Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

ja dzis na 15 ide na usg... mam nadzieje ze bedzie ok i ze zobacze slicznego dzidziusia albo dwa albo trzyy... niech ich bedzie ile wlezie byle tylko wszystkie zdrowe :D:D:D:D:D:D:D:D:D ale sie denerwuje :) anika napisz mi prosze co u Ciebnie? co powiedzial lekarz? mam nadzieje ze wszystko jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpimy! nawet pracujemy- niestety, tak dziś ciężko mi było się z łóżka zwlec. ja idę do lekarza w ten piątek, już doczekać się nie mogę. wg kółeczka, które dostałam do przesuwania i obliczania wszystkich możliwych terminów to będzie 10 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta bylam jakis czas temu na wizycie i dostalam skierowanie na usg. dzis jade je zrobic a jutro znó na wizyte :) Nowy lekarz wydaje sie fajny. Rodzilam u niego Manie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, w takim razie trzymam kciuki i mam nadzieje że będziesz zadowolona z lekarza. ja chodzę do mojego lekarza od zawsze tzn odkąd pierwszy raz mama zaprowadziła mnie do ginekologa. nie byłam u nikogo innego. zadowolona byłam z prowadzenia pierwszej ciąży i teraz sie nie zastanawiałam. choć przyznam że opinie w mieście są różne, ale to chyba wszędzie tak jest. plus dla niego ponieważ ma dobry sprzęt ( usg 3D), przyjmuje zarówno w ramach NFZ, jak i prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozgadałyscie mamuski🌼 ja ostatnia @ mialam 17 .12 wiec z tego co obliczylam to zaczelam 7 tydzien do lekarza jestem umowiona na 4 lutego jestem bardzo ciekawa mojej reakcji na widok dziecitka na usg.... chyba sie rozplacze... ponawiam swoje pytanie co do witaminek bierzecie czy tylko sam kwas foliowy trzymajcie sie cieplutko 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
dziewczyny jestem w 9 tc i ciezko jest mi oddychac -czy wy tez tak macie? to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie czytałaś wszystkich postów...!!! ja powtarzam po raz kolejny biorę witaminy falwit M 1 raz dziennie i kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamohuberta czytalam ale chyba jeszcze nie wszystkie mamusie sie wypowiedzialy🌼 w pon ide do lekarza wiec zalece sie do jej wskazan ale wydaje mi sie ze jezeli bede sie zdrowo odzywiac to do 3 mc chyba nie trzeba... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
do aga!!!!hej milo mi!!ja ostatni raz mialam @ 16 grudzien a w czwartek koncze 6 tydz a ty juz zaczelas 7!!a tak poza tym jak sie czujesz!!piersi bola?bo mnie przestaly albo malo bola czasamitylko mrowienie ale od kilku dni mam mam takie spontaniczne krotkie wymiotY no i cala reszte czyli zmeczenie sennosc siusianie skurcze piet,!!pozdrawiam i zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
do wwwwwww!!ja mam podobny problem od kilku dni ale rano jak wstane dusi mnie w klatce i jest mi slabo ale potem mija, nie wiem od czego to ja moze za szybko wstaje bo musze dziecko prowadzic do szkoly i ciagle gonie czas, no i pewnie z oslabienia!!!glowa do gory, pewnie taka przypadlosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae-ja mam dokladnie to samo-kłucie w klatce,spanie i sikanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
do kug, no widzisz czyli nuie jest tak zle!!chociaz to klucie w klatce czasami jest uciazliwe no i oslabia a rano musze chodzic do pracy, niestety, no ie te piersi mnie martwia bo bolaly tak kroyko, to znaczy bardzo mocno na poczatku, napecznialy i tak zostaly ale malutko bola!!!miejmy nadzieje ze bedzie dobrze!!!zdrowia wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
jeszcze jedno!!!!ktora walczy z glodem!!!!!!mi ciagle burczy w brzuchu, fizycznie organizm sie domaga a psychicznie za bardzo mi sie nie chce jesc a jak sie najem to po godzinie znowu burcz!!!oszalec mozna!!!!!pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... MaMani i jak bo zdaje sie ze mialas dzisiaj isc do lekarza...? wiadomo coś..? Biją 1 serduszko czy 2 ... ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwww
a wy śpicie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez czekam na niusy :) poza tym bylam odebrac wyniki krwi i moczu za tydzien wizyta :) to bedzie 12 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upup MaMani przywoluje Cie do porzadku :) prosze o zameldowanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja mam straszne mdłości, no i trawienie tez szybkie. Co bym, nie zjadła głodna jestem. jak znacie jakieś sposoby na mdłości pomóżcie, bo się skonczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka7olenka- Wiem że to niezbyt zdrowe ale kolezanka za zamułki pije pepsi-szybko sobie odbija i jakos jej przechodzi. Mi póki co najlepiej słuzy lóżeczko przy uchylonym oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka nie ma chyba zlotego srodka mi bardzo pomogly czopki przypisane przez gina, normalnie moglam funkcjonowac a meczyly mnie caly dzien od siebie moge dodac jedzenie w malych ilosciach za to czesciej, nie przesadzac z owocami, bo wtedy tez poteguja sie mdlosci - bynajmnej ja tak mialam zjadlam o jedno jablko za duzo albo wypilam wiecej soku i juz mega mdlosci do konca dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ale tylko odkazowana cola jest wskazana i ma te wlasciwosci co trzeba nawet mojemu synowi lekarka to polecila na wymioty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba sie zagazuje colą, masakra, cały dzień mdlosci, a jak sie zgwałtownie schyle wymiotuje. Dzis schyliłam sie ubrac skarpetki i zwymiotowałam. Juz nawet profilaktycznie miednice mam w pobliżu bo moze sie zdazyc ze nie dolece. W niedziele robilam pranie pościeli bo mi sie przytrafilo. Joj. Niech to sie juz skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka to naprawde masz mega mdlosci ja mialam mdlosci caly dzien ale nigdy nie zwymiotowalam chociaz czasami o tym marzylam, mialam juz odruchy ale nigdy nic nie "polecialo" a mysle ze jakbym zwymiotowala to chociaz na chwile poczula ulge pamietaj zeby duzo pic i sie nie odwodnic! i gdzie ta nasza mania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cola jest dobra na zatrucia i wymioty fakt ale ja pisałam o pepsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Evi, dużo pije, zastanawiam sie nawet nad herbata imbirową podobno działa. ale zjeździłam wszystkie hipermarkety i nie znalazłam. CHyba poszukam przepisu na ta herbate na necie sama ją sobie chyba zrobie w akcie desperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae, mam dokladnie to samo!!!Juz szlag mnie trafia, jem 3 razy tyle co zwykle, normlanie jadlam 2 posilki glowne i jeden jakis malutki, a teraz zjaem sniadanie, za godzine tak mnie ssie i burczy mi w brzuchu i az mi niedobrze z glodu!!Masakra:):):) moj malutki zarloczek, juz mnie zawiasy szczękowe bolą z ciaglego ruszania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyruszyłam na zakupy bylo juz pozno, musze za dnia sie ruszyc po paktekach lub zielarkich. Tymczasem znalazłam przepis, a imbir mielony mam w domu. Bede sama robic, jak nie umrę od tego to bedzie cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka, ja kupilam ta herbatke imbirowa i powiem ci, ze jak normlanie mdlo mnie caly dzien a nie wymiotuje, to wtedy po herbatce mialam taki pęd w strone wc, ze myslalam ze o sciany zahaczę:)Moja kumpela z pracy identyko..ale sa kobiety, ktorym to pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×