Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

witaski:* no to cdo to jest ta babka ziemniaczana?????????? :D zmykam na zakupy :) komuś coś podrzucić hihihihi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon nie jadlas babki ziemniaczanej??? Robi sie ja z podobnego ciasta jak na placki ziemniaczane tyle ze piecze sie ja w piekarniku w blaszce.Pycha taka prosto z pieca i mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! jak tam weekendzik? ja tez nigdy nie jadlam babki ziemniaczanej! podajcie jakis przepis :) dzis 23 dzien cyklu! niedlugo bede wiedziec co jest grane! jak ten czas sie ciagnie! fasolinki uwazajcie na siebie! lezcie jak najwiecej, bo to lepiej dla dzidziusia! i nie noscie nic ciezkiego! ok? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim,w ten piękny poranek.U mnie pieknie świeci słońce i ,aż chce się żyć. Życzę zdrowka wszystkim przyszłym mamusiom:) desperate🌼ja jutro powinnam dostac@,ale cos czuję ,że może się jednak udało.Trochę boję się ,że sobie dokładam jakieś objawy,a może to wina stresu.Od kilku dni mam całkowity brak apetytu ,dopiero wraca mi wieczorem i wtedy jadlabym wszystko,a najbardziej bierze mnie na picie nektaru z bananów.Oprócz tego dalej bolą mnie piersi i od czasu do czasu pobolewa brzuch,ale juz mniej niz kilka dnia temu.Mam tez jakiś dziwny śluz,nie taki jak przed @.Czy też masz takie objawy? Trzymam za Ciebie kciuki ,bo może razem nam sie uda. 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim dziewczynkom! Melduję się na pokładzie, miałam wczoraj wieczorem się odezwać, ale tak mnie wciągnęło to odpoczywanie, że usnęłam i obudziłam się dopiero dzisiaj rano ;) hehehehe fajnie tak... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🌻 Desperate 🌻 :):):) Trzymam za Was Dziewczynki mocno kciuki...bardzo bym chciała, żeby Wam się udał :) Ja narazie uskuteczniam starank :P dzisiaj 12dc...myśle, że może tym razem co drugi dzien, ale mam do tego takie sceptyczne podejście... bo róznie to wygląda. Oczywiście zrobiłabym wszystko, żeby BYŁO :) U nas zimno i jakos szaro....nawet zima ma wrócić, a u mnie w ogródku juz wiosna w pełni. Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mysle ze w tym miesiacu znow na kogos padnie :D -pytanie tylko na kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki oby Wam się udało :) JLo przecież babka to prawie ciasto no :P Daj kochana dokładny przepis to sobie zmajstruję po umyciu okienek:) Miumiumiu, a wiesz, że ja też jakoś sceptycznie się do tego nastawiam....tak jakoś dziwnie mi jest i wogóle...znów staranka i znów pewnie się nie uda :( ile to jeszcze potrwa?.......idę się wyżyć na porządkach :) ale jestem w pobliżu:) cmokaski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!! 👄 milo mi ze o mnie pamietalyscie :) nie zagladalam tutaj bo nie bylo mnie online przez tydzien prawie.. mialam kilka spotkan poza biurem a pozniej zaczely mi sie przygody z bolacym kregoslupem i ledwo sie ruszalam :o dzis jest lepiej wiec sie doczolgalam :D w ogole to mam wielki brzuch!! serio!! zaczelam 11 tydzien ciazy, wymioty troche przechodza ale mdlosci sa nadal no i poziom energo nadal wynosi -100 i spie w ciagu dnia. JLo widzisz to Ty tylko my podlasianki zajadamy sie babka ziemniaczana :D ivoon przepis jest prosty.. bierzesz ziemniaki (tak na oko zeby wyszla cala blaszka) tarkujesz, dadajesz jedna starkowana cebule, jajko, make (tyle zeby ciasto nie bylo za wodniste) i