Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

aniaj, zmaczka tą fasolką narobiłas :) DeeDee zazdroszczę kopniaczków :) Natalie - jak dobrze, że nie masz mdłości, po tych wszytskich opowiadaniach dziewczyn jak za burtą lądowały to to jest ostatnia rzecz jakiej bym pragnęła, tak trzymać!!! :) Mi dalej nic nie jest, boję się zrobić ten test po tylu nieudanych, więc nadal czekam :) Do jutra kobietki PaPa ps. prawie się potyczałam dziś jak usłyszałam o Agacie Mróz - przecież dopiero co urodziła w kwietniu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki :) Dzis ja będę pierwsza ;) Piekna pogoda, lecz mi brak energii, nie wiem dlaczego?! Moze znacie jakies sposoby na rozbudzenie energii?:) dzis robie spaghetti, szybie danie :P Buziaki ciezaroweczki i te przyszle tez :D zwlaszcza Kamcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to ja w takim razie druga się melduję. :D z wczorajszego spaceru nici, bo się rozpadało na dobre :( muszę to koniecznie zmienić, bo się zasiedziałam trochę, a to raczej nie jest bardzo zdrowe i zalecane... ;) Kamcia, trzymam kciuki za pozytywne testowanie ;) głowa do góry! Będzie dobrze. Pewnie niedługo sama poczujesz kopniaczki ;) aniaj, sama nie wiem co ci poradzić na rozbudzenie energii, mi też jej trochę brakuje. Może wybierz się na spacer... :) A reszta dziewczyn gdzie się podziała? Halo! Wstawać śpiochy! Miłego dnia 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję tego pieknego popołudnia, aniaj poproszę o troszkę spaghetti z dużą ilością czonsku mmhhmm uwielbiam. Mi też jakoś dziś energia nie dopisuje :) Dzięki za psychiczne wsparcie, kochane jesteście :) Odwiedziłam dziś koleżankę w szpitalu, jej maluszek miesięczny dostał jakiś bakterii i tydzień musi leżeć, dostał kolek i kurcze łzy mi leciały kiedy tak płakał i się zanosił i jemu łzy też leciały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia, serce boli, gdy patrzy sie na cierpienie dziecka ... dlatego jak tak czesto wysylam smsy \"pomagam\" Czosnek to uwielbia moj maz i przez to mi go obrzydzil! heh...;) moje dzis bylo zmodyfikowane z papryka, pieczarkami i mielonym, mniam, mniam :) No i dziewczyny!!! Odzywajcie sie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo pięknie, ładna dziś frekfencja na forum :) gdzie są wszyscy: bysia, miumiu, natalie, ivoon, desperate i cała reszta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeeee:) zagladam a tu cisza :D Bysiu nasza Szefowo, jak tam budowa ? :) pewnie tam spedzasz czas Ja dzis mam znacznie wiecej energii, choc weekend mojego meza zapowiada sie znow pracująco ale jakos to przezyje, ktos na nas pracowac musi ;) Musze cos zaplanowac jednak Miłego dnia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! wczoraj spedzilam dzien na wielkim sprzataniu! dzisiaj weekendzik sie zaczal, zaraz ide jak zwykle do tesciow na obiadek! dzis moj 27dc i dostalam @! wlasnie zjadlam moja pierwsza lyzke tych ziol z miodem i mowie wam- fuj! az mi sie cofnelo jak przelykalam, no ale czego sie nie robi dla dzidzi! fuj, fuj, fuj zjadlam i musze jesc az sie skonczy- cale szczescie nie duzy ten sloik :P lyzka rano i lyzka wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś test, no niestety tłusta krecha ale jedna :(:(:( wiedziałam że tak będzie. @ dalej brak więc pewnie rozregulowana znowu będę nieźle. desperate..co to za ziółka? pewnie przegapiłam jeśli wcześniej pisałaś o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! kamcia- trzymaj sie wojujemy dalej :) ja chcialam kupic tu ziolka wyczytalam w necie jakie potrzebne ale nie moge tu ich nigdzie dostac, (ale juz zalatwilam ktos mi przysle )wiec to jest tak : Ziele Lebiodki 50 g Koszyczek Rumianku Pospolitego 50 g Ziele macierzanki 50 g Liść pokrzywy 50 g Ziele dziurawca 50 g Ziele Rdestu ptasiego 50 g Kwiat Nagietka 20 g Ziele Nostrzyka 50 g (dodajemy 1/2 !!! torebki) ziółka mieszamy w jakimś wielkim naczyniu, a do picia bierzemy po 1 łyżce zalewamy trochę odstanym wrzątkiem na pół godzinki i pijemy przed snem. tu dostalam w zielarskim gotowa mieszanke ziola z miodem i sie teraz nimi katuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
hej. kiedys tu pisałam. ale zapisałyście już tych stron. pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate dzięki za inf o tych ziółkach, niezła mieszanka :) jeśli uda mi się je skompletować to też spróbuje i w między czasie czekam na efekty u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:) pracam po kilku dniach nieobecności i skrajnego wyczerpania pracą i brakiem snu:( jeszcze tylko 10 dni pracy (2 tygodnie z weekendami) i WAKACJE:) pozdrawiam Was wszystkie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny starające się i te, które już mają \"fasolki\"! :) Mogę się do Was przyłączyć? Może krótko opowiem o sobie: mam 27 lat, męża i prawie 2-letniego synka; mieszkam na Górnym Śląsku; od przyszłego miesiąca zamierzamy zacząć naprawdę porządne i intensywne starania o drugie dzieciątko - wymarzoną córeczkę; a na razie czekam na @, bo w tym m-cu w okolicach dni płodnych zdarzyły nam się 2 wybryki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo, ale tu dzis cichutko - pewnie odsypiacie po weekendzie, hihi :-D Ja sama troche poszalalam - od piatku impreza za impreza - jeszcze dzis mnie czeka kolacja. Oczywiscie grzecznie pilam soczek i polowa znajomych dowiedziala sie, ze bede mamusia :-D Wolalam powiedziec, niz sie tlumaczyc i odmawiac co piec minut. Radosc wielka, tylko ze z mojej rodziny wie tylko mama i tesciowa, natomiast wszystkie psiapsiolki i kolezanki sa juz od dawna w temacie. Chyba troche tak glupio, ale coz :-) Tak to jest, jak sie z wlasna rodzina ma mizerny kontakt, ale czasem nic sie na to nie poradzi :-O No dziewczynki starajace sie - pijcie ziolka i do dziela :-D Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, pytanko do fasolinek - czy cwiczycie podczas ciazy? I jesli tak, kiedy zaczelyscie? Ja bym chciala, ale i sie troche boje. Tym bardziej, ze po ciezszych pracach domowych boli mnie brzuszek. Moze lepiej poczekac do konca pierwszego trymestru? Pytalam lekarza, to mi powiedzial, ze ciaza to nie choroba. Moze za bardzo sie przejmuje, ale wole dmuchac na zimne. Moze zaczne od rowerka stacjonarnego na najmniejszym obciazeniu... sama juz nie wiem. Doradzcie cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie..z tego co wiem, to basen bardzo jest wskazany ;) Ja osobiscie nie cwiczylam bo przy mdlosciach i zgadze ktore mnie dopadly bylo to wrecz niemozliwe :D Teraz jest ciepło, głowa mnie boli i tez nie chce mi sie cwiczyc :D Polecałabym Ci raczej spacery niz intensywne treningi. Justynko- mamy chłopców z tego samego rocznika tylko moj jest mlodszy o 5 m-cy ;) Gdzie sie podziala reszta dziewczynek, Bysia, JLo ??? nasze szefowe zaginęły w akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki wróciłam z Mazur i nie mogę sie przestawić bo było super :D nawet sie opaliłam troszkę. czujemy sie dobrze , objadamy sie bardzo i wogóle jest dobrze. Dziewczynki całuje was wszystkie bardzo mocno i odezwe sie niebawem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oj to był emocjonujący weekend :D pojechaliśmy za Rzym do siostry męża oglądać mecze- powiem Wam dziewczyny, że chociaż nawet lubię piłkę nożną, to nie oglądałam jak grała Polska- słyszałam za to za ścianą jak nasi faceci wrzeszczeli :):):) Nie wypowiadam się więc na ten temat. 🌻 Dzisiaj mieliśmy USG połówkowe- dzidziuś silny, zdrowy i jest super. Słyszeliśmy i widzieliśmy serduszko i wszystkie inne narządy, nóżki, rączki, buziaczek, pępowinę..... cudowny widok. Aha, będzie CHŁOPAK 👄👄👄👄👄! Kolejny do Kafeteryjnej paczki :D Bardzo się cieszymy! Termin się nie zmienił, 17 października ! Miłego wieczorku wszystkim Wam życzę 🖐️ Justynka307 - powodzenia w staraniach!!!!!! Tabelka jest gdzieś w środku postów... jej jak już dużo stron zapisanych od NOWEGO ROKU :D Znalazłam na 99. stronie, jeśli jest jakaś aktualniejsza, to wklejcie: STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............4 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................2 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ ........22.09 AGA............24............GDANSK............3........ ........24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ ........03.10 DEEDEE22......27...........RZYM...............2......... .......17.10 TULA............32...........WAW...............2........ ........23.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... .........25.10 ANIAJ...........30(1)........wlkp................3...... ...........?..11 buziaczki Ragazze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee- gratulule Ci zdrowego chłopczyka :):):) na razie chłopcy górą :) moze teraz posypia sie dziewczynki :D jutro zaczynam 17 tydzien wiec juz tez blisko do poznania płci :) no i wtedy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj dzięki serdeczne!! CHcieliśmy chłopaka i mamy synusia! Tobie też życzę jak najlepszego samopoczucia! POozdrawiam, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziękuję za miłe przyjęcie. :) Aniaj - jak Twój synuś ma na imię? Powiedz mi - czy On rozumie cokolwiek z tego, że zostanie starszym bratem? Bo ja się zastanawiam, jak Igor zareaguje np. na mój rosnący brzuch...A póki co spokojnie czekam na @ Serce mi mówi, że może się udało, a rozum, że pewnie nie. Tym bardziej, że nie mam żadnych objawów...Chociaż...w pierwszej ciąży pewne objawy pojawiły się dopiero, jak już wiedziałam o ciąży, a i to nieliczne Muszę być dobrej myśli, to właściwie nasz pierwszy cykl. Ale trochę się obawiam, jak to będzie - tym bardziej, że z Igorem wyszło nam od razu, a ja jestem bardzo niecierpliwa :( Pozdrawiam wszystkie dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dawno mnie nie bylo bo bylam zapracowana i pogoda taka ladna ze szkoda w domu siedzeic. Wczoraj miałam wizyte i jestem na zwolnieniu bo okazało się że szyjka mi się skróciła i mam odpoczywać. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. Chociaż wczoraj troche popłakałam i byłam przybita. Brzuch mi twardniał i moja gin powiedziala że to skurcze. Innychobjawó niemiałam Dbajcie o siebie bo ja durna latalam do pracy jakby nigdy nic mimo że wcześniej o mało nie poroniłam. POtwierdziła 2 raz że będzie facecik. POzdrawiam Buziaczki!!! ......................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki:):):) Wygoniłam meża z malym z domu na spaer i wreszcie mogę odetchnąć!! Takie półtoraroczne dziecko potrafi dac w kosc :D Wiec Justynko, moj maly Filipek raczej nie jest i chyba nie bedzie swiadomy co sie dzieje u mnie w brzuszku ;) sama mam wielkie obawy jak sobie poradze z rozbrykanym dwulatkiem i malenkim okruszkiem w listopadzie :) ale nie ja pierwsza i ostatnia wiec jakos to bedzie! No i jesli udalo Ci sie wtedy za pierwszym razem to moze i teraz ?!:) Ja za 3 razem (cyklem) juz za bardzo nie wierzylam ze moze sie wlasnie teraz udac i nawet nie czulam wewnetrznie ze to ciaza.. a tu 2 kreski i niespodzianka ze ho ho!! wiec nigdy nie wiadomo :) moze bedziesz kolejną fasolką. Ula..dbaj o siebie i swoje samopoczucie..wypłakac sie to czasem dobra rzecz. Pozdrawiam cala ukrytą Reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek :-) DeeDee22 - Gratulacje!!! Wyobrazam sobie Twoja radosc :-) Najwazniejsze, ze dzidzius zdrowy. Ula122 - dbaj o siebie, odpoczywaj! Musisz niestety troszke zwolnic tempo - praca nie ucieknie ;-) Aniaj - wlasnie slyszalam, ze basen jest bardzo wskazany. Mam nawet pod nosem, 5 minut od domku. Tylko jest jeden problem - nie umiem plywac, he he. No wstyd niezly :-O A ja dzisiaj o maly wlos bym zemdlala w sklepie. Taka jestem slaba. A chcialam jeszcze zaczac cwiczyc, tylko skad tu sily wziasc :-) Ale co tam, minie i to, hihi. Pozdrowienia dla pozostalych dziewczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! gdzie szefostwo sie podzialo- no no no nie ladnie tak :P dziewczyny wiem, ze lekarze mowia ciaza nie choroba, ale ja uwazam, ze powinno sie dmuchac na zimne- poprostu uwazajcie na siebie! w brzuszku siedzi wam maly czlowieczek! i jest bezradny! to wy musicie o niego dbac :) a ja dalej przestawiam rzeczy zeby jakos sie nam lepiej mieszkalo :) kurcze dlaczego zawsze zostaja mi 2 kartony takich rzeczy, ze ani to wyrzucic ani nigdzie postawic??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!!! dawno mnie nie było na kafe - praca, praca, praca, szukanie mieszkania i spanie - to moje glowne zajecia. ale dzisiaj byłam na usg połówkowym i musze sie Wam pochwalic, ze bede miec CÓRCIE ❤️ Mała jest zdrowa i duża. Termin nam przesunęlli na razie o 5 dni na 17 pazdziernika. Doktor tylko wspominal, ze miedniczki nerkowe przy gornej granicy, ale mowil, zeby sie na razie nie martwic, bo to jeszcze nic nie znaczy. Poza tym Mała sie usatwiła dupkom do fotek - klasyka! to juz 4 USG na którym byłysmy i 3 na ktorym zrobila to samo :P buziaczki, do napisania wkrotce! Tulcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×