętne rozstępy, pocieszam Cię Bysiu, że ja też je mam a w ciązy nie jestem :-) z tą sałatką zaszalałyście - jutro robię bo mi ślinianki zaczęły pracować na wysokich obrotach jak Was czytałam zmykam już spać i do męża się przytulać, bo to najmilsza część dnia - poczuć jego owłosione nóżki pod ciepłą kołderką hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu olewka rozępy :D każda je ma lub będzie mieć:) taka nasza uroda :) ważniejsze jest to, że brzusio jest przepięknie śliczny:) poprostu cudny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwilka ....miumiu co z Tobą babeczko ??????? 🌼 ania a jak Twój teścik ??????🌼 no to teraz ide dusic komara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmykam misiaczkować się z moim Pysiem :-) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiat[ Czesc Lejdis!!! 🌻 Bysia -Wow spory twoj brzusio - dla mnie moj wydaje sie mniejszy :) Lece do kuchni...........................................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSŁAWO! :D jakiż Ty masz brzuch, kochanieńka! chyba wszystkie nas przebijasz, mnie na pewno :P no ale jak już pisałam Ty jestes 3w1, i jest na to dowód w postaci zdjęcia :) miłego dnia, laseczki ps. chciałam Wam powiedzieć, że mi się niesamowicie cera poprawiła! normalnie - jest gładziutka w dotyku i MAM NATURALNE KOLORKI - szok, ale pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wróciłam od lekaza....i wszytsko ok..tzn i ok i nie ok nie bede jednak mamą bliźniaków . Ten słabszy zatrzymał sie na 5 tygodniach i teraz uż sie wchłania powoli. Dlatego pewnie ten brzuch mnie bolał i plamienia miałam. Synuś rośnie prawidłowo, ma już 2,5 cm serduszko bije ślicznie. Pobrał mi lekarz cytologię. Teraz ide do niego 28 marca z badaniami. Zaproponował mi żebym zapisała sie na test Papa. Troche czytałam o tym teściei pewnie go zrobie i oczywiście to USG 3D 15 kwietnia Mój lekarz zawołam Gabi jak robił mi USG i widziała dzizdziusia i taka happy była ze ho ho. Do 16 tyg. musze sobie leniuchować i zero sexu. Chyba zwariuje. A do pracy to może wróce po 20 tygodniuuuuuuuuuuuuuuuuuu. A ja pewnie nie wróce :D Lece dziewczynki coś wszamać bo jak jechała do lekarza to zaliczyłam reklamóweczke wiec teraz musze nadrobić. Dziewczynki czekam na wasze brzuszki, pokażcie je :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Bysiu ze wszystko jest OK z maluszkiem ❤️ A drugie malenstwo moze przyjdzie do Was w innym treminie za rok czy dwa❤️ Bysia a ile ty masz cm w obwodzie brzuszka mierzac na wysokosci pepka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo jak wczoraj sie mierzyłam to miałam 85 cm :D A Ty ile masz ????? Też sie ciesze ze już wiem na czym stoje....najważniejsze ze starszy rozwija sie dobrze i rośnie jak na drożdżach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×