Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Witam sie i zarazem żegnam bo własnie też juz spakowałam rzeczy i wyjeżdżamy na zasłużony odpoczynek. Odpoczywajcie nie wymiotujcie i zapładniajcie moje drogie :p Ja sie czuje bardzo dobrze mdłości mineły burta też i tak to mogę żyć :D Buziaczki dla Was wszytskich i do napisania 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczątka:) Gdzie się podziewacie?? Desperatko szczerze mówiąc to nie wiem jakto ma być z tą temperaturką :/ mnie kumpela zrobiła paznokietki - są fioletowe i ładnie błyszczące :D teraz troszkę porasuję.....:) miłego dzionka Wam życzę Kochane:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu I Bysieńko bawcie się cudownie:D i korzystajcie ze wszystkiego co się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z USG i potwierdzily sie moje przeczucia ze bedzie ❤️ GABRIEL ❤️pokazal to co meskie ale twarzyczke ukrywal:) Nozki ma po mamie bo dluuuuuuuuuuugie a pozycje do snu przybral po tacie -raczka pod glowke.:)Ziewal sobie i spal spal spal cale badanie:)Mam tez potwierdzony termin porodu na 8 wrzesien takze narazie wszystko idzie zgodnie z planem. Lece jesc bo glodna jestem:) Milego weekendziku dla wyjezdzajacych i siedzacych w domciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajniutko J.Lo:) imię też cudne :D całuski od cioci ivoon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie się fajnie że wyjeżdżacie!!! ja piątku nie mam wolnego, tzn mam ale mąz nie ma wiec nie ma jak gdziekolwiek wyskoczyć :), ale Wam życze \"stosunkowo udanego\" dłuuuugiego weeeekndu jlo - fantastycznie, że wiesz że to napewno chłopak, cieszę się, ja też napewno bede chciała wiedziec :) tylko najpierw musze byc w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO..Gratuluję 👄... małe chłopaczki sa super :P a duże jeszcze fajniejsze...Mówią, że synkowie sa dla mamusi, a córczki dla tatusia :):) ale to róznie bywa... Ja mam dwóch.... no i chciałabym teraz niunie malusią :D ale kochałabym co Bóg by dał...oby tylko dał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU - napisałam Ci mailika... dziękuje Ci jeszcze raz ❤️ JLO - cieszę się i gratuluję! i mam nadzieję, że dołączę do grona mamuś syneczków. a teraz.. idę ogladac ten film na dvd. swiadek koronny (z VIVY :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo- moje gratulacje :D Miumiumiu witaj w klubie! nie wiedzialam, ze masz dwoch synkow!!! no ja tez licze na niunie :D Ja jutro grilluje rodzinnie :) Cmok Dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperatka - dzięki :D :D :D ja dziewczynki podwijam kiecę, i lecę na działeczkę - takie piękne słońce mnie obudziło, że nie ma co czekać, aż się pogoda popsuje he he, tylko trzeba jechać! a więc JADĘ! buziaki na dobry dzień :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Dziekuje za dobre slowo jestescie SUPER!!!🌻 Ja dzis siedze wdomku ,maz na zawodach wedkarskich moczy kija:D Mysle ze moze jutro sie gdzies wyrwe;) Milego weekendu lejdis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
Witam Was kochane. Dzisiaj rano zrobiłam test i ... MAMY JUZ MALEńSTWO, JESTEM W CIążY, UDAłO SIę NA PIERWSZYM RAZEM!, co mnie bardzo mile zaskoczyło. JESTEM BARDZO SZCZęśLIWA!!!:) Właściwie to tak przypuszczałam , bo wysoka temperatura utrzymuje mi się już 20 dzień i dalej nie mam mi-czki. Ale dla pewności dziś zrobilam test i pojawiła się na nim druga gruba kreska. Mój M. jeszcze śpi, ale jak tylko wstanie dam mu w prezencie małe skarpetki w pudełeczku, które kupiłam juz wcześniej , na tą chwilę by przekazać mu tą super wiadomośc , że będzie tatą. Pozdrawiam Was wszyskie. Myślę, że będę tu do Was zaglądać i podpytywać o niektóre rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - bardzo bardzo bardzo gratuluję i cieszę się razem z Tobą!! Miło zaczął Ci się długi weekend :-) Mnie boli wszytsko raczej na @, chociaż to dopiero 20 dc, brzuch mnie od rana kłuje jakoś, piersi bolą juz od paru dni - tzn znowu jedna, tym razem lewa a nie prawa jak w zeszłym m-cu :-) a my dla odmiany dziś drzemy ściany - farbę - bo będzie malowanie przedpokoju i taki mam długi weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska gratuluję:) dbaj o siebie bardzo:) JLo ale będziesz miała wędkarski team :) mężuś i synuś :D Tulka korzystaj ze świeżego powietrza jak najwięcej Kochana:) Kamcia nie pracuj tyle, chociaż dzisiaj święto pracy hihihihi :D My się powolutku zbieramy do lekarza- ciekawe co powie na ten wypis, diagnozę i wszystko co było związane z porpnieniem :( o potem sensik filmowy z mężulkiem i moje ulubione miętowe lodziki z kawałkami czekolady z zielonej budki:) polecam:) cmokuniam Was wszystkie i życzę miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Ivoon bedzie mi musztrowal dzieciatko i kazal siedziec caly dzien nad woda i moczyc kija :) Dlatego jak maly bedzie mial sposob bycia po mnie to sie nie da wrobic w siedzenie w jednyn miejscu przez caly dzien:) Ivoon bedzie dobrze zobaczysz:) Jak cos to daj znac. Neska Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochaniatka. Ja tylko na sekundke, bo dalej mam gosci i troche zamieszania. Neska - GRATULUJE!!! 