Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tula mnie też możesz wpisać do tabelki 2 cykl staran,dolnoslaskie 39lat(wieku się nie wstydzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam własnie od mamy :-( chyba sie do niej przeprowadze. Razem z babcią moja takie pyszności gotują że ho ho. Zapamiętasz ❤️ wreszcie nareszcie......wcale ci sie nie dziwie że sie cieszysz że przyjeżdzasz do Polski w końcu w domku najlepiej. Hmm 4 cykl i może ostatni kochana.....i dołaczysz do sztrmówek, zresztą życzę tego wszytskim niezafasolkowanym 🌼 ivoon ale z Ciebie pracowita pszczółka...dopiero babkę zimniaczana robiłaś a tu juz babka upieczona..jesteś niesamowita....❤️ szefowo jak sie czujesz, ty juz powinnas na prostą wychodzić :-) ❤️ Tulaaaaaaaaaaaa kochana teraz ty milczysz.......odzywaj sie kochana....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA - wpisałam się :) trzymam kciuki za szybkie zafasolinkowanie :D STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28.....31..................WROCLAW............... ........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ...............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. .............4 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................2 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x ANNA6889........39..................DOLNOŚLĄSKIE...................2 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1................08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2................22.09 AGA.............24............GDANSK............3................24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3................03.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2................21.10 TULA............32...........WAW...............2................23.10 BYSIA...........30............WAW...............3................25.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, jestem :D a drugim okiem oglądam Taniec z Gwiazdami ;) po Twoim poście dotarło do mnie, że nie będziemy rodzić w tym samym terimnie :( no ale nic to, jakoś się pogodzę z tym w imię Twojego Podwójnego Szczęścia :D ja jestem 2w1 a Ty aż 3w1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu dzięki za uznanie :) Tulka też lukam na taniec z gwiazdami na zmianę z TVN turbo (to ulubiony program mojego rajdowca) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki ze o mnie pamietacie! :-) Nie czuje zeby sie udalo w tym cyklu. Za tydzien sie okaze zreszta. Tula,dzieki za tabelke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula🌼dziekuje za wpis do tabelki.Moze sie uda ,że spadne do tej częsci na dole ,bo dzisiaj miałam dostac @,a nie mam .Tylko obolałe piersi i rano niechec do jedzenia.Boje się jeszcze cieszyc ,ale może ... Zobaczę do świąt ,bo może zajączek wielkanocny cos przyniósł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętasz Kochana nie zawsze \"dobrze czujemy\" :D często się nam wydaje, że będzie tak a jest inaczej:) więc może już fasolinka jesteś :) Anna6889 oby przyniósł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! ale sie wczoraj tu dziewczyn nazbieralo :P aniu- zycze z calego serca, zeby @ nie przyszedl! u mnie raczej nici w tym miesiacu! czuje, ze \'ciocia\' przyjedzie i to niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️desperate...hmm może i do ciebie nie przyjedzie ciocia , bardzo bym sie cieszyła. Aniu za Ciebie też trzymam kciuki...ja juz też bym nie wytrzymała i zrobiła bym test...❤️ co ma być to bedzie. Tulaka a Ty gdzie sie rybko podziewasz....