przyprawy (ja tylko sol i pieprz osobiscie ;) ). Wstawiasz do piekarnika i pieczesz az skorka bedzie rumiana na wierzchu. Mmmm pycha ..sama bym zjadla ale nie mam ochoty tarkowac ziemniakow ;) aha no i najlepsza jest z zimnym mlekiem ;) Bysia widze ze Ty tez mam sposob na mdlosci w postaci gumy mietowej :D ja mam jeszcze jeden o ktorym powiedzialam ostatnio Tuli a mianowicie woda gazowana.. pomaga i na mdlosci i na zgage Dziewczyny staraczki zycze Wam zeby jak najszybciej sie udalo bo my wszystkie czekamy razem z wami na koncowki waszych cykli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maryam :) brzmi pyszniutko więc jak tylko uwalczę to sprzątanko to zrobię i wprowadzę do śląskiej kuchni hihihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON -Maryam mnie wyreczyla z przepisem :) Mozna dodac jeszcze do ciasta podsmazona kielbaske a zimne mleko to kropka nad i..........pycha :) Przepis jest bardzo podobny do plackow ziemniaczanych -no to chyba znasz? Ale pewnie i ja nie znam czegos ze Slaska :D A i dzis sie bawilam w perfekcyjna pania domu testowalam sprzatanie mojego meza-zdal egzamin ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo dla męża:) mój też mi dzielnie pomagał w sprzątaniu:) teraz tylko muszę zawiesić firanki:) i zrobić babkę ziemniaczaną;) hihihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z mojego statku, gdzie załoga kolejny dzień przelewa się z jednej burty na drugą :P dzisiaj u mnie 60 dc. - taka mała okrągła roczniczka :) w sumie szybko minęły te 2 miesiące. Jeszcze 7 i będę trzymać mojego synka w ramionach ❤️ dziewczynki-brzuchatki.... powiedzcie szczerze, czy Wy też martwicie się o zdrowie dzidziusia? no wiecie, takie głupie myśli, czy wszystko będzie dobrze. dzisiaj miałam tak, że co włączyłam TV to jakieś chore dziecko było, a to z deformowaną nóżką, a to coś tam.... normalnie aż ciary chodzą po plecach. Jak sobie radzić z takimi myślami??? dziewczynki-staranki... zanim się zorientujecie, będziecie miały brzuszki, że ho-ho :) a póki co cieszcie się tą energią, którą macie, swoimi facetami i seksem z nimi :D MARYAM - dzięki za pomysł z gazowaną wodą - czasami działa, a czasami kurczaki nie... cukierki miętowe też próbowałam, ale raczej mi to nie pomaga. Moja kumpelka mi powiedziała, że do pierwszych ruchów dziecka mnie to czeka... hmmmm - a ja myślałam, że jeszcze tylko miesiąc... jak u Was z wagą? ja dzisiaj się ważyłam i od początku ciąży przybyło mi 2 kg. przy czym moja waga oczywiście faluje i jednego dnia jest 67, a za dwa dni 66 kg. a Wasze wyniki, kochane fasolinki? buziaczki dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- dzieki za trzymanie kciukow!🌻 maryam- no wreszcie jestes👄 dzieki za przepis! musze sprobowac! uwazaj na plecki! miumiumiu- staraj sie staraj :P po... wloz poduszke pod pupcie, zeby byla wyzej i polez tak z 15min! mam nadzieje,ze ci sie uda :) j-lo jak sie dzisiaj czujesz? tula- trzymaj sie! musisz przetrwac mdlosci dla dzidzi! staraj sie myslec pozytywnie! odrzuc zle mysli! :) bysia- gdzie jestes kochanie? jak tam dzidziusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON jak tam babka? TULA ja tez mam czsem takie mysli a ostatnio dzisiejszej nocy.Ale to jest chyba normalne ze martwimy sie o nasze dzieci. DESPERATE-ja dzis w miare dobrze sie czuje mdlilo mnie troche przy obiedzie (teraz glownie tak sie dzieje przy posilkach). BYSIA -wlasnie gdzie sie podziewasz?Zlotko odezwij sie. Ostatnio mam faze na pieczenie ciast tydzien temu piernik a dzis ciasto jogurtowe :) Jest ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzień Dobry Wszystkim!!! 