🌻 🌻 🌻 Ciesze sie tym bardziej, ze nie jestes sama :-D Ja dzis tez zatestowalam i JEST DRUGA GRUBA KRECHA :-D :-D :-D Juuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Ale jestem happy! Tez sie udalo za pierwszym razem :-D Teraz juz wiecie, dlaczego musialam tu na chwilke zagladnac :-D Caluski dla wszystkich i odezwe sie najpozniej po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zameldowana!!!! Piękny dzień, zaraz wpada koleżanka na kawkę, więc pędzę stawiać wodę, miłego ranka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska& natalie- wow!!! gratuluje! ale szybkie jestescie :P j-lo- ja tam lubie moczyc kija :P strasznie mnie to uspokaja :) zawsze chodzilam z tata lowic, a teraz chodze z mezem :D kamcia-nigdy nic nie wiadomo- symptomy okres/ciaza sa baaardzo podobne-trzymam kciuki! ja dzisiaj znowu do tesciow ide posiedziec troche z moimi kochanymi szwagierkami :) dzis moj 17dc czyli przede mna ten dluuuugi tydzien do nadejscia- lub nie nadejscia @ :o dla reszty- 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Natali -Gratuluje! Ja mialam wyjechac na weekendzik ale jednak zostaje w domu.Pogoda kiepska zaraz pewnie bedzie padac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Laseczki:) właśnie wróciłam z buszowania bo sklepach:) coś niecoś kupiłam:D Natalie gratulacje - będziecie miały z Neską dzieci z tego samego czasu:) Desperatka kochana czekamy na dzidzię:) Kamciu Desperatka ma rację - objawy są bardzo podobne:) ja byłam przekonana, że nic a tu dwie krechy wyskoczyły:) JLo my też siedzimy z domu, bo nie możemy wyjechać ze wzgledu na mnie:( moja gin stwierdziłą, że muszę sporo odpoczywać i leżeć :( w sumie wszystko wraca do normy po poronieniu - muszę powtórzyć niektóre wyniki ( bo są nieciekawe), oczywiście zbadać beta HCG (czy spadło do zera) no i za 2 tygodnie przyjść z histopatologią :) więc jeszcze 2 tygodnie się obijam:D całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon - no oby to był objaw ciązy, tak bym już chciała, byłam dzis u koleżanki która urodziła onad tydzin temu, trzymałam tą kruszynkę na rączkach..nieco ponad 2,5kg...taki chudzinek :) odpoczywaj iwoon i nabieraj sił - trzeba dalej walczyć!!!! a tu u nas jakoś dziś pusto :( co się porobiło????? WHERE ARE YOU ALL?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ale dzisiaj dzien! caly dzien siedzialysmy i jadlysmy! pilysmy kawusie- extra! kocham zebranka rodzinne :D z brzucha zrobila mi sie kulka- tak sie przejadlam :D tulciu- kochana co sie dzieje??? 🤗nie daj sie- glowa do gory! tak mnie komary podziobaly, ze tylko siedze i sie drapie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciu życzę Ci z całego serduszka bobaska:) Tulcia Kochana co się dzieje????????????????????????? dawaj problema - będzie Ci lżej na serduszku, a my postaramy się pomóc:D Desperatka po to są weekendy, żeby odpoczywać i leniuchować :) a z rodzinką to już zupełnie fajniutko:) my wróciliśmy od rodziców - jak zwykle było mniamniuśne ciasteczko mojej mamci:) jutro grilek ze znajomymi - będzie pijańsko:D lecę mięso zmarnować i poczytać książeczkę fajniutką:D dobrej nocki wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Tulka co sie dzieje? Babeczki wszystki zajdziecie,ale kazda w swoim czasie.Niebawem posypia sie dzieciaczki jak asy z rekawa-zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
Hej kochanne:) Pogode mamy deszczową, ale chociaż nie jset mi żal, bo siedzę w domu, a jak by było słonecznie to bym zazdrościła, tym którzy gdzies wyjechali. NATALIE-gratuluje , że się wam udało!!! Z moich obliczeń wynika, że jestem już w ciąży ok 3 tyg. Narazie czuję sie dobrze, mam apetyt, szczwególnie na kwaśne i pikantne rzeczy, i szybciej sie męczę niż wcześniej. Napisz jak tam U ciebie to wszystko przebiega, bo chyba w podobnych terminach będziemy rodzić nasze maleństwa:) Mój M. właśnie wybrał sie grać w piłkę, a tu pada, ale ostro się nastawił, ze jednak mecz sie odbędzie. A ja dzisiaj odpoczywam:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Kochaniątka:) JLo pewnie masz rację - tylko to tak bardzo odlegle brzmi :( Tulka Kochana odezwij się do nas, bo ja się strasznie martwię o Ciebie i maleństwo :( Desperatka Kochana jak Twoje jajeczko??:D u nas świeci słoneczeko, więc wybieramy się na grilla dzisiaj:) udanego i miłego dzionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×