❤️ odezwij sie ❤️ Szefowa sie bada wiec czekamy na wiadomości ❤️ bedzie dobrze tak czuje ❤️ miumiu a jak tam Twoje poczynania...???? :D maryam Ty pewnie bidulko zapracowana albo wisisz z burtą ❤️ napiszjak sie czujesz? DeeDee a ja tam u Ciebie ...skończyły Ci sie palmienia , daj znać kochana ❤️ zapamietasz a Ty po pracy melduj sie szybciutko ❤️ ivonn-----> co bedziesz dziś gotować jak wrócisz z pracy ???❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 👄 Bysiu ja obie wersje :o i zapracowana i dzis wisze za burta i wisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pyszny przepis na tortellini składniki dla 4 osób 50 dkg tortellini najlepiej z mięsem ( 2 torebki) 0,5 l soku pomidorowego przecierowego takiego w kartonie 2 cebule 1/4 łyżeczki tymianku 2-4 ząbki czosnku 20 dkg pieczraek 150 ml rosołu 400 ml słodkiej śmietany 30% 2 łyżki keczupu 12 dkg szynki gotowanej 10 dkg sera zółtego 3 łyżki oleju, sól pieprz, papryka, cukier do smaku Tortellini ugotować, cebule posiekać a czosnek przecisnąć przez praskę i zeszklić na oleju, dołożyć pieczarki, smażyć kilka minut, dodać resztę składników, szynkę pokroić w kostkę dołożyć do sosu, na koniec tortellini. Całość posypać serem. Zapiec 20 min w 200 st C. MOżna nie zapiekać tylko całość z sosem podgotować chwile aż ser się rozpuści. Pyszne i bardzo syte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi pysznie ale ja w ciazy to ani cebuli, ani czosnku, ani pieczarek, ani miesa (jedynie kurczak) wiec odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam jak mdłości już przejdą potem na szczęście można jeść w miarę normalnie a Pani doktor wyznaczyła mi nową datę porodu 04.09 Chyba jestem pierwsza do porodu na tym forum, a czas tak szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Wszystkie Dziewczynki !!! 🌻 Wlasnie wrocilam od lekarza moj ❤️ tak sie wiercil ze ciezko bylo go zmierzyc az w koncu wypiol swoja mala d...e na doktora i koniec pomiarow.Slodkie to bylo.Ale podsumowujac to z maluszkiem wszystko jest OK !Jest to 13 tydzien i 5 dzien.Powiem wam ze maluszek ma bardzo dlugie nozki -to po mamci :)Termin tez mam inny bo juz 17.09 Taka jestem szczesliwa jak posluchalam bicia serduszka- melodia dla uszu i serca. Przepis brzmi smakowicie ale podobnie jak Maryam odpada mi cebula a zwlaszcza czosnek! Mieso zaczynam juz jesc ehhhhh jeszcze z miesiac i powinno byc super z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super takie wieści słyszeć Szefowo :) Bysia Ty to mnie masz za niezłą kurę domową :P hihihihihi :) ale ja dzisiaj, też gotuję coś co nie bardzo będzie Wam \"leżało\" - białę kiełbaski zapiekane w kapuście:) a teraz spałaszowałąm śledzie w sosie salsa mmmnnnnnnnnniiiiiiiiiaaaaaaaammmmmmm:) lecę pichcić ale jestem w pobliżu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki! Dzisiaj moja byla szefowa urodzila coreczke. Porod trwal jakies dwie godziny. Dzwoni do mnie przed chwila zeby mi o tym powiedziec i...dzwoni z domu! Jestem w szoku! Wypisali ja dwie godz po porodzie! Slyszalam ze tu jak jest wszystko ok, to szybko wychodzi sie ze szpitala ale zeby az tak szybko? Albo ja zle zrozumialam albo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON ciesz sie roznorodnoscia smakow bo jak zaskoczysz to tylko chleb i woda ;) Lekarz mi powiedzial ze jeszcze miesiac moze mnie pomeczyc i powinno przejsc i w koncu zjem jak kedys:) Zapamietasz na zachodzie tak jest ze szybko wypis dostajesz no moze nie po 2godzinach ale dobe po porodzie to bardzo mozliwe.Moja kolezanka jak rodzila w stanach to dobe po porodzie juz byl wypis i do domku no ale tam za wszystko trzeba placic nawet za szklanke wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochane moje - byłam dzisiaj cały dzien w pracy... nie powiem, żeby było lekko, ale dałam radę :P ciężko jest tak się przestawić, że nie możesz sie polozyc, gdy sie zle czujesz, ze nie mozesz zjesc, bo drugą godzinę masz spotkanie i tak dalej, same wiecie pracujące brzuchatki, o co chodzi. no ale juz w domku!!!!!!! teraz będę jesc a potem spac, ha ha :D :D :D buziaczki :* ANNA BANANA - testuj koniecznie :) czekamy na wyniki!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie !🌼❤️🌼 Dzisiaj kolejny dzień,już 29 dc i @ nie przyszła.Jeszcze nie robiłam testu,bo kiedyś miałam po 32 dniach.Póki co zapisałam sie do gina na 26 marca.Jak wcześniej zrobię test i cos będę wiedzieć to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu...trzymam kciuki bardzo mocno 🌼 Tulak biedactwo to Cie pokołysało w tej pracy, szczerze Ci współczuje...w domu przynajmniej showasz sie pod kołdre i prześpisz najgorsze a w robocie....ale juz dzionek minął i jutro kolejny i bedzie coraz lepiejjjj🌼 SZEFOWO gratulacje z pociechy z charakterkiem hihihi własnie nóżki po mamie, pozycja do spania po tacie a ciekawe po kim bedzie mieć chrakterek ;-)🌼 Dziewczynki powiem wam że mam już dość tych zachcianek bo juz mi sie wyczerpały pomysły smakowe i teraz to chyba przejde na głodówke. Mi non stop burczy w brzuchu i na nic nie mam ochoty :-( tragedia....na nic nie moge patrzeć a musze jeśc bo jak nie jem to mam sztorm....jeny jeszcze tylko miesiąc :-( Jest tu wogóle ktoś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor kobietki! ula- no przepis na pewno wyprobuje! z podwojna iloscia cebuli i czosnku- bo to lubie baaaardzo! j-lo- ale masz wiercipiete w brzuszku , bedziesz miala ubaw jak zacznie chodzic ;) tulciu- nie przemeczaj sie kochana- ok? aniu- jej zrob tescik! pewno fasolke masz w brzuszku :P bysiu- jedz jedz zeby dzidzius byl zdrowy :) a ja po wczorajszym sprzataniu padlam i dzisiaj caly dzien przesiedzialam na kanapie z pilotem w reku! naszlo mnie na slodkie- upieklam ciasto czekoladowo-orzechowe- pycha! jakos buro za oknem caly dzien- stracilam cala moja energie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też pogoda niemrawa, ale zrobiliśmy sobiw kino domowe ;) odpoczywajcie mnóstwo kochaniątka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 🌻 Czesc Lejdis!!! 🌻 ❤️ 🌻 Juz od 4.00 w nocy mnie mdlilo wiec zapowiada sie DZIEN MYDELNICZKI :o Ide teraz wciskac moj posilek dnia DANIO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utrzymując moją opowieść w tonie posta szefowej, to ja dzisiaj wstałam, wypuściłam pawika na spacer, zjadłam śniadanie, wypuściłam ponownie, pospałam, zjadłam drugie śniadanko, puściłam kolejnego, a to dopiero 13..... najlepsze jest to, że psychinicze już jakoś się do tego przyzwyczaiłam i po prostu wymiotuję i robię dalej swoje :) buziaczki :* miłego dnia, kochane laseczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego się nie robi dla bobasków, człowiek się nawet przyzwyczaja do pawików. Ja przedwczoraj dostałam @, więc w tym m-cu znowu nic. Dziwne jest tylko to, że drugi miesiąc z rzędu mam @ po 21 dniach równiutko - co nigdy nie miało miejsca. Więc znowu wybiorę się do gin, ale chyba prywatnie. Czy robiła któaś z Was testy owulacyjne? Może też sobie sprawię. No nic, pora szykować się do pracy, do nastepnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynki :) u mnie pięknie świeci słoneczko, ale jest zimno :( wróciłam pracki, obiadek już obmyśliłam i zaraz zacznę wykonywać prace domowo-porządkowe :) u mnie 11 dc i wielka ochotka na.......... :D nawet codzienny ;) coś dziwnego się ze mną dzieje hihihihihi :D Trzymajcie się dzielnie naszego statku, jeszcze chwilka a przestanie kołysać :) WSZYTKIM PAWIKOM I INNYM PTAKOM MÓWIMY \"NIE\" -odczepcie się już od naszych Lasek hihihihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×