🌻 Wstajemy Kochane!!! :) BYSIA-co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! bysia- wlasnie co z toba napisz prosze! u mnie za oknem pochmurno do tego strasznie duszno! bedzie padac :)lece jesc moje pozne sniadanko i biore sie za sprzatanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to i ja zaczęłam się martwiś o Bysławę ❤️, bo do tej pory to po prostu myślałam, że nie ma czasu z nami pisać, bo ze sztormem walczy... zaraz do niej napiszę i dam Wam znać, co i jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdissssss sorry za brak kontaktu ale siedze u mamy i nie miałąm kiedy usiąść do kompa. Już jestem i wszytsko ok. Jesli chodzi o moje mdłości to jak jem cały czas to jest dobrze :-) gorzejak zaczyna w brzuszku burczeć to wtedy zaczyna sie sztorm . Także nie dopuszczam do uczucia głodu . Ja nie przytyłam w sumie nic no może z kilo. Ale tak naprawde to zaczniemy tyć fasolnki w drugim trymestrze wiec szefowo wskakuj codziennie na wage ;-) W sumie to mam cisze i spokój bo mój mąż pojechał do swojej mamy na imieniny i dopiero dziś wraca wieczorem a ja bede leniuchować do wieczora. Babcia w kuchni szykuje moje zachcianki, mama wczoraj przywiozła mi lody truskawkowe ....żyć nie umierać. Dziewczynki starajcie sie mocno i przytulajcie sie z całej siły i nie wypuszczajcie kijaneczek niech dorwą te wasze jajeczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja też sie martwie czy bedzie dobrze, z gabi też sie martwiłam bardzo zwłaszcza ze ja jestem chora na toxoplazmoze wiec juz podwójnie miałam stresa. W tej chwili martwie sie inaczej tzn tak martwie sie co z tym drugim synusiem bo ten pierwszy jest silny a róznica miedzy nimi to tydzień. I teraz jak sie okaże ze będą bliżniaki to bede rodzić koło 38 tyg wiec tamten hmm nie wiadomo czy bedzie juz gotowy żeby dać sobie rade..... Jak rodziłam Gabi i jak mi ją położyli to kazałam szybko zabrać i zbadać czy wszytsko ok Musimy mysleć pozytywnie bo jak sie tyle miesięcy bedziemy sie zamartwiac to oszalejemy i w depreche wpadniemy ...... Ja już sie nie moge doczekać piątku bo w piatek wszytsko sie wyjaśni .....jeszcze 5 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek, JLo, szefowo jak dzisiaj samopoczucie ?? :D desperate, Ty to masz powera, sprzątasz non stop! Mi takiej siły brakuje! Nic mi się nie chce ostatnio! Nawet mąż mi dzisiaj zrobił śniadanie, bo nie umiałam sobie wymyślić co chcę, a on od razu wiedział 👄 kochany! u nas też dzisiaj pochmurno, oby nie padało! A miałam jechać nad morze... :( Tula, ciao kobitko, jak się czujesz?? ja powiem szczerze, jakoś nie mam strasznych myśli, ale baaardzo często mi się śni, ze urodziłam już dzidzię. Wszystko będzie dobrze, nie martw się :D ciesz się dzidziusiem w brzuszku ! Bysia, Tobie tez jak najmniej mdłości i innych dolegliwości! Ty też się nie martw niczym, wszystko będzie dobrze! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kochaniątka:) Fasolinki nasze po d.....dostaniecie:P macie myślec pozytywnie, a nie zamartwiać się niepotrzebnie!!! PRzecież wszystko będzie dobrze:) Bysiu dobrze, że się odezwałaś, bo już się zamatrwiałyśmy o Ciebie:) JLo ale z Ciebie cukierniki nonono :) ja upiekę na podwieczorek babusieę marmurko2wą bo mój mężuś lubi z kakao i bitą śmietaną ją pałaszować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety ;) wiecie co ja moglabym tylko spac i jesc :D wczoraj sie chwalilam ze od dwoch dni mam mdlosci juz bez wymiotow to dzis nadrobilam :o ivoon jak babka? smakowala? :D Bysia ciesze sie ze u Ciebie wszystko jest w porzadku! Sciskam Cie mocno 👄 desperate ja tez Ci zazdroszcze tego powera do prac domowych bo ja to totalnie mam lenia jesli chodzi o to.. nie lubie sprzatac ani gotowac jakos za bardzo :P Co do moich zachcianek to dzis kroluje KFC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochaneczki...:) Widzę, że tutaj ciagle się dzieje i dzieje, jak nie spotkania z uchem to spotkania przy stole...i dobrze...:):) Troszkę się mało udzielam bo mam taki imprezowy weekend...wczoraj byłam, rano wrócilisy, do 12 spanko i dzisiaj znowu dżamprezka :) Ja mam 13 dc dzisiaj i juz prawie środek więc działania uskuteczniamy :) Desperate poduszeczka obowiązkowa ;) nie zaszkodzi, a może pomóc...:) Ja jeszcze fasolki nie mam a już się martwię, zmartwiam ....prenatalne zrobię napewno, ale wierzę, że jakby co to będzie OKI i tak trzeba, bo człowiek inaczej by zwariował w taki sposób myśląc to do auta bysmy nie wsiadały bo zawsze może byc coś...a wiadomo jak na drodze. Co tam nam Bozia w papierach zapisała tak będzie.... ja w to wierzę i miłośc Boska nas ochroni od wzytskiego złego. Jakkolwiek bysmy tego naszego Boga nazywały :):):) żeby nie było, poprawnośc musi być :) Uwielbiam tutaj bywac...tyle vrzuszków i ciagle mi przyświeca hasło, że KTO TUTAJ WCHODZI TEN ZACHODZI 👄❤️ Bysia 🌻 Tulcia 🌻 Jlo 🌻 Maryam 🌻 Deedee 🌻zyczę jak najmniej 'sztormów' i samych radości z posiadania brzuszka. Desperate 👄 Ivoon 👄 Anna 👄 trzymamy się razem i wspieramy i pamietamy o naszym hasełku....dobrze będzie :):):)\Całuję Was wszystkie Kochane....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis troche mnie mdli. Ivoon cukierkowa nie jestem robie ciasto ale sama to tylko dziobne troszke a reszta maz palaszuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja znowu bylam odcieta :-( A tu sie tyle dzieje! Bysia - nie martw sie na zapas :-) Ja zawsze chcialam miec blizniaki a teraz sie modle tylko zeby zafasolkowac i nie wazne co bedzie,byle by BYŁO i bylo zdrowe! Jeszcze dwa tygodnie i jade do Polski :-))) Nie moge sie juz doczekac!!! Tulcia jak bedziesz podawac tabelke to zmien mnie bo juz mam 4 cykle za soba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JlLo zaraziłaś mnie tymi slodkościami i też babkę ukręciłam:) Zapamiętasz dobrze, że do nas wróciłaś, buziak dla Ciebie :* Miumiumiu u mnie 9 dc więc Cię powolutku gonię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPAMIĘTASZ :D nareszcie wróciłaś!!!!!!!! Tutaj tabeleczka dla Ciebie: STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............4 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................2 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1................08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2................22.09 AGA............24............GDANSK............3................24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3................03.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2................21.10 TULA............32...........WAW...............2................23.10 BYSIA...........30............WAW...............3................